آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
207 بازدید
عدم نمایش اندیکاتور ها روی چارت nt8
با سلام ووقت بخیرمتاسفانه اندیکاتورها روی چارت نماش داده نمیشوند.-فولدر dbخالی میباشد-سیستم ریست شده-پچر و دیسکو ریست و اتصال مشکلی نداردبا سپاس
پشتیبانی فنی فرهود اقاپورزنگنه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
176 بازدید
وصل نشدن نینجا به دیتا لول 2 ریتمیک
وقتی با وی پی ان v2rayN کانکت میشم بهم خطای کد 13 میده ولی وقتی وی پی ان رو تغییر میدم و به Netch وصل میشم چراغ زرد میشه و نه اصلا ...
پشتیبانی فنی مسلم محمدنژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
112 بازدید
تنظیمات اندیکاتور پیوت روی سشن و 24 ساعته
درود به شما. امیدوارم سال فوقالعاده ای رو شروع کرده باشید. برای دیدن پیوت در 24 ساعته چه تنظیماتی اصلی هستند؟ روی سشن قرار دادم که 24 رو ببینم درسته؟ برای دیدم...
پشتیبانی فنی احسان فیاضی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
291 بازدید
مشکل در لود چارت فوت پرینت order flow trader
سلام و درودبعد از اجرا کردن اردر فلو همه چیز درسته فقط یک مشکل هست وحود داره اینه که بعد اجرا فقط یک کندل رو نمایش میده و کنل های...
پشتیبانی فنی بهنام امیرجانی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
111 بازدید
عدم اجرای اندیکاتور اختصاصی icf مارکت سعید شعبانی
باسلامبه خاطر مشکل سخت افزاری مجبور شدم همه نرم افزارها رو پاک کنم. بعد از رفع مشکل همه رو مجدد نصب کردم. نینجا  کار میکنه اما نرم افزار icf کلا...
پشتیبانی فنی اردشیر قاسمی یگانه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
147 بازدید
مشکل اتصال vpn پیشنهادی آکادمی icf market saeed shabani
با سلام الان 3 روزه vpn پیشنهادی اکادمی از طریق هیچ کدوم از اپراتور ها وصل نمیشه متاسفانه پشتیبانی سایت هم جوابگو نیست و نمیتوانیم دیتای ریتمیک را دریافت کنیممیشه...
پشتیبانی فنی محمد علی فرزین 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
100 بازدید
عدم نمایش هر گونه چارت در نینجا تریدر 8
ضمن عرض سلام و خسته نباشید من از دیتای ریتمیک طبق آموزش ها استفاده می کنم ولی متاسفانه هیچ چارتی باز نمی شود و صرفا صفحه سیاه نمایش داده می...
پشتیبانی فنی سیدداریوش افتخاری 1 سال پیش
-1 امتیاز
1 پاسخ
209 بازدید
پشتیبانی فنی سید مهدی مطلبی کیا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
202 بازدید
غیر فعال بودن سایت اندیکاتور nt8 discotrading
سلام وقت بخیر با توجه به خرابی سایت discotrading چطوری میشه نرم افزارها را دانلود کرد
پشتیبانی فنی مصطفی غلامی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
99 بازدید
مشکل با تمپلیت یک دقیقه دوره پیشرفته والیوم تریدینگ icf market
با عرض سلام موقع لود تمپلیت یک دقیقه مشکل زیر پیش میاد، لودینگ 99 درصد همینجوری روی صفحه میمونه ، قبلا باز میکردم هر دو رو مشکلی نداشتن
پشتیبانی فنی سعید خدادادیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
161 بازدید
مشکل login failed نرم افزار r trader ریتمیک
سلام وقت بخیر من برنامه r trader  رو از برنامه پچر دیتا ریتمیک استارت میکنم بهم پیام موفق هم میده ولی برنامه  restart  نمیشه و با پیغام login failed. please...
پشتیبانی فنی آرمین یدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
133 بازدید
نمایش داده نشدن اندیکاتور اختصاصی icf بعد از نصب مجدد ویندوز
سلام روزبخیرامیدوارم حالتون خوب باشهبعد از نصب مجدد ویندوز و نصب نینجا و نرم افزار اختصاصی همه چیز درست کار میکنه بجز icf vf که وقتی به چارت ها اضافه...
پشتیبانی فنی محمد عنایتی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
172 بازدید
مشکل در لایسنس نینجا تریدر سیستم دوم دوره آموزش جامع والیوم تریدینگ
با سلام و احترام لایسنس نینجا سیستم دوم من هم دچار مشکل شده است و خطای EXPIRE  می دهد.به چه علت این مشکل رخ می دهد؟ آیا استفاده در دو سیستم...
