آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
268 بازدید
عدم اتصال به ریتمیک
سلام وقت شما به خیر . من طبق توضیحات ویدیو برای دریافت دیتای دورمن عمل کردم و طبق عکس هایی که گذاشتم در پچر روی r trader هم کیلک کردم...
پشتیبانی فنی محمد رضا ابراهیمی 1 سال پیش
0 امتیاز
10 پاسخ
339 بازدید
نینجا تریدر
سلام یورز و پسورد نینجا که می زنم دکمه کانکت می زنم ولی وارد نینجا نمیشه و پیغام میدهif you need assistance estabilishingyour data connection
پشتیبانی فنی علی طاهرشمس 1 سال پیش
12 امتیاز
6 پاسخ
1,073 بازدید
اتصال فیلترشکن و ارتباط درست و سریع نینجا (اختصاصی ICF-Market)
دوستان بعد کلی روش یه روش خیلی عالی برای اتصال نینجا از طریق فیلتر شکن به نینجا برای اتصال دیتای ریتمیک پیدا کردمشما قبل این تنظیمات نیاز هست یه اکانت...
پشتیبانی فنی مهرداد کلاه چی 1 سال پیش
0 امتیاز
6 پاسخ
218 بازدید
راجع دیتای rithmic
با سلام این پیغام موقع اتصال چه معنی داره همه کارها با سرور آلمان انجام شده و لحظه کانکت هم همینطور
پشتیبانی فنی علی سلطانیه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
210 بازدید
نحوه تشخیص سرعت اتصال نینجا تریدر
سلام وقت بخیرچطور تشخیص بدم سرعت اتصالم به نینجا تریدر خوبه ؟مناسب ترید هست سرعت اتصالم 
پشتیبانی فنی عارف سید موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
136 بازدید
عدم دسترسی به اموزش
من نمیتونم به اموزش دسترسی داشته باشم
پشتیبانی فنی مهری سلطانی چمن اسماعیل 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
173 بازدید
وصل نشدن به دیتای sqg
سلام خسته نباشید من طبق توضیحات دیتای  sqg رو از سایت نینجا گرفتم با یک ایمیل برای اولین بار اما وقتی اطلاعات رو داخل نینجا وارد میکنم دیتا لود نمیشه و...
پشتیبانی فنی عباس رحیمی 1 سال پیش
-1 امتیاز
1 پاسخ
151 بازدید
حذف نرم افزار نینجا
با سلام من برنامه نینجار و حذف کردم ، منتهی  طبق عکس پیوستی پچر نینجا حذف نمیشود برای نصب مجدد نینجا اخلالی ایجاد نمیکند ؟
پشتیبانی فنی محمد مومنی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
174 بازدید
لایسنس
سلام وقت بخیر ویندوز سیستم رو عوض کردم و طبق فیلم ها اموزشی نینجا رو مجدد نصب کردم . ایا به لایسنس جدید نرم افزار نینجا و ریتمیک نیاز هست...
پشتیبانی فنی محمد مومنی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
178 بازدید
خطا اتثال به اینترنت و دیتا ریتمیک
سلام وقت بخیر خداقوتبرای استفاده از نینجا ساعت 18 - 28دی ماه با این خطا مواجه شدم1-دیتا ریتمیک ریست کردم 14 روز 2-دیتا ریتمیک مجددا ثبتنام کردم3-نینجا بستم و مجدد باز...
پشتیبانی فنی محمدمهدی حسنوند 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
229 بازدید
درخواست لاینسس جدید
سلام من مجبور شدم طبق اموزشها نینجا تریدر رو از سه مسیر پاک کنم و مجدد نصب کنم ممنون میشم لاینسس جدید بدید
پشتیبانی فنی علیرضا بیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
194 بازدید
سلام تازه یوزر پسورد دورمن گرفتم چراغ نینجا سبز نمیشه
سلام تازه یوزر پسورد ریتمیک و دورمن گرفتم پچر کار میکند اما چراغ نینجا بدون اخطار زرد میماند
پشتیبانی فنی علیرضا بیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
263 بازدید
eror
salam in eror vase chi hast?
