آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
137 بازدید
نحوه آنیستال | پاک کردن نرم افزار R Trader PRO دیتا ریتمیک رایگان لول 2 فیوچرز نینجا تریدر 8
عرض ادبمن قبلا از دورمن اینفو میگرفتم ولی الان نرم افزار ارتریدر پرو بالا نمیاد و تو پجر هم ناموفق میرنه و اصلا نمیتونم انیستالش کنم حتی - این نرم...
پشتیبانی فنی حمیدرضا ارسطو کسمایی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
2,740 بازدید
حل مشکل ارور system error نرم افزار nekoray برای اتصال v2ray
با سلام . متاسفانه یکی دو روزه در گیر اتصال نینجا تریدر شدم و با تمام اطلاعات در بخش پشتیبانی موفق نشدم . از نرم افزار های مختلفوی پی ان هم استفاده...
پشتیبانی فنی جواد قلیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
117 بازدید
راهنمیی نحوه وصل شدن نینجا 8.1 و به روز شدن چارت ها
یک روش برای وصل شدن نینجا 8.1 پیدا کردم به همراه به روز شدن چارت ها گفتم شاید به در دوستان بخورد.اول با dns سایت shecan.ir اتصال وصل شود و...
پشتیبانی فنی مجید حداد 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
301 بازدید
درخواست انتقال لایسنس نرم افزار اسپات پلیر دوره جامع تخصصی والیوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام خسته نباشید من برای مشاهده ی دروس کلاس های پیشرفته اسپات پلیر را روی لپتاپ شخصیم نصب کردم الان یک سیستم جدید مخصوص ترید تهیه کردم و اسپات پلیر...
پشتیبانی فنی ابوالفضل حدادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
311 بازدید
اختلاف دلتا در دو اندیکاتور icf vf و فوت پرینت در نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام از روی کنجکاوی دلتای اندیکاتور icf vf رو با دلتای فوت پرینت توی تایم فریم 15 دقیقه ای مقایسه کردم از نظر حجم برابر بودن ولی دلتا شون اختلاف...
پشتیبانی فنی بهرام جابریان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
143 بازدید
راهنمایی جهت عدم اتصال بین متاتریدر 5 و نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر 8 gl bridge
با سلام و احترام ؛مراحل نصب gl bridge مطابق ویدئو آموزشی انجام شد ولی متاسفانه اتصال بین متاتریدر و gl bride برقرار نگردید. لطفا راهنمائی بفرمائید. باتشکر
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
84 بازدید
نصب نشدن لایسنس نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر 8 به متاتریدر 4 | متاتریدر 5 (bridge)
سلام دوستان من طبق فیلم کامل انجام میرم فقط نرم افزاری که تو پوشه لایسنس برام فرستادید نصب نمیشه خطا میده Unable to open archive fileتو پوشه تکست هم رمزی نفرستادید...
پشتیبانی فنی سعید صالحی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
172 بازدید
عدم دریافت لایسنس اندیکاتور اختصاصی icf vf دوره تخصصی icf market
وقت بخیر لایسنس نرم افزار icf من هنوز دریافت نکردم 24ساعتش پر شده لطف میکنید یه برسی بفرمایید ممنون
پشتیبانی فنی وحید بهروز 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
114 بازدید
درخواست لایسنس جدید نینجا تریدر 8 دوره volume trading
با سلام و احتراملطفاً لایسنس جدید نینجا را آپلود بفرمایید./
پشتیبانی فنی سیدمرتضی هاشمی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
381 بازدید
ارور gamebar.exe اسپات پلیر دوره جامع تخصصی ولوم تریدینگ
با سلام و خسته نباشید. بعداز دیدن یک‌ویدیو وسط ویدیو دوم با این ارور مواجه شدم و آنتی ویروسی ندارم و فایروال رو هم آف کردم ولی همچنان بعد از...
پشتیبانی فنی عرفان مرزبان پور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
304 بازدید
وصل نشدن نینجا تریدر و ارور دیتا ریتمیک رایگان لول 2 فیوچرز
با سلام خدمت شما . من تازه وارد این مجموعه شدم وطبق آموزش نرم افزار نینجا رو از سایت خودتون نصب کردم .دیتا ریتمیک رو با توجه به اموزشها و...
پشتیبانی فنی جواد قلیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
217 بازدید
عدم نمایش کد ماشین پروگرام؛ نینجا تریدر 8 با رعایت نکات گفته شده جهت درخواست لایسنس نینجا تریدر دوره تخصصی ولوم تریدینگ
سلام من بعد از اتصال برای دریافت کد ماشین پروگرام ،روی زبانه اندیکاتور زدم اما کدی نمایش نداد و فقط پنجره تندیکاتورها آمدورژن هم همان ورژن 8.0.22 می باشد.
