آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
128 بازدید
ارور باز کردن اندیکاتور نرم افزار جدید
نرم افزار جدید طبق ویدئو اجرا کردم اما زمان بااز کردن دکمه اندیکاتور ارور داد لطفا راهکار بدید
پشتیبانی فنی محمد نجاریان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
118 بازدید
کانکت نشدن ار تریدر
بعد از انجام مراحل ار تریدر روی این حال باقی مانده و کانکت نمیشود ایا مشکل از سرعت اینترنت هست؟
پشتیبانی فنی ابتین محمدیان 1 سال پیش
0 امتیاز
7 پاسخ
227 بازدید
ICF VF
اعداد Trade size و Big size انقدر کوچیکه که با اینکه این همه زوم کردم روی کندل بازم معلوم نیست ... راهی داره فونت اینا رو بزرگتر کنیم؟
پشتیبانی فنی محمد مهدی دستمالچی 1 سال پیش
0 امتیاز
9 پاسخ
201 بازدید
دیتای ریتمیک
سلاممن از صبح تا حالا نتونستم ارور دیتای ریتمیک رو رفع کنم .وی پی ان تلگرام و یوتیوب رو باز میکنه .راه دیگه ای غیر از وی پی ان و...
پشتیبانی فنی مسعود روحانی نوخندان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
183 بازدید
لایسنس icf_vf
سلام و عرض ادب من درخواست لایسنس نرم افزار جدید رو پریروز عصر دادم هنوز لایسنس برام ارسال نشده 
پشتیبانی فنی هادی کفاش پناه 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
262 بازدید
dt orderflow bars
سلام وقت بخیییر فلش های که در تصویر هستند به چه معنی هستند و نشانگر چیست ،فلش هایی کوچکی  که کنار کندا به رنگ سبز و قرمز هستند 
پشتیبانی فنی عارف سید موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
لایسنس نرم افزار جدید
با سلام و تشکر از شما بابت ارسال لایسنس. پس از طی مراحل نصب نرم افزار و کپی لایسنس در محل آن، وقتی جهت افزودن لایسنس تب اندیکاتور را در...
پشتیبانی فنی شهاب یزدی زاده راوری 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
245 بازدید
ارور لایسنس اسپات پلیر
من یک سیستم جدید گرفتم و بعد از نصب اسپات پلیر هنگام زدن لایسنس ویدئو ها اسپات پلیر ارور میدهد.
پشتیبانی فنی محمد علی شجاعی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
155 بازدید
مشکل نمایش در ادونز icf
سلام وقت بخیرلطفاً راهنمایی کنید مشکل نمایش مکان دلتا که اومده توی شمع ها رو در ادونز icf به چه صورت باید حل کنمتشکر
پشتیبانی فنی نسیم رضایی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
164 بازدید
درخصوص نحوه نصب ادونز جدید مربوط به اکادمی
با سلام و احترام و عرض تشکر بابت زحمات  تیم مهندس شعبانی محترممن در گروه vip  کانال تلگرام به دلیل عدم تشکیل دوره آنلاین رفع اشکال بابت مشکلات اخیر سراسری...
پشتیبانی فنی مجید علی زاده 1 سال پیش
1 امتیاز
0 پاسخ
130 بازدید
دوره اردیبهشت ماه
1.ایا کلاس های اردیبهشت ماه در وقتی از روز برگزار میشود ؟ منظور صبح , عصر یا شب2.چه مدت کلاس های اردیبهشت ماه طول خواهد کشید ؟3.ایا محدودیت زمانی برای...
پشتیبانی فنی رضا مرادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
320 بازدید
ICF-VF و مشکل نمایش کندل های volume graph
سلام و خسته نباشیمحل نمایش volume graph مناسب نیست و محلی برای اینکه بتوانم این تنظیم را انحام دهم پیدا نکردم لطقا راهنمایی فرمایید.