پشتیبانی فنی علی نایینی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
232 بازدید
templates کارنکردن
سلام بعد از لود کردن تمپلیت پیغام داخل عکس نمایش داده می شود.کامپیوتر ریست کردم باز همین پیغام می دهد.patch دیسکو دوباره انجام دادم همین پیغام می دهد.فایل های دیسکو...
پشتیبانی فنی امین عاقلی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
216 بازدید
اتمام لایسنس
وقتتون بخیر سیستم من با ارور " لایسنس معتبر نینجا تریدر 8( پکیج فول 1000 دلاری اودرفلو) در سرور ما یافت نشد" مواجه شده. ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
پشتیبانی فنی کاوه برگی 1 سال پیش
0 امتیاز
7 پاسخ
171 بازدید
اتمام لایسنس
وقتتون بخیر سیستم من با ارور " لایسنس معتبر نینجا تریدر 8( پکیج فول 1000 دلاری اودرفلو) در سرور ما یافت نشد" مواجه شده. ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
پشتیبانی فنی کاوه برگی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
133 بازدید
لایسنس ریتمیک
سلام استاد مورد دوم درست است کد ماشین دیتای ریتمیک متفاوت است
پشتیبانی فنی وحید جزایری 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
239 بازدید
spot player ‍‍‍‍‍
باسلام خدمت دوستان عزیزنحوه دانلود در spot player چگونه می باشد وفایل دانلود شده در حافظه رایانه ذخیره خواهد شد؟
پشتیبانی فنی عارف سید موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
234 بازدید
لایسنس ریتمیک
لایسنس رو وارد میکنم ولی تایید نمیشه البته قبلا تایید میشد دیروز ویندوز رو عوض کردم دیگه تایید نمیشه
0 امتیاز
1 پاسخ
197 بازدید
لایسنس ریتمیک
سلام لایسنس رو که وارد میکنم میگه خرید ناموفق هست
0 امتیاز
1 پاسخ
302 بازدید
لایسنس
با سلام بعد قرار دادن لایسنس جدید در پوشه نینجا، قسمت اندیکاتورها بازهم باز نمی شود و خطای لایسنس اعلام می شود
پشتیبانی فنی ارسلان اصغری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
213 بازدید
ارور لایسنس جی ال بریج
سلام وقت بخیربرای ارور لایسنس جی ال بریج لطف کردید لایسنس جدید آپلود کردید، فقط خواستم بدونم باید نینجا رو پاک کنم و تمام مراحل رو از اول انجام بدم...
پشتیبانی فنی نسیم رضایی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
328 بازدید
بالا نیامدن نینجا
وقع بالا امدن نینجا در این مرحله توقف می کند و این ارور را می دهد و با اکی کردن اور، نینجا بالا میاد ولی هیچکدام از اندیکاتورها را ندارد 
پشتیبانی فنی علیرضا فتاحی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
148 بازدید
ارور لایسنس بعد از نصب جی ال بریج
سلام وقت بخیر زمان اجرای نینجا بعد از نصب جی ال بریج طبق فیلم آموزشی پیغام خطا از لایسنس میده و بعد کلا برنامه بسته می شه و نینجا اجرا نمی...
پشتیبانی فنی نسیم رضایی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
6 پاسخ
308 بازدید
وصل شدن به نینجا
با درود فراوان و عرض ادبمشگل در عقب ماندن دیتا
پشتیبانی فنی مهرداد امامی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
159 بازدید
لود نشدن دیتا داخل نینجا تریدر
سلاموقت بخیراز ساعت 9 شب امروز تقریبا داده ریتمیک رو نینجا نمیتونه دریافت کنه و هر چقدر رفرش میکنم نینجا ، چند بار کامپیوتر رو ریستارت کردم ولی باز داده...