پشتیبانی فنی ارسلان اصغری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
93 بازدید
ریست فعال سازی نرم افزارها و اسپات پلیر دوره volume trading saeed shabani
سلام وقت بخیر اگر امکانش هست لایسنس ها و اسپات پلیر من را ریست کنید برای نصب روی سیستم جدید
پشتیبانی فنی مصطفی غلامی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
399 بازدید
عدم کانت شدن دورمن روی نینجا تریدر volume trading سعید شعبانی
باسلام دیتای ریتمیک دورمن را روی نینجا اجرا کردم، دوسه روزی فعال بود ولی از روز پنجشنبه تاالان ارور میده، لطفا راهنمایی بفرمایید،ممنون (عکس ارور راارسال میکنم)
پشتیبانی فنی راضیه دیلم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
166 بازدید
خطای لایسنس نینجا تریدر 8 دوره تخصصی والیوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام و احترامدر ادامه تیکت قبلی ، خطای لایسنس نینجا هم اعلام شد
1 امتیاز
1 پاسخ
421 بازدید
از دسترس خارج شدن سایت اندیکاتور های دیسکو تریدینگ (disco trading)
سلام برای آپدیت کردن برنامه های دیسکو تریدینگ مراجعه کردم به سایتش نتونست چیزی پیدا کنم انگار تعطیل شده
پشتیبانی فنی مجید چوخاچی زاده مقدم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
130 بازدید
درخواست ریست لایسنس spot player دوره والیوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام من اسپات پلیر را می خوام روی سیستم جدیدم نصب کنم و روی سیستم قدیمی پاک کردم ولی در سیستم جدید ارور دفعات مجاز استفاده از لایسنس را می...
پشتیبانی فنی محسن آزاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
129 بازدید
مشکل در لایسنس patcher دیتا ریتمیک سیستم اول دوره والیوم تریدینگ
با سلام و احتراممشکل درلایسنس ریتمیکبرای سیستم اوللطفا لایسنس جدی را ارسال بفرمائیدبا تشکر
0 امتیاز
1 پاسخ
215 بازدید
درخواست لایسنس gl bridge بعد از تعویض ویندوز
سلام ویندوز عوض کردم در نصب دوباره gl bridge لایسنس را قبول نمیکنه لطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی مجید چوخاچی زاده مقدم 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
350 بازدید
عدم اتصال اکانت ریتمیک دوره والیوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلامتمام مراحل ساخت اکانت ریتمیک 14 روزه رو انجام دادم و در اخر در سایت هم ساین این کردموقتی اطلاعات اکانت ریتمیک رو در نینجا تریدر 8 وارد میکنم...
پشتیبانی فنی محمد شکری 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
255 بازدید
مشکل در اجرای نرم افزار دیتا دورمن
سلام و عرض ادب من از دورمن یوزر و پسورد رو گرفتم ریست پچ رو هم چند بار زدم اما لاگ که میکنم روی این صفحه میمونه و هیچ حرکتی...
پشتیبانی فنی هادی کفاش پناه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
217 بازدید
عدم فعال شدن نرم افزار R trader
باسلام برنامه  R trader را طبق آموزش نصب کردم و تمام مراحل را انجام دادم، اکانت دمو دورمن را هم دریافت کردم، ولي موقع کانکت شدن به R trader میزنه  login failed  لطفا...
0 امتیاز
1 پاسخ
109 بازدید
ارسال رسید تراکنش جهت دریافت لایسنس اندیکاتور اختصاصی icf_vf
با سلام وقت بخیرمن از طریق تراس ولت تراکنش انجام دادم اما نمیدونم که کد (txId) در کجا امده که وارد کنملطفا راهنمایی کنید.
پشتیبانی فنی مهدی الله دادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
114 بازدید
ارور در قسمت پچر نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ پیشرفته
سلام من نینجا را نصب کردم وقتیicf market nt8 patcher را کلیک میکنم این ارور را میدهدlauncher errorو مینویسد unable to open archive file
پشتیبانی فنی وحید قاجار 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
367 بازدید
ارور هنگام اتصال به دیتا فیوچرز ریتمیک
سلام کل کارهای نصب رو انجام دادم ولی آخر کار به دیتای ریتمیک وصل نمیشه و اخطار پیوست رو میده خواهشا راهنمایی کنید 
پشتیبانی فنی محمد شکری 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
421 بازدید
عدم اتصال GLBridge به متاتریدر 4 | متاتریدر 5
با سلام و عرض ادبتوی متاتریدر ۴: طبق آموزش نصب پیش رفتم. علامت connected to 127.0.0.1:3400 به رنگ سبز نمایش داده میشه و net-bridge هم به صورت خندان هست ولی...
