آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پیشنهاد vpn برای دیتا ریتیمک دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی | راه حل جایگزین دیتا 15 روزه رایگان cqg

پرسیده شده 1 سال پیش
ویرایش شده 1 سال پیش
بازدید 270
3
امکان مشاهده این محتوا مخصوص کاربرانی که در دوره ی ولوم تریدینگ پیشرفته شرکت کرده اند می باشد
دسته بندی: پشتیبانی فنی
۱۴۰۱/۱۲/۱۶
مجتبی نصرتی

نظرات: 0

نتیجه‌ای یافت نشد.
4 پاسخ
3
امکان مشاهده این محتوا مخصوص کاربرانی که در دوره ی ولوم تریدینگ پیشرفته شرکت کرده اند می باشد
۱۴۰۱/۱۲/۱۶
پشتیبان

نظرات: 4

1. بهنام امیرجانی 1 سال پیش
    سلام دوست عزیز
    من این vpn را تهیه کردم اما باز هم مشکل کانکت شدن یه ریتمیک رو دارم و چراغ کانکت روی زرد میمونه
  2. پشتیبان 1 سال پیش
    لطفا 2 شنبه تست بفرمایید شنبه و 1 شنبه اتصال به دیتا امکان پذیر نیست
  3. امیرعلیزاده 1 سال پیش
    من سه شنبه امتحان کردم ولی بازم چراغ نینجا روی زرد میمونه
  4. پشتیبان 1 سال پیش
    بفرمایید که از کدام vpn و کدام کانکشن vpn استفاده کردید ؟ از v2ray ? از cicsco any connect ?
1
تصاویر
۱۴۰۱/۱۲/۱۷
مجتبی نصرتی

نتیجه‌ای یافت نشد.
0
۱۴۰۱/۱۲/۱۸
پشتیبان

نظرات: 2

1. امیرعلیزاده 1 سال پیش
    سلام با اجازه استاد شعبانی به همه بچه هایی که مشکل کانکت شدن دارن بعنوان راه حلی که خودم پیدا کردم انجام بدید احتمال زیاد مشکلتون حل بشه توی تلگرام سرچ کنید وی پی ان l2tp ی اکانت خریداری کنید و با اون اتصال کنید یک ماهه درگیر بودم اما بالاخره کانکت شدم موفق باشید
  2. امیرعلیزاده 1 سال پیش
    سعی کنید بدون نرم افزار جانبی وی پی ان کانکت شید(توی خود کامپیوتر vpnبسازید)مسیر ساختنش هم ...
    network &internet setting/vpn/add vpn
0
۱۴۰۲/۱/۳۱
مرتضی گلستانی

نتیجه‌ای یافت نشد.
پاسخ شما
آخرین سوالات