پشتیبانی فنی حامد قربانی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
172 بازدید
اجرای نینجا در فضای vps
سلام وی پی اس تهیه کردم آیا امکان اجرای نینجا روی آن وجود دارد
پشتیبانی فنی مهدی امیری 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
237 بازدید
اتمام لایسنس
با سلام و احتراملایسنس نینجای من به اتمام رسیده است. لطفا بررسی بفرمایید
0 امتیاز
1 پاسخ
270 بازدید
مشکل در اسپات پلیر
با سلام من اسپات پلیر روی سیستم قبلیم نصب داشتم که لپ تاپ سوخت متاسفانه.الان روی سیستم جدید نمیتونم وارد اسپات پلیر شم نیاز لایسنس جدید هست
پشتیبانی فنی محسن نظری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
157 بازدید
مشکل لاسنس جی ال بریج
سلام وقتی نینجا را بالا می آرم ایراد لایسنس جی ال بریج می گیره!!ضمنا می خوام نینجا جدید نصب کنم آیا لایسنس  قدیم کار میکنه برای نینجا؟
پشتیبانی فنی علیرضا فتاحی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
349 بازدید
عدم باز کردن اندیکاتورها
سلامنینجا تریدر متصل شده، چارت هم باز کردم. در قسمت اندیکاتورها وقتی انتخاب می کنم پیغام ارور زیر میاد و وارد اندیکاتورها نمیشه(دیتا دورمن حدود 10 روز هست متصل هستم)لطفا...
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
141 بازدید
وقتی میرم روی اندیکاتور نینجا بسته میشه
وقتی چارتو باز میکنم میخوام برم روی اندیکاتور کلا از نینجا میاد بیرون
پشتیبانی فنی احمد قاسمپور 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
136 بازدید
اشکال در اجرای پچر ریتمیک
سلام دیتای ریتمیک منت منقضی شده میخواست طبق آموزش از برنامه پچر ریتمیک استفاده کنم ولی با کلیک روی آیکن پچر صفحه زیر باز میشود
پشتیبانی فنی مجید چوخاچی زاده مقدم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
108 بازدید
ارسال کد نرم افزار
سلام خسته نباشید من دو روزه کد فعالسازی نرم افزار رو فرستادم  ولی متاسفانه برای من لایسنسش ارسال نشده برا من
پشتیبانی فنی احمد قاسمپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
138 بازدید
سیستم دوم
با سلام و احترامدرخواست نصب نینجا روی سیستم دوم را دارم . با تشکر
0 امتیاز
1 پاسخ
258 بازدید
دیتا
کدام دیتا رو بایدبگیریم cQj یا ریتمیک یا دورمن
پشتیبانی فنی فردین کریم زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
180 بازدید
اسکرین شات از ویدئوها در اسپات
دروددر برخی فیلمها جناب شعبانی میفرمایند از این صفحه اسکرین شات بگیرید ولی با توجه به اینکه فیلمها در اسپات اجرا میشه به دلیل ایمنی کپی رایت اسکرین شات که...
پشتیبانی فنی محمدرضا دودی نیا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
233 بازدید
نینجا
برای گرفتن پسورد اکانت از  r trader استفاده کنم یاخودم ایمل بسازم                                                           
پشتیبانی فنی فردین کریم زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
247 بازدید
تعویض سیستم درخواست لایسنس و لایسنس دیتا ریتمیک
سلام با توجه به تعویض سیستم در حال حاضر فایل لایسنس و فایل لایسنس دیتای ریتمیک که در صفحه شخصی بنده در وب سایت آکادمی وجود دارد امکان اتصال را...
پشتیبانی فنی حامد مبینی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
150 بازدید
تعویض سیستم کامپی.تر و لاینسس
سلام ووقت بخیر قربان من کامپیوترم رو کلا عوض کردم میخواستم هم نرم افزار ها و هم دوره رو تو این سیستم بالا بیارم و اینجا استفاده کنم الان که...
