آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
136 بازدید
درخواست اصلاح آیدی تلگرام جهت ارتباط با پشتیبانی دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
با سلام واحترام بنده هنگام احراز هویت آی دی تلگرام خود را اشتباه گزاشتم و درخواست ویرایش دارم و پیام های ارسال شده شما در تلگرام به بنده نرسیده است
پشتیبانی فنی امیرمحمد شهریوری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
حل مشکل فاصله کم میان کندل های چارت کندل پلتفرم دیتا لول 2 نینجا تریدر 8
در چارت من همه کندل ها نصف شون زیر کندل قبلی میمونه و این درست نمیشه رول آور هم کردم نشد 
پشتیبانی فنی محسن عرب بیگی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
143 بازدید
مشکل در دانلود فایل های نصبی دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
سلام خسته نباشید وقتی که قسمت نصب نینجا ترید+دیتای ریتمینگ داخل دوره پیشرفته کلیک می کنم به جای 4فایل بیاد فقط فایل پلتفرم نینجا ترید میاد برای نصب لطفاً راهنمایی...
پشتیبانی فنی حسین شهریاری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
93 بازدید
بسته شدن نینجا بعد از کپی کردن لایسنس نرم افزار NT8 دوره تخصصی آموزش ولوم تریدینگ
با سلام و احترامبنده لایسنس دریافتی دقیقا هموجوری که استاد گفتن وارد کردم و بعد که نینجا باز کردم بعد از پنجره چارت روی اندیکاتور که میزنم کاملا نینجا بسته...
پشتیبانی فنی مهدی رستمی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
104 بازدید
عدم اتصال نرم افزار ریتمیک پرو (r trader pro) برای دریافت دیتا ریتمیک 30 روزه
سلام بعد از گرفتن یوزر و پسورد از سایت دورمن وقتی در نرم افزار Rithmic Trader Pro وارد میکنم ارور  login feiled please contact administrator رو نمایش میده ، از پچر rtrader ...
پشتیبانی فنی محمد حسین ایزدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
165 بازدید
اروراتصال به سرور لایسنس پلتفرم تحلیل و ترید نینجا تریدر 8
این ارور از صبح هی میاد .من الان کل firewall ویندوز رو غیرفعال کردم و فیلتر شکن هم مصله ولی فرقی نمی کنه
پشتیبانی فنی محمد صفری آذر 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
164 بازدید
راهنمایی جهت دریافت لایسنس های دوره تخصصی آموزش ولوم تریدینگ icf market
سلام وقت بخیرمن ویندوزم رو عوض کردم میخوام لایسنسم رو مجدد فعال کنمراهنمایی میکنید
پشتیبانی فنی میلاد معتمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
104 بازدید
مشکل در نمایش چارت نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
سلام امروز به مشکل جدیدی برخوردم تا جمعه قبل نینجا که باز میکردم نمودارها در تب ها نشان داده میشدکه اخرین دیتای اتصال شده بود در انها امروز وقتی نینجا...
پشتیبانی فنی جواد جوینده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
92 بازدید
مشکل در نصب دیتا ریتمیک دوره تخصصی آموزش ولوم تریدینگ
سلام وقت بخیر موقع نصب نینجا ترید فقط پلتفرم نصب میشه دیتای ریتمینگ فایلش دریافت نمیشه
پشتیبانی فنی حسین شهریاری 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
152 بازدید
حذف لایسنس اسپات پلیر از قسمت دوره ها
سلام وقت بخیر لایسنس اسپات پلیر از قسمت محصولات من حذف شده است. الان بنده ویندوزم را عوض کردم و دوباره میخوام اسپات پلیر را نصب و راه اندازی کنم...
پشتیبانی فنی سعید خدایاریگانه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
82 بازدید
عدم دریافت لایسنس فعالسازی نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
من کد ماشین پروگرام را دیروز ارسال کردم اما فایل فعال سازی در پنل من نیومد
پشتیبانی فنی علی قنبری 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
82 بازدید
درخواست اضافه شدن نرم افزار bridge به دلیل خرید نقدی دوره icf market volume trading
 سلام عرض ادب پشتیبانی گرامی من درخواست فعال سازی bridge رو داشتم 🙏🙏
پشتیبانی فنی امیرمحمد شهریوری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
105 بازدید
امکان دانلود رایگان نرم افزار bridge برای خرید نقدی دوره والیوم تریدینگ icf market
سلام من هزینه دوره رو یکجا پرداخت کردم ولی امکان دانلود و استفاده از ابزار کپی ترید bridge رو ندارم
پشتیبانی فنی عارف پیری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
195 بازدید
درخواست قرار گیری نرم افزار کپی ترید bridge در پروفایل icf market
عرض ادب پشتیبانی گرامی من درخواست فعال سازی bridge رو داشتم 🙏🙏
پشتیبانی فنی علی تدینی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
116 بازدید
ارور مربوط به لایسنس نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
سلاموقت شما بخیرمتاسفانه امروز مشکلاتی در سیستم و دریافت دیتای ریتمیک داشتم که مجبور به حذف و نصب مجدد نینجا تریدر شدم.همه مراحل نصب را طبق توضیحات جناب شعبانی انجام...
