آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
257 بازدید
Gl bridge
سلامنینجا تریدر را حذف و مجددا نصب نمودم. قصد نصب Gl bridge را دارم. مطابق آموزش عمل کردم ولی پیغام زیر را در مرحله نصب gl bridge setup_P داد. لطفا راهنمایی...
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
163 بازدید
پیام لایسنس در نینجا
سلام وقتی نینجا را بالا می آورم زمانی که میخوام چارتی باز کنم این پیام را می دهدمشکل از کجاست؟
پشتیبانی فنی علیرضا فتاحی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
140 بازدید
عدم اتصال r trader
تمام مراحل ب درستی انجام شده ، برنامه ار تریدر کانکت نمیشود ، ونمیتوان وارد شد ، یوزر نیم و پسورد درست است ، فیلتر شکن و اپی تعویض شد...
پشتیبانی فنی مهدی عزیزی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
307 بازدید
نینجاتریدر دیتا نمیده
نصب که میکنم بار اول که باز میشه دیتا میده اما برنامه میبندم دوباره باز میکنم دیگه دیتا نمیده
پشتیبانی فنی meysam 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
237 بازدید
کلوز نشدن پوزیشن مجددا
مهرشاد عزیز سلام مجددا پوزیشنم مونده رو چارت و ایندفعه edit account طوسیه و فعال نیست
پشتیبانی فنی محمدرضا خدادادی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
294 بازدید
دیتای ریتمیک
سلام ، من تمام کارها رو درست انجام دادم ، گرفتن دیتا موفقیت امیز بوده ، اما دیتای ریتمیک کانکت نمیشود ، فیلتر شکن خوب هم دارم ، کشورها رو...
0 امتیاز
1 پاسخ
277 بازدید
اسکرول نینجا
با سلام ووقت بخیر اسکرول افقی زمانی نینجا که چارت رو جمع و باز میکنه غیر فعال شده و فقط چپ و راست میشهاز کجا باید مجددا برای جمع و باز...
پشتیبانی فنی فرهود اقاپورزنگنه 1 سال پیش
0 امتیاز
6 پاسخ
136 بازدید
پشتیبانی فنی رضا اسدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
146 بازدید
سلام برنامه mzpack نصب نمیشه نمیاره
سلام برنامه mzpack رو که نصب میکنم تو نینجا تریدر ولوم پروفایل رو نمیاره فقط دیلی شو دارم برای خط بالا و پایین و وسط ولوم پروفایل میگم ندارم اونا...
پشتیبانی فنی بابک نقوی 1 سال پیش
0 امتیاز
6 پاسخ
523 بازدید
سلام خسته نباشید وصل نشدن نینجا تریدر
سلام من هر کاری کردم متاسفانه نینجا تریدر متصل نمیشه لطفا راهنماییم کنید ممنونم
پشتیبانی فنی احمد قاسمپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
375 بازدید
لایسنس
درود بر شما پس از حذف و نصب مجدد نرم افزر نینجا ، اخطار لایسنس رویت میشه ، خواهشمند است راهنمایی بفرمایید با تشکر
پشتیبانی فنی محمد مومنی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
352 بازدید
لایسنس
درود بر شما با توجه به مشکل ایجاد شده در نرم افزار نینجا ، مجبور به دلیت و نصب مجدد آن شدم  لذا درخواست ارسال لایسنس نرم افزارنینجا و ریتمیک...
1 امتیاز
1 پاسخ
225 بازدید
وصل نشدن Rtrader
با  سلامآنتی ویروس روی سیستم ندارمR-trader را جز استثنائات فایروال گذاشتم ولی با این وجود غیر فعالش کردم ولی بازم وصل نمیشه
پشتیبانی فنی مسعود عنصری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
134 بازدید
کلوز نشدن پوزیشن
سلام کانکتم قطعو وصل شد هر راهی امتحان کردم این 2 بای لیمیت تا بسته نمیشن چ از پنل چ از صفحه کامکشن بخش پوزیشن چ از روی صفحه
پشتیبانی فنی محمدرضا خدادادی 1 سال پیش
1 امتیاز
0 پاسخ
174 بازدید
وصل شدن به دیتای ریتمیک
سلام میخواستم بدونم بدون دیتای ریتمیک میشه ترید کرد و به سود رسید (فقط با cqg) یا باید حتما کانکت شد؟ چون واقعا اینترنت به سختی داره کار میکنه و هرچقدر سعی...
پشتیبانی فنی سید محمد رضا احمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
302 بازدید
پچر دیتای رتمیک
در نصب دیتای ریتمیک در ویندوز 11 برای گرفتن کد ماشین ریتمیک به پیام this program can not be run under Hyper-V,و برنامه باز نمی شود تا کد را کپی...
پشتیبانی فنی عارف سید موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
233 بازدید
پچر دیتای رتمیک
در نصب دیتای ریتمیک در ویندوز 11 برای گرفتن کد ماشین ریتمیک به پیام this program can not be run under Hyper-V,و برنامه باز نمی شود تا کد را کپی...
