آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
221 بازدید
خطاعدم لاگین هنگام ورود به نینجا تریدر ورژن 8.1 برای ویندوز
با سلام پس از نصب نینجا تریدر روی ویندوز 10بعداز اینکه میخام وارد نرم افزار بشم باخطایی که توی تصویر هست روبرو میشم لطفا راهنماییم کنید.
پشتیبانی فنی اسکای 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
140 بازدید
نحوه فعال سازی نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market با لایسنس
سلام من لایسنس خودم رو دانلود کردم و کپیش کردم تو نینجا تریدر ولی هنوز هم به من ارور میده.اگر میشه یک لایسنس دیگه برام بفرستین ممنون.
پشتیبانی فنی سید حسن حسینی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
183 بازدید
زرد بودن چراغ کانکشن دیتا نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر. با وجود VPN قوی V2RAY و تغییر DNS بازم کانکشن سبز نمیشه. GXTH VHIKLHDD ;KDN
پشتیبانی فنی لاذ اد 1 سال پیش
0 امتیاز
11 پاسخ
286 بازدید
ارورهای پیاپی پکیج اندیکاتور دیسکو تریدینگ نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر در هنگام باز شدن نینجا یه سری ارور عدم اجرای ادونزهای دیسکو پشت سر هم میاد که عکسشو پیوست کردم .تو سوالات قبل هم سرچ کردم دیدم...
پشتیبانی فنی نوید مهدیزاده 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
161 بازدید
پاک شدن کانکشن های ریتمیک در بخش connections نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام خسته نباشید. وقتی نینجا را باز میکنم و در قسمت کانکشن میرم نه ریتمیک رو میاره نه دورمن از دیروز اینجوری شده. ایا باید با فیلتر وارد شد. ممنون...
پشتیبانی فنی محمد حسن زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
109 بازدید
امکان دانلود مجدد ویدیو ها و برنامه های نینجا تریدر 8 و gl bridge
سلام من می خوام به دلیل ویروسی شدن سیستم ویندوز و عوض کنم ولی در اون صورت برنامه های و به خصوص ویدیو ها که در درایو c هستند پاک میشن...
پشتیبانی فنی عارف پیری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
154 بازدید
عدم دریافت دیتای ریتمیک 30 روزه آر تریدر (r trader)
سلام وقت بخیر من به دلیل مشکل در ویدوز مجبور به تعویض ویندوز شدم و بعد از نصب نرم افزار امکان دریافت دیتای ریتمیک نمی باشد و ارور زیر را...
پشتیبانی فنی حسین چاوشی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
123 بازدید
مشکل لایسنس نینجا تریدر 8 هنگام مشاهد ماشین کد پروگرام متفاوت!
سلام وقت بخیربعد از نصب نینجا و کپی لایسنس برای اجرای اندیکاتور این پیغام داده می شهفکر کنم نیاز به لایسنس مجدد دارهلطفا پیگیری کنیدبا تشکر
پشتیبانی فنی نسیم رضایی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
141 بازدید
خطای لایسنس بعد از کلیک روی آیکون اندیکاتور در نرم افزار نینجا تریدر 8
با سلام ارور اتمام تاریخ لایسنس دارم و قتی در گروه فنی اعلام کردنم فرمودند درخواست لایسنس جدید بدهید با تشکر
پشتیبانی فنی سید میثم سیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
201 بازدید
مشکل دانلود فایل نصبی پلتفرم نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ
مشکل دانلود فایل نصبی پلتفرم نینجا تریدر رو دارم به من ارور میده دانلود نمیشه تنها همون هست و فایل پایینی اون رو دانلود کردم وبرام دانلود شد.
پشتیبانی فنی سید حسن حسینی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
180 بازدید
عدم دریافت لایسنس اندیکاتور اختصاصی icf-vf آکادمی icf market
درود و وقت بخرمن نزدیک به ۲ ماه از خرید اندیکاتور اختصاصی icf-vf می‌گذرد ولی‌ هیچ لایسنس دریافت نکردم و ویدئو هم که مربوط با آموزش میشود هم نمی‌‌توانم ببینممدت زیادی هست که...
پشتیبانی فنی مهرداد امامی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
163 بازدید
درخواست ارسال لایسنس نرم افزار کپی ترید gl bridge
عرض سلام خسته نباشید من دیروز موارد خواسته شده برای برای نرم افزار رو فرستاده بودم و درخواست فعال سازی نرم افزار رو دارم 
پشتیبانی فنی علی ذوالفقارزاده خراسانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
131 بازدید
درخواست لایسنس جدید نینجا تریدر 8 دوره آموزش جامع ولوم تریدینگ icf market
سلام خدمت شمانینجای من خطای لایسنس میده اگه میشه لایسنس جدید و برام ارسال کنید ممنون.
