آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

گام 3 : والیوم لیمیت ها و بیان استراتژی هر اینسترومنت

0 امتیاز
2 پاسخ
160 بازدید
کادربندی T&S
سلام و وقت بخیرداخل ویدیو استاد فرمودند که سفارشاتی که ATS مناسبی داشته باشند، اون سفارشات داخل T&S کادربندی میشه.داخل این عکس میخواستم بدونم دلیل کادربندی سفارشاتی که ATS دو...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سجاد صمصامی (تنظیم نشده)
0 امتیاز
1 پاسخ
240 بازدید
صحیح بودن پوزیشن؟
استادیار عزیز سلام لطفا بررسی بفرمایید 6e پوزیشن گرفته شده 1/12/2023 استراتژی فیشینگ میباشد؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمدرضا خدادادی (تنظیم نشده)
0 امتیاز
4 پاسخ
373 بازدید
تنظیم فیبوناچی
سلام،چطور میشه فیبوناچی را شخصی‌سازی کنیم تا وقتی انتخاب و رسم میکنیم فقط درصدهای مورد نظر ما را نشان بدهد و نه مقادیر پیش‌فرض را؟ممنونم
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مسلم جباری (تنظیم نشده)
0 امتیاز
1 پاسخ
228 بازدید
upper limit of ratio
با سلامupper limit of ratio در VPOC به چه مفهومی می باشد؟ مثلا انتخاب عدد 5 یا 3 بیانگر چیست؟با سپاس
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد جوادی‌فرد (تنظیم نشده)
2 امتیاز
3 پاسخ
295 بازدید
vwap daily
با عرض سلام آیا درسته که در تایم فریم روزانه قیمت سعی می کنه خودش رو به vwap روز قبل خودش برسونه ؟ و اگر این چنین است دلیل آن چیست...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ پریسا کبیریان (تنظیم نشده)
0 امتیاز
2 پاسخ
161 بازدید
volume profile vs ladder marks
با سلامبرای مشخص کردن نقاط با حجم بالا از اندیکاتور AMS Delta print  عدد مدنظر را در بخش min volume profile وارد می کنیم.در بخش های قبل  و تایم فریم...
1 امتیاز
2 پاسخ
222 بازدید
حذف شدن بعضی از اندیکاتورها
با سلامبنده تصور میکنم به مرور بعد از اینکه بعضی از مراحل دوره گذشت بدلیل نصب بعضی از ابزارها یا هر دلیل دیگری بعضی از اندیکاتورها حذف می شود.بطور مثال...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سید محمد علی یزدان پناه (تنظیم نشده)
2 امتیاز
1 پاسخ
287 بازدید
بازه صحیح Volume Profile
سلام و درودبر اساس آموزش جلسه پانزدهم در خصوص Duration: Day، به جای اضافه کردن اندیکاتور Order flow volume profile برای مشخص کردن بازه 68% و POC جناب مهندس استفاده...
1 امتیاز
1 پاسخ
203 بازدید
نرم‌افزار dt Orderflow Bars
سلام،چطور می‌توان بدون کوچک کردن عرض کندل فاصله بِراکت تا کندل را بیشتر کنیم؟چطور می‌شود POC رسم شده نسبت به عرض کندل با تقارن رسم بشود؟ممنونم
1 امتیاز
5 پاسخ
208 بازدید
Comulative delta
سلام زمانی که cumulative delta در low market مثبت باشد ولی کندل قرمز بسته شود چه مفهومی دارد؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ پریسا کبیریان (تنظیم نشده)
1 امتیاز
2 پاسخ
275 بازدید
استراژی TVVR و پیوت های روزانه
با سلام و خسته نباشی.یه سوال دارم در مورد استراتژی TVVR، آقای شعبانی یه جا در صحبت هاشون اشاره به محدود های ولوم پروفایل می کنن، و مگن یه جاهایی...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ حامد علی بخش (تنظیم نشده)
0 امتیاز
1 پاسخ
249 بازدید
Passive and aggressive buyers / sellers
با سلام و خسته نباشی.در چارت یک دقیقه AMS، مثلا 6E تنظیمات T&S برای بیگ سایز روی صد گذاشتیم، وقتی یه passive buyer یا seller اوردر تو اوردر بوک می...
