آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

حل ارور اتصال به کانکشن my rithmic نینجا تریدر 8

پرسیده شده 1 سال پیش
ویرایش شده 1 سال پیش
بازدید 953
0
امکان مشاهده این محتوا مخصوص کاربرانی که در دوره ی ولوم تریدینگ پیشرفته شرکت کرده اند می باشد
دسته بندی: پشتیبانی فنی
تصاویر
۱۴۰۲/۱/۸
سلیمان رحیمی

نظرات: 0

نتیجه‌ای یافت نشد.
5 پاسخ
0
امکان مشاهده این محتوا مخصوص کاربرانی که در دوره ی ولوم تریدینگ پیشرفته شرکت کرده اند می باشد
۱۴۰۲/۱/۸
پشتیبان

نتیجه‌ای یافت نشد.
0
تصاویر
۱۴۰۲/۱/۸
سلیمان رحیمی

نتیجه‌ای یافت نشد.
0
۱۴۰۲/۱/۸
پشتیبان

نتیجه‌ای یافت نشد.
0
تصاویر
۱۴۰۲/۱/۱۵
سلیمان رحیمی

نتیجه‌ای یافت نشد.
0
۱۴۰۲/۱/۱۵
پشتیبان

نظرات: 2

1. سلیمان رحیمی 1 سال پیش
    من از پچر ریتمیک استفاده کردم و نینجاتریدر8 رو انتخاب کردم و پیام موفق داد اما درست نشد
    مورد دوم که فرمودین در حال نامحسوس گوگل کروم رو متوجه نشدم
    لازم به ذکر است دی ان اس هم طبق اموزش انجام دادم نه وصل شد نه ارور داد در همون حال کانکتینگ باقی موند نینجام
  2. پشتیبان 1 سال پیش
    ضمن تبریک پیشاپیش سال نو جدید شمسی چند نکته مهم را صرفا جهت یادآوری در مورد دیتا ریتمیک لازم میدانم متذکر بشوم :
    1- امکان دریافت و اتصال دیتا ریتمیک از سایت خود ریتمیک ( 14 روزه )
    و توسط سایت دورمن و نرم افزار r trader ( همان دیتا ریتیمک که 30 روزه است ) در روز های شنبه و 1 شنبه و ساعت های منتهی به بسته شدن مارکت در روز جمعه امکان پذیر نیست لطفا تلاش نفرمایید.
    2- دیتا دریافتی از سایت دورمن + نرم افزار r trader همان دیتا ریتمیک دریافتی از خود سایت ریتمیک است اما 30 روزه !
    پس اگر پروسه انجام دادن آن برای شما دشوار است لطفا همان دیتا 14 روزه دریافت بفرمایید.
    3- برای اتصال به دیتا ریتمیک حتما باید با فیتلر شکن تلاش بفرمایید.
پاسخ شما
آخرین سوالات