آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
3 پاسخ
181 بازدید
مشکل اکسپایر شدن لایسنس پلتفرم سیستم معاملاتی ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
با سلام و احترام ،امروز که به نینجت وصل شدم وقتی بر روی اندیکاتور بالای چارت کلیک میکنم این پیغام ظاهر میشه :your license key has expired. no more days...
پشتیبانی فنی حسین جهانبخش 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
راهنمایی جهت فعال سازی کانکشن ریتمیک رایگان در پلفترم ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
عرض ادب واحترام خدمت گروه ای اف سی مارکت وشخص جناب شعبانی بنده طبق اموزش نینجا8 02/22 را دانلود کردم وتمامی مراحل را طبق اموزش انجام دادم اما مثل تصویر...
پشتیبانی فنی حامدولی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
136 بازدید
راهنمایی جهت دریافت لایسنس نینجا تریدر 8 و اسپات پلیر دوره آموزش ولوم تریدینگ حرفه ای
درخواست لایسنس نینجا واندیکاتورویدیو اموزشی به دلیل تعویض سیستم 
پشتیبانی فنی عارف آسودی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
131 بازدید
آیا استفاده از اندیکاتور MZ و AMS در strategy builder نینجا تریدر 8 امکان پذیره ؟
قصد دارم استراتژی با ابزار های MZ و AMS در بخش Strategy Builder نرم افزار نینجا بنویسم، کلیه اندیکاتور ها هستن اما ابزار های AMS و MZ در لیست Indicator...
پشتیبانی فنی حمیدرضا صالحی 9 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
181 بازدید
علت عدم دسترسی به جلسات ضبط شده دوره 8 آموزش ولوم تریدینگ حرفه ای برای اعضا گروه VIP
سلام وقت بخیر کلاس های رفع اشکال برای من فعال نیست لطفا برسی کنید ممنون
پشتیبانی فنی ابوالفضل حدادی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
184 بازدید
حل مشکل اختلاف قیمت در متاتریدر 4 و پلتفرم ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
با سلام و تشکر از گروه ICF که بسیار زحمت میکشید و پاسخگوی کاربران هستید. بنده طبق اموزش های موجود در وب سایت نرم افزار نینجا رو بدون مشکل نصب...
پشتیبانی فنی امیر طالبی 9 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
239 بازدید
راهنمایی جهت حل عدم اتصال کانکشن my Rithmic رایگان دیتا لول 2
سلام بنده تمام مراحل نصب دیتای ریتمیک رو کاملا طبق ویدئوی آموزشی سایت انجام دادم ولی وقتی نینجا میخواد به ریتمیک کانکت بشه وضعیت رو زرد میمونه و سبز نمیشه لطفا...
پشتیبانی فنی حسین سهیلی 9 ماه قبل
0 امتیاز
7 پاسخ
145 بازدید
پشتیبانی فنی سعید مزینانی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
162 بازدید
درخواست ریست لایسنس اسپات پلیر دوره والیوم تریدینگ حرفه ای
سلام لطفا لایسنس جدید میخوام برا اسپات پلیر سیستممو عوض کردم با تشکر فراوان  .
پشتیبانی فنی علی محمدی 9 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
189 بازدید
حل ارور لاگین فیلد دیتا ریتمیک رایگان پلتفرم استراتژی ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
علی رغم استفاده از hotspot shield vpn و ساختن اکانت ریتمیک با مشکل عدم کانکشن مواجه میشم ممنون میشم راهنمایی بکنیدplease check your account connection parameters and internet conection.(logon failed)من...
پشتیبانی فنی امین کرامت پناه 9 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
232 بازدید
عدم دریافت دیتای ریتمیک رایگان دیتا لول 2 فیوچرز در آخر هفته میلادی
متاسفانه بعد از ساختن اکانت ریتمیک توسط لینک ارسالی ،هنوز نمیتونم دیتا بگیرم و کانکشن برقرار نمیشود و چراغ نینجا تریدر زرد باقی می ماند از وی پی ان hotspotshield...