پشتیبانی فنی محمد امانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
280 بازدید
عدم اتصال به دیتای ریتمیک ارور unable to connect
متاسفانه در قسمت connection موقع زدن my rithmic اصلا به سرور وصل نمی شود. اروری که میدهد را برایتان میفرستم.ممنونم
پشتیبانی فنی فخرالدین یوسفی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
235 بازدید
حل مشکل waiting نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر GL BRIDGE در متاتریدر 5
با سلام سوالات رو دیدم  اما برام کافی نبود نرم افزار و نصب کردم کانکت نمیشه تو حالت waiting میمونه تغییر ip ام دادمmt5 استفاده میکنم
پشتیبانی فنی مصطفی محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
241 بازدید
نحوه نصب اندیکاتور dt tape دیسکو تریدینگ
سلاموقت بخیرمن توی اندیکاتورهای دیسکورد اندیکاتور dt tape  رو نمی تونم پیدا کنمدیسکورد رو از روی لینکی که برای یکی سوالات دوستان گذاشته بودیدت دانلود کردم و نصب کردمممنون
0 امتیاز
2 پاسخ
216 بازدید
عدم نمایش حجمهای لیمیت روزانه استراتژی ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام عرض ادب . در چارت روزانه قسمتی که مشخص کردم حجمهای لیمیت را نشان نمیدهد و همچنین vh/vl که روی کندل هست را هم نشان نمی دهد همچنین در چارت...
پشتیبانی فنی سینا صادقی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
92 بازدید
عدم فعال بودن فایل نصبی اندیکاتور icv-vf در پروفایل شخصی
با سلام فایل نصبی icf-vf  رو می خواستم دانلود کنم با وجود اینکه دانشجوی دوره هستم برای من فعال نیست سپاسگزارم راهنمایی بفرمائید
پشتیبانی فنی محمد قادری جویباری 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
328 بازدید
راه حل جایگزین برای دریافت دیتا ریتمیک 30 روزه دورمن از r trader
سلام و درود من بغیر از یکبار در اون اوایل دیگه نتونستم دورمن را وصل کنم و همیشه fail میشود.باتوجه به اینکه زمان بهتری نسبت به اون یکی میده اگر راهی...
پشتیبانی فنی محمد زندی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
331 بازدید
تعییر DNS و عدم به روز رسانی چارت در نینجا تریدر جدید نینجا تریدر ورژن 8.1
من نینجا 8.1 رو نصب کردم و با تعییر DNS وصل میشم و بعد DNS رو به حالت قبل برمیگردونم اما چارت به روز نمیشه و فقط اوردر بوک به...
پشتیبانی فنی مجید حداد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
133 بازدید
درخواست لایسنس جدید برای آموزش و نینجا تریدر و بریج و ...
سلام ممنون میشم کمک کنید با تشکر.حتی نتونستم تو دوره رفع اشکال شرکت کنم از بس مشکلات ریخته بود رو سرم
پشتیبانی فنی تورج استواری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
151 بازدید
ارور اتصال به دیتا cqg در نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ سعید شعبانی
 با سلام و خسته نباشید. من دوره ی پیشرفته رو خریداری کردم و از روی ویدیویی که خود جناب شعبانی توضیح میدن میرم ولی وقتی یوزر و پسورد رو میسازم...
پشتیبانی فنی عرفان مرزبان پور 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
237 بازدید
حل مشکل عدم اتصال بریج به متا تریدر 5
با عرض خسته نباشیدهمانطور که در عکس ها مشخص است اتصال بریج به متاتریدر بدون ایراد است اما با اجرای order در نینجا هیچ دستوری به متاتریدر منتقل نمی شود....
پشتیبانی فنی فرزاد جنتی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
302 بازدید
اتمام لاینسس پیجر ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8
سلام اتمام لاینسس پیجر   با تشکر
پشتیبانی فنی محمد ثابت قدم راسخ 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
159 بازدید
مشکل اتصال ریتمیک در نینجا تریدر 8 حتی با استفاده از پچر دیتا ریتمیک رایگان لول 2 فیوچرز
سلام هم دیتا ریتمیک دارم و هم دورمن ولی تو نینجا موقع کانکت شده کانکشن فیلد میده وی پی ان هم اوکی هست ده بار هم ریستک کردم پیجر رو
پشتیبانی فنی علي گل ارضي 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
101 بازدید
پاسخ به سوالات پیرامون نحوه سیستم لایسنس ها در دوره تخصصی ولوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام و خسته نباشید خدمت تیم پشتیبانی عزیز ICFمن از دانشجوهای آکادمی هستم و حدود یکسالی با این سیستم آشنا شدم... قبلا از دیتای 14 روزه CQG استفاده می...