پشتیبانی فنی محمد براتی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
94 بازدید
درخواست لایسنس برای نصب نرم افزار NT8 در کامپیوتر جدید
سلام.بدلیل مشکلات فنی مجبور به تعویض لپ تاپ شدم لذا درخواست دارم جهت نصب نرم افزار و سایر موارد راهنمایی لازم را بفرمایید.متشکرم
پشتیبانی فنی علی محمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
95 بازدید
راهنمایی جهت تغییر سایز هیستوگرام کنار چارت نینجا تریدر 8
سلام و وقت بخیرقسمت هیستوگرام در این ادونز کوچیک هستشچطور میشه بزرگش کرد؟
پشتیبانی فنی نوید احمدی 1 سال پیش
-1 امتیاز
2 پاسخ
125 بازدید
عدم دریافت لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
سلام 2روز از درخواست من برای ارسال کد ماشین می گذرد ولی هنوز پاسخی ارسال نشده؟
پشتیبانی فنی احسان محبی فر 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
241 بازدید
حل ارور launcher error فایل نصبی دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
سلام موقع اجرای پچر نینجا با پیام launcher error  مواجه میشوم . فایل را روی دستکتاپ هم کپی کردم باز با همین ارور مواجه میشوم.
پشتیبانی فنی روح الله بیریایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
176 بازدید
راهنمایی در خصوص قسمت لایسنس نرم افزار اختصاصی ICF_VF برای NT8 آکادمی ICF MARKET
سلام وقتتون بخیردر اموزش های استاد در اسپات پلیر فقط کد ماشین وجود داره که یک بار زمان نصب نینجا وارد سیستم کردیم و هیچ اموزشی در مورد ماشین کد...
پشتیبانی فنی محمد علی فرزین 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
182 بازدید
بهترین نسخه ویندوز 10 پیشنهادی برای پلتفرم نینجا تریدر 8
بهترین نسخه ویندوز 10 برای کار با نینجا تریدر 8 نسخه ویندوز 10 enterprise یا pro?
پشتیبانی فنی حمیدرضا خیری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
179 بازدید
ارور لایسنس نرم افزار نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی و ادد نشدن در گروه vip آکادمی icf market
سلام بعد از اتمام دوره در هیچ گروه وی ای پی ای ادد نشدم و نینجا تریدرم هم ارور اتمام لایسنس می دهد
پشتیبانی فنی ابتین محمدیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
108 بازدید
دریافت لایسنس دوم برای پتلفرم نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
با سلام و خسته نباشیدبرای سیستم دومم لایسنس نینجاتریدر رو می خواستم .چطور میشه دریافت کرد؟ 
پشتیبانی فنی امین محمد بلالی 1 سال پیش
0 امتیاز
8 پاسخ
244 بازدید
عدم نمایش دیتا در اندیکاتور icf اختصاصی آکادمی icf market
با سلاماندیکاتور رو برای اولین بار تهیه کردمبعد از دریافت لایسنس و نصب اندیکاتور اجرا می شود اما دیتا نشان داده نمیشود (مطابق تصویر)با همین سیستم درخواست لایسنس کردمسایت درمرورگر...
پشتیبانی فنی فرزین خانه شناس 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
143 بازدید
پیشنهاد در مورد کانال اطلاع رسانی و پشتیبانی دوره تخصصی icf market در تلگرام و صفحات گفتگو
باسلام و خدا قوتاین مدل گروه که پیامهای ادمین ها درکنار دانشجوها هست، یا اطلاع رسانی برای دوره تخصصی در کنار مطالب عمومی است، یا پاسخ به مشکلات عمومی در...
پشتیبانی فنی محمد حسین افخمی ستوده 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
137 بازدید
اتصال موفق به دیتا Rithmic و عدم لود چارت در نینجا تریدر 8
سلام.من دیروز ویدئو های نصب پک جدید را دیدم و موفق به نصب و دریافت اکانت ریتمیک14 روزه شدم و کانکشن برقرار شد با چراغ سبز و Rollover و نصب...