0 امتیاز
1 پاسخ
203 بازدید
حجم نامعلوم
سلام خسته نباشید این حجم 666 ابی رنگ مربوط به چی هست دقیقا ؟ نه بیگ سایزه نه ترید سایز اما گهگاهی ظاهر میشه در نواحی حجیم
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی کارگر (تنظیم نشده)
4 امتیاز
5 پاسخ
393 بازدید
معامله در نواحی p2وp3
درود خدمت استاد عزیز . با تشکر از وقت و انرژی و آموزش با کیفیتتوناستاد عزیز من متوجه مطلبی نشدم ممنون میشم کمکم کنید.در نواحیه p2وp3  زمانی که قیمت به...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ فرزادکمالیان فرد (تنظیم نشده)
0 امتیاز
4 پاسخ
265 بازدید
Time & sales List
سلام،در Time & Sales List آخرین عدد نشان داده نمیشه و همیشه باید فلش نشان داد نشده در شکل را فشار بدم تا جدیدترین عدد نمایش داده بشه، چطور میشه...
2 امتیاز
6 پاسخ
352 بازدید
Dom histogram
سلام روز بخیرنصب اردر بوک دام هیستوگرام رو چارت در اصل چ کمکی به ما میکنه؟برخی نواحی سفارشات زیاد اردر گذاری شده چه در بای چه در سل آیا میشه...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمدرضا خدادادی (تنظیم نشده)
3 امتیاز
2 پاسخ
247 بازدید
تفاوت و علت رنگ در POC Stripes
سلام و وقت بخیریه سوالی برام پیش اومده در مورد پوک های تست نشده، وقتی ما تو اندیکاتور dt Orderflow Bars گزینه POC Stripes رو فعال می کنیم، پوک های...
3 امتیاز
3 پاسخ
373 بازدید
درمورد حجمها در یک دقیقه
سلام در مورد داوجنز ومزدک در سشن اروپا  برای هر کدام  چه هعدای باید گذاشت چون در اروپا حجم کمتری میخوره ممون
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمدهادی عندلیب (تنظیم نشده)
0 امتیاز
2 پاسخ
254 بازدید
دیدن مدت زمان باقیمانده کندل ساعتی در چارت ساعتی
با سلام و عرض ادب خدمت اساتید و دوستان مجموعه ICF.لطفا تنظیمات لازم جهت دیدن مدت زمان باقیمانده از کندل ساعتی بفرمایید. با تشکر فراوان
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی رضا حقیقی (تنظیم نشده)
0 امتیاز
1 پاسخ
283 بازدید
نوار سبز و قرمز
وقت بخیر خسته نباشید بعضی مواقع که ترید سایز یا بیگ سایز میزنه روی چارت این دو نوار سبز و قرمز هم نمایان میشه خواستم بپرسم معنای این ها چیه...
1 امتیاز
2 پاسخ
215 بازدید
عدد دقیق یک حجم
با سلام ووقت بخیر برروی چارت نینجا یک نقطه داریم مثلا vwapیا pocیا Vlimit که انتست هستند و به صورت خط مشاهده میکنیم[بنده به glbridge دسترسی ندارم ]سوال:برای اعمال دقیق این...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ فرهود اقاپورزنگنه (تنظیم نشده)
1 امتیاز
1 پاسخ
391 بازدید
فیشینگ
سلام خسته نباشید من میخواستم فیشینگ ناحیه مشخص شده رو معامله کنم خواستم از شما بپرسم نقطه وروئم در کجا درسته؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی نایینی (تنظیم نشده)
1 امتیاز
1 پاسخ
229 بازدید
weekly volume profiles
سلام و وقت بخیر خسته نباشید میگم به بچه های پشتیبانیهمونطور که بهتر میدونید، لبه های ولوم پروفایل هفتگی (هفته قبل) لبه های پُر واکنشیه توی مارکت.من تا امروز ترید هایی...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد شاهکوهی (تنظیم نشده)
1 امتیاز
1 پاسخ
445 بازدید
مشکل در دلتا پرینت
سلامچرا برای من سه عدد دلتا پرینت میاد با این که داخل تندیکاتور فقط یک دلتا پرینت بارگزاری کردم
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سهیل مبرهن نیا (تنظیم نشده)
0 امتیاز
1 پاسخ
418 بازدید
سشن امریکا
سلام من یکی از چارتهای من سشن امریکا هست اما در لحظه باز شدن سشن و تا الان که نیم ساعت از سشن گذشته چارت حرکت نمیکنه کانکت هم هستم
2 امتیاز
2 پاسخ
365 بازدید
والیوم لیمیت امریکا
سلامسوالی که داشتم راجبی یکی از چارت ها بود ان هم چارت یک دقیقه امریکا فقط ببینید درست میگم یا نهتایم یک دقیقه امریکا+پیووت+ولیوم پروفایل سشن +وی وپ سشندرست هست...
