آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
217 بازدید
ارور نینجا تریدر 8 دوره تخصصی والیوم تریدینگ icf market هنگام کلیک بر روی اندیکاتور نرم افزار nt8
سلامبعد از پاک کردن و نصب دوباره نینجا تریدر , در موقع انتخاب ایکون اندیکاتور ارور میده که لایسنس اعتبار ندارد, چند ماهه قبل همین لایسنس رو استفاده کردم, و این مشکل رو...
پشتیبانی فنی اسماعیل محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
127 بازدید
حرکت نکردن چارت طلا در نینجا تریدر 8
درود و سلامچارت مربوط به طلا واسه من ثابته . همه چارت ها با متاتریدر و تردینگ ویو هماهنگ هستند.روی هیچ تمپلیتی هم فعال نیست . در حالت خام هم...
پشتیبانی فنی مرتضی گلستانی 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
154 بازدید
عدم اتصال بین متاتریدر 4 و نرم افزار کپی ترید از نینجا تریدر 8 به متا تریدر 4 | متاتریدر 5 gl bridge
سلاممطابق آموزش ها نسبت به اتصال متاتریدر4 و gl bridge نمودم ولی متاسفانه پیغام disconnected می دهد. لطفا راهنمائی بفرمائید. باتشکر
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
285 بازدید
ارور لایسنس پلتفرم تحلیل نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
ارور در تصویر اجازه باز شدن اندیکاتورها رو نمیده
پشتیبانی فنی سعید امیرجانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
159 بازدید
پشتیبانی فنی محمد پیرمرادیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
182 بازدید
بسته شدن پلتفرم نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market بعد از کلیک روی آیکون اندیکاتور
لایسنس در مسیر درست قرار داده شد اما بعد از انتخاب ایکون اندیکاتور کلا نینجا و چارت بسته میشه
0 امتیاز
1 پاسخ
159 بازدید
پشتیبانی فنی سعید الیاسی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
183 بازدید
تنظیمات اندیکاتور ICF-VF نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
عرض ادب و احتراممن نرم افزار ICF-VF رو تهیه کردم و دارم باهاش کار میکنم ولی به نظرم تنظیمات نرم افزار مهندس شعبانی فرق داره و مثلا توی استوری دیروزشون...
پشتیبانی فنی پرویز ناظری 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
189 بازدید
ارور اتمام لاینسس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
سلام مجددا برای من ارور اتمام لاینسس نینجا میده، اقساط را هم من قبلا کامل پرداخت کرده ام ، 
پشتیبانی فنی محمدرضا دودی نیا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
126 بازدید
تغییر لایسنس اسپات پلیر دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
سلام وقت بخیر ، با توجه به تغییر سیستم درخواست دارم لایسنس جدید برای اسپات پلیر بهم داده بشه 
پشتیبانی فنی رضا زارع عبداللهی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
225 بازدید
خطای لایسنس بعد از باز کردن چارت
سلام خطای لایسنس داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین
پشتیبانی فنی فرزاد ابراهیمی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
100 بازدید
بسته شدن نینجا تریدر بعد از انتخاب اندیکاتور های تایم فریم 1 دقیقه نینجا تریدر 8 دوره جامع آموزش ولوم تریدینگ icf market
با سلامنینجا تریدر را باز کرده و در تایم فریم های روزانه و ساعتی(با استفاده از تمپلیت ها) نمودارها قابل استفاده می باشند. وقتی نمودار در تایم 1 دقیقه باز...
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
199 بازدید
قرار نداشتن اندیکاتور icf vf icf market در پروفایل شخصی
سلامفایل نصبی ادونز icf vf  در پروفایل من قرار ندارد.
پشتیبانی فنی محمد جواد دوزنده 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
121 بازدید
فعال نبودن ایکون اندیکاتور در چارت برای گرفتن کد ماشین پروگرام نینجا تریدر 8 دوره تخصصی آموزش والیوم تریدینگ icf market
سلام نینجا نصب شد و تمام مراحل به نوبت انجام شد اما برای دریافت کد ماشین قسمت اندیکاتور غیر فعال است
0 امتیاز
1 پاسخ
344 بازدید
ارور لایسنس نینجا تریدر 8 هنگام باز کردن نرم افزار نینجا تریدر 8 icf market
سلام خسته نباشید علت این ارورها موقع باز کردن نینجا چیه ؟ وقتی این میاد دیگه بروکرا هم نمیان و نمیتونم دیتا بگیرم .
