آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

تالار گفتگوی دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

0 امتیاز
1 پاسخ
112 بازدید
انجام تغییرات در تنظیمات
سلام و خسته نباشیدمی خواستم بدونم امکان این وجود داره که فاصله ی بین عدد دلتا با عددهای خرید و فروش رو کم تر کرد ؟و در خصوص بیگ ترید...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد ساعدپناه 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
177 بازدید
عدم نمایش کنددل های گذشته در اوردر فلو تریدر
با سلام و احترام ....زمانی که اندیکاتور order flow trader رو روی چارت میزارم نمایش رو از کندل جاری شروع میکنه و کندل های گذشته رو متاسفانه نمایش نمیده تنظیمات رو...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ امیر زرندی 7 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
147 بازدید
مشخص کردن ساختار مارکت
سلام خسته نباشید.طبق عکسی که براتون ارسال کردم من دیروز سلر مارکت بودم و از فیشینگ خط هایی که کشیدم میخواستم سل بزنم و استاپ شدم.پی2 و پی 3 هارو...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی نایینی 7 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
200 بازدید
ایجاد تغییر در نمایش کندل ها
سلام و وقت بخیر آیا امکان دیدن کندل ها در نینجا تریدر ، به این شکل وجود داره؟خودم هم بررسی کردم اما امکانش نبود
0 امتیاز
1 پاسخ
74 بازدید
اعتبار سطوح vl چند روز قبل
با سلام 1-آیا سطوح VL چند روز قبل اعتبار کافی برای ترید دارند یا اینکه فقط و فقط  یک روز قبل مهم هست؟اگر بله -تا چند روز قبل قابل استفاده هست...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ میلاد زارع 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
129 بازدید
جنس اردرهای تسویه معامله در TP
با سلام احتراما در جلسه یازدهم در مباحث مطرح شده عنوان می شود که نوع اردرها در محدوده Stop loss (در صورتی که معامله Buy باشد) به شکل Sell Stop و...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد حسین حسین زاده 7 ماه قبل
1 امتیاز
2 پاسخ
217 بازدید
دریافت فاند برای معاملات فیوچرز
سلام آیا شرکتی وجود داره که قوانین اون به گونه ای باشه که امکان باز نگه داشتن معاملات برای بیشتر از یک روز وجود داشته باشه (حساب فیوچرز برای ایرانی ها)...
0 امتیاز
2 پاسخ
115 بازدید
تغییرِ در تنظیمات
سلام و خسته نباشید یه سوالی داشتم ، می خواستم بدونم Delta Per Row رو فقط با استفاده از dt VND می تونیم ببینیم یا به شیوهٔ دیگه ای این امکان...
0 امتیاز
1 پاسخ
72 بازدید
نحوه انجام ترید و محل اون
با سلام ببخشید استاد در این قسمت آموزش نحوه ورود به معامله، تعیین حد ضرر و تعیین هدف را گفتند، برای افرادی مثل من که در ایران ساکن هستم ،...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی اصغر سامانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
163 بازدید
اسکالپ در این شرایط چارت که گپ افتاده است
سلام و درود بر استاد عزیزببخشید استاد امروز با این شرایط برخورد کردیم که بازار یک گپ اتفاق افتاده است در چنین شرایط با وجود دیدن دلتای ناسازگار و همچنین...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ ادریس بایزیدی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
135 بازدید
اختلاف بارز بین ابزار والیوم نینجا و دیسکو
سلام وقت بخیر در ابزار والیوم خود نینجا و ابزار دیسکو در برخی روزها اختلاف بارزی مشاهده میشود.کدامیک اعتبار بیشتری برای ما دارند و آیا نیازی هست هر دو رو...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ رضا عالمیان 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
114 بازدید
در مورد icf vf
ضمن عرض خسته نباشید و سپاس فراواناستاد تو دوره ها فقط بیشتر در مورد ابزار های گذشته درس میدن. من تو لایو تریدهای دوره هم ندیدم از ابزار icf vf...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ شهرزاد ابوالحسنی بصیری 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
101 بازدید
عدم وجود وی وپ در بعضی از روزها در تمپلیت h1 vol p
