آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
72 بازدید
مشکل در اتصال به ریتمیک رایگان و ارور نرم افزار R Trader
با سلام و احترام  من به واسطه مشکلات شخصی مدت ۶ ماه از مارکت دور بودم و در این مدت دیتا دریافت نمیکردم امروز طبق روال فیلم‌های آموزشی و مثل...
پشتیبانی فنی احسان شیروانیان 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
42 بازدید
گزینه global simulation mode در نینجا تریدر 8 چیست ؟
سلام خسته نباشید   آیا تیک global simulation mode باید زده شده باشه یا این که غیر فعال باشه؟   یادمه استاد در موردش در جلسات رفع اشکال صحبت کردن
پشتیبانی فنی علی حیات داودی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
34 بازدید
قفل شدن چارت ها و فوت پرینت اختصاصی پکیج اختصاصی بعد از انتخاب تنظیمات اندیکاتور
سلام وقت بخیر بعد از اینکه در فوت پرینت جدید آی سی اف روی تنظیمات اندیکاتور کلید میکنم تنظیمات بالا نمی آید و تمام چارت ها قفل میشود و راهی...
پشتیبانی فنی سید وحید علایی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
38 بازدید
برای درخواست لایسنس با ماشین کد پروگرام جدید دقیقا باید چه کاری انجام بدم؟
سلام وقت بخیر  نینجا تریدر من در زمان باز شدن ارور میداد و باز نمیشد ، مجبور شدم کامل پاکش کنم الان برای فعال کردنش کد ماشین پروگرام رو باید...
پشتیبانی فنی محمد حسین ایزدی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
47 بازدید
مشکل باز نشدن اندیکاتور فوت پرینت mzpack
باز نشدن mzpack.nt8.mzmarketdepth3.14.21 beta تیک ریپلی من فعاله اندیکاتور باز میشود ولی لول 100کنار مانیتور نمایش داده نمیشود و پایین صفحه درج شده mzpack.3.14.21 beta not activated 
پشتیبانی فنی محمدحسین کریمی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
157 بازدید
آموزش بک تست گرفتن با کانکشن playback connection در نینجا تریدر 8
با سلام و احترام در پلی بک کانکشن با اینکه اتصال من وصله و چراغش سبزه اما اجازه انتخاب تاریخ و حتی تغییر در تیک مارکت ریپلی و هیستوریکال رو...
پشتیبانی فنی وحید نوروزی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
66 بازدید
حل مشکل لود نشدن ورک اسپیس در نینجا تریدر 8
علت لود نشدن وورک اسپیس چیه؟ من سه عدد ورک اسپیس ساختم هر سه تاش هم لود میشد  الان یکیش لود نمیشه کلا               ...
پشتیبانی فنی رامین دشتی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
58 بازدید
حل ارور اکسپایر حتی با لایسنس جدید icf-vf
با سلام و روز بخیر تمام مراحل رو رفتم ولی باز همان مشکل پابرجاست  پیام اکسپایر شدن لایسنس رو مجددا دارم ممنون میشم ازتون راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی شهرام سهیلی ارسی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
40 بازدید
پیغام آپدیت نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ؟!
سلام وقت بخیر وقتی نینجا باز میشه ارور میده فکر می کنم ارور اپدیت هست لطفا رسیدگی فرمایید  بعدش یه در خواستی داشتم نمیشه تعداد کارکتر ها رو کم کنید...
پشتیبانی فنی امیر حسین قلی زاده 5 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
53 بازدید
درخواست لایسنس اسپات پلیر و نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای به دلیل تعویض سیستم
سلام درود  عرض ادب و احترام بنده بدلیل تغییر سیستم pc و ارتقای سیستمم، مجدد درخواست لایسنس هم برای اسپات پلیر و هم برای اندیکاتور ها و نینجا تریدر دارم....
