آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

تالار گفتگوی دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

2 امتیاز
3 پاسخ
2,701 بازدید
کانکت نشدن در حالت ریتمیک
سلام بعد از اینکه ایمیل و پسورد در ریتمیک رو وارد کردم  در حالت ریتمیک می خوام کانکت بشم ارور زیر رو میده                                   
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مهدی نجارزاده 2 سال پیش
2 امتیاز
3 پاسخ
1,441 بازدید
اسکلپ با فوت پرینت
با سلام من اکثر موقعیتهای اسکلپ دلتای ناسازگار یا سازگار رو که میبینم کل حرکت از قبل تشکیل دلتا و حتی تا بعد تشکیل دلتا ظرف چند ثانیه صورت میگیره...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمدرضا خدادادی 2 سال پیش
3 امتیاز
4 پاسخ
1,353 بازدید
خطوط افقی روی چارت
سلامبخشی از فیلم حذف شده که پاک کردن خطود افقی روی چارت هستسوال یکی از دوستان هم همین بود اما ان گزینه هایی که گفتید زدم اما پاک نشد
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سهیل مبرهن نیا 2 سال پیش
2 امتیاز
1 پاسخ
1,493 بازدید
ملاک تست شدن خطوط Volume Profile
سلام،۱- ملاک تست شدن خطوط Volume Profile چیه؟ Shadow کندل یا Body  کندل؟ اگر Body است در چه تایم فریمی؟۲- مثلاً برای خطوط Volume Profile ماهیانه، استنباط من از ویدیوها این...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مسلم جباری 2 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
1,748 بازدید
تنظیمات دیسکو تریدینگ
سلام . در دقیقه 32 فیلم آموزشی انگار یه تیکه ی مربوط به "حذف خطوط اضافه از چارت" حذف شده. چطور باید خطوط نارنجی و سبز رو از چارت حذف کنم...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ نیما رامیان 2 سال پیش
2 امتیاز
4 پاسخ
2,325 بازدید
بیش از حد شدن استراتژی ها
سلام عذر میخوام اما به نظرم خیلی شده استراتژی های فوت پرینت و من که واقعا گیج شدم با فوتپرینت قبلی اوکی شدم ولی با اپدیت جدید فوت پرینت دیسکو...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی کارگر 2 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
1,526 بازدید
بهترین رنج برای s&p
سلام برای s&p500 بهترین رنج چی هست؟ ۷ یا ۱۰؟ چون دیدم استاد با رنج ۱۰ هم کار میکنند البته 6b بود
3 امتیاز
1 پاسخ
1,698 بازدید
فیشینگ در renko
سلام ایا در رنکو هم وقتی صفر ببینیم طبق چیزایی گفته شد در سمت راست پایین در کندل صعودی روند نزولی باز این فیشینگ محسوب میشه یا فقط در رنج اینجوری...
1 امتیاز
5 پاسخ
1,556 بازدید
vwap ماهانه
سلام خسته نباشید لطفا راهنمایی بفرمایید که من چگونه vwap ماهانه رو به تمپلت h1 volp اضافه کنم چون ویدیوها زیاده گمش کردم اگر امکانش هست همینجا بفرمایید سپاس
2 امتیاز
1 پاسخ
3,508 بازدید
دلتای ناسازگار
سلام از دلتای ناسازگار فقط روی رنج باید استفاده کرد دیگه درسته؟ یا روی رنکو هم میشه؟ کدوم یکی بهتر هست؟
2 امتیاز
1 پاسخ
2,627 بازدید
حجم کندل ها
سلام برای خواندن حجم کندل ها در فوت پرینت بهتر هست از رنج7 استفاده کنیم یا رنکو8و4؟
1 امتیاز
1 پاسخ
1,487 بازدید
ib
سلام و عرض خسته نباشید به تیم محترم icf marketایا از ib میتوان  به تنهایی به عنوان یک ستاپ ورود به همراه تاییده فوت پرینت استفاده کرد؟ایا در طول روز...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی نایینی 2 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
1,878 بازدید
ترکیب Volume Trending و Volume Profile
سلام،اگر بر اساس اطلاعات تا انتهای درس ۸ و روش گفته شده برای ترکیب Volume Profile و Volume Trading بخواهیم تردید کنیم:۱- فقط بر اساس بالا میشه امید داشت که...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مسلم جباری 2 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
6,757 بازدید
نشان دادن لارج پرینت در تمام کندل ها!