پشتیبانی فنی مسعود میری 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
204 بازدید
دیتای ریتمیک برای بیت کوین
آیا دیتای ریتمیک برای بیت کوین وجود دارد ؟
پشتیبانی فنی عارف سید موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
115 بازدید
ذخیره نشدن خطوط در چارت
سلام خطوط و محدوده هایی که میکشیم داخل چارت بعد از بسته شدن چارت پاک میشن.چجوری میشه اونارو ذخیره کرد
پشتیبانی فنی میثم دستجردی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
229 بازدید
مشکلات بدون پایان اتصال یه ریتمیک
لطفا دلیل ارور عکس ضمیمه شده رو به من بگید . اکانت جدیده و سرعت اسنترنت هم واقعا خوبه و اطلاعات حسابم مطمعنم درسته اما بازم این ارور رو میگیرم
پشتیبانی فنی رضا زارعی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
120 بازدید
لایسنس نرم افزار جدید
با سلام و احترام؛ پس از گذشت 24 ساعت از ارسال درخواست لایسنس، تا کنون لایسنس نرم افزار جدید برای من نیامده است. از اینرو خواهشمند است لایسنس را ارسال فرمایید.قابل...
0 امتیاز
2 پاسخ
148 بازدید
صحیح نصب شدن ادد اونز ها
بعد از نصب ادد اونز این پیام نمایش داده می شود  و با پیام فیلم اموزشی تفاوت دارد ایا صحیح نصب شده
پشتیبانی فنی ابتین محمدیان 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
140 بازدید
اجرا نشدن ریتمیک پچر
با توجه به فیلم آموزشی در مرحله اجرای پچ ریتمیک با خطای وارنینگ مطابق عکس دوم روبه رو شدم. در حالی که مطابق فیلم آموزشی و فرمایشات استاد میبایست عکس...
پشتیبانی فنی میلاد میرزایی گرمی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
117 بازدید
عدم بالا اومدن ولیوم فیلتر icf VF
سلام تمام مراحل دریافت icf vf  رو طبق اموزش جناب شعبانی در اسپات پلیر انجام دادم کد ملی هم صحیح میباشد با کد ملی پنل کاربریم در سایت icf مطابقت...
پشتیبانی فنی بهنام صولتی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
154 بازدید
عدم اتصال R TRADER PRO
سلاممطابق ویدئو آموزشی جهت دیتای دورمن اقدام نمودم، ولی متاسفانه R Trader pro، لاگین نمی شود.(حداقل 20 بار امتحان کردم) حتی تیک R Trader pro  در پچر دیتای ریتمیک را...
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
240 بازدید
mz
سلام وقتتون بخیر.من متاسفانه دستم به ارور اکتیو mzخورد .حالا واسم مشکلی پیش میاد؟
پشتیبانی فنی علی نایینی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
163 بازدید
پچر ریتمیک من نیاز به لایسنس جدید داره
من پچر رو اجرا میکنم این تصویر رو میاره و نینجا تریدر به سایت وصل نمیشهکد ماشین دیتا ریتمیک86FA6-D08FC-D4518-2ABCD
پشتیبانی فنی سید محمد علی یزدان پناه 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
98 بازدید
حذف کانکشن مای ریتمیک
بعد از اینکه طبق آموزش برای لایسنس ICF-VF فایل ICF-Market Client.exe را اجرا کردم امروز که نینجا را باز کردم در قسمت کانکشن ، مای ریتمیک و cqg حذف شده...