1. چرا خط مربوط به وی وپ در بعضی روزهای چارت یک ساعته وجود ندارد؟2. به طور خلاصه نحوه محاسبه وی وپ که منجر به تشکیل خطوط زرد رنگ با...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سید محمود موسوی 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
193 بازدید
تاییده ورود به معامله
با سلاموقت بخیر سوال من این هست که جناب شعبانی در دوره ها به این اشاره داشتند که فضای فوت پرینت یک فضای جدا از والیوم پروفایل و والیوم لیمیت هست...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ اشکان واثقی 7 ماه قبل
0 امتیاز
0 پاسخ
141 بازدید
چرا بجای دیتای 30 روزه از 14 روزه استفاده میکنیم؟
قبلا از این لینک برای دیتای 30 روزه استفاده کردم و راحت هم وصل میشه و نیازی به ایمیل جنریتور برای اینباکس نداره هر ایمیلی بهش بدم وصل میشه https://www.rithmic.com/demo.html#sign-up&customer=OptimusFutures
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ شاهین مرادی 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
104 بازدید
کشیدن خط در نرم افزار iCF VF
سلام وعرض ادب/برای کشیدن خط در نرم افزار ICFVF تمام مراحل طبق فیلم رو میرم ولی خطی نمیکشه،لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی اکبر صادقی آرانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
173 بازدید
تنظیم ofb نمایش حجم مجموع خرید و فروش
سلام. اندیکاتور ofb رو چجوری تنظیم کنم که در فوت پرینت که با ofb میبینم مثلا در قیمت مثلا ۱.08465 داخل عکس بیاد 19 تا خرید با 9 تا فروش...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ حمیدرضا خیری 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
153 بازدید
نحوه رسم ترند روزانه - چارت طلا
سلام وقت بخیر خدا قوت دو تا عکس ضمیمه کردم که سعی کردم ترند روزانه طلا رو مشخص کنم خواستم بپرسم کدوم عکس از نظر ترند صحیحه؟ در عکس اول سعی...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی امینی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
79 بازدید
تنظیم حجم ofb به صورت مجموع
سلام. اندیکاتور ofb رو چجوری تنظیم کنم که در فوت پرینت که با ofb میبینم مثلا در قیمت مثلا ۱.۵۶۸۰ که ۳۰ تا خرید بوده و ۲۰ تا فروش بوده...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ حمیدرضا خیری 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
125 بازدید
برخورد به ناحیه VL
آیا همانند عکس که پیوست شده است در نظر گرفتن ناحیه VL دو روز پیش برای امروز صحیح می باشد که به صورت یک ناحیه مقاومتی شده است؟
0 امتیاز
1 پاسخ
100 بازدید
بازگشت به ناحیه VL روز قبل
آیا با گذشتن از ناحیه VL و ری تست نشدن ناحیه VL صرفا بعد از دوباره بازگشت به همون ناحیه VL به عنوان ری تست محسوب خواهد شد اگر سوال...
0 امتیاز
1 پاسخ
111 بازدید
محدوده اکستند در ولیوم پروفایل mz
سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم آیا در ام زی ولیوم پروفایل ما گزینه اکستند وی ال و وی اچ داریم آیا؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ حسین حاجی باقری 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
74 بازدید
نحوه استفاده از Trend
من یکم مشکل دارم در ترکیب ترند تردینگ روزانه با ساعتی . تمام مباحث این ترند تردینگ رو متوجه شدم چه روزانه و چه ساعتی . ولی احساس می کنم...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمود خدایار 7 ماه قبل
0 امتیاز
5 پاسخ
172 بازدید
سشن ها و محدوده هم پوشانی آنها
با سلام خدمت شما همونطور که مستحضر هستید در بازار فارکس سشن لندن در ساعت در 20 بسته میشه و حدود 3 ساعت با سشن نیویورک همپوشانی داره اما در حالتی...
0 امتیاز
4 پاسخ
138 بازدید
نحوه ورود به معامله طلا
سلام وقت بخیر سوال من این هست در این نواحی که قرار داریم از کجا بفهمیم پولبک به این abs ها رو بای بزنیم یا سل چون هم ریز قیمت...
0 امتیاز
1 پاسخ
102 بازدید
عدد محدوده ولیو اریا
با سلام در دوره مقدماتی استاد فرمودند که ععد محدوده ولیو اریا باید ۶۸.۳ باشد ولی در دوره پیشرفته عدد ۶۸ رو لحاظ کردند میخواستم بدونم بهترین عدد برای محدوده...
