آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

بسته شدن کامل NT8 به طور کامل هنگام اجرای اندیکاتور

پرسیده شده 1 سال پیش
ویرایش شده 1 سال پیش
بازدید 197
0
امکان مشاهده این محتوا مخصوص کاربرانی که در دوره ی ولوم تریدینگ پیشرفته شرکت کرده اند می باشد
دسته بندی: پشتیبانی فنی
۱۴۰۲/۴/۲۷
حمیدرضا کمرئی

نظرات: 0

نتیجه‌ای یافت نشد.
1 پاسخ
0
امکان مشاهده این محتوا مخصوص کاربرانی که در دوره ی ولوم تریدینگ پیشرفته شرکت کرده اند می باشد
۱۴۰۲/۴/۲۷
پشتیبان

نظرات: 7

1. مختار وردی 1 سال پیش
    سلام، وقتتون بخیر، مشکل بنده دقیقا همین بود و با ریستارت کردن حل نشد. حدود دو هفته بود نینجا رو باز نکرده بودم و اکانت جدید دورمن رو دست کردم و به نینجا لاگین و سپس به اکانت درست شده وصل شدم ، چارت باز کردم و خواستم اندیکاتور انتخاب کنم که همه چیز بسته شد
  2. پشتیبان 1 سال پیش
    لطفا با این نرم افزار اقدام به آپدیت درایور های ویندوز بفرمایید در صورت عدم موفقیت مجدد بفرمایید تا لایسنس دیگری به حضرت عالی اختصاص یابد.
    لینک دانلود نرم افزار :
    https://soft98.ir/software/drivers/16536-iobit-driver-booster-full-dl.html
  3. مختار وردی 1 سال پیش
    سلام
    وقتتون بخیر. ممنونم از پاسختون، بنده این کار رو هم انجام دادم اما در کمال نا باوری الان پیغام اکسپایر شدن لایسنس میده، اگر ممکن هست دلیلش رو بفرمایید که دلیلش اگر مشخصه برام توضیح بدید. لایسنس های مجموعه تاریخ دار هستند ؟
  4. پشتیبان 1 سال پیش
    فدای شما، لایسنس جدید در پروفایل حضرت عالی آپلود شد، لطفا بررسی بفرمایید. بله لایسنس نرم افزار ها تا پایان پرداخت اقساط دوره به صورت موقت و تاریخ دار خواهد بود.
  5. مختار وردی 1 سال پیش
    سلام و عرض ارادت
    پرداخت من تک مرحله ایی بود و اقساطی نبود
    بنده چند دقیقه پیش به لینک https://www.icf-market.com/profile/activation رفتم و دکمه سبز رنگ رو برای دریافت فایل zip لایسنس زدم اما همون فایل قبلی رو با همون سایز و تاریخ مودیفاید بهم داد. جای دیگری باید میرفتم ؟
    • پشتیبان 1 سال پیش
      بنده امروز لایسنس دیگری برای حضرت عالی به صورت لایسنس لایف تایم آپلود کردم. لطفا مشکلات لایسنس را در یک تیکت جداگانه ارسال بفرمایید و از ارسال پیام در تیکت دوستان دیگر خودداری بفرمایید.
  6. پشتیبان 1 سال پیش
    سلام مجدد خیر همان لایسنس جدید است در یک فولدر دیگر در ویندوز ذخیره بفرمایید و لایسنس را کپی کنید.
    در مورد وضعیت مالی حضرت عالی نیز بررسی خواهم کرد.
پاسخ شما
آخرین سوالات