آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
192 بازدید
نصب لایسنس های دوره
وقتتون بخیر ویندوز سیستم عوض کردم تمامی لایسنس ها پاک شده ممنون میشم راهنماییم کنید
پشتیبانی فنی احسان تقوایی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
128 بازدید
لایسنس نرم افزار جدید
لطفا لایسنس نرم افزار جدید اکادمی را برای سیستم دوم من وصل بفرمایین . با تشکر از استاد و گروه پر تلاششون
پشتیبانی فنی محسن بیاتانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
107 بازدید
غیر فعال شدن اندیکاتورها بر روی سیستم اول
با سلام و احتراممدتی بود که بخش اندیکاتور نینجا رو که باز میکردم سیستم هنگ میکرد فکر میکردم به دلیل کندی اینترنت هست .در حال حاضر از سرعت و پینگ...
پشتیبانی فنی احسان شیروانیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
264 بازدید
نینجا
اگه ممکن هست بر نامه های که شامل بخش معرفی به قرنطینه ویندوز میشه برای من بفرستن با تشکر 
پشتیبانی فنی فردین کریم زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
139 بازدید
نصب و اتصال ریتمیک
با سلاممن از دو روش دریافت دیتای ریتمیک طبق ویدیو پیش رفتم ولی متاسفانه هر دو ارور داد که عکسش رو ارسال میکