آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

عدم وجود کادر جهت وارد کردن کد ماشین پروگرام جدید نینجا تریدر 8

پرسیده شده 1 سال پیش
ویرایش شده 1 سال پیش
بازدید 91
0
امکان مشاهده این محتوا مخصوص کاربرانی که در دوره ی ولوم تریدینگ پیشرفته شرکت کرده اند می باشد
دسته بندی: پشتیبانی فنی
۱۴۰۲/۴/۱۹
سلیمان رحیمی

نظرات: 0

نتیجه‌ای یافت نشد.
1 پاسخ
0
امکان مشاهده این محتوا مخصوص کاربرانی که در دوره ی ولوم تریدینگ پیشرفته شرکت کرده اند می باشد
۱۴۰۲/۴/۲۰
پشتیبان

نظرات: 4

1. سلیمان رحیمی 1 سال پیش
    با عرض سلام مجدد.و خسته نباشید
    من ننیجاتریدرم رو پاک کردم دوباره نصب کردم تا مرحله ای پیش رفتم که کد پروگرام نیجا رو باس وارد پنل کاربریم تو سایت میکردم میبینم که کاری وجود نداره تا من کد را وارد کنم تا 24 ساعت بعد فایل رو دریافت کنم
    الان تو پنل من کد پروگرام قبل هست که با کد جدیدی که نینجا داده فرق میکنه و کارم اینجا گره خورده
    پیشاپیش ممنون از رهنمایی شما
  2. پشتیبان 1 سال پیش
    سلام مجدد سپاس از لطف بیکران شما، با نصب مجدد نباید ماشین کد پروگرام تغییر کند، به هر حال ماشین کد پروگرام را وارد بفرمایید.
    • سلیمان رحیمی 1 سال پیش
      من سیستمم رو عوض کردم و الان کادری توی حساب کاربریم وجود ندارد که بنده بتونم کد دریافتی از نرم افزار نینجاتریدر را وارد کنم
  3. پشتیبان 1 سال پیش
    سلام و عرض ادب سایت آمادست برای وارد کردن ماشین کد پروگرام سیستم جدید. درنظر داشته باشید که هر دانشجو صرفا 2 سیستم میتواند تعریف کنید و برای تغییر سیستم حتما باید با پشتیبانی فنی هماهنگی لازمه انجام شود و دسترسی به سیستم قبلی توسط نرم افزار team veiwer داده شود.
پاسخ شما
آخرین سوالات