پشتیبانی فنی امین کرامت پناه 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
117 بازدید
درخواست ریست لایسنس اسپات پلیر برای پخش ویدیو آموزشی دوره والیوم تریدینگ حرفه ای
با سلام و وقت بخیر من قبلا درخواست تغییر لایسنس اسپات پلیر داده بودم ولی الان ارور میده و اجرا نمیکنه . درصورت نیاز ممنون میشم لایسنس جدید بهم بدید.
پشتیبانی فنی سارا سادات موسوی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
117 بازدید
عدم دسترسی به اندیکاتور والیوم ICF-VF پلتفرم معاملاتی ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
با سلام مجدد خدمت شما پیرو سوال قبلی ، استاد فرمودk تا 3ماه آینده نرم افزارهای جدید ارائه میشن ، اما بنده بدلیل نیاز به امکانات اندیکاتور ICF-VF نمی تونم تا اون...
پشتیبانی فنی محمد رضا امینی خرم 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
129 بازدید
ارور something went wrong سایت ریتمیک برای ساخت اکانت ریتمیک رایگان درتعطیلات پایان هفته میلادی
سلام و تشکر از زحماتتون،بنده تو سایت ریتمیک میخوام یوزر . پسورد بگیرم اررو میزنه something went wrong و انواع ادرس ها و ایمیل ها رو هم امتحان کردم ولی...
پشتیبانی فنی امیر طالبی 9 ماه قبل
0 امتیاز
6 پاسخ
138 بازدید
عدم دسترسی به اندیکاتور والیوم ICF-VF پلتفرم معاملاتی ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
با سلاماحتراما جهت دانلود نرم افزار icf_vf اقدام کردم و طبق فیلم های آموزشی به قسمت مربوطه مراجعه کردم ولی لینک دانلود نرم افزار رو پیدا نمی کنم میشه لطفا راهنمایی...
پشتیبانی فنی محمد رضا امینی خرم 9 ماه قبل
0 امتیاز
4 پاسخ
95 بازدید
عدم امکان ارسال مجدد ماشین کد جهت دریافت لایسنس جدید پلتفرم معاملاتی ولوم تریدینگ
با سلاممن در اوایل امسال لایسنس نینجا را از شما دریافت کرده ام ، اما به دلیل مشکلات اینترنت و فیلتر شکن هیچوقت نتوانستم دیتای ریتمیک را دریافت کنم و...
پشتیبانی فنی محمد فزایبی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
94 بازدید
درخواست لایسنس بهترین پلتفرم معاملاتی ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
سلام نینجای بنده پیغام لایسنس میده لطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی محمد علی یوسفی نژاد 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
150 بازدید
راهنمایی جهت درخواست لایسنس پکیج نرم افزار دوره ولوم تریدینگ حرفه ای بعد از تعویض ویندوز
سلام و احترام. ویندوز سیستم من به مشکل خورد و مجبور شدم کل ویندوز رو ری ست کنم و الان همه نرم افزار ها پاک شده.لطفا راهنمایی بفرمایید که برای...
پشتیبانی فنی متین کریمزاده 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
118 بازدید
درخواست لایسنس پچر ریتمیک رایگان دیتا لول 2 فیوچرز نینجا تریدر 8
عرض ادب و احترامامروز وقتی پچر ریتمیک رو اجرا کردم از من لایسنس جدید میخواد میشه راهنمایی کنید ممنون میشم.
پشتیبانی فنی پرویز ناظری 9 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
139 بازدید
مشکل لود شدن ورک اسپیس (Workspaces) پلتفرم معاملاتی ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
سلام من چند بار ورک اسپیس ساختم ولی لود نمیشن طبق ویدیو و آموزش نینجا انجام میدم ولی عمل نمیکنه اون پنجره سبز کوچیک کنار اسم ورک اسپیسمم هست ولی...