پشتیبانی فنی بهنام محکم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
129 بازدید
توقف فروش نرم افزار کپی ترید gl bridge و قیمت جدید اندیکاتور ICF-VF آکادمی ICF MARKET
سلام پشتیبان محترمبنده دوره رو بصورت قسطی خریداری کردم تازه امروز قسط آخرم رو پرداخت خواهم کرد چند روز قبل رسیدم به ویدیو های icf-vfبعد از دیدن ویدیوهاخواستم خرید بزنم...
پشتیبانی فنی علی علیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
110 بازدید
عدم نمایش فوت پرینت چارت order flow trader
سلام،فوتپرینت رو نمایش نمیده،طبق صحبت استاد در درس بیست و چهارم(استراتژی ES) در دقیقه ۳۱ که برای نرم افزار mz توضیح دادن هم انجام دادم ولی برای order flow traders...
پشتیبانی فنی محمد کاوسی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
96 بازدید
لایسنس پخش ویدیو دوره تخصصی والیوم تریدینگ icf market در اسپات پلیر
سلام میخواستم لایسنس پخش فیلم ها رو تو اسپات پلیر اکتیو کنم که میگه این لایسنس اکسپایر شده سیستمم هم عوض شده
پشتیبانی فنی حسین شگفت 1 سال پیش
0 امتیاز
8 پاسخ
202 بازدید
پشتیبانی فنی رضا رحمانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
264 بازدید
فعال سازی دوره پیشرفته volume trading سعید شعبانی برای سیستم جدید
باسلام و خسته نباشید خدمت شمابنده به تازگی یک سیستم جدید گرفتم قبلا با لپ تاپ کار مبکردم حالا میخوام برای این سیستم جدید خودم دوره رو فعال کنم و...
پشتیبانی فنی ایمان شهرکی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
193 بازدید
لایسنس نرم افزار نینجا تریدر ورژن دوره آموزش ولوم تریدینگ icf market
سلام و خسته نباشید،زمانی که میخوام قسمت اندیکاتور نینجا رو باز کنم با این پیغام روبرو میشم
1 امتیاز
3 پاسخ
262 بازدید
چراغ زرد دیتا ریتمیک رایگان NT8 حتی با فیلتر شکن nekoray
با سلام.   با اوپن وی پی ان قبلا وصل میشدم ولی الان نمیتونم وصل بشم. وقتی میخوام دیتا بگیرم چراغ زرد میمونه. از سایت v5gnet اکانت خریدم با چند تا...
پشتیبانی فنی حامی ولی پور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
196 بازدید
آیدی تلگرام پشتیبان فنی دوره تخصصی ولوم تریدینگ جهت ارتباط اضطراری
سلام ممنون میشم آیدی تلگرام بخش فنی را بهم بدید که سوالم را بپرسم
پشتیبانی فنی ابوالفضل حدادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
128 بازدید
افزایش سرعت نرم افزار نینجا تریدر 8 از طریق task manager
سلام و عرض ادب،مسیر افزایش سرعت نینجا از طریق task manager رو میخواستمممنون
0 امتیاز
1 پاسخ
92 بازدید
مشکل در دریافت historical data سال قبل در نینجا تریدر 8
سلام و خسته نباشید من در دریافت دیتای هیستوری کال مشکل دارم و نمیتونم بیشتر از یک سال یعنی فقط سال 2023 را میتونم بگیرم و سال های قبل را نمی...
0 امتیاز
1 پاسخ
124 بازدید
متوقف شدن فروش نرم افزار کپی ترید GL BRIDGE
با سلام .من نیاز به نرم افزار بریج دارم اما گویا دیگه داخل سایت این محصول قابل خرید نیست.میتونید راهنمایی کنید که چه کار باید انجام بدم؟ 
پشتیبانی فنی مهدی سفری 1 سال پیش
0 امتیاز
6 پاسخ
146 بازدید
لود نشدن نرم افزار دیتا ریتمیک رایگان 30 روزه | R trader pro
سلام وقت بخیر R trader در هنگام لود شدن در این قسمت موتوقف شده و کامل نمی شود.با فیلتر شکن هم انجام شد و نتیجه ای نداشت.ممنون از راهنمایی شما.