پشتیبانی فنی ایمان یزدانی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
34 بازدید
عدم دریافت لایسنس اندیکاتور icf-vf با وجود ثبت درخواست لایسنس
سلام وقت بخیر خسته نباشید لایسنس اندیکاتور icf-vf میخواستم یعنی 24 ساعت پیش درخواست لایسنس  دادم هنوز ایجاد نشده ممنون میشم دسترسی به اندیکاتور برام بازش کنید
پشتیبانی فنی مهدی کاظمی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
60 بازدید
عدم اتصال نینجا تریدر با وجود استفاده از فیلترشکن معرفی شده در تلگرام آکادمی
سلام وقتتون بخیر   ببخشید من از وی پی ان معرفی شده در تاپیک حل مشکل تلگرام استفاده میکنم ولی با وجود ساخت اکانت ریتمیک طبق آموزش ها و داشتن...
پشتیبانی فنی علی سیدی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
46 بازدید
درخواست لایسنس اندیکاتور icf-vf
با سلام و خسته نباشید نینجا را کامل پاک کردم و مجددا نصب کردم ظاهرا مشکل حل شده فقط پیام اکسپایر شدن  لایسنس اندیکاتور icf vf میاد که با icf...
0 امتیاز
3 پاسخ
61 بازدید
لایسنس نینجا تریدر 8 شناسایی نمی شود؟! راه حل چیست؟
هنگام کلیک روی اندیکاتور خطای لایسنس دارم کد ماشین میاد که جایی کپی کنم هنگام کلیک روی اندیکاتور خطای لایسنس دارم هنگام کلیک روی اندیکاتور خطای لایسنس دارم
پشتیبانی فنی محمد رضا اسماعیل زایی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
55 بازدید
حل مشکل وارد کردن ماشین کد پروگرام نینجا تریدر 8 در پروفایل وب سایت آکادمی icf market
سلام وقت بخیر خسته نباشید بنده فرامرز احمدی هستم دانشجو دوره نهم  میبخشید که مزاحم وقت شما شدم قبلا به شما در مورد هارد گفتم و شما گفتین که باید...
پشتیبانی فنی فرامرز احمدی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
64 بازدید
حل مشکل باز نشدن بخش اندیکاتور های نینجا تریدر 8
سلام  وقتی رو اندیکاتور کلیک میکنم ارور میده و نینجا خودکار بسته میشه قبلش یه مشکل داشت من حذفش کردم و دوباره نصب کردم الان تا کلیک میکنم رو قسمت...
پشتیبانی فنی مجتبی ملک زاده 5 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
57 بازدید
لود نشدن چارت ها با وجود چراغ سبز نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر نینجا کانکت میشه و چراغ هم سبز میشه اما هیچ چارتی رو لود نمیکنه از اینترنت شاتل و همراه اول و رایتل هم همون مشکل رو دارم...
پشتیبانی فنی بهنام امیرجانی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
68 بازدید
حل مشکل غیر فعال بودن بخش اندیکاتور های نینجا تریدر و عدم نمایش نمادهای ایسنترومنت
سلام نینجا تریدر  رو طبق آموزش های تدریس شده نصب کردم ولی هنگام باز کردن چارت بخش اندیکاتورها فعال نیست  راهنمایی کنید برای رفع مشکل نصب نرم افزار نینجاتریدر ممنون؟
پشتیبانی فنی سجاد غضنفر 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
28 بازدید
درخواست لایسنس نینجا تریدر 8 برای سیستم دوم
با سلام خدمت ادمین محترم آقا مهرشاد بزرگواد لایسنس سیستم دوم بنده کار نمی کنه ممنون میشم لایسنس رو برام ارسال کنین اگه کار خاصی هست باید انجام بدم ممنون...
پشتیبانی فنی بهادر بیانی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
40 بازدید
معرفی جایگزین مناسب برای دریافت تصویر 3 مانیتور با خروجی usb
سلام وقت بخیر سیستم من صرفا دارای یک خروجی تصویر می باشد که برای مانیتور اول استفاده شده است. برای اضافه کردن مانیتور دوم بنده سعی کردم از اداپتور های...