پشتیبانی فنی حمیدرضا سلطانی 9 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
113 بازدید
مشکل در ذخیره سازی ورک اسپیس نینجا تریدر 8
درود بر شما ابتدا از شما تشکر ویژه ای میکنم که سوالات رو پاسخ میدید و راهنمایی میفرمایید.من دقیقا طبق ریلز شما در اینستاگرام ورک اسپیس میسازم ولی وقتی که میخوام...
پشتیبانی فنی مهدی تابش مهر 9 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
105 بازدید
پاسخ به چند سوال در مورد نرم افزار کپی ترید جی ال بریج متاتریدر 4 | متاتریدر 5
با درود چند مشکل در مورد GL BRIDGE داشتم که یکی از اون موارد رو در تصویر براتون ارسال میکنمدر نینجا من سه کانترکت وارد شدم و مقدار لات سایز رو...
پشتیبانی فنی علی ذوالفقارزاده خراسانی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
100 بازدید
ارور license key پتلفرم استراتژی والیوم تریدینگ
سلام وارد نینجا که میشم تمپلیت مخصوص ۱ دقیقه که باز میکنم این ارور رو میده
پشتیبانی فنی پویا رفیعی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
140 بازدید
درخواست لایسنس نینجا تریدر برای سیستم دوم | حل ارور the feature نرم افزار نینجا تریدر 8
با سلام نینجا تریدر ۸ برای سیستم اولم ارور زیر را نشان داد و همچنین سیستم دومم نیز لایسنس می خواهد لطفاً برای هر دو سیستم لایسنس قرار بدهید و...
پشتیبانی فنی امین محمد بلالی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
86 بازدید
درخواست راهنمایی جهت خرید نرم افزار کپی ترید gl-bridge به دلیل تکمیل ظرفیت
سلام من از دانشجوهای دوره پیشرفته هستم نرم افزار gl رو میخواستم بخرم ولی تکمیل ظرفیت زدید باید چیکار کنیم؟
پشتیبانی فنی حامد جمشیدی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
211 بازدید
عدم نمایش چارت روز جمعه نماد معاملاتی فیوچرز GC (اونس جهانی) | طلا
سلام و درود وقت بخیرامروز پس از باز کردن نینجا در نماد gc، متوجه شدم چارت روز جمعه از روی چارت حذف شده و امروزی که اولین روز کار هفته...
پشتیبانی فنی ایمان یزدانی 9 ماه قبل
0 امتیاز
4 پاسخ
201 بازدید
مشکل عدم وصل شدن دیتا ریتمیک رایگان | ارور 13 ریتمیک | آپدیت آذرماه 402
با سلام وتحیت بنده تمامی مراحل با جزییات طی کردم دیتا ریتمیک دریافت کردم منتها بهد چراغ زرد خطای زیر نمایش میدهد
پشتیبانی فنی حامد نقوی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
273 بازدید
پشتیبانی فنی مجتبی شهباز چایباغی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
153 بازدید
درخواست لایسنس جدید بهترین پلتفرم ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
سلام ارور لایسنس گرفتم.لایسنس جدید ونحوه استفاده رو لطف میکنید
پشتیبانی فنی میثم دستجردی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
77 بازدید
ارور license key پتلفرم استراتژی والیوم تریدینگ | نینجا تریدر 8
سلام.وقتی می خوام اندیکاتور باز کنم در نینجا ارور license key داخل عکسو بهم میده.دیتای ریتمیک جدیدم گرفتم درست نشد لطفا کمک کنید
پشتیبانی فنی حمیدرضا خیری 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
93 بازدید
حل ارور لایسنس پلتفرم ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
درود بر شما بعد یه هفته سیستم رو روشن کردم این ارورر را داد چی کار کنم ؟
پشتیبانی فنی شهرام خودی زاده 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
80 بازدید
عدم دسترسی به اندیکاتور والیوم ICF-VF نینجا تریدر 8
سلام و خسته نباشیدومن به icf-vf دسترسی ندارم از دانشجویان دوره های قبل هستم میخواستم بدونم علت چی هستش ؟
پشتیبانی فنی حامد جمشیدی 10 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
108 بازدید
حل مشکل خالی بودن فولدر پچر ریتمیک دیتا ریتمیک 30 روزه رایگان
فایل نینجا تریدر رو از سایت دانلود میکنم اما پوشه پچر ریتمیک خالی است و هیچ فالی داخلش نیست . نیازی به فایلی که استاد در ویدیو استفاده میکنن نیست؟
پشتیبانی فنی علیرضا شهبازی 10 ماه قبل
0 امتیاز
6 پاسخ
160 بازدید
ارور هنگام باز کردن چارت درپلتفرم والیوم تریدینگ نینجا تریدر 8
وقتی در راستای اموزش ابتدای کار نینجا تریدر رو نصب کردم طبق گفته استاد به بخش باز کردن چارت میرم و هر بار با همین ارور مواجه میشم و بعد...