سلام عرض ادب خسته نباشید عذر میخوام برای بنده توی تمام کندل ها لارج پرینت رو نشون میده نمیدونم دلیل این مشکل چیه و عملا نمیتونم اصلا از سیگنالش در...
2 امتیاز
2 پاسخ
4,284 بازدید
تریدes
با سلام ترید بعدی رو eS۴ کنترکت ۱۵ تیک استاپ۲کنترکت تو یک به دو خروج ،،یک کنترکت تو یک به سه و کنترکت اخر تا یک به شیش رفته گذاشتم...
-1 امتیاز
0 پاسخ
364 بازدید
تریدes
سلام استاپ ۸ تیکریوارد ۱۲ با ۴ کنترکت 
3 امتیاز
1 پاسخ
4,338 بازدید
سطوح
سلام وقت بخیر/ما تا چند بار مجاز به استقاده از سطوحمون هستیمvah/val-pivot-hi-low-
1 امتیاز
2 پاسخ
3,856 بازدید
ترکیب دلتای ناسازگار با استاپ فیشینگ
سلامایا میتوان استاپ فیشینگ را با دلتای ناسازگار ترکیب کرد؟و اینکه بهترین رنج برای استاپ فیشینگ در یورو یو اس دی چیست؟
2 امتیاز
1 پاسخ
4,469 بازدید
اولین کندل بعد از دلتای ناسازگار
سلامسوال اول:تمام شروطی که استاد کفتن اگر ما یک کندل ناسازگلر در سقف یا کف دیدیم حتما باید در کندل بعدی ان را بگیریم یا بعد از گذشت چند کندل...
0 امتیاز
1 پاسخ
4,248 بازدید
نشان ندادن حجم واقعی در نزدک
سلام خسته نباشید در شاخص نزدک که من فوت پرینت رو میارم حجم رو اصلا زیاد نشون نمیده مثل s&p500 خیلی نشون بده روی کندل ۱۰ همش ۰یا۱ هست حتی...
0 امتیاز
4 پاسخ
4,832 بازدید
ترید es
با سلامطبق عکسای زیر امروز 9/26/22تو اون نقطه ۴ کنترکت گرفتنم ۲تاشو تو یک به یک ریسک فری کردم یک به دو هم داد طمع کردم کنترکت اخر رو که...
-1 امتیاز
4 پاسخ
4,480 بازدید
پسیو
سلام امروز ۲بار با این نوار سبز که در عکس زیر مشحصه مواجه شدم که در گذشته از یک ترید سایز صادر شده بود و با برخورد قیمت به اون...
0 امتیاز
2 پاسخ
1,288 بازدید
vah val
سلام وقتتون بخیر.سشن 24 ساعته نسبت به سشن امریکا و لندن ارجح تره؟چون گاهی اوقات قیمت بین مثلا vah -val دوتا سشن نوسان میکنه میخواستم بدونم کدوم مهمتره؟ 
0 امتیاز
1 پاسخ
4,169 بازدید
حجم یک دقیقه
با سلام خدمت اساتید  گرامی خیلی روز ها در زمان باز شدن سشن اروپا  و یا نیم ساعت قبل تر از اون بازار به یکی از حمایت و مقاوت های  موجود...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ اصغر جاماسب 2 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
1,679 بازدید
ATM strategy
سلامتوی قسمت تنظیمات برای  ATMبرای تریل شدن استاپ سوم، استاد فرمودن که مثلا تعریف میکنیم که اگه ی فاصله قیمت تا استاپ ، بیشتر از 60 تیک شد ، استاپ...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمدمهدی رخساری 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
4,085 بازدید
تنظیم حجم
سلام از چارت تایم اند سلز لیست یک دقیقه ای که:ابزوربشن وترید سایز وبیگ سایز را مشاهده میکنیم و طبق جدول BoxChart تنظیمات رو انجام میدهیم حالا همین چارت رو بجای...