پشتیبانی فنی میلاد خدائی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
29 بازدید
باز نشدن نینجا تریدر هنگام ران کردن
سلام وقت بخیر  رمانی که برنامه نینجا رو ران میکنم با پیام زیر مواجه میشم  فایل شما در آدرس فلان پیدا نشد لطفا یک آدرس جایگزین وارد کنید
پشتیبانی فنی وحید بهروز 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
34 بازدید
لایسنس های نینجا تریدر پروفایل کاربری من کار نمی کند1
سلام ببخشید من نینجا مو پاک کردم و دوباره نصب کردم و از داخل سایت لایسنس نینجا را دانلود کردم اما متاسفانه جواب نمیده.لایسنس نینجا داخل سایت و قبول نمیکنه.اگه...
پشتیبانی فنی امین شیردست 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
26 بازدید
تمامی اینسترومنت ها از نینجا تریدر پاک شدند!
با سلام و خسته نباشید به شما.امروز صبح که نینجا خودم رو باز کردم دیدم تمام اینسرومنت ها نیستند و پوشه رول اور هم خالی است برای حل این مشکل...
پشتیبانی فنی علی نایینی 5 ماه قبل
0 امتیاز
8 پاسخ
51 بازدید
ماشین کد پروگرام درخواست لایسنس برای نینجا تریدر 8 برای من قابل نمایش نیست!
سلام و درودمن طبق اموزشا میرم جلو ولی برا من کد لایسنسی که داخل نینجا باید باشه رو نشون نمیدهممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی فرزین منافی(آیار) 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
31 بازدید
اکسپایر شدن لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام من نینجا رو پاک کردم دوباره نصب کردم لایسنس رو از پنلم دانلود کردم کات کردم تو کاستم نینجا و چارت نینجا رو که باز کردم سیستم نینجا پیام...
پشتیبانی فنی سلیمان رحیمی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
24 بازدید
لایسنس نینجا تریدر 8 سیستم اول من کار نمیکند!
سلام ببخشید من نینجام و پاک کردم و دوباره نصب کردم اومدم داخل سایت لایسنس نینجامو دانلود کردم ولی جواب نمیده. بعد اومدم لایسنس و پاک کردم بهم ارور کد...
پشتیبانی فنی امین شیردست 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
53 بازدید
چارت ها بعد از ریلود کردن اندیکاتور icf هنگ می کند!
سلام بعد از چند دیقیه چارتم رو ریلود میکنم کل چارت ها هنگ میکنه بسته نمیشه تا حالا به همچین مشکلی نخوردم اما دو روزه این مشکل روداره بیشتر وقتا...
پشتیبانی فنی امیرحسین خسروابادی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
35 بازدید
مشکل اتصال دیتا ریتمیک بعد از نصب پچر نینجا تریدر 8 آکادمی icf market
با سلام  فایل icf market nt8 patcher رو نصب کردم پیوتها ظاهر شدند ولی دیتای ریتمیک کار نمیکنه هنگام گرفتن دیتا هم icf market rithmic patch protected کار نمیکنه  اگر...
0 امتیاز
1 پاسخ
49 بازدید
حل مشکل لود نشدن چارت 1 دقیقه اندیکاتور پکیج اختصاصی icf market
سلام وقت بخیر .چرا چارت 1 مین من لود نمیشه؟تمام ابزار icfکامل لود میشه و فقط 1 مین مشکل داره نایم اند سلز لیست اوردر بوک همه اوکیه فقط icf...
پشتیبانی فنی علی نایینی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
51 بازدید
حل مشکل عدم نمایش پیوت در چارت نینجا تریدر 8
با سلام و خسته نباشید  بعد از نصب icf vf جدید نینجای من بعد از زدن منوی اندیکاتورها بسته نمیشه ولی پیووت ها رو نمایش نمیده ضمنا فایل orderflowstrader رو...
0 امتیاز
3 پاسخ
65 بازدید
حل مشکل شناسایی پچر ریست دیسکو تریدینگ و دیتا ریتمیک به عنوان ویروس
سلام وقتتون بخیر چند روزیه ک پچر مرتبط به ریست دیسکو تریدینگ و دیتای ریتمیک به طور خودکار از سیستمم حذف شده و با دانلود کردن مجدد فایل نصبی از...
