آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

تالار گفتگوی دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

4 امتیاز
5 پاسخ
393 بازدید
معامله در نواحی p2وp3
درود خدمت استاد عزیز . با تشکر از وقت و انرژی و آموزش با کیفیتتوناستاد عزیز من متوجه مطلبی نشدم ممنون میشم کمکم کنید.در نواحیه p2وp3  زمانی که قیمت به...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ فرزادکمالیان فرد 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
398 بازدید
ساختن ورک اسپیس
عرض و سلام وادب خدمت ادمین محترم و آرزوی روزهایی سرشار ازصلح و ثروت برای تمامی دوستان. بنده دو تا ورک اسپیس درست کردم ولی متاسفانه فقط یکی اجرا میشه وقتی...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ بهادر بیانی 1 سال پیش
0 امتیاز
6 پاسخ
533 بازدید
کندل های ناقص در نمودار
باسلام دو روزه نمودار های من بصورت نقطه به نقطه و یا با گپ های بزرگ باز میشه مشکل از نینجا تریدر هستش یا از دیتایی که میگیرم ؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مهرداد دهقانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
350 بازدید
نوار ابزار پایین چارت
سلام،چطور میشه نوار ابزار پایین چارت مطابق شکل را بیاوریم تا سریعتر بشه در گذشته چارت حرکت کرد.ممنونم
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مسلم جباری 1 سال پیش
2 امتیاز
1 پاسخ
498 بازدید
ترید 6E
سلام خدمت همکاران عزیزترید روی 6E ، در کف روز بعد از دیدن ابزوربشن و مشاهده ورود حجم بای در T&S، فقط چون قیمتشو دقیق ندیدم روی ابزوربشن ورود گذاشتم.استاپ اول 16...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی معتمدی 1 سال پیش
1 امتیاز
4 پاسخ
462 بازدید
ابزوربشن های میانه راه
سلام خدمت دوستان عزیز.دو موقعیت در 6E امروز دیدم که عکسشو براتون میزارم. علت بوجود آمدن همچین چیزهایی چی میتونه باشه؟؟ و اینکه بنظرتون میشه ازش استفاده ای کرد یا...
1 امتیاز
3 پاسخ
267 بازدید
خطوط آن تست
سلامچگونه میتوانم خطوط آن تست رو از روی ولوم پروفایل بردارم تا چارتم خلوت تر بشه؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد محمدی 1 سال پیش
4 امتیاز
3 پاسخ
353 بازدید
استاپ روی 6e
سلام دوستان. محدوده ها مشخصه در تصویر. ممنون میشم اگه اشتباهی میبینین یادآوری کنین.بعد از دیدن ابزوربشن در VHدیروز در یک دقیقه و کلوز زیر اون، سل گرفتم که استاپ...
2 امتیاز
4 پاسخ
324 بازدید
وصل نشده به دیتای ریتمیک
سلام دوستان عزیزامروز سهشنبه 1401/09/08 من نمیتونم به ریتمیک وصل بشمشما هم همین مشکل رو دارید؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علیرضا فتاحی 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
266 بازدید
Time & sales List
سلام،در Time & Sales List آخرین عدد نشان داده نمیشه و همیشه باید فلش نشان داد نشده در شکل را فشار بدم تا جدیدترین عدد نمایش داده بشه، چطور میشه...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مسلم جباری 1 سال پیش
2 امتیاز
6 پاسخ
353 بازدید
Dom histogram
سلام روز بخیرنصب اردر بوک دام هیستوگرام رو چارت در اصل چ کمکی به ما میکنه؟برخی نواحی سفارشات زیاد اردر گذاری شده چه در بای چه در سل آیا میشه...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمدرضا خدادادی 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
407 بازدید
ترند ساعتی 6e
سلامکدامیک از این ترند ها درست ترسیم شده؟
2 امتیاز
2 پاسخ
353 بازدید
اعداد توی هر دو فوت پرینت یکی نیست
باسلام وقت بخیر اعداد توی هر دو فوت پرینت یکی نیست می خواستم هر دو را استفاده نماییم  علت چیست ؟؟ متشکرم 
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سمیه غفاری 1 سال پیش
3 امتیاز
2 پاسخ
248 بازدید
تفاوت و علت رنگ در POC Stripes