پشتیبانی فنی امیررضا حمیدفر 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
91 بازدید
سوال پیرامون تعداد سیستم برای نصب پلتفرم نینجاتریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ
سلام و درودنرم افزاری که ما دریافت کردیم روی چند سیستم نصب میشه؟آیا نرم افزار نینجایی که در سایت واسه همه هست هم میشه نصب کرد و دایمی استفاده کرد؟
پشتیبانی فنی مرتضی گلستانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
304 بازدید
مشکل عدم اتصال نینجا و سبز نشدن چراغ دیتا نینجا تریدر 8 آکادمی icf market
وقت بخیر مشکل عدم اتصال و سبز نشدن چراغ رو دارم . متصل بودم که یک دفعه چراغ قرمز شد و بعد از اون دیگه سبز نشد و روی زرد...
پشتیبانی فنی حمید طالب الحق 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
135 بازدید
نداشتن اندیکاتورهای مختلف در بخش اندیکاتورهای نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
با سلام .من ویندوزم رو عوض کردم و طبق راهنمایی اقای شعبانی مجددا نصب کردم و همه پچرها رو هم غعال  کردم.نینجا باز میشه ولی در بخش اندیکاتورها تعداد کمی...
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
158 بازدید
پیشنهاد در مورد اندیکاتور addons icf vf نینجا تریدر 8 آکادمی icf market
با درود و سپاسمن در چارت خود از ادداونزی استفاده میکنم دلتای سشن بصورت خطی را در کل صفحه چارت نمایش میدهد و دلتاهای میله ای هر کندل را نیز...
پشتیبانی فنی داریوش رشیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
96 بازدید
پیشنهاد در مورد اندیکاتور addons icf vf نینجا تریدر 8
با درود و سپاسدر ادداونز icf در بعضی قسمت ها امکان تنظیم میزان شفافیت برای رنگها وجود ندارد :1 - نمودار ها و گراف هایی که پایین چارت نمایش داده...
0 امتیاز
1 پاسخ
92 بازدید
درخواست ریست باکس ماشین کد پروگرام hardware id نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
سلام و احترام:در بخش مربوط به ورود کد hardware id متاسفانه به اشتباه کد machine id  را وارد کرده ام و دیگر از طریق بخش اکتیو کردن لایسنس نرم افزار...
پشتیبانی فنی سعید خوب 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
115 بازدید
سوال پیرامون نیاز به آپدیت کردن نینجا تریدر 8 پیغام required version update
سلام و درود امروز خواستم نینجا را باز کنم پیام زیر را میداد که میگه همه باید نینجا را اپدیت کنند . کار خاصی باید بکنیم
پشتیبانی فنی محمد زندی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
173 بازدید
انتقال لایسنس نرم افزار SPOT PLAYER دوره آموزش والیوم تریدینگ icf market برائ سیستم جدید
سلام وقت بخیرمیخواستم درخواست لایسنس جدید SPOT PLAYER رو سیستم جدیدم رو بدمممنون
پشتیبانی فنی نیما پارسا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
240 بازدید
مشکل در دریافت دیتا ریتمیک از سایت dorman
با سلام.در قسمت تخصصی و در بخش دوره پیشرفته درس اول قسمت دوم آقای شبانی طریقه دریافت دیتا از سایت دورمن رو گفتند من انجام دادم و یوزرنیم و پسوردی...
0 امتیاز
1 پاسخ
202 بازدید
ارور try again هنگام دریافت دیتای ریتمیک از سایت rithmic
با سلام .بنده نینجای جدید رو نصب کردم و برای دریافت دیتای ریتمیک به سایت ریتمیک رفتم ولی پس از تکمیل فرم موقع ارسال کردن  همش مینوسه retray  چندین بار...
0 امتیاز
2 پاسخ
131 بازدید
دریافت نکردن ایمیل برای دیتا ریتمیک رایگان 30 روزه دیتا لول 2 فیوچرز
با سلام . من همه موارد رو انچام میدم برای دریافت دیتا ریتمیک 30 روزه از خود ریتمیک . و اوکی میشه و منتظر ایمیل میمونم که ایمیل نمیاد . لطفا...
پشتیبانی فنی جواد قلیزاده 1 سال پیش
1 امتیاز
0 پاسخ
124 بازدید
لود نشدن صحیح کندل ها در چارت طلا
سلام وقت بخیر چارتاهای دیگه مثل6e.6bدرست لود میشن این مشکل فقط تو طلا وجود داره
پشتیبانی فنی حسن بختیاری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
395 بازدید
لود نشدن چارت طلا به علت انتخاب نماد معاملاتی فیوچرز اشتباه
سلامچارت طلا برای من لود نمیشهرول اور انجام دادمچارت های دیگر استرومنت ها رو برای من میاره اما برای  طلا چارت بی کندل رو باز میکنه!!