پشتیبانی فنی مهدی حاجیلو 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
306 بازدید
عدم ظاهر شدن چارت در نینجا تریدر 8
چارت بنده ظاهر نمشود
پشتیبانی فنی رفیع الله سخیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
124 بازدید
ویدیو آموزش نصب و نحوه استفاده از از اندیکاتور اختصاصی ICF_VF نینجا تریدر 8
اندیکاتور اختصاصی ICF_VF نینجا تریدر 8 ولوم تریدینگ فیلم نصب و اموزش  در برنامه spotplayer نیست
پشتیبانی فنی رضا رحمانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
139 بازدید
ارور لایسنس پچر دیتا لول 2 فیوچرز ریتیمک رایگان
سلام خسته نباشید. وقتی میخواهم پچر ریتمیک را باز کنم این پیام را میدهد.
پشتیبانی فنی محمد حسن زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
264 بازدید
راهنمایی جهت خرید اندیکاتور ICF VF نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر می خواستم اقدام به خرید اندیکاتور icf بکنم، درخواستم و ثبت کنید و راهنمایی کنید برای خرید و پرداخت هزینه بصورت ریالیممنون
0 امتیاز
3 پاسخ
237 بازدید
درخواست لایسنس اندیکاتور icf_vf
باسلام لطفاً لایسنس اندیکاتور icf_vf را برام ارسال کنید،ممنون 
پشتیبانی فنی راضیه دیلم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
161 بازدید
ارتباط بین سایت جدید نینجا تریدر 8 و آموزش های دوره تخصصی ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام بدلیل ابدیت سایت نینجاتریدر من نمیتونم دیتای رایگان بگیرم چکار کنم
پشتیبانی فنی رفیع الله سخیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
172 بازدید
حل ابهام اختلاف قیمت بین چارت یورو به دلار به اینتسرمنت نظیر 6E در نینجا تریدر 8
 سلام وقت بخیرنرخ و قیمت چارت یورو به  به دلار در نینجا تریدر من با بروکر من 20 تا 30 پیپ اختلاف داره البته داده ها رو دریافت می کنم...
1 امتیاز
1 پاسخ
120 بازدید
عدم دریافت لایسنس نینجا تریدر8 دوره جامع آموزش والیوم تریدینگ و دیتا لول 2 ریتمیک رایگان
عرض ادب وقت بخیرمن چند روزی میشه که کد ماشین رو ارسال کردم ولی لایسنس نینجا و داده های ریتمیک رو دریافت نکردم مشکل از چی میتونه باشه ؟ سپاس 
پشتیبانی فنی شاهین عبدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
145 بازدید
مشکل لایسنس دیتا ریتمیک رایگان لول 2 فیوچرز نینجا تریدر 8
با سلام لطفا فایل لایسنس و فایل لایسنس دیتای ریتمیک سیستم دوم بنده را ریست نمایید و فایل جدید بفرستید 
پشتیبانی فنی ارسلان اصغری 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
216 بازدید
حل مشکل ارور Unhandled Exception: Exception has been thrown by the target of an invocation
سلام و عرض ادبموقع باز کردن نینجا به محض اینکه دیتای ریتمیک کانکت میشه این خطا رو میگیرم.Unhandled Exception: Exception has been thrown by the target of an invocationبا کمال...
پشتیبانی فنی محمدمهدی ایراندوست 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
205 بازدید
حل مشکل ارور اضافه کردن ادونز (addons) | اندیکاتور به نینجا تریدر 8
با سلام زمان اضافه کردنaddons از سربرگtools پیغام زیر میدهد.
پشتیبانی فنی امین عاقلی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
166 بازدید
راهنمایی جهت خرید اندیکاتور اختصاصی ICF VF نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر میخواستم نرم افزار ICF رو دریافت بکنم چیکار باید بکنم اگر قراره هزینه ای پرداخت بشه چطور باید پرداخت بکنم و چقدر و اینکه جسارتا من بصورت لیر...
0 امتیاز
1 پاسخ
200 بازدید
ترتیب نرم افزارهای نصبی دوره تخصصی ولوم تریدینگ چگونه است؟
سلاممن نینجا رو نصب کردم و به داده های سایت ریتمیک هم وصل شدم.حالا چه نرم افزارهایی بعد از راه اندازی ریتمیک باید نصب شوند و اگر لینک شون بزارید ممنون...