2 امتیاز
2 پاسخ
251 بازدید
تشخیص ترند در دیپ مارکت
باسلاماستاد توی فیلم ها فرمودن که در دیپ مارکت به هیچ عنوان سل نزنید. من امروز توی 6e ترند رو به درستی تشخیص دادم ( یه مومنتوم بصورت ریزشی)  ولی...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد محمدی (تنظیم نشده)
2 امتیاز
1 پاسخ
900 بازدید
بیگ‌سایز و ترید سایز
سلام وقتی یک نقطه ترید سایز یا بیگ سایز میزنه باید همون نقطه رو در نظر بگیریم به عنوان حمایت یا مقاوت برای برگشت قیمت زیر اون یا کل کندل رو؟
2 امتیاز
1 پاسخ
331 بازدید
اوردر بوک
سلام از کجا میشه متوجه شد که اون اورد بزرگ توی اورد بوک جذب شد یا مقاومت ایجاد کرد و قیمت برگشت؟ کلا در مورد اوردر بوک زیاد توضیح داده نشد فقط...
3 امتیاز
1 پاسخ
484 بازدید
ATS در استراتزی یک دقیقه
سلام ats رو که من استفاده میکنم وقتی حجم میره بالا بعضی اوقات به صورت پر رنگ و هایلایت درمیاد و من اون نقطه رو در نظر که میگیرم در...
4 امتیاز
2 پاسخ
366 بازدید
تجمیع چند ناحیه حجمی در کارشن برای ورود
سلام و وقت بخیر عرض میکنم به بچه های عزیز پشتیبانیممنون بابت زحماتشرح ناحیه فعلیمون:تاریخ: 28oct 2022ترند Daily :تثبیت کندل بالای آخرین high در روند نزولیانتظارات:گرفتن کارکشن در روند Daily ترند...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد شاهکوهی (تنظیم نشده)
1 امتیاز
2 پاسخ
445 بازدید
حجم یک دقیقه
سلام وقت بخیر ، تو روش tvvr من با اینکه روند و لبه ها رو درست تشخیص میدم ولی تو نقطه ورود مشکل دارم ، در واقع حجم های یک...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی هویزاوی (تنظیم نشده)
0 امتیاز
1 پاسخ
495 بازدید
جیگسا
با عرض سلام و وقت بخیرآیا استفاده از T&S و orderbook جیگسا رو بجای دیسکو پیشنهاد میدین؟؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ وحید کریمی (تنظیم نشده)
0 امتیاز
2 پاسخ
447 بازدید
اندیکاتور دیسکو رنج ولوم پروفایل
با سلام و عرض ادب خدمت اساتید و دوستان مجموعه  ICFدر چارت روزانه بخش اول استراتژی، آیا امکان دارد ما اندیکاتور دیسکو رنج ولوم پروفایل را در تایم ماهانه به...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی رضا حقیقی (تنظیم نشده)
0 امتیاز
1 پاسخ
537 بازدید
ترید سایز
سلام معنای این ترید سایز در روند صعودی چیه؟ کندل سبز بسته شده اما با یک تیک ۱۲۵ تا فروخته و قیمت باز رفته بالا، قدرت خریدار رو میرسونه؟
0 امتیاز
1 پاسخ
557 بازدید
ترید سایز
سلام چرا اینجا vزده 441 ولی بالایی سبز شده ۱۷۵ ؟ همیشه باهم یکی میشن اما چرا اینجا فرق دارن؟ چه معنایی داره
0 امتیاز
1 پاسخ
441 بازدید
ترید سایز s&p
سلام بهترین ترید سایز برای s&p در زمانی که مارکتش خیلی حجیم میشه چقدر هست؟ بر چه اساسی باید ۱۲۵ که کمترین هست استفاده کنیم؟ کی باید از بیشترین لیمیت...