2 امتیاز
1 پاسخ
3,563 بازدید
1440 دقیقه
با سلام برای سبک شدن و استفاده نکردن از تیک ریپلای چرا تنظیمات رو 1440 دقیقه میزاریم مگه مارکت 23 ساعت نیست؟23 ساعت معادل 1380 دقیقه هست
0 امتیاز
1 پاسخ
3,994 بازدید
محاسبه تیک به پیپ
سلام ایا ابزاز مناسبی برای محاسبه تیک در نینجا و تبدیل ان به پیپ در فارکس هست؟ اگر هست معرفی بفرمایید اگر نیست ایا امکان داره همین اعداد رو در...
2 امتیاز
1 پاسخ
4,428 بازدید
لارج پرینت
سلامایا استراتژی لارج پرینت را درست متوجه شدم؟اگر در سقف مارکت باشیم و کندل نزولی باشد  عدد نمایش داده شده در اندیکاتور بالای 30 یا زیر 0.26 باشد میتوانیم 2...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ بهرنگ موسوی 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
4,190 بازدید
فایل نینجا
سلامتو دروس اموزشی اقای شعبانی فایل نینجا رو درحالی دانلود ونصب  میکنه که ایکون دانلود براشون فعاله.درحالی که برای ما فعال نیست .و وقتی که حتی از بخش نرم افزارها...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مهرداداقازاده 2 سال پیش
1 امتیاز
7 پاسخ
4,912 بازدید
عدد صحیح دلتا
با سلام ووقت بخیر در مورد عدد دقیق دلتای ساعتی و عدم همخوانی در ادونزهای مختلف،این سوال رو چند مرتبه پرسیدم و راههای مختلفی رو هم امتحان کردم که در ادامه...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ فرهود اقاپورزنگنه 2 سال پیش
2 امتیاز
1 پاسخ
4,443 بازدید
کدام روند را مبنا قرار دهیم؟
سلام وقت بخیرتوضیح اینکه درمنطقه 1 ترند ما نزولی هست و تاییدیه رو گرفیم اما در منطقه 2 جهت ترند عوض شده اما بصورت مفروض هست و در ادامه و...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مسعود محمدی 2 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
4,037 بازدید
اندیکاتور زیگزاگ
با سلام اندیکاتور زیگزاگ که من استفاده میکنم بسیار کمک میکنه برای تعیین بهترین نقاط P2 P3 که البته بهتره در تایم بالا با تنظیم20و30 و درتایم پایین زیر 10...
0 امتیاز
3 پاسخ
3,727 بازدید
تنظیمات در تایم فریم ها
سلامتایم فریم دیلی <ولیوم پروفایل ماهانه و دیلیتایم فریم یک ساعت<ولیم پروفایل هفتگیتایم پنج دقیقه<ولیوم پنج دقیقهاین ها درست است؟چون چندبار ویدیو دیدم این بخش درست متوجه نشدم
0 امتیاز
1 پاسخ
1,388 بازدید
signal
salam khaste nabashidostad migan dar deep market sell nagiridzamani ke ma VAL ro dar time 5 min rad kardim va darim retest mikonim va tavasot fot print hala har signali...
1 امتیاز
1 پاسخ
4,356 بازدید
تمپلیت order flow
سلام و وقت بخیر خدمت اساتید محترم میخواستم بدونم قسمت صورتی رنگ که داخل تمپلیت مشخص کردم چی هست و کاربرد ان چی هست و با رسیدن قیمت به ان...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ اصغر جاماسب 2 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
4,755 بازدید
نحوه کاهش مبلغ دمو در نینجا
باسلامچطوری می تونم مبلغ دمو توی نینجا رو کاهش بدم؟نمیخام با 100 هزار دلار کار کنم
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد محمدی 2 سال پیش
3 امتیاز
1 پاسخ
4,119 بازدید
ورود با کندل همر
سلامتصور کنیم در نقاطی که روی تصویر تایین کردم میخواهم ورود کنم و فرض بر این میگیرم که کندل ما هم همر است ایا قبل از این مومنت و کارکشن...