پشتیبانی فنی مسعود میری 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
247 بازدید
Icf_vf
این نرم افرار کجا به کار میاد 
پشتیبانی فنی فردین کریم زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
368 بازدید
لایسنس جدید نینجا
سلام یه سیستم جدید از اقای شاکری تهیه کردم بیزحمت لطف کنید و لایسنس سیستم دوم را در اختیارم قرار بدین
پشتیبانی فنی سعید منتظری 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
244 بازدید
عدم کانکت نینجا تریدر(دورمن)
سلاماز طریق دورمن قصد اتصال در نینجا تریدر دارم که متاسفانه پیغام زیر را می دهد. لطفا راهنمائی بفرمائید. باتشکر
1 امتیاز
2 پاسخ
117 بازدید
نداشتن فیلم های دوره
من فقط هارد لب تاپ رو عوض کردم چون سرعت خیلی پایین بود اما الان که لایسنس پخش ویدیو ها در اسپات پلیر میزارم ارور میده
پشتیبانی فنی سعید نادری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
266 بازدید
اسپات پلیر
با سلام و احترام؛بازگشت به دو سوال قبلی و پس از بررسی بیشتر، کلیه فصل چهار برای من پیام میده توسط مدرس غیر فعال شده و همچنین آپدیت استراتژی های...
0 امتیاز
1 پاسخ
108 بازدید
غیر فعال بودن استراتژی ها
با سلام و احترام،تعداد زیادی از استراتژی ها و فایلها در داشبورد کاربری من غیر فعال است. علت چیست؟
1 امتیاز
1 پاسخ
113 بازدید
نداشتن فیلم های دوره
سلام من هارد لب تاپ خودم رو ssd کردم برای داشتن فیلمهای دوره ممنون میشم راهنمایی کنید
پشتیبانی فنی سعید نادری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
107 بازدید
اسپات پلیر
با سلام و احترام1- در قسمت اسپات پلیر فیلم اموزش نرم افزار جدید که برای اکادمی هست برای من غیر فعال هست (پیام میده به دلیل پشت سر نذاشتن ازمون...
0 امتیاز
1 پاسخ
103 بازدید
عدم دانلود شدن فایل های نینجا و ریتمیک از سایت
سلام خسته نباشید، فایل rhitmic patcher protected من پاک شده از رو سیستم،از سایت که میخام دانلود کنم این پیغامو‌میده
پشتیبانی فنی رامتین روغنی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
304 بازدید
عدم ارسال کد ملی برای لایسنس VF
سلام وقت شما بخیر متاسفانه فایل ارسال کد ملی برای لایسنس vf ارور ارسال میدهد من هم با vpn تست کردم هم بدون vpn ممنون میشم راهنمایی بفرماییدمتشکرم
پشتیبانی فنی محمد رضا سلطانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
127 بازدید
کار نکردن کلاینت
درود بر شمازمان وارد کردن کد ملی چه با فیلتر شکن چه بدون فیلتر شکن تست میکنم میگه اتصال برقرار نیستچیکار باید کنم؟ممنون
پشتیبانی فنی مهبد رخشنده رو 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
136 بازدید
دریافت فایل نادرست لایسنس و فایل لایسنس دیتای ریتمیک
با سلام و عرض ادب فایل های دریافتی لایسنس و لایسنس دیتای ریتمیک نادرست هستند و قابل شناسایی به عنوان فایل rar نیستند.لطفا مجدد ارسال کنید.با تشکر
پشتیبانی فنی جمشید غلامیان اوغانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
276 بازدید
لایسنس ریتمیک
سلام مشکل لایسنس ریتمیک دارم. ظاهرا قبلی غیرفعال شده.
پشتیبانی فنی حمیدرضا ارسطو کسمایی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
148 بازدید
لایسنس پچر دیتا ریتمیک
با سلام و خسته نباشید.بنده اطلاعات فایل لایسنس رو که میزنم ارور خرید ناموفق میزنه.
پشتیبانی فنی سجاد صمصامی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
150 بازدید
لایسنس
سلام وقت بخیرظاهرا لایسنس آپدیت میخواد یه نگاه میندازین لطفا
پشتیبانی فنی محمد عباس زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
120 بازدید
عدم پخش فیلم جدید در اسپات پلیر
در قسمت اسپات پلیر فیلم اموزش نرم افزار جدید که برای اکادمی هست برای من غیر فعال هست (پیام میده به دلیل پشت سر نذاشتن ازمون پیش نیاز و ......