0 امتیاز
1 پاسخ
159 بازدید
مفهموم اعداد و رنگ در والیوم ساعتی
سلام وقت بخیر مفهوم اعداد و رنگ قرمز و سبز بالا و یا پایین در چارت والیوم های ساعتی چیست؟سپاس
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ بهنام امیرجانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
55 بازدید
چارت نینجا تریدر
با سلام و احترام ....چطور میتونم چارت رو ازاد کنم که بشه با موس هم چارت رو بالا و پایین کنمنیازی نباشه چارت رو فشرده کنم ...امیدوارم تونسته باشم مفهوم...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ امیر زرندی 7 ماه قبل
0 امتیاز
5 پاسخ
222 بازدید
تنظیم لارج پرینت ها در فوت پرینت MZ
با سلاماحتراما استاد در لایو ترید ها از فوت پرینت MZ استفاده می کنن که نسبت اعداد لارج پرینت رو خودش محاسبه می کنه و نشون می ده. می شه...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد حسین حسین زاده 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
90 بازدید
نمایش سشن های معاملاتی
سلام و وقت بخیر آیا اندیکاتور یا ابزاری در نینجا وجود داره که سشن های معاملاتی رو به صورت تفکیک شده نشون بده؟
0 امتیاز
1 پاسخ
64 بازدید
سوال درمورد تکنیک ترکیب foot print با VP
با سلام و خسته نباشید من چند وقتی هست که رو تکنیک VP که در دوره رایگان قرار دادید تمرین میکنم میخواستم بدونم 1- آیا میشه از تکنیک VP به همراه FOOT...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ ابوالفضل امینی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
94 بازدید
نوع چارت برای ولوم پروفایل اوردر فلو
با عرض سلام و خسته نباشیدمیخواستم بپرسم برای ولوم پروفایل اوردر فلو باید از چارت بدون تیک ریپلی استفاده کرد یا چارت همراه با تیک ریپلی؟
0 امتیاز
1 پاسخ
74 بازدید
چارت 1440 و daily
سلام سوال من این هست که چرا چارت 1440 دقیقه با روزانه متفاوت هست؟هر دو چارت طلا در یک روز گرفته شده 
0 امتیاز
1 پاسخ
83 بازدید
باز کردن فوت پرینت
سلام وقت بخیربرای باز کردن پنجره اندیکاتور یه مقدار طول میکشه تا باز بشه ولی اندیکاتور ولوم mz رو با تیک ریپلی راحت باز میکنه ولی وقتی میخام فوت پرینت...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ افشین عامری 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
150 بازدید
جریان اعتماد به حجم های زده شده
با سلام سوال من این هست که زمانی که از t&s بیگ سایز داریم برای حجم ها در برخی موارد حجم سل هست اما قیمت بالا میرود و در برخی...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ اشکان واثقی 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
92 بازدید
تعریف vpoc
با سلام.من تعریف vpoc که بچه ها پرسیده بودن خوندم اما متوجه نشدم دقیقا فرمول و تعریف vpoc در تایم یک دقیقه چیه؟اونی که من فهمیدم vpoc در یک دقیقه...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ حمیدرضا خیری 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
220 بازدید
معامله در کف قیمتی ES در 14 فوریه 2024
با سلام. احتراما توی تصویر ارسال شده،‌ قیمت در سشن آمریکا در نماد ES به یک VL انتست برخورد کرده و در کندل 22:45 دقیقه تائیدیه ورود داده (حجم بالا در...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد حسین حسین زاده 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
141 بازدید
تنطیمات حجم های والیوم لیمیت
با سلام استاد در درس 15 ام بخش 3 گفتند که در قسمت size ladder mark ما کمترین والیوم رو رو قرار میدهیم و در ادامه بیشترین والیوم هم قرار میدهیم...
0 امتیاز
1 پاسخ
79 بازدید
نمایش bid line
با سلام و احترام .....در نینجا تریدر چطور میتونم bid line  رو روی چارت فعال کنم؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ امیر زرندی 8 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
236 بازدید
نحوه ورود به معامله
با سلام در تصویر ارسالی میخواستم ببینم با وجود این همه والیوم ما چه زمان مجاز به معامله بای هستیم؟ مسافت زیاد هست که بگیم باید از تمام این ABS...