پشتیبانی فنی علیرضا شهبازی 10 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
88 بازدید
حل مشکل عدم اجرای اندیکاتور والیوم ICF-VF آکادمی ICF market
با سلام مجدد و عرض پوزش از بابت زحمت دوباره. شما زحمت کشیدید و لایسنس نینجا را دوباره آپدیت کردید الان لایسنس icf-vf کار نمیکنه. اگر مقدور هست این مشکل...
پشتیبانی فنی سعید خدایاریگانه 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
119 بازدید
درخواست لایسنس جدید برای پلتفرم والیوم تریدینگ نینجا تریدر 8
با عرض سلام و احترام. لایسنس قبلی نینجا کار نمیکنه و به محض ورود به قسمت اندیکاتورها نینجا بسته میشه. در صورت امکان لایسنس مجددا ارسال گردد. با تشکر
پشتیبانی فنی سعید خدایاریگانه 10 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
141 بازدید
راهنمایی جهت حل مشکل لود نشدن اندیکاتور ولوم ICF-VF
سلام و درود از دیروز نم افزار برای من لود نمیشه چندین بار امتحان کردم اما نشد.لطفا راهنمایی بفرماییدبا تشکر
پشتیبانی فنی مهدی الله دادی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
82 بازدید
مشکل لود شدن اندیکاتور والیوم ICF -VF اختصاصی icf market روی چارت
باسلام و احترام؛نرم افزار icf-vf من پس از اخذ یوزر و پسورد به روش جدید کار نمیکنه.ممنون میشم راهنمایی کنید.
پشتیبانی فنی شهاب یزدی زاده راوری 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
138 بازدید
کانکت نشدن دیتا ریتمیک رایگان در پلتفرم والیوم تریدینگ نینجا تریدر 8
سلام.وقت بخیر.1-2 هفته است که نینجای من یا خیلی دیر کانکت میشه یا مثل امروز اصلا کانکت نمیشه.بدون vpn کار میکردم و مشکلی نداشتم.چراغ زرد میمونه و هیچ اروری نمیده....
پشتیبانی فنی مهدی جاهد 10 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
170 بازدید
عدم اجرای نرم افزار "R Trader" دیتا ریتمیک 30 روزه رایگان به علت ارور Login Failed
باسلام و احترام؛علی رغم اخذ یوزر و پسورت دریتای ریتمیک و همچنین حذف نرم افزار rtrader و نصب مجدد و همچنین اجرای دوبار icf market rithmic setup بصورت run as...
پشتیبانی فنی شهاب یزدی زاده راوری 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
157 بازدید
حل مشکل NinjaScript در پلتفرم ولوم تریدینگ دوره تخصصی آموزش والیوم تریدینگ icf market
با سلامبنده یه ایده ای داشتم و برای پیاده سازی آن در حال گذروندم دوره ninjascript هستم, برای برنامه نویسی نینجا در نسخه کرک شده به مشکلاتی بر میخورم که...