پشتیبانی فنی مجتبی برزگری 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
108 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ
123 بازدید
نصب نرم افزار ها و اندیکاتور های ولوم تریدینگ روی ویندوز 7
من نینجا 8 رو نصب کردم ولی دو نرم افزار دیگه رو که می خوام نصب کنم خطا میده میگه که ویندوز ده یا هشت باید باشه راهی نداره روی...
پشتیبانی فنی محمدرضا صفائیان فرد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
99 بازدید
ارور 13 اکتیو کردن دیتا ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8
سلام خسته نباشید وقتی وارد بخش کانکشن میشم که نینجا اکتیو بشه ارور میده عکس ارور براتون فرستادم
پشتیبانی فنی حسین شهریاری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
97 بازدید
کد ماشین پروگرام در صفحه فعال سازی آموزش ولوم تریدینگ icf market
باسلام در صفحه گاربرری لایسنس دریافت کردم و ویدئو ها رو میبینم ولی در قسمت پایین صفحه کد ماشین پروگرام اعلام شده و ارسال این کد برای چه کاری هست در ویدئو...
پشتیبانی فنی اسماعیل رضایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
262 بازدید
بهم ریختگی دلتا در نرم افزار ICF VF آکادمی ICF MARKET
سلامدر نرم افزار icf اعداد دلتای پایین  نمودار در جای خود نیستن و جابجا شده اند. چطور میتوان آن را تنظیم کرد؟
پشتیبانی فنی اردشیر قاسمی یگانه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
فعال نشدن قسمت اندیکاتور ها بعد از دریافت لایسنس و جایگزاری در قسمت نینجا تریدر 8
با سلام لایسنس رو دریافت کردم و در قسمت پوشه نینجا جایگزاری کردم ولی بعد از باز کردن نینجا قسمت اندیکاتور فعال نمی شود
پشتیبانی فنی علی احمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
183 بازدید
اکسپایر شدن لایسنس نرم افزار نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
لایسنس قبلی نینجا با ارور مواجه میشد و اندیکاتور هم با ارور اکسپایر همراه بود لطفا لایسنس جدید برای بنده بارگذاری شود
پشتیبانی فنی محمد پیرمرادیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
154 بازدید
راهنمایی جهت حل مشکل لود نشدن نرم افزار ICF-VF نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام و عرض ادب نرم افزار icf vf برای من امروز بالا نمیاد روی هیچکدوم از چارتها چه ساعتی چه یک دقیقه توی لیست اندیکاتور ها هست میاد آیکونش اما میپره
پشتیبانی فنی هادی کفاش پناه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
246 بازدید
خطا های پکیج اندیکاتور دیسکو تریدینگ به محض اجرا کردن نینجا تریدر ۸
با سلامبه محض این نینجا رو باز میکنم این چند تا پشت سر هم میاد بالا و اون مشکل هم که سول قبلی ارسال کردم که چارت رو اپدیت نمیکنه...
0 امتیاز
1 پاسخ
199 بازدید
عدم باز کردن معامله در حساب پراپ به وسیله GL Bridge
با سلام و عرض شاد باشبرای کپی معاملات از نینجا تریدر به متاتریدر 5 در حساب استلار فاندد نکست، نرم افزار gl bridgr را نصب کردماتصال بر قرار می شود،...
پشتیبانی فنی محسن توکلی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
115 بازدید
مشکل در نمایش چارت بعد از rollover کردن قرارداد های آتی در NT8
طبق فیلم اموزشی در قسمت database management قرارداد ها رو rollover کردم ولی تاریخ چارت هنوز سال ۲۰۲۲ هست و چارت بالا نمیاد برام
0 امتیاز
1 پاسخ
173 بازدید
تنظیمات نماد معاملاتی 6E برای اندیکاتور ICF-VF آکادمی icf market farsi
سلام تنظیمات یورو دلار و پوند دلار نرم افزار icf_vf رو میخواستم تنظیماتی که استاد غیر از ویدیوهای آموزشی ارائه دادن ممنون
پشتیبانی فنی توحید احمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
146 بازدید
فعال نبودن آیکون اندیکاتور پس از نصب نینجا تریدر 8 دوره تخصصی آموزش والیوم تریدینگ
سلامآیکون اندیکاتور بنده فعال نیست یعنی زمانی که بعد از نصب باید روی آن کلیک کنیم تا کد ماشین پروگرام را نشان دهد فعال نیست .من ویندوز سیستم رو دیروز...
