آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

ارور لاگین فیلد (login failed) نرم افزار r trader دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی

پرسیده شده 1 سال پیش
ویرایش شده 1 سال پیش
بازدید 685
0
امکان مشاهده این محتوا مخصوص کاربرانی که در دوره ی ولوم تریدینگ پیشرفته شرکت کرده اند می باشد
دسته بندی: پشتیبانی فنی
تصاویر
۱۴۰۱/۱۲/۱۵
شهاب یزدی زاده راوری

نظرات: 0

نتیجه‌ای یافت نشد.
4 پاسخ
0
امکان مشاهده این محتوا مخصوص کاربرانی که در دوره ی ولوم تریدینگ پیشرفته شرکت کرده اند می باشد
۱۴۰۱/۱۲/۱۵
پشتیبان

نتیجه‌ای یافت نشد.
0
۱۴۰۱/۱۲/۱۵
شهاب یزدی زاده راوری

نظرات: 2

1. پشتیبان 1 سال پیش
    با سلام بفرمایید که موقع اتصال از vpn استفاده می کنید یا خیر؟ لطفا اگر استفاده می کنید قطع کنید با برعکس بررسی بفرمایید.
    از این vpn استفاده کنید
    https://www.v5gnet.shop/help/
    نتیجه رو اعلام کنید.
  2. شهاب یزدی زاده راوری 1 سال پیش
    با سلام و احترام با و همچنین بدون vpn تلاش کردم ولی مشکل همچان پابرجاست.
0
۱۴۰۱/۱۲/۱۶
شهاب یزدی زاده راوری

نتیجه‌ای یافت نشد.
0
تصاویر
۱۴۰۱/۱۲/۱۶
پشتیبان

نظرات: 4

1. شهاب یزدی زاده راوری 1 سال پیش
    با درود. عکس البته ناخواناست ولی به نظرم طبق همین ادرس یوزر گرفتم.ولی مشکل پابرجاست.
    • پشتیبان 1 سال پیش
      عکس برای شما خصوصی تلگرام ارسال گردید بررسی بفرمایید
  2. شهاب یزدی زاده راوری 1 سال پیش
    جهت اطلاع من نرم افزار اسپات پلیر روی لپ تاب دارم ولی نینجا تریدر و سایر محصولات روی ورک استیشن. به همین دلیل لایسنس اسپات پلیرم برای فایلهای جدید امکان پخش نداشت که مشکل لایسنس رفع کردند. امکان دارد بدلیل ماشین کد کامپیوتر باشد و تغییرات آن؟
  3. پشتیبان 1 سال پیش
    خیر این موضوع ارتباطی ندارد درصورت عدم موفقیت پشتیبان با بررسی سیستم شما توسط تیم ویور مشکل را برطرف خواهد کرد.
پاسخ شما
آخرین سوالات