پشتیبانی فنی محمد امانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
107 بازدید
عدم دریافت لایسنس اندیکاتور icf
با سلان و عرض درودبنده دانشجو دوره پیشرفته هستماما داخل پنل لایسنس اندیکاتور برای بنده ارسال نگردیده است
پشتیبانی فنی میلاد میرزابیگی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
79 بازدید
لود نشدن اندیکاتور ها نینجا تریدر 8 در تمپلت ها و ورک اسپیس
درود بر شمااندیکاتور icf و اندیکاتورهای نینجا و دیسکو که تنظیم کردم و سیو از دیفالت کردم خیلی اذیت میکنه تا لود بشه و بعضی مواقع مجبور میشم از نو...
پشتیبانی فنی امیرعلیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
137 بازدید
درخواست بررسی روی سیستم برای حل مشکل نصب نینجا تریدر 8 و نرم افزار r trader دیتا ریتمیک رایگان 30 روزه
امکانش هست من any desk بدم  وارد سیستم من بشین ؟ واقعا خسته کرد منو 
پشتیبانی فنی علی تدینی 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
250 بازدید
ارور لایسنس در نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
 با سلام پشتیبانی گرامی وقتی نمودار باز میکنم و روی دکمه اندیکاتور میزنم ارور زیر مشاهده میشود و مرتب تکرار میشود و نینجا هنگ میکندبرای رفع این مشکل باید چکاری انجام...
0 امتیاز
1 پاسخ
168 بازدید
ارور plug-in-connect نرم افزار r trader دیتا ریتمیک 30 روزه
با سلام خدمت پشتیبانی عزیز در زمان لاگین شدن آر تریدر ارور زیر نمایش داده میشه بی زحمت راهنمایی بفرمایید مشکل از کجا میتونه باشه 
0 امتیاز
1 پاسخ
102 بازدید
عدم نمایش چارت سایر اینسترومنت های نینجا تریدر 8 به جز فیوچرز
با عرض سلام خدمت پشتیانی عزیز در نینجا تریدر  اینسترومنت های futures من فقط لود میشن و چارت هایی رو میشه باز کرد که در futures هستن و چارت سایر اینسترومنت...
1 امتیاز
1 پاسخ
181 بازدید
حل مشکل getting IB information نرم افزار r trader دیتا ریتمیک رایگان
با سلام خدمت پیشتبانی محترم در زمان نصب r trader  مراحل تا انتها به صورت کامل ,  بدون  ایراد و ارور پیش رفته ولی زمانی که برنامه ران میشه در حالت ...
1 امتیاز
4 پاسخ
262 بازدید
کانکت نشدن دیتای ریتمیک با آیپی ثابت
سلام من همه مراحل رو طبق فیلم پیش میرم و دیتای ریتمیک هم گرفتم ولی به نینجا تریدر کانکت نمیشه و خطا میدهاز فیلتر شکن آیپی ثابت هم استفاده میکنممشکل از...
پشتیبانی فنی پویا جراح پور 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
104 بازدید
خطای لایسنس نینجا تریدر 8 دوره آموزش جامع تخصصی والیوم تریدینگ icf market
با سلام و عرض خسته نباشیدنینجا تریدر بنده خطای لایسنس رو میدهممکنه لایسنس جدید برام بفرستیدممنون از زحمات شما
پشتیبانی فنی جواد خدابنده لو 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
126 بازدید
عدم وجود فایل نصبی نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر 8 به متاتریدر 4 | متاتریدر 5 GL BRIDGE برای دانلود
با سلام فایل نرم افزار BRIDGE برای دانلود در دسترس نیست لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر 
پشتیبانی فنی مهرداد حکیم زاده 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
107 بازدید
کانکت شدن دیتا ریتمیک در ورژن جدید نینجا تریدر 8.1
با سلام وقت بخیر بند نینجا تریدر ورژن جدید نصب کردم و میخوام گزینه یوزر و پسورد ریتمیک و وارد کنم گزنیه شو پیدا نمیکنم که یوزر و پسورد وارد کنم کدام...
پشتیبانی فنی محمد ظهرابی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
121 بازدید
حرکت نکردن چارت در حات پلی بک (playback mode) برای بک تست گرفتن دیتا فیوچرز
سلام وقت بخیر من وقتی پلی بک میگیرم چارتم حرکت نمیکنه کسی میدونه مشکل از چیه البته مثلا تو چارت 6Eحرکت میکنه بعد که وارد روز های شنبه یکشنبه میشه...