سلام و وقت بخیریه سوالی برام پیش اومده در مورد پوک های تست نشده، وقتی ما تو اندیکاتور dt Orderflow Bars گزینه POC Stripes رو فعال می کنیم، پوک های...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ حامد علی بخش 1 سال پیش
2 امتیاز
4 پاسخ
410 بازدید
تفاوت قیمت در نینجا تریدر نسبت به متا تریدر
سلامقیمت در متا تریدر نسبت به نینجا تریدر در یک لحظه تفاوت بسیاری داره.شکل کندل  کاملا مشابه هم است، اما تفاوت قیمت زیاد (البته من از بروکر آلپاری استفاده میکنم)
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی قادرپور 1 سال پیش
2 امتیاز
3 پاسخ
402 بازدید
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مهدی هلال بحر 1 سال پیش
5 امتیاز
5 پاسخ
470 بازدید
ترید 6e
ورود در محدوده ی حضور سلر، پس از دیده شدن ابزوربشن و کلوز زیر آن.ورود 3 کانترکتاستاپ 8 تیکخروج یک کانترکت در 1به 2 خروج کانترکت دوم در 1 به 4استاپ کانترکت سوم...
3 امتیاز
3 پاسخ
374 بازدید
درمورد حجمها در یک دقیقه
سلام در مورد داوجنز ومزدک در سشن اروپا  برای هر کدام  چه هعدای باید گذاشت چون در اروپا حجم کمتری میخوره ممون
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمدهادی عندلیب 1 سال پیش
3 امتیاز
2 پاسخ
332 بازدید
باعرض سلام
در مورد کوملتیو دلتا را در چارت ساعتی زیر چارت را چطور میشه گذاشت ممنون
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمدهادی عندلیب 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
345 بازدید
نحوه تریل کردن استاپ
با درود به استاد عزیز با توجه به دیدن کامل فیلمهای اموزشی یک سوال داشتم . من در دیلی ترند و میبینم و در ساعتی ناحیه ها رو متوجه میشم و...
2 امتیاز
4 پاسخ
295 بازدید
فیشینگ
سلام و خسته نباشید خدمت شماشما فرض رو بر این بگیرید که قیمت به های روز رسیده حالا ما از روی فوت پرینت میتونیم این استناد رو بکنیم زمانی که...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی نایینی 1 سال پیش
3 امتیاز
2 پاسخ
344 بازدید
اردر ها در اردر بوگ
سلام و عرض خسته نیاشید خدمت شما طبق برداشتی که از ویدیو ها کردم در اردر بوک 3 نوع سفارش داریمیا سلر پسیویا بایر پسیویا لیمیت برای پروفیت این دیدگاه ایا درسته؟چون...
0 امتیاز
2 پاسخ
255 بازدید
دیدن مدت زمان باقیمانده کندل ساعتی در چارت ساعتی
با سلام و عرض ادب خدمت اساتید و دوستان مجموعه ICF.لطفا تنظیمات لازم جهت دیدن مدت زمان باقیمانده از کندل ساعتی بفرمایید. با تشکر فراوان
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی رضا حقیقی 1 سال پیش
2 امتیاز
2 پاسخ
375 بازدید
ترند تریدینگ
با سلام اساتید تو چند هفته گذشته دیدیم که طلا روند صعودی داشته تو این روند هم اصلاحاتی داده میخوام ببینم این اصلاحات در تایم روزانه رو میتونیم به عنوان p2 ...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مهرداد دهقانی 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
397 بازدید
افزایش زمان پینگ در استفاده از وی پی ان جهت گرفتن دیتای ریتمیک
برای گرفتن دیتای ریتمیک ناچارم از وی پی ان استفاده کنم که در اینصورت زمان پینگ شدیدا افزایش پیدا میکنه یعنی اینکه دیگه این دیتا بدرد نمیخوره البته با وی...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مجید چوخاچی زاده مقدم 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
343 بازدید
تشخیص 50 درصد
سلامایا ما 1و2 را میتوانیم به عنوان کارکشن در نظر بگیریم که بخواهیم در 50درصد دنبال پوزیشن باشم یا اینکه باید سه را در نظر داشته باشیم به عنوان موومنت...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سهیل مبرهن نیا 1 سال پیش
-1 امتیاز
2 پاسخ
308 بازدید
استاد یار
علی اقا سلامهمونطور که در همین بخش که سوال مطرح میکنم آمده دلتای دایور جنس(دلتا سازگار) هم جهت بودن کندل و دلتا هست یعنی دلتا سبز کندل سبز و برعکس...