0 امتیاز
1 پاسخ
177 بازدید
درخواست اشتراک گذاری ورک اسپیس های دوره ولوم تریدینگ تخصصی توسط آقای شعبانی
سلام و عرض ادب.باتوجه به اینکه گاها تنظیمات مربوط به چارتها که استاد انجام میده با تنظیماتی که ما انجام میدیم من جمله چارت1دقیقه برای سشن امریکا؛ نوع تنظیمات 1ساعته...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سیامک کوه بلوری 8 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
235 بازدید
ساعت معاملاتی در سشن آمریکا
با سلام. احتراما استاد در آموزش ها مطرح می کنن که برای ارزیابی جفت ارزها و ... در سشن معاملاتی آمریکا از CME Us Index Future RTH استفاده کنیم که در...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد حسین حسین زاده 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
143 بازدید
نشان دادن مجموع حجم خرید و فروش به صورت جداگانه در فوت پرینت
سلام وقت بخیرآیا داخل فوت پرینت رنج 10 ، امکان مشاهده جمع حجم خرید و جمع حجم فروش به صورت جداگانه در هر کندل وجود دارد؟در تایم 1 دقیقه چطور؟مثلا زیر...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علیرضا جعفری 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
88 بازدید
تنظیمات dt bar ترید سایز
سلام من ترید ساز ها را از روی ویدیو تنظیم میکنم اما مثل مال استاد تمیز تنظیم نمیشه مشکل از جای خاصی میتونه باشه؟
0 امتیاز
2 پاسخ
162 بازدید
درس های17 تا 20 بخش فاندامنتال(درس5)
سلام وقت بخیرداشتم سایت رو بررسی میکردم دیدم که درس 5 آپدیت شده ویک سری درس اضافه شده می خواستم ببینم قسمت های 17 تا 20 درس 5 چه وقتی...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ ساعد فتحی مجرد 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
140 بازدید
روش ورود به پوزیشن
سلاممن چارت 1 ساعته رو تنظیم میکنم و بعد چارت 5 دقیقه رو روس سشن مثلا آمریکا هم تنظیم میکنم روی چارت 5 دقیقه میخوره به vwap  یا pivot اما روی...
0 امتیاز
4 پاسخ
88 بازدید
تنظیمات Pivots & Chart
سلام آیا امکان برداشتن این نوشته های مربوط به پیوت وجود داره؟ و اینکه به مانند تریدینگ ویو ، می تونیم کندل ها رو هاید کنیم و صرفاً نواحی و خطوطی که...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد ساعدپناه 8 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
64 بازدید
مخفی کردن vh و vl
سلام وقت بخیر میخواستم بپرسم ما در والیوم پروفایل دیسکو یا هم کدوم از والیوم پروفایل ها امکان مخفی کردن vh  و vl روز جاری رو داریم؟
0 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
تنظیمات Order Flow VP
سلام و وقت بخیر در بخش سوم درس پانزدهم (54:00) آقای شعبانی برای کشیدن ولوم ماهانه در تایم فریم روزانه ، به صورت دستی شروع و پایان ماه رو مشخص کردند...
0 امتیاز
1 پاسخ
52 بازدید
تنطیمات Order Flow VP
سلام آیا این حالت طبیعیه که VH و VL هر دوشون از یک نقطه شروع نشدن ؟ به واسطه ی تعطیلات مناسبتی در بازار چنین مواردی پیش میاد؟ الان بنده در تایم...
سوالات مرتبط
محمد محمدی ۱۴۰۱/۵/۶
محمد محمدی ۱۴۰۱/۵/۶
رامین عظیمی ثانی ۱۴۰۱/۵/۶
بهراد زارعی ۱۴۰۱/۵/۷
پوریا هدیه لو ۱۴۰۱/۵/۸
پوریا هدیه لو ۱۴۰۱/۵/۸
پوریا هدیه لو ۱۴۰۱/۵/۸
پوریا هدیه لو ۱۴۰۱/۵/۸
پوریا هدیه لو ۱۴۰۱/۵/۸
پوریا هدیه لو ۱۴۰۱/۵/۸