پشتیبانی فنی میثم حمزه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
253 بازدید
icf-vf و سیستم جدید
سلام وقتتون بخیرicf-vf میتونم روی سیستم جدید نصب کنم؟
پشتیبانی فنی سید سعید روانان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
192 بازدید
نصب لایسنس های دوره
وقتتون بخیر ویندوز سیستم عوض کردم تمامی لایسنس ها پاک شده ممنون میشم راهنماییم کنید
پشتیبانی فنی احسان تقوایی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
128 بازدید
لایسنس نرم افزار جدید
لطفا لایسنس نرم افزار جدید اکادمی را برای سیستم دوم من وصل بفرمایین . با تشکر از استاد و گروه پر تلاششون
پشتیبانی فنی محسن بیاتانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
107 بازدید
غیر فعال شدن اندیکاتورها بر روی سیستم اول
با سلام و احتراممدتی بود که بخش اندیکاتور نینجا رو که باز میکردم سیستم هنگ میکرد فکر میکردم به دلیل کندی اینترنت هست .در حال حاضر از سرعت و پینگ...
پشتیبانی فنی احسان شیروانیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
264 بازدید
نینجا
اگه ممکن هست بر نامه های که شامل بخش معرفی به قرنطینه ویندوز میشه برای من بفرستن با تشکر 
پشتیبانی فنی فردین کریم زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
139 بازدید
نصب و اتصال ریتمیک
با سلاممن از دو روش دریافت دیتای ریتمیک طبق ویدیو پیش رفتم ولی متاسفانه هر دو ارور داد که عکسش رو ارسال میکنم.عکس دوم بعد ار ریست کردن هست. همه...
پشتیبانی فنی مریم صفدری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
205 بازدید
مشکل در اجرای playback
با سلام و احترام من دیتای اینسترومنت مورد نظرمو دانلود میکنم ولی بعد از اجرای چارت از تاریخ دانلود شده کندل ها حرکت نمیکنن تاریخ رو جلو عقب هم میکنم...
پشتیبانی فنی مهدی شجاع زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
166 بازدید
مشکل دیتای چارت طلا
سلام من هر کاری میکنم چارت طلا درست لود نمیشه کندل ها هم حرکت نمیکنن رول اور هم کردم درست نشد من با دیتای cqg میرم متاسفانه نمیتونم به دیتای...
پشتیبانی فنی توحید احمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
296 بازدید
آپدیت نشدن چارت فوت پرینت با اندیکاتور dt Order Flow Bars
سلام و عرض ادب.علی رقم اجرای راهکارهای پشتیبان محترم متاسفانه کماکان مشکل آپدیت نشدن چارت فوت پرینت وجود داره و بعد از reload یا تغییر تعداد روز باز هم مشکل...
پشتیبانی فنی محمدمهدی ایراندوست 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
266 بازدید
پچر دیتای ریتمیک
سلامدیتای ریتمیک را دانلود کردم ولی وقتی مشخصات را وارد می کنم، پیغام میده " دیتا نامعتبر " و عملا پچر دیتای ریتمیک را نمی توانم نصب کنم. لطفا راهنمایی...
0 امتیاز
1 پاسخ
101 بازدید
سلام برای گرفتن دلتای جدید دمو نیاز هست به ایمیل جدید
من رو همون ایمیل که نینجا رو دانلود کردم درخواست سی کی بو جی کردم ولی به من اسم و رمز رو نمیده ممنون راهنماییم کنید 
پشتیبانی فنی علی احمدپور 1 سال پیش
سوالات مرتبط
اشکان واثقی ۱۴۰۲/۱۱/۱۶
شهرام خودی زاده ۱۴۰۲/۱۱/۱۶
امیر زرندی ۱۴۰۲/۱۱/۱۷
امین باورساد عبدالی ۱۴۰۲/۱۱/۲۰
امیررضا علیشاه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳
محسن عرب بیگی ۱۴۰۲/۱۱/۲۳