پشتیبانی فنی علی قنبری 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
163 بازدید
ارور اکسپایر شدن لایسنس NT8 ولوم تریدینگ تخصصی icf market در نینجا تریدر 8
سلام و وقت بخیر هنگامی که داشتم با نینجا تریدر ۸ کار می‌کردم با ارور زیر مواجه شدم چه باید کرد ؟و سوال دوم اینکه هنگامی که هیستوریکال دیتا رو میزنم...
پشتیبانی فنی امین محمد بلالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
107 بازدید
پاسخ به ارتباط تعویض ویندوز و نحوه عملکرد سیستم لایسنس آکادمی آموزش ولوم تریدینگ icf market
با سلام وقت بخیر ویندوز من دچار مشکل شده و قصد تعویض ویندوز را ایا با تعویض ویندوز لایسنس ها از کار خواهد افتاد یا با تعویض ویندوز از لایسنس...
پشتیبانی فنی حسین چاوشی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
225 بازدید
درخواست اضافه شدن نرم افزار GL bridge به دلیل خرید نقدی دوره ولوم تریدینگ icf market
سلام عرض ادب پشتیبانی گرامی من درخواست فعال سازی GL-bridge رو داشتم 
پشتیبانی فنی مهدی جاهد 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
175 بازدید
لینک دانلود اندیکاتور اختصاصی ICF-VF نینجا تریدر 8 در صفحه دوره تخصصی آموزش ولوم تریدینگ
با سلام,لینک دانلود نرافزار ICF-VF در website در قسمت دوره پیشرفته وجود نداره. 
پشتیبانی فنی اسماعیل محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
214 بازدید
معرفی فیلتر شکن برای حل مشکل سایت ریتمیک، دیتا rithmic رایگان لول 2
با سلام خدمت اکادمی ICF و استاد عزیزبرای باز کردن سایت برای دریافت دیتای ریتمیک به فیلتر شکن نیاز دارم برای سیستم ممنون میشم معرفی کنید
0 امتیاز
1 پاسخ
149 بازدید
درخواست اندیکاتور icf-vf نینجا تریر 8 برای سیستم دوم
با سلام و احترامضمن تشکر از پشتیبانی تیم خوب اکادمی.سوالم را به این شکل مطرح می نمایم:بنده برای یکی از سیستم هام لایسنس icf-vf با قیمت 11 دلار در سایت...
پشتیبانی فنی رضا مرادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
140 بازدید
مشکل لود چارت فوت پرینت دیسکو تریدینگ در حالت range bar نینجا تریدر 8
در چارت همه کندل ها باز میشه ولی نوع رنج بار برای فوت پرینت میخوام اصلا باز نمیشه یکسری کار گفتن انجام دادم بازم باز نمیشخ مثل پاک کردن پوشه...
پشتیبانی فنی محسن عرب بیگی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
181 بازدید
ناقص بودن کندل ها، در چارت کندل استیک در پلتفرم نینجا تریدر 8
سلام و خسته نباشیدچرا در چارت یک دقیقه به جای کندل این خطها میاد و مشکل کجا هست و ممنون میشم راه حل این موضوع را بهم بگید و این...
0 امتیاز
1 پاسخ
241 بازدید
قوانین گروه vip تلگرام و درخواست لایسنس نینجا تریدر 8
سلام بنده توی گروه vip عضو نشدم و لایسنس نینجا تریدر رو هم ندارم
پشتیبانی فنی هادی عالمی پور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
183 بازدید
پیام ارور unhandled exception در پچر دیتا ریتمیک رایگان نرم افزار نینجا تریدر ورژن 8
سلام این پیام برای من نمایش داده میشه و همچنین به ریتمیک هم وصل نمیشهمیشه راهنمایی بفرمائید
پشتیبانی فنی محمد علی فرزین 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
170 بازدید
درخواست تغییر لایسنس اسپات پلیر دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
با عرض سلامبنده اسپات پلیر رو نصب کردم ولی سیستمم به مشکل بر خورده و باید تعویضش کنم لطفا لایسنس قبلیم رو حذف کنید و دوباره جدیدی بهم بدید. اگر راه...
پشتیبانی فنی هادی عالمی پور 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
106 بازدید
ارور قفل شدن پکیج اندیکاتور دیسکو تریدینگ icf market
سلام با مشکل عدم کارکرد وپیام که در عکس بار گذاری کردم مواجه شدم
پشتیبانی فنی امیرمحمد شهریوری 1 سال پیش
سوالات مرتبط
امیر جوهری مقدم ۱۴۰۲/۲/۱۶
راضیه دیلم ۱۴۰۲/۲/۱۷
سعید صالحی ۱۴۰۲/۲/۱۸
امیر جوهری مقدم ۱۴۰۲/۲/۱۸