پشتیبانی فنی محمدمهدی ایراندوست 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
143 بازدید
بسته شدن نینجا بعد از اضافه کردن اندیکاتور disco trading نینجا تریدر 8
سلام.طبق آموزش ها اندیکاتور های دیسکو تریدینگ رو اضافه کردم به نینجا اما بعد از اون دیگه نینجا سه چهار بار پشت سر هم این ارور رو میده و بسته...
پشتیبانی فنی علی بهمنی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
301 بازدید
عدم اتصال اکانت ریتمیک 14 روزه دوره تخصصی ولوم تریدینگ
با سلامتمام مراحل ساخت اکانت ریتمیک 14 روزه رو انجام دادم و در اخر در سایت هم ساین این کردموقتی اطلاعات اکانت ریتمیک رو در نینجا تریدر 8 وارد میکنم...
پشتیبانی فنی ابوالفضل عموحسنی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
196 بازدید
پشتیبانی فنی فراز کاج 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
316 بازدید
آموزش پاک کردن لیمیت اوردر نارنجی رنگ در نینجا تریدر 8
سلام تو چارت طلا یک اردر لیمت گذاشتم ولی هر کاری میکنم برداشته نمیشه چند بار چارت رو عوض کردم اندیکاتورهارو حذف کردم ولی درست نشد اون اردر باعث میشه...
پشتیبانی فنی توحید احمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
152 بازدید
درخواست لایسنس جدید ریستور ریتمیک دوره تخصصی والیوم تریدینگ
با سلام و عرض ادب. دیتای ریتمیک کانکت نمیشه و فایل icf market rithmic patch_proteced به قسمت وارد کردن لایسنس میره.با احترام
پشتیبانی فنی محمدمهدی ایراندوست 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
173 بازدید
عدم نمایش کامل گیرید (horizontal grid) عمودی قیمت در سمت راست چارت نینجا تریدر 8
سلام و وقت بخیرقیمت از 5 لول(1.22145) به 4 لول (1.2214)تغییر کرده است و پنجمین عدد قیمت نمایش داده نمی شودلطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی فرهاد وحدت نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
250 بازدید
عدم بارگزاری صحیح چارت نینجا تریدر بعد از تغییرتنظیمات days to load در data series
با سلام ووقت بخیر چارت به صورت ناقص لود می شودdays to load رو هم تغییر دادم ولی درست نشدلطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی فرهود اقاپورزنگنه 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
214 بازدید
عدم اتصال به دیتا لول 2 بعد از پاک کردن نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام و درود من برای حل مشکل قبلی نینجا را دلیت کردم اما برای نصب مجدد دیگر به بازار وصل نمیشوم و یوزر و پس قبلی من را هم قبول نمیکند 
پشتیبانی فنی محمد زندی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
516 بازدید
مشکل در اتصال دیتای ریتمیک در nt8
من نمیتونم با دیتای ریتمیک وصل بشم ریتمیک دورمن یوزر پسورد میده و اوکی هست ولی نینجا ایراد میگیره قبل از این با همین وی پی ان nekoray و وی...
پشتیبانی فنی محمد خدادادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
137 بازدید
ارور فایل پچر ریتمیک دوره ولوم تریدینگ تخصصی
درود من فایل پچر ریتمیک را قبلا نصب کرده بودم و اکی بود چند بار هم ازش استفاده کردم ، ولی امروز بعد از حدود یک ماه که اجرا کردم...
پشتیبانی فنی محمدرضا دودی نیا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
174 بازدید
عدم نمایش چارت در نینجاتریدر 8 بعد از rollover
متاسفانه چارت نمایش داده نمیشود rollover هم کردم ولی بازم هم نمایش داده نمیشود.
پشتیبانی فنی مهرداد مهدیون 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
420 بازدید
ارور هنگام وارد کردن zip code جهت دریافت در سایت ریتمیک دیتا لول 2 فیوچرز
هنگام ورود اطلاعات در بخش دیتای ریتمیک دایما از zip ایراد گرفته میشود چند بار آدرس را تغییر دادم باز هم ایراد میگرد
پشتیبانی فنی مهرداد مهدیون 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
119 بازدید
پیشنهاد در مورد addons icf vf
درود و وقت بخیر من از مانیتورهای 4k جهت نمایش چارت ها استفاده میکنم . و با رزولوشن این مانیتور ها فونت بسیار ریز هستند و خوانا نمیباشد و وقتی اندازه...