2 امتیاز
1 پاسخ
3,971 بازدید
تفاوت قیمت در نینجا نسبت به متا
سلاممن رولاور هم انجام دادم اما بین نینجا و متاتریدر تفاوت قیمت زیادی وجود دارد
1 امتیاز
2 پاسخ
4,456 بازدید
اتصال R TRADER
با سلام من مشکل اتصال دارم حتی ریست میکنم موفق میزنه ولی اتصال انجام نمیشه دیتای جدید گرفتم باز همین مشکل هست
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محسن نظری 2 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
4,400 بازدید
نینجا تریدر
سلامالان ساعن 9.40 به وقت ایران هست و چارت نینجا من ثابت مانده اما در متاتریدر قیمت در حال حرکت هست حتی از f5هم استفاده کردم اما نشد از برنامه...
4 امتیاز
1 پاسخ
4,703 بازدید
الارم گذاری
سلام در بخش الارم گذاری استاد توضیح دادن که با استفاده از f6یا همون خط الارم بگذاریمدر نینجا با کلیک راست هم گزینه الارم داره که من هر کاری کردم با...
1 امتیاز
1 پاسخ
2,388 بازدید
عدم همخوانی نایم اند سلز لیست با سوپردام
سلامچرا تایم اند سلز لیست من تا سوپر دامم همخوانی ندارد؟انگاری تایم اند سلز لیست عقب تره.قبلا چک میکردم اینجوری نبود. آیا ایرادی داره؟اصلا باید همخوانی داشته باشن یا نه؟
1 امتیاز
2 پاسخ
3,982 بازدید
ترند 6e
باسلام و احتراملطف میکنید ترند چارت دیلی 6e رو برام ترسیم کنید؟ یه کم گیج شدم چون شبیه پترن های گفته شده نیست
5 امتیاز
1 پاسخ
8,273 بازدید
شرط شکسته شدن در ساعتی
با سلام و خسته نباشیدسوال 1 -شرط شکسته شدن خطوط p2 یا p3 در ساعتی، close هست یا high و  low کندل سوال 2- مبنای ما برای رسم خطوط p2...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مجید علی زاده 2 سال پیش
1 امتیاز
3 پاسخ
4,785 بازدید
طلا
و اینکه چرا در فوت پرینت حجمهای طلا طبق عکس ارسالی اینجوریه در کندلهای نزولی نصف بدنه اصلا عدد جحمی نداره
1 امتیاز
1 پاسخ
4,561 بازدید
طلا
و اینکه طلا با توجه به اینکه ترند محور نیست کنار فوت پرینت برای اسکلپش از چه ابزار دیگه ای جهت تاییدیه استفاده کنیم؟
2 امتیاز
1 پاسخ
4,346 بازدید
طلا
سلام چرا در بخش ats فوت پرینت دیسکو اعداد زیر 1/7 هستند ؟ایا برای ats طلا فرقی هست با دیگر اینسترومنتها؟
2 امتیاز
1 پاسخ
1,566 بازدید
ats 1 min
سلام وقت بخیر در Lowمارکت چند ساعت قبل از باز شدن مارکت اروپا الگوریتم ها جلوی کاهش قیمت رو گرفتند که  با ats روی نمودار قابل مشاهده است .سوال : اگر...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی حمیدی 2 سال پیش
2 امتیاز
2 پاسخ
4,682 بازدید
محل دابل زیرو
سلام و خسته نباشید خدمت شمادر بحث استاپ فیشینگ برای مثال قیمت در hi مارکت هستش دابل زیرو باید در سمت خریداران یا فروشندگان باشد؟
سوالات مرتبط
محمد زندی ۱۴۰۲/۱/۳۱
پرویز ناظری ۱۴۰۲/۱/۳۱
مرصاد مومنی ۱۴۰۲/۲/۱
علی محمدپور ۱۴۰۲/۲/۳
مجید چوخاچی زاده مقدم ۱۴۰۲/۲/۳
مجید چوخاچی زاده مقدم ۱۴۰۲/۲/۳
محسن آزاد ۱۴۰۲/۲/۵
رضا ندیم‌آقایی ۱۴۰۲/۲/۵
علیرضا ارکیان ۱۴۰۲/۲/۵
امیر سهیل ضیا ۱۴۰۲/۲/۶