آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

عوض کردن سیستم کامپیوتر و درخواست لایسنس جدید

پرسیده شده 1 سال پیش
ویرایش شده 1 سال پیش
بازدید 253
0
امکان مشاهده این محتوا مخصوص کاربرانی که در دوره ی ولوم تریدینگ پیشرفته شرکت کرده اند می باشد
دسته بندی: پشتیبانی فنی
۱۴۰۲/۴/۲۰
محمد علی فرزین

نظرات: 7

1. مسعود محمدی 8 ماه قبل
    سلام وقت بخیر
    من از دانشجویان قدیم شما هستم

الان سیستم کامپوترم را از لب تاپ به pc تغییر دادم و میخواهم سیستم اول را جایگزین کنیم و مشکلی با دسترسی به کامپوتر ها ندارم

ممنون میشم که راهنمایی کنید

سپاس
  2. پشتیبان 8 ماه قبل
    با سلام و عرض ادب لطفا بفرمایید آیا تمایل دارید pc را به عنوان سیستم دوم تعریف کنید یا خیر؟
  3. پشتیبان 8 ماه قبل
    با سلام و عرض ادب لطفا بفرمایید آیا تمایل دارید pc را به عنوان سیستم دوم تعریف کنید یا خیر؟
  4. مسعود محمدی 8 ماه قبل
    سلام pc را بعنوان سیستم اول میخواستم جایگزین کنم
  5. پشتیبان 8 ماه قبل
    سلام مجدد برای تعریف به عنوان سیستم اول با توجه به پایان یافتن تایم پشتیبانی شما به مبلغ 10 دلار به صورت تتری یا معادل ریالی آن باید پرداخت بفرمایید. همچنین نرم افزار تیم ویور را روی سیستم قبلی نصب بفرمایید و طبق هماهنگی که بین ما صورت خواهد پذیرفت این پروسه کاری انجام شود. در صورت تایید لطفا بفرمایید که آدرس ولت یا درگاه خدمت شما ارسال شود.
  6. مسعود محمدی 8 ماه قبل
    بله ، اوکی هست لطفا آدرس ولت رو ارسال بفرماییید
  7. پشتیبان 8 ماه قبل
    TDmFuxcxtQCxXqVmW2UhXeHNHFrTeJyACf
    آدرس ولت
    trc20
    لطفا در انتهای کار با بنده ارتباط بگیرید. آیدی تلگرام من:
    https://t.me/mobilehelpcenterr
1 پاسخ
0
امکان مشاهده این محتوا مخصوص کاربرانی که در دوره ی ولوم تریدینگ پیشرفته شرکت کرده اند می باشد
۱۴۰۲/۴/۲۰
پشتیبان

نظرات: 6

1. آیدین درگاهی 1 سال پیش
    سلام اتفاق فوق برای بنده هم افتاده و می خواهم لایسنس را روی سیستم قبلی با سیستم جدید جایگرین کنم لطفا راهنمایی کنید
  2. آیدین درگاهی 1 سال پیش
    دسترسی هم مشکلی نیست با چه نرم افزاری متصل می شوید؟
  3. پشتیبان 1 سال پیش
    دسترسی با تیم ویور انجام می شود (team viewer) البته بنده چک کردم شما هنوز درخواست لایسنس ندادید قربان
  4. آیدین درگاهی 1 سال پیش
    ولی یک لایسنس ویندوز گرفتم و در اسپات درس اول رو دیدم بعدش فهمیدم باید کامپیوتر را عوض کنم الان هم اون لایسنس روی کامپیوتر جدید کار نکرد .درخواستم اینه قبلی را باطل فرمایید و جایگزین لایسنس دیگری لطف فرمایید با تشکر
  5. پشتیبان 1 سال پیش
    درخواست حضرت عالی انجام شد.
  6. آیدین درگاهی 1 سال پیش
    ممنون از شما انجام شد
پاسخ شما
آخرین سوالات