0 امتیاز
3 پاسخ
243 بازدید
گرفتن دیتای cqg
وقتی وارد سایت نینجا تریدر میشوم ، ایمیل جدید اضافه میکنم ، بعد از تایید گرفتن دیتا و مشخصات ، سامبیت میکنم ، اما وارد مرحله اکانت میشود ؟ چرا...
0 امتیاز
1 پاسخ
391 بازدید
وصل شدن به دیتای ریتمیک
سلام میخواستم بدونم بدون دیتای ریتمیک میشه ترید کرد و به سود رسید (فقط با cqg) یا باید حتما کانکت شد؟ چون واقعا اینترنت به سختی داره کار میکنه و هرچقدر سعی...
پشتیبانی فنی سید محمد رضا احمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
137 بازدید
پشتیبانی فنی حامد کنعانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
ارور lifetime licence
با سلام و احترامچگونه میشود ارور lifetime license to unlock order flow + functionality را برای دستیابی به اطلاعات order flow برطرف کرد؟با سپاس
پشتیبانی فنی محمد حسین 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
244 بازدید
سایت ریتمیک
دروددر سایت ریتمیک ثبت نام میکنم و تاییدیه ثبت نام و ارسال لینک به ایمیل را میده ولی ایمیل ارسال نمیکنه،چندین بار ثبت نام کردم با ایمیل و آدرسهای متفاوت...
پشتیبانی فنی محمدرضا دودی نیا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
266 بازدید
فعال نبودن سرفصلهای در اسپات پلیر
با سلامدر پنل کاربری بنده در اسپات پلیر تمامی فهرستهای آموزش غیر فعال است و اخطار مسدودی از طرف پشتیبانی را نمایش میدهد.فقط بخش اول..جلسه اول آشنایی با سایت و ...
پشتیبانی فنی علیرضا نیکنام 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
125 بازدید
عذم وصل دیتا ریتمیک
با سلام دیتا ریتمیک من با هیچ فیلتر شکنی بالا نمیاد به جز اکسپرس فرانسه که اونم سریع قطع میشه ممنون میشم راهنمایی کنید
پشتیبانی فنی امیر عباس هخامنشی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
125 بازدید
وصل نشدن R-Trader
من همه مراحل را برای ساخت اکانت و تنظیمات R-trader انجام دادم و تاییدیه ها هم انجام شد ولی وصل نمیشه حتی با فیلتر شکن و موقعیت مکانی آمریکا هم...
پشتیبانی فنی مسعود عنصری 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
197 بازدید
مشکل در اجرای discotrading reset Patch
دورود بر همگی، آقا مهرشاد من  متاسفانه پلتفرم دیسکو تردینگ ریست هنوز این خطا رو میده .
پشتیبانی فنی مرتضی امانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
183 بازدید
مشکل gl bridge
سلامبعد از نصب gl bridge خطای تصویر میاد و وارد نینجا هم نمیشه. اینترنت و vpn هم وصله.
پشتیبانی فنی اردشیر قاسمی یگانه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
225 بازدید
GL BRIDGE
پس از نصب و راه اندازی برنامه طبق برنامه GL  به MTA4  متصل میشود (ای پی و پورت سبز می شود ، شکلک خندان نیست) ولی ترید رو از نینجا...
0 امتیاز
2 پاسخ
352 بازدید
دیتای ریتمیک
میخواستم بدانم کسی که ایران زندگی میکند جدیدا دیتای ریتمیک گرفته و اگر گرفته چگونه؟با vpnیا بدون آن؟ از آیپی چه کشوری؟ کدام روز هفته؟ چون من واقعا همه راهها را...
پشتیبانی فنی علی سلطانیه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
259 بازدید
windows 11
سلام وقت بخیربنده سیستم نسل ۱۳ اینتل رو دارم و عملکرد سی ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍بی یو رو ویندوز 11 بهینه هستش و در ویندوز 10 عملکرد سی بی یو بیست درصد کاهش ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍داره الزاما باید...
0 امتیاز
3 پاسخ
245 بازدید
slm ritmiko 14 rozeh nasbkardam vali mige.
please check your account conection parameters and internet connection
0 امتیاز
1 پاسخ
278 بازدید
اشکال در نصب نینجا
دو بار نینجا تریدر رو با دو ایمیل متفاوت مطابق با فیلم آموزشی نصب کردم هر دو بار بعلت اینکه mzpack نصب نمیشد طبق اونچه استاد فرمودند کلا پاک ش...
پشتیبانی فنی جواد رضائی 1 سال پیش
0 امتیاز
10 پاسخ
150 بازدید
کندل های چارت بالا نمیاد
چارت باز میشه اما کندلی بالا نمیاد کلا صفحه صافه مشکل از کجاست؟
پشتیبانی فنی مجتبی ملک زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
195 بازدید
gl bridge
چندماهی بدون هیچ مشکلی از بریدج استفاده میکردم اما اخیرا هر کای میکنم معاملات کپی میشه . چندین بار هم مراحل نصب رو دوره کردم و از نوع انجام دادم...