پشتیبانی فنی پارسا نمازی بایگی 10 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
100 بازدید
راهنمایی جهت ارور لایسنس پلتفرم ولوم تریدینگ | نینجا تریدر 8
با سلام و وقت بخیر موقع باز کردن نینجا با ارور های زیر مواجه میشم علت چیست چیکار باید بکنم؟
پشتیبانی فنی سارا سادات موسوی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
101 بازدید
درخواست لایسنس جدید اسپات پلیر دوره تخصصی آموزش جامع والیوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام و وقت بخیربه علت مشکل برای سیستم قبلیم ، درخواست لایسنس اسپات پلیر برای سیستم جدیدم دارمممنون میشم راهنمایی بفرمایید  
پشتیبانی فنی سید سعید روانان 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
269 بازدید
حل مشکل خطای login failed نرم افزار R trader دیتا ریتمیک 30 روزه رایگان آپدیت آذرماه 402
سلامبنده برای بار دهم در سایت دورمن ثبت نام کردم و یوزرنیم و پسورد گرفتم ولی در زمان گرفتن دیتا با RTRADER خطای لاگین داده میشه ضمنا وی پی ان ...
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 10 ماه قبل
-1 امتیاز
8 پاسخ
291 بازدید
آیا برای اتصال به دیتا ریتمیک به فیلترشکن (VPN) نیازمندیم ؟
اگ ب vpn احتیاجیه ادرسشو بفرستید تا دانلود کنم .
پشتیبانی فنی رضا اسدی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
114 بازدید
در دسترس نبودن فایل نصبی پلفترم ولوم تریدینگ، نینجا تریدر 8، برای سیستم عامل مک
سلام و عرض ادب ورژن مک نینجا تریدر رو از کجا میتونم دانلود کنم اون فایل برای ویندوز هستش
پشتیبانی فنی محسن عرب بیگی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
81 بازدید
درخواست لاینسس اسپات پلیر دوره تخصصی ولوم تریدینگ سعید شعبانی برای سیستم عامل اندروید
سلام و عرض ادب ممنونم از دوره خوب تون میشه لطف بفرمایید ی لاینسس به من بدین که بتونم روی گوشیم این دوره رو داشته باشم چون میخوام یکبار مرور...
پشتیبانی فنی محسن عرب بیگی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
141 بازدید
در خواست لایسنس جدید نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
زمان باز کردن اندیکتورها خطایبه اتمام رسیدن تاریخ لایسنس رو میده نینجا تریدر
پشتیبانی فنی محمود حاتمی 10 ماه قبل
0 امتیاز
4 پاسخ
160 بازدید
درخواست لایسنس جدید اندیکاتور ICF-VF بعد از نصب مجدد نینجا تریدر 8
سلامبنده مجددا نینجا رو نصب کردم و نرم افزار icfvf ارور لایسنس داده.لطفا ارسال کنید
پشتیبانی فنی علی شیروانی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
280 بازدید
حل مشکل وصل نشدن دیتا ریتمیک به دلیل گیر کردن چراغ زرد
سلام خسته نیاشید من تمام ویدیو نصب نینجا  تریدر 3-4 بار دیدم و گام به گام تمام مراحل انجام دادم و یم ایمیل و پسورد در سایت ریتریک ساختم و در...
پشتیبانی فنی محمد فلاح تفتی 10 ماه قبل
سوالات مرتبط
راضیه دیلم ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
هادی کفاش پناه ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
مجید چوخاچی زاده مقدم ۱۴۰۲/۱۲/۲۷
محسن آزاد ۱۴۰۲/۱۲/۲۸
سعید خدادادیان ۱۴۰۲/۱۲/۲۹
سیدداریوش افتخاری ۱۴۰۲/۱۲/۲۹
بهنام امیرجانی ۱۴۰۲/۱/۱
مسلم محمدنژاد ۱۴۰۲/۱/۲