0 امتیاز
3 پاسخ
248 بازدید
درخواست ریست به دلیل ثبت اشتباه ماشین کد پروگرام
با سلام و احترام ادمین گرامی متاسفانه کد ماشین پروگرام را اشتباه کپی کردم درخواست ریست دارم برای دریافت لایسنس
پشتیبانی فنی محسن جم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
228 بازدید
مشکل در اتصال دیتای ریتمیک ( مکمل سوال قبل )
با سلام و خسته نباشید ببخشید در صورت امکان اول سوال قبلی منو که مشکل در دیتای ریتمیک داشتم مطالعه فرمایید. در اینجا می خواهم بگم ، با دستگاه Router میکروتیک و...
پشتیبانی فنی میثم ابری زنگ آباد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
105 بازدید
ارتباط نصب دیسکو تریدینگ و دیتا ریتمیک رایگان
سلام وقت بخیردرس اول که نصب cgq و دیسکو هست دیسکو رو برای ریتمتیک با توجه به اینک گفتید دیگه cgq لازم نیست باید دسکور رو برای ریتمتیک نصب کنیم؟...
0 امتیاز
0 پاسخ
110 بازدید
رفع ابهام در مورد زرد ماندن هنگام اتصال به دیتا ریتمیک و همچنین پچر دیتا ریتمیک
با سلام و خسته نباشید من طبق آموزشهای استاد ، در ریتمیک Username,Password ساختم. اما با سه مورد VPN نتوانستم کانکت بشوم. و چراغ زرد رنگ موند:سوالات مرتبط را هم مطالعه...
پشتیبانی فنی میثم ابری زنگ آباد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
155 بازدید
آموزش دریافت دیتا دمو در نینجا تریدر جدید نینجا تریدر ورژن 8.1
با سلام نحوه ورد به سایت نینجا تغییر کرده؟ برای دریافت یوزر و پس چکاری انجام بدم، تو دوره مقدماتی که ارجاع داده شده اونجا متفاوت هست، با تشکر
پشتیبانی فنی محمد قادری جویباری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
111 بازدید
عدم اجرای اندیکاتور icf_vf نینجا تریدر 8
باسلام اندیکاتور icf را که اجرا میکنم چیزی برام نمایش نمیده، قبلا درست بود،از امروز کار نمیکنه لطفا راهنمایی بفرماییدممنونم 
پشتیبانی فنی راضیه دیلم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
200 بازدید
زرد ماندن رنگ اتصال دیتا ریتمیک حتی با فعال بودن vpn
همه ی مراحل شما هم به درستی رفتم و فیلتر شکن هم دارم
پشتیبانی فنی نوید ناصرنخعی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
117 بازدید
درخواست تمدید پچر دیتا لول 2 ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8
با سلام لایسنس پچر ریتمیک من زمانش به پایان رسیده در صورت امکان اپدیت بفرماییدبا تشکر
پشتیبانی فنی حمیدرضا ارسطو کسمایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
130 بازدید
حل مشکل عدم لود شدن اندیکاتور icf vf روی چارت نینجا تریدر 8
سلام خسته نباشید دوستان لایسنس ارسال شد نصب کردم تمام مشخصات هم چک کردم همه چی درسته الان وقتی نینجا دیسکانکت میشه میاد بالا کامل بدون هیج مشکلی ولی به محض این...
پشتیبانی فنی سعید صالحی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
164 بازدید
نحوه دانلود نینجا تریدر با توجه به تغییر شکل وبسایت
سلام و عرض ادببرای دانلود نینجا تریدر، ظاهرا مسیر مشخصی که در ویدیوی دوره رایگان ذکر شده دیگه وجود نداره.مسیر فعلی:ابتدا get startedسپس sign up و دریافت ایمیل و کانفیرم...
پشتیبانی فنی احمد رضا رکنی 1 سال پیش
-1 امتیاز
1 پاسخ
260 بازدید
اعلام ثبت کد ملی برای دریافت لایسنس اندیکاتور icf-vf نینجا تریدر 8
درود به شما. در خواست لایسنس دادم. و منتظر لایسنس نرم افزار هستم. اگر زحمتی نیست لایسنس رو لطف بفرمایید. قبلا از زحمات تیم فوقالعاده پشتیبانی واقعا سپاسگذارم. 
پشتیبانی فنی احسان فیاضی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
173 بازدید
حل مشکل ارور 404 سایت نرم افزار های دیسکو تریدینگ
سلام وقت بخیر ببخشید سایت دیسکو تریدینگ باز نمیشه نرم افزار های مربوط به دیسکو تریدینگ رو چجوری نصب کنم 
سوالات مرتبط
ابوالفضل محمدی ۱۴۰۲/۵/۶
محمد حسین افخمی ستوده ۱۴۰۲/۵/۱۱
سعید خدایاریگانه ۱۴۰۲/۵/۱۶
محمد صفری آذر ۱۴۰۲/۵/۱۶