پشتیبانی فنی محمد حسین افخمی ستوده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
183 بازدید
ارور login fail در نرم افزار rtrader دیتا ریتمیک 30 روزه
سوالات خوندم اما مشکلم حل نشد rtrader login fail میشه با هیچکدوم از روش هایی که در پاسخ به سوالات گفتید درست نمیشه لطفا کمک کنید
0 امتیاز
1 پاسخ
381 بازدید
زرد ماندن چراغ نینجا تریدر 8 بعد از تست راه حل گفته شده در سوالات فنی
تمام راه های گفته شده در سوالات و پاسخ هارو امتحان کردم بازم چراغ نینجا زرد میمونه و به دیتای ریتمیک متصل نمیشه فقط زرد میمونه.لطفا anydesk بدید بیاید روی...
0 امتیاز
1 پاسخ
239 بازدید
کارنکردن اسپات پلیر در زمان اجرای فیلتر شکن v2ray
سلام وقتتون بخیرمن در زمان اموزش میخوام تنظیماتی که استاد میگن را عینا روی نینجا پیاده سازی کنم (در مورد چارت و اندیکاتور ها)با توجه به اینکه نینجا فقط با...
پشتیبانی فنی محمد علی فرزین 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
160 بازدید
راهنمایی جهت حل مشکل لود نشدن نرم افزار ICF-VF نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام. در پاسخ سئوال بنده در خصوص عدم اجرای نرم افزار چند تا سئوال به شرح زیر پرسیدید1- آیا با همین سیستم با نرم افزار icf market client درخواست لایسنس...
0 امتیاز
1 پاسخ
166 بازدید
راهنمایی جهت نرم افزار ای سی اف در تایم فریم ساعتی
درود نرم افزار رو ران کردم ولی عملکرد درستی نداره حجم ها رو نشون نمیده ریستشم کردم ولی درست نشد چیکارش باید کنم ؟ ممنون 
پشتیبانی فنی ایمان رفیعی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
102 بازدید
عدم اجرای اندیکاتور اختصاصی ICF-VF آکادمی icf market
سلام برای اولین بار نرم افزار را طبق فایل pdf نصب کردم. به درستی هم نصب شد ولی بدون هیچ خطایی اجرا نمی شود.
0 امتیاز
2 پاسخ
163 بازدید
درخواست لایسنس جدید نرم افزار NT8 دوره ولوم تریدینگ ICF MARKET
با سلام و عرض ادببنده یک سیستم جدید خریداری کردم با قدرت بیشتر و امروز به دستم رسیدمیخواستم نینجا تریدر رو روی این سیستم لایسنس کنملطفا راهنمایی می فرماییدبا تشکر
پشتیبانی فنی میلاد میرزابیگی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
217 بازدید
راهنمایی جهت استفاده از سرور مجازی به جای VPN برای نینجا تریدر 8
سلام ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍میشه سیستم رو روی سرور مجازی نصب کنیم ودیگه فیلترشکن استفاده نکنیم؟فیلتر شکنها اذیت میکنن
پشتیبانی فنی علی علیزاده 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
113 بازدید
چراغ زرد رنگ پلترم نینجا تریدر 8 هنگام اتصال دیتا ریتمیک
برای دریافت دیتا چراغ نینجا زده میمونه و ارور میده یک راه حل تو ویدئو استاد گفتن اجرا کردم نشدو سؤال بعد اینکه باید وی پی ان آی پی ثابت داشته...
0 امتیاز
1 پاسخ
91 بازدید
راهنمایی جهت کپی کردن تمپلت های دوره تخصصی ولوم تریدینگ ICF MARKET
با سلام . امکانش هست مسیری که template های آماده icf رو میتونیم در نینجا paste کنیم رو به من بگید . ؟ممنونم 
پشتیبانی فنی عارف طحانیان 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
181 بازدید
عدم لاگین نینجا تریدر 8 با اکانت ریتمیک رایگان
سلام وقت بخیرمن اکانت رو تو سایت ریتمیک درست میکنم ولی وقتی وارد نینجا میشم و اطلاعات رو وارد میکنم با این ارور دارم مواججه میشمدر ضمن مشکلی در نت...
پشتیبانی فنی محمد صفری آذر 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
92 بازدید
ارور گوگل کروم هنگام ذخیره سازی فایل نصبی دیتا ریتمیک رایگان
سلام خسته نباشید. وقتی نصب دیتای رایگان ریتمیک تمام میشود از طریق گوگل بلاک میشود ممنون میشم بگید چیکار کنم
پشتیبانی فنی نبی حسن زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
148 بازدید
راهنمایی جهت حل مشکل لود دیتا نماد معاملاتی 6E
سلاماز امروز صبح که چارت 6e را باز میکنم، دیتا رو از همون لحظه باز شدن چارت بهم نشون میده.کندل و دیتا هایی که از ابتدای روز معامله شده رو...