0 امتیاز
1 پاسخ
284 بازدید
نوار سبز و قرمز
وقت بخیر خسته نباشید بعضی مواقع که ترید سایز یا بیگ سایز میزنه روی چارت این دو نوار سبز و قرمز هم نمایان میشه خواستم بپرسم معنای این ها چیه...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی کارگر 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
482 بازدید
مفهوم دایور جنس
سلامدلتای دایور جنس یعنی هم جهت بودن دلتا و کندل فرضا کندل قرمز و دلتاهم قرمز که برتری فروشندگانه نسبت به خریداران  اما در تمپلت فوت پرینت دیسکو سیگنال دلتای...
1 امتیاز
2 پاسخ
326 بازدید
نواحی در فوت پرینت
سلام اگر تعداد زیادی چارت بخام فوت پرینت باز کنم برای سبک شدن سیستم تعداد روزها رو مثلا ۱ روز انتخاب کنم در نشان دادن نواحی از جمله پیوتها ممکنه...
1 امتیاز
2 پاسخ
216 بازدید
عدد دقیق یک حجم
با سلام ووقت بخیر برروی چارت نینجا یک نقطه داریم مثلا vwapیا pocیا Vlimit که انتست هستند و به صورت خط مشاهده میکنیم[بنده به glbridge دسترسی ندارم ]سوال:برای اعمال دقیق این...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ فرهود اقاپورزنگنه 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
425 بازدید
دیتا CQJ
با سلام من سه ماه پیش دیتا CQJ رو روی دمو نینجا دریافت کردم اما بعد از فایل نصبی نینجا شما وقتی یوزر و پسورد رو میدادم مینوشت که معتبر...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی پولادوند 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
391 بازدید
فیشینگ
سلام خسته نباشید من میخواستم فیشینگ ناحیه مشخص شده رو معامله کنم خواستم از شما بپرسم نقطه وروئم در کجا درسته؟
1 امتیاز
1 پاسخ
229 بازدید
weekly volume profiles
سلام و وقت بخیر خسته نباشید میگم به بچه های پشتیبانیهمونطور که بهتر میدونید، لبه های ولوم پروفایل هفتگی (هفته قبل) لبه های پُر واکنشیه توی مارکت.من تا امروز ترید هایی...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد شاهکوهی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
446 بازدید
مشکل در دلتا پرینت
سلامچرا برای من سه عدد دلتا پرینت میاد با این که داخل تندیکاتور فقط یک دلتا پرینت بارگزاری کردم
0 امتیاز
1 پاسخ
419 بازدید
سشن امریکا
سلام من یکی از چارتهای من سشن امریکا هست اما در لحظه باز شدن سشن و تا الان که نیم ساعت از سشن گذشته چارت حرکت نمیکنه کانکت هم هستم
2 امتیاز
3 پاسخ
352 بازدید
نحوه حذف خطوط در دیسکو
درود خدمت استاد عزیز و پرتلاش. استادجان در فیلم شماره 39 (قسمت اول آپدیت فوت پرینت) دردقیقه 39 آموزش نحوه برداشتن خطوط رو در حال آموزش هستید که فیلم کات...
2 امتیاز
2 پاسخ
366 بازدید
والیوم لیمیت امریکا
سلامسوالی که داشتم راجبی یکی از چارت ها بود ان هم چارت یک دقیقه امریکا فقط ببینید درست میگم یا نهتایم یک دقیقه امریکا+پیووت+ولیوم پروفایل سشن +وی وپ سشندرست هست...