پشتیبانی فنی وحید بهروز 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
117 بازدید
عدم دریافت لایسنس نرم افزار icf-vf
وقت بخیر.لایسنس نرم افزار برای من صادر نشده است.با تشکر
پشتیبانی فنی مهدیان زمانی نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
142 بازدید
مشکل در ذخیره سازی فایل پچر پکیج اندیکاتور دیسکو تریدینگ نینجا تریدر 8 icf market
وقت بخیرزمانی که فایل دیسکو رو اکسترکت میکنم و گزینه ریست پچ رو میزنم با این ارور مواجه میشم و بعد هم خود فایل پچ خود به خود پاک میشهمشکل...
پشتیبانی فنی امیر 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
353 بازدید
پیشنهاد vpn برای اتصال به دیتا ریتمیک رایگان
سلام وقتتون بخیر تو ایران بهترین vpn برای نینجا تریدر چی هستش چون چنتا vpn دانلود کردم جواب نمیدن
پشتیبانی فنی محمد نیک بخت 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
139 بازدید
انتقال لایسنس نرم افزار SPOT PLAYER جهت مشاهده دوره به سیستم جدید
سلام وقت بخیر و خسته نباشیدمیخواستم درخواست لایسنس جدید SPOT PLAYER رو سیستم جدیدم رو بدمممنون
پشتیبانی فنی مهدی ملایی ساربانقلی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
151 بازدید
پیشنهاد فیلترشکن برای اتصال دیتا ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8
با سلاممیخواستم بدونم شما جایی یا سایتی را پیشنهاد میدید برای تهیه فیلتر شکناکثر فیلتر شکن ها از دیتای ریتمیک پشتیبانی نمیکنندبعد از خرید و نصب متاسفانه دیتا نداریمممنون میشم...
پشتیبانی فنی محمد علی فرزین 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
151 بازدید
حل مشکل عدم اجرای اندیکاتور icf vf نینجا تریدر 8
با درود و وقت بخیرمن ادداونز icf vf را خریداری کرده بودم و با آن کار میکردم . اما این ادداونز دیگر بر روی چارتهای من کار نمیکند و در...
1 امتیاز
0 پاسخ
190 بازدید
فوت پرینت دیسکو تریدینگ
با سلام در ورژن دانلود دیسکو تریدینگ در قسمت دلتا دایورجنس تب مربوط به تغییر جهت و مکان سیگنال وجود نداره.این مربوط به آپدیت های جدید دیسکو هست؟با توجه به اینکه...
پشتیبانی فنی سارا سادات موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
120 بازدید
نینجا خطای لایسنس میدهد
نینجاتریدر را دوباره حذف و نصب کردم ولی متاسفانه خطای لایسنس می دهد لطفا لایسنس را دوباره برام ارسال بفرمایید. ضمنا از لایسنسی که ابتدا برام ارسال فرمودین استفاده کردم...
پشتیبانی فنی محمد مقتدری زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
160 بازدید
حل مشکل عدم نمایش ولیو اریای روز جمعه در چارت نینجا تریدر 8 دوره تخصصی آموزش ولوم تریدینگ icf market
سلام وقت بخیر.ولیو اریای جمعه رو برام نشون نمی‌ده.ولی امروز و پنجشنبه هست.زیر روز جمعه هم یه خط قرمز تو تموم چارت ها اومده
پشتیبانی فنی علی بهمنی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
121 بازدید
درخواست لایسنس نینجا تریدر 8 دوره والیوم تریدینگ icf market برای سیستم دوم
باسلام . درخواست لایسنس نینجا تریدر برای سیستم جدید دارم . با تشکر از زحمات شما 
پشتیبانی فنی مرتضی چهرزاد 1 سال پیش
سوالات مرتبط
رضا ندیم‌آقایی ۱۴۰۲/۴/۷
محمد ۱۴۰۲/۴/۷
آرش مدنی علمداری ۱۴۰۲/۴/۱۲
محمدرضا محرر ۱۴۰۲/۴/۱۲
سیامک جعفری ۱۴۰۲/۴/۱۴
سید محمد گلافان ۱۴۰۲/۴/۱۴
امیررضا حمیدفر ۱۴۰۲/۴/۱۴
علی محمدی ۱۴۰۲/۴/۱۴
علی محمدی ۱۴۰۲/۴/۱۴
علی محمدی اکبرابادی ۱۴۰۲/۴/۱۵