پشتیبانی فنی امیررضا هادی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
182 بازدید
عدم تطابق قیمت ، و شدو های قیمت و کف های قیمتی و سقف های قیمتی در نینجا و متاتریدر و تریدینگ ویو
سلاموقت بخیربا توجه به اینکه از داده ریتمیک استفاده میکنم ولی شکل کندل ها ، قیمت ، کف و سقف قیمتی و حتی شدو ها تو متاتریدر ، تریدینگ ویو...
پشتیبانی فنی حامد قربانی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
238 بازدید
سرور مجازی
امکان استفاده از سرور مجاز یا همان VPSبجای سیستم هست؟من به این جهت انتخاب کردم که نیاز به فیلترشکن نباشه البته با مشخصات حداقلی سیستم که استاد فرمودنداما زمان باز...
پشتیبانی فنی حامد مبینی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
226 بازدید
نصب نشدن gl bridge
اقا مهرشاد سلام شب شما بخیر در فیلمها اومده بعد نصب gl ظاهرا نینجارو که بالا میاریم ی پیغامی میاد که باید yes بزنیم من برعکس no زدم چون با...
پشتیبانی فنی محمدرضا خدادادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
228 بازدید
چارت باز نمیشود
سلام و خسته نباشیدنینجا به دیتا CQG وصل میشود اما چارت هر چقدر هم سبک باز نمیشود.وی پی ان هم درست هست چک کردم.
پشتیبانی فنی حامد بیداری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
180 بازدید
اینترنت همراه اول
سلام وقتتون بخیر من اینترنت سیم کارت همراه اول دارم و با این اینترنت، دیتای cqgوصل میشه به خوبی، ولی ریتمیک ارور میده. منطقه مون هم نزدیک مخابرات هست ولی واقعا نمیدونم...
پشتیبانی فنی سید محمد رضا احمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
10 پاسخ
172 بازدید
لایسنس
سلام و خسته نباشیدمن از دانشجوهای دوره های قبل هستم و اون قستمتی هم که باید کد ماشین وارد بشه داخل سایت برای من پره میخواستم بدونم چجوری میتونم لایسنس...
پشتیبانی فنی مهرداد امامی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
390 بازدید
مشکل اتصال
با سلام و خسته نباشید  بعد از اعتراضات که اینترنت رو فیلتر کردن دیگه نمیتونم به نینجا وصل شوم اکر امکان داره یک فیلتر شکنی بهم معرفی کنین که بتونم...
پشتیبانی فنی امین هاشمی لر 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
137 بازدید
دردیتای CQG
ایمیل جدید میدم valid نمیده
پشتیبانی فنی سینا علیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
150 بازدید
مشکل اجرای playback
سلام من دیتای اینسترومنت مورد نظرمو دانلود میکنم ولی بعد از اجرای چارت از تاریخ دانلود شده کندل ها حرکت نمیکنن تاریخ رو جلو عقب هم میکنم درست نمیشه فقط...
پشتیبانی فنی توحید احمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
156 بازدید
عدم اتصال rtrader
سلامتمام مراحل گفته شده را انجام دادم روی دو سیستم تست کردم با اینکه ایران نیستم از vpn هم برای ساخت اکانت استفاده کردم یوزر و پسوورد برای من ارسال...
پشتیبانی فنی رضا حسنی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مجید پوردهقان ۱۴۰۲/۱۲/۹
عليرضا جعفري پيروزيان ۱۴۰۲/۱۲/۹
محمدحسین کریمی ۱۴۰۲/۱۲/۱۰
حمید رضائی ۱۴۰۲/۱۲/۱۰
محمدجواد کاکوئی ۱۴۰۲/۱۲/۱۱
محمد-علی عسگری ۱۴۰۲/۱۲/۱۱
حمیدرضا خیری ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
امیر حسین قلی زاده ۱۴۰۲/۱۲/۱۳