پشتیبانی فنی رضا زارعی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
239 بازدید
معرفی vpn
باسلام لطفا vpn ثابت با اتصال ثابت رو معرفی میکنین؟ممنون از لطفتون
پشتیبانی فنی مهدی ملایی ساربانقلی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
243 بازدید
ارسال فایل دانلود لایسنس
لطفا دانلود فایل لایسنس ارسال کنید فقط لایسنس ریتمیک ارسال شده باتشکر
پشتیبانی فنی مهدی علیپور 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
389 بازدید
کد ریتمیک قابل خوندن نیست
کد ریتمیک غیر قابل تشخیص هستش. و از حروف واعداد نامرتب تشکیل شده. چه کار باید کرد؟
0 امتیاز
0 پاسخ
112 بازدید
نینجا و متا تریدر
سلاممعذرت چرا چارت متا و نینجام با هم نمیخونه؟الان توتصویر چارت متا حدود یه ساعت اینا عقبه.چرا؟
پشتیبانی فنی محمد محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
190 بازدید
لایسنس ویدیو اموزشی
کلیپ های اموزشی بالا نمیانمثل قبل از بارگیری کلیپها شده
پشتیبانی فنی عارف آسودی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
174 بازدید
لایسنس نینجا
سلام و وقت بخیردر قسمت Verifying license برنامه نینجا تریدر با این ارور مواجه شدم.اگر میشه لطف کنید لایسنس جدید رو برام بفرستید.
پشتیبانی فنی سجاد صمصامی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
155 بازدید
نصب نشدن ادونز
سلام.تایم اندسلزیز رو ندارم 6تا ادونز dt در قسمت چارت دارم. tape رو با اینکه دانلود کردم ولی در قسمت اندیکاتورها نیست.یک چیزی ناقص هست.ویندوز سیستم 11 هست.
پشتیبانی فنی مهدی امیری 1 سال پیش
1 امتیاز
5 پاسخ
411 بازدید
عدم لاگین Rtrader
تمامی مراحل نصب و لاگین rtrader را مطابق دستورالعمل انجام دادم ولی لاگین نمیشه؛حتی چند بار هم ریست کردم ولی باز هم لاگین نمیشم
پشتیبانی فنی محمدرضا دودی نیا 1 سال پیش
1 امتیاز
5 پاسخ
193 بازدید
ویندوز۱۱
سلام ویندوز من ۱۱ هستش وجدیدا نصب کردم اشکالی نداره باهمین ادامه بدم
0 امتیاز
1 پاسخ
222 بازدید
پشتیبانی فنی مهدی ملایی ساربانقلی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
193 بازدید
GL bRIDGE
سلام روز بخیرمشکل من دقیقا مشابه آقای امین است. عدم اتصال متا به نینجا. تمام موارد و راهنمایی های ذکر شده در مورد ایشان کنترل شد ولی موثر نبود.آدمکی در...
پشتیبانی فنی Mohammad Beigi 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
132 بازدید
اتمام لایسنس
سلام و عرض ادب لایسنس نینجای من تموم شده و باز نمیشه
پشتیبانی فنی هادی کفاش پناه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
320 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ
160 بازدید
عدم اتصال R-trader
سلام وقت شما بخیر تمامی مراحل تا مرحله اتصال r-trader به درستی و بدون هیچ مشکلی انجام شد اما وقتی که میخام با r-trader کانکت بشم از طریق یوزر و...
پشتیبانی فنی محمد امیر کرانی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
249 بازدید
کانکشن های نینجا پریده
با سلام وقتتون بخیر وقتی نینجا رو باز میکنم کانکشن هام رو نشون نمیده و نمیتونم وصل بشمبا دو تا اینترنت(پیشگامان و مبین نت) و چند تا vpn متفاوت امتحان...
پشتیبانی فنی ابوالفضل پارسانیا 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
238 بازدید
بهم ریختگی تایم چارت و تفاوت فاحش VA در تمپلیت mz و بقیه
با عرض ارادتضمن نصب مجدد نینجا الان محدوده زمانی رو مثل قبل بصورت پیش فرض قرار میدم و تایم زون خاصی واسش قرار نمیدم ولی مثلا ساعت شروع روز مارکت...
پشتیبانی فنی حسین سهرابی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
ایمان شهرکی ۱۴۰۲/۱۲/۱۴
ابراهیم سلیمانی ۱۴۰۲/۱۲/۱۴
آرین سعادت پور ۱۴۰۲/۱۲/۱۴
متین کریمزاده ۱۴۰۲/۱۲/۱۴
امیر حسین قلی زاده ۱۴۰۲/۱۲/۱۵
فرزاد شکراله لوی زنجانی ۱۴۰۲/۱۲/۱۵
فرزاد شکراله لوی زنجانی ۱۴۰۲/۱۲/۱۵
مریم تیموری ۱۴۰۲/۱۲/۱۵
علی ذوالفقارزاده خراسانی ۱۴۰۲/۱۲/۱۶
آرمین تقی زادگان طهرانی ۱۴۰۲/۱۲/۱۶