پشتیبانی فنی سارا سادات موسوی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
34 بازدید
حل مشکل دریافت لایسنس اسپات پلیر به دلیل ارور احراز هویت
جهت احراز هویت تصویر با فرمت jpg ارسال کردم.همه چیز در تصویر ارسالی با زوم کردن قابل تشخیص است اما همچنان احراز هویت تایید نشده است.لطفا پیگیری بفرمایید.
پشتیبانی فنی محمد نقیبی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
55 بازدید
راهنمایی کامل تنظیمات مربوط اندیکاتور حجمی icf-vf
سلام خواستم ۴ تا تب یک دقیقه برای ۴ نماد داشته باشماما تنظیمات حجمی فقط برای تب اول اجرا و ذخیره میشه و برای تب‌های بعدی ذخیره نمیشهآیا راحلی داره یا...
پشتیبانی فنی شاهین مرادی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
35 بازدید
این خطاهای زرد رنگ هنگام استفاده از اندیکاتور های پکیج اختصاصی چیست؟
با سلام بعد از نصب و کپی کردن لایسنس ها در مسیر درست ، هنگام باز کردن نینجا تریدیر تعداد زیادی خطا ظاهر شده و امکان استفاده از اندیکاتور وجود ندارد...
پشتیبانی فنی سید جلیل سیدنا 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
58 بازدید
حل مشکل تنظیمات اندیکاتور های icf market با رزولوشن نمایشگر لپ تاپ
سلاملپ‌تاپ ۱۵ اینچ 4k هست و مانیتور ۳۵ اینچ 2k وایدوقتی نینجا روی مانیتور بزرگ هست اعداد خوبن ولی در لپ‌تاپ اعداد خیلی کوچک میشن و هربار باید تا جایی...
پشتیبانی فنی شاهین مرادی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
48 بازدید
حل مشکل لایسنس اندیکاتور dt range پکیج دیسکو تریدینگ
سلام وقت بخیر. ارور زیر برای اندیکاتور dt range volume  چطور برطرف میشه؟ در صورتیکه برای دوستم تا حالا این پیغام نیومده. ممنون میشم رسیدگی کنید و ممکن هست مجدد...
پشتیبانی فنی محمد رضا پور 5 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
33 بازدید
دریافت مجدد فایل نصبی و لایسنس اندیکاتور ICF-VF
با سلام و درود من چندین ماه پیش و قبل از انتشار پکیج اندیکاتورهای اختصاصی آکادمی، اندیکاتور ICF-VF  رو در عرضه اولیه و با قیمت 10 دلار برای دانشجویان قدیمی...
پشتیبانی فنی مسعود پورمحبی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
50 بازدید
حل مشکل باز شدن خودکار ورک اسپیس نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر، مشکل من اینه که بمحض اینکه نینجا جدید را باز میکنم بلافاصله ورک اسیپیس ها بالا می آید، با اینکه قبلا سیو و کلوزش کردم و حتی...
پشتیبانی فنی علی رضا حقیقی 5 ماه قبل
0 امتیاز
0 پاسخ
50 بازدید
اجرا نشدن اندیکاتورهای پکیج اختصاصی icf market
با سلام  از بخش اندیکاتورها ICF رو که انتخاب میکنم فقط گزینه زیر هستش قبلا ICF-VOLUME و ICF-PATH رو داشتم اما در حال حاضر ندارم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید  
پشتیبانی فنی سایه محرابی 6 ماه قبل
0 امتیاز
5 پاسخ
164 بازدید
حل مشکل بسته شدن نینجا تریدر 8 با کلیک در بخش اندیکاتور ها
سلام من مشکل داشت نینجام گفتید پاک کنم کامل از نو نصب کنم انجام دادم کامل مثل اموزش مشکلی نداشت تا  وقتی که icf نرمافزار و لایسنس ریختم وقتی  رو...
پشتیبانی فنی علی رضا حسن زاده 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
154 بازدید
حل مشکل login failed نرم افزار r trader دیتا ریتمیک رایگان 30 روزه
سلام وقت بخیر من چند روزی هست به هر روشی که قبلا اعلام کردید یوزر و پس از سایت دورمن میگیرم اما وقتی داخل ریتمیک وارید میکنم ارور میده ممنون...