پشتیبانی فنی داریوش رشیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
484 بازدید
مشکل در اتصال دیتا ریتمیک در نینجا تریدر با vpn معرفی شده
من هرجور یا vpn معرفی شده توسط شما و با هر دو روش نمیتونم دیتای ریتمیک بگیرمrithmic dorman که فقظ ارور میده خود سایت ریتمیک موفق میشم نینجا ارور میده
پشتیبانی فنی کوهزاد منوچهری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
113 بازدید
لایسنس اندیکاتور اختصاصی icf_vf دوره تخصصی ولوم تریدینگ پیشرفته saeed shabani
سلام و درود چند روزی هست که منتظر دریافت لایسنس هستم ممنون میشم پیگیری بفرمایید و اینکه لینک دانلود برای من مشاهده میشد اما الان خیر دلیل خاصی داره؟ آپدیتی درحال...
پشتیبانی فنی رضا ندیم‌آقایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
146 بازدید
پیغام an internal exception هنگام باز کردن nt8 دوره volume trading pro سعید شعبانی
موقع بازکردن نینجا خطای زیر ظاهر میشه و نینجا رو می بنده. معمولا یکی دو دفعه اتفاق می یوفته و بعد اوکی میشه
پشتیبانی فنی حامد علی بخش 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
175 بازدید
به هم ریختگی چارت و عدم دریافت دیتا فیوچرز درست در نینجا تریدر 8
در تایم یک دقیقه به هم ریختگی دیتا دارم در 6B , 6Eولی در داجونز دیتام درسته رول اور کردم تایم اند سل لیست در 6B , 6E هم کار...
پشتیبانی فنی علی طاهرشمس 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
345 بازدید
عدم اتصال شماره 13 دیتا rithmic نینجا تریدر 8 دوره تخصصی والیوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام وقت بخیربرای اتصال به دیتای ریتمیک نینجا تریدر این ارور رو میدهبه دلیل مشکل اینترنته یا ویندوز ؟! 
پشتیبانی فنی محمد قیاسی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
245 بازدید
پیغام نا موفق rithmic patcher برای R Trader دیتا لول 2 ریتمیک
سلاممن یک ماه از دیتای ریتمیک دورمن استفاده میکردم. برای ریست طبق آموزش عمل میکنم ولی پچر R Trader عمل نمیکنه و میزنه نا موفق و Rithmic Trader Pro هم...
پشتیبانی فنی امیر سهیل ضیا 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
422 بازدید
عدم کانکت شدن به سرور سایت ریتمیک جهت دریافت دیتا فیوچرز
سلام،عدم کانکشن به سرور ریتمیک روز دوشنبه ساعت ۱۱
پشتیبانی فنی ابوالفضل خلیلی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
320 بازدید
خطا درنصب برنامه پچر دیتا 100 لول ریتمیک فیوچرز نینجا تریدر 8
باسلامبرنامه پچ ریتمیک برام نصب نمیشه، ارور میده،عکس ارور ارسال کردم، لطفا راهنمایی بفرمایید متشکر 
0 امتیاز
1 پاسخ
275 بازدید
خطای لایسنس نینجا تریدر 8 دوره تخصصی والیوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام. لطفاً لایسنس جدید نینجا تریدر 8 را برای بنده ارسال فرمایید. نینجا خطای لایسنس دارد.
پشتیبانی فنی مهران هوشمند 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
275 بازدید
درخواست لایسنس جدید نینجا تریدر 8 دوره والیوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام. لطفاً لایسنس جدید نینجا تریدر 8 را برای بنده ارسال فرمایید. نینجا خطای لایسنس دارد./
پشتیبانی فنی سیدمرتضی هاشمی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
سجاد شکوری ۱۴۰۲/۸/۱۴
حسن شیروانی فیل آبادی ۱۴۰۲/۸/۱۵
محمد علی یوسفی نژاد ۱۴۰۲/۸/۱۵
سجاد شکوری ۱۴۰۲/۸/۱۶
سایه محرابی ۱۴۰۲/۸/۱۹
نوید ناصرنخعی ۱۴۰۲/۸/۲۲
حامد جمشیدی ۱۴۰۲/۸/۲۳
نوید ناصرنخعی ۱۴۰۲/۸/۲۳
عليرضا جعفري پيروزيان ۱۴۰۲/۸/۲۳