0 امتیاز
1 پاسخ
359 بازدید
حرکت نکردن لیست
سلام و عرض احتراممدتی هست که لیست تایم اند سلز لیست که دارم حرکت نمیکنه ، یعنی قیمتهای جدید که میاد باید از بالا در خط جدید اضافه بشه و...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ حسین شرفشاهی (تنظیم نشده)
3 امتیاز
2 پاسخ
491 بازدید
معامله بر اساس tvvrو استاپ های پشت هم
سلاممن در این معامله استاپ های پشت سره هم خوردم که دلیلش نمیدونم تقیقا هم طبق استراتزی پیش رفتماولین معامله که روی وی اچ قرار داشتم که با دیدن بیگ...
0 امتیاز
1 پاسخ
259 بازدید
dom
سلاممن تنظیمات را روی600 قرار دادم اما هر چند دقیقه یکبار اندازه هیستوگرام ها خیلی زیاد میشه ایا راه حلی داره؟
2 امتیاز
1 پاسخ
590 بازدید
خطوط پیوت
با سلام در بیان استراتژی فیشینگ به مانند شکی زیر . استاد از چه طریقی پیوتهای مربوت به همه روزها را که با دایره های کوچک مشخص شده آورده است؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مازیار قدیری کاوه (تنظیم نشده)
1 امتیاز
2 پاسخ
438 بازدید
لیمیت
سلام و عرض ادبشما فرض کنید یک ناحیه مناسب برای ترید داریمحال وارد تایم 1 مین میشویم برای لیمیت های 1 مین برای مثال در شسن اروپا هستیم مثلا برای یورو نیاز...
0 امتیاز
1 پاسخ
406 بازدید
CD
با سلاممطابق شکل روی 6e   کملوتیو دلتا با تنظیمات مختلف هماهنگ نیست . کدوم مدل صحیح است؟
0 امتیاز
1 پاسخ
558 بازدید
لوریج و نحوه ی محاسبه حجم مجاز خرید
باسلام واحترامچندتا سوال داشتم1- من دارم دمو کار میکنم. الان یه حساب 300 دلاری باز کردم.چندتا ترید انجام دادم الان حسابم شده 1000 دلار. این 700دلار سود خالص منه یا...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد محمدی (تنظیم نشده)
1 امتیاز
2 پاسخ
418 بازدید
نحوه ی ورورد در ریتست
با توجه به شکل با عبور مارکت از محدوده ی حجمی و ریتست به آن، اگر بخواهیم طبق استراتژی با ریتست وارد بشیم، نحوه ی ورود در ریتست به صورت...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی معتمدی (تنظیم نشده)
0 امتیاز
4 پاسخ
609 بازدید
جذب
با سلام و وقت بخیرمطابق شکل ایا میشه گفت توی ریتست به حجم ۱دقیقه جذب صورت گرفته چون تمایل به فروش بالاتر رفته ولی قیمت ریزش نکرده؟
0 امتیاز
1 پاسخ
753 بازدید
یکسان بودن cumulative
سلامcumulative dataوdt buy sellبرای من دقیقا یکی هست من حتی اپدیتش هم از دیسکو دانلود کردم اما نشد
0 امتیاز
1 پاسخ
244 بازدید
ts
سلامدر تنظیمات چجوری میتونم این مشکل حل کنم وقتی خرید و فروش جدیدی انجام میشه به من نمایش نمیده و باید بصورت دستی اون بالا ببرم تا خرید و فروش های...
1 امتیاز
2 پاسخ
290 بازدید
entry
salam khaste nabashidba tavajoh be tasvir zir aya vorod doroste baraye sell?
0 امتیاز
1 پاسخ
421 بازدید
صفر شدن اعداد داخل کندل
سلامزمانی که از دلتا پرینت استفاده میکنم اولش اکی هست اما بعد چند دقیقه اعداد داخل کندل صفر نمایش میدهد
سوالات مرتبط
سید محمد علی یزدان پناه ۱۴۰۱/۱۰/۱۰
سید محمد علی یزدان پناه ۱۴۰۱/۱۰/۱۰
سید محمد علی یزدان پناه ۱۴۰۱/۱۰/۱۱
محمد جوادی‌فرد ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
پریسا کبیریان ۱۴۰۱/۱۰/۱۴
محمد جوادی‌فرد ۱۴۰۱/۱۰/۱۷
سجاد صمصامی ۱۴۰۱/۱۰/۱۹
مسلم جباری ۱۴۰۱/۱۰/۲۰
محمدرضا خدادادی ۱۴۰۱/۱۰/۲۲
سجاد صمصامی ۱۴۰۱/۱۰/۲۴
سجاد صمصامی ۱۴۰۱/۱۰/۲۷