پشتیبانی فنی حمیدرضا صالحی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
119 بازدید
ارور گوگل کروم هنگام ذخیره سازی فایل نینجا تریدر 8 icf market
نمیتونم فایل رو دانلود کنم ده بارم تیکت زدم کسی جواب نمیده 
0 امتیاز
1 پاسخ
89 بازدید
لایسنس پلتفرم نینجا تریدر 8 در پروفایل من وبسایت آکادمی icf market
سلام.جلسه دوم دوره پیشرفته استاد گفت کد ماشین پروگرام در قسمت لایسنس وارد کینید تا فایل لایسنس برا اندیکاتورارو بگیریم الان 24 ساعته این کارو کردم ولی فایل لایسنسو ندادید.لطفا...
0 امتیاز
1 پاسخ
86 بازدید
مشکل دانلود پلتفرم نینجا تریدر 8 از سایت آکادمی icf makret farsi
سلام و درود برای نصب نینجا از سایت شما تا آخر دانلود میشه و میزنه فایلی موجود نیست با وی پی ان هم تست کردم نشد باید چیکار کنم این...
0 امتیاز
1 پاسخ
85 بازدید
سوال پیرامون cpu مناسب جهت پردازش و محاسبات نرم افزار نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
درود وخسته نباشید خدمت شما                      سوال بنده این بود که ایا این سی پی یو که در ذیل این متن...
پشتیبانی فنی شهرام خودی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
87 بازدید
عدم مشاهده نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر 8 به متا تریدر 5 در نرم افزار های من وبسایت آکادمی icf market
برای خرید قرار شد اگر نقد پرداخت کنم یک نرم افزاری با قیمت 29 دلار را رایگان به من بدهند اما در قسمت پروفایل من نیست
0 امتیاز
1 پاسخ
179 بازدید
حل مشکل دانلود نشدن فایل نینجا تریدر 8 از سایت icf-market.com
موقع دانلود بعد از دانلود کردن 120 و خورده ای مگ نیزنه فایلی نیست باید چیکار کنمو با vpn هم تست کردم نشد  بدون اونم نشد
0 امتیاز
1 پاسخ
239 بازدید
تفاوت و ارجعیت دیتا ریتمیک رایگان 30 روزه دورمن یا 14 روزه دمو
جستجو: آیا همیشه باید هردو دیتای ریتمیک که 15 روزه هست و دیتای دورمن که یک ماهه هست رو هردو رو همزمان روی نینجا داشته باشم یا فقط یکیشونو داشته...
0 امتیاز
1 پاسخ
102 بازدید
لود نشدن ورک اسپیس در نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر.موقعی که روی آیگن نینجا کلیلک می کنم چارتها روی ورک اسپیس شروع به بالا اومدن میکنه ولی خود صفحه اصلی نینجا بالا نمیاد و بعد از چند...
پشتیبانی فنی ابوالفضل محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
203 بازدید
کامل نبودن فایل نصبی اندیکاتور icf vf آکادمی icf market
با عرض ادب و وقت بخیرفایل نصبی اندیکاتور اختصاصی  برای من کامل نمیباشد
پشتیبانی فنی مهرداد امامی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
203 بازدید
اکسپایر شدن لایسنس اندیکاتور نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
وقتی روی دکمه اندیکاتور ها میزنم پیام میاد که اکسپایر شده و بعد نینجا قفل میشه 
پشتیبانی فنی مجید حداد 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
108 بازدید
درخواست آپلود لایسنس برای نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
من نینجا رو پاک کردم و دوباره نصب کردم  بعد از نگاه کردن به مجموعه سوالات فنی و گروهی که در تلگرام عضو هستیم متوجه شدم که گویا دوباره باید...
پشتیبانی فنی فریدون اونق 1 سال پیش
سوالات مرتبط
حمیدرضا ارسطو کسمایی ۱۴۰۲/۲/۲۳
علی علیزاده ۱۴۰۲/۲/۲۳
محسن بیاتانی ۱۴۰۲/۲/۲۳
امیرشهاب ملکی املشی ۱۴۰۲/۲/۲۵
بهرام جابریان ۱۴۰۲/۲/۲۵
محمدمهدی ایراندوست ۱۴۰۲/۲/۲۵