پشتیبانی فنی حسین چاوشی 6 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
67 بازدید
درخواست حذف نینجا تریدر 8 از سیستم قبلی و تعریف سیستم دوم
با سلام و احترام با توجه به عدم کارایی لپتاپ قبلی برای استفاده نینجا دستگاه جدیدی خریداری کردم و نیاز است ضمن پاک کردن فایلها از سیستم قبلی مراحل نصب...
پشتیبانی فنی احسان شیروانیان 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
91 بازدید
حل مشکل لود نشدن چارت فیوچرز در نینجا تریدر 8
با عرض سلام و خسته نباشد من هر چارتی رو باز میکنم چارت رو تا تاریخ 18 مارس 2024 میاره , یعنی کندلهای بعد 18 مارس رو نمیاره. ممنون میشم...
پشتیبانی فنی عليرضا جعفري پيروزيان 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
29 بازدید
عدم اتصال دیتای ریتمیک رایگان | حل ارور panic
سلام دوستان عزیزم وقتتون بخیراین ارور نمیدونم واسه چی میادهمین الان دیتا گرفتماز پچر استفاده کردمسایت ها روی حالت نامحسوس بودهمشکل اینترنتی ب هیچ عنوان ندارمتا حالا ب این ارور...
پشتیبانی فنی علی کاس زاد 6 ماه قبل
0 امتیاز
0 پاسخ
46 بازدید
سوال در مورد کد ماشین پروگرام در سایت
دروود.. وقت بخیر ویندوز سیستمُ عوض کردم.. توی ویدیو های اموزشی موقع نصب کردن نینجا یک کد رو باید توی سایت جا گذاری کنیم.... الان اون کد تو گروفایل من...
پشتیبانی فنی محسن باقری 6 ماه قبل
0 امتیاز
0 پاسخ
69 بازدید
عدم نمایش کامل نمودار RENKO
با سلام و تبریک سال نو نمودار رنکو من روی طلا و هر جفت ارزی خیلی اذیت میکنه تا اطلاعات کامل رو بده. روز رو عوض میکنم/ پارامترهای رنکو رو عوض...
پشتیبانی فنی محسن هژبر لطف ابادی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
74 بازدید
میخواهم هارد سیستم را عوض کنم؛ تکلیف لایسنس اسپات پلیر چیست؟
سلام خسته نباشید وقت بخیر میبخشید که مزاحم شما شدم بنده میخوانم امروز هارد کامیپوتر خود را تغییر بدهم باید چیکار کنم که دوباره به برنامه اسپات پلیر خود دسترسی داشته...
پشتیبانی فنی فرامرز احمدی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
97 بازدید
ارور لایسنس اندیکاتور والیوم icf-vf اختصاصی چارت 1 دقیقه نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیرicf-vf من ارور لایسنس میده.من ویندوز عوض کردم.الان نمیتونم icf-vf رو نصب کنم. راهاکاریی که بهم داده بودین رو هم انجام دادم ولی موفق نشدم.توی پنل کاربریم لایسنس...
پشتیبانی فنی محمد محمدی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
121 بازدید
درخواست لایسنس جدید اندیکاتور icf-vf نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
 باسلام و درود نرم افزار icf-vf رو خریداری کرده بودم متاسفانه لایسنس دی اکتیو شده درخواست لایسنس جدید دارم با تشکر 
پشتیبانی فنی اسماعیل رضایی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
46 بازدید
لایسنس جدید اندیکاتور icf-vf هنوز در پروفایل من آپلود نشده است بررسی کنید!
با احترام مجددمتاسفانه هنوز لایسنس icf vf تو پرو فایل برای اپلود نیست دوباره عکس هم ضمیمه میکنم که اگر اشتباه از سمت من که اصلاح کنم
پشتیبانی فنی علی پولادوند 6 ماه قبل
سوالات مرتبط
نسیم رضایی زاده ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
علیرضا فتاحی ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
نسیم رضایی زاده ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
وحید جزایری ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
وحید جزایری ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
عارف سید موسوی ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
وحید جزایری ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
کاوه برگی ۱۴۰۱/۱۰/۲۷