2 امتیاز
2 پاسخ
251 بازدید
تشخیص ترند در دیپ مارکت
باسلاماستاد توی فیلم ها فرمودن که در دیپ مارکت به هیچ عنوان سل نزنید. من امروز توی 6e ترند رو به درستی تشخیص دادم ( یه مومنتوم بصورت ریزشی)  ولی...
0 امتیاز
2 پاسخ
300 بازدید
نینزا رنکو
سلام سوال اول:من از تمپلت فوت پرینت دییکو و تنظیمات نینزا رنکو استفاده میکنم میخام در همین تمپلت ترید سایز و جذب رو بتونم ببینم راهنمایی میفرمایید تنظیماتش رو چگونه انجام...
1 امتیاز
1 پاسخ
291 بازدید
Atm
در ادامه سوال قبل در همون لحظه یا چن دیقه بعد  هم فرض بفرمایید دقیقا روی یک اینسترومنت دیگر پوزیشنم فعال میشه با atm که درست انجام میده و tp&slرو...
1 امتیاز
1 پاسخ
348 بازدید
Atm
سلام مجدد سوال پرسیدم چرا برخی پوزیشنها که من میگیرم بر اساس atm استراتژیsl &tp فعال نمیشه و من ۴ کنترکت تعریف کردم درatm اما فقط ۱ کنترکت باز میسه اونم...
3 امتیاز
1 پاسخ
368 بازدید
Drawing tools
با سلام ووقت بخیرایا امکان ایجاد نواز ابزار دلخواه برای استفاده از drawing tools در نینجا وجود دارد؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ فرهود اقاپورزنگنه 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
274 بازدید
Atm
سلامبارها پیش اومده من بر اساس atm همیشه پوزیشن میگیرم و ۴ کانترکت چرا پوزیشن من فعال میشه ولی استاپ و تی پی من گذاشته نمیشه و از استاپ و تی...
2 امتیاز
1 پاسخ
900 بازدید
بیگ‌سایز و ترید سایز
سلام وقتی یک نقطه ترید سایز یا بیگ سایز میزنه باید همون نقطه رو در نظر بگیریم به عنوان حمایت یا مقاوت برای برگشت قیمت زیر اون یا کل کندل رو؟
2 امتیاز
1 پاسخ
331 بازدید
اوردر بوک
سلام از کجا میشه متوجه شد که اون اورد بزرگ توی اورد بوک جذب شد یا مقاومت ایجاد کرد و قیمت برگشت؟ کلا در مورد اوردر بوک زیاد توضیح داده نشد فقط...
3 امتیاز
1 پاسخ
484 بازدید
ATS در استراتزی یک دقیقه
سلام ats رو که من استفاده میکنم وقتی حجم میره بالا بعضی اوقات به صورت پر رنگ و هایلایت درمیاد و من اون نقطه رو در نظر که میگیرم در...
4 امتیاز
2 پاسخ
367 بازدید
تجمیع چند ناحیه حجمی در کارشن برای ورود
سلام و وقت بخیر عرض میکنم به بچه های عزیز پشتیبانیممنون بابت زحماتشرح ناحیه فعلیمون:تاریخ: 28oct 2022ترند Daily :تثبیت کندل بالای آخرین high در روند نزولیانتظارات:گرفتن کارکشن در روند Daily ترند...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد شاهکوهی 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
445 بازدید
حجم یک دقیقه
سلام وقت بخیر ، تو روش tvvr من با اینکه روند و لبه ها رو درست تشخیص میدم ولی تو نقطه ورود مشکل دارم ، در واقع حجم های یک...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی هویزاوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
495 بازدید
جیگسا
با عرض سلام و وقت بخیرآیا استفاده از T&S و orderbook جیگسا رو بجای دیسکو پیشنهاد میدین؟؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ وحید کریمی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
عارف سید موسوی ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
محمد علی فرزین ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
امیر سهیل ضیا ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
امیر سهیل ضیا ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
مسعود عنصری ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
مسعود عنصری ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
عارف سید موسوی ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
محمد فلاح تفتی ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
ارسلان اصغری ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
ارسلان اصغری ۱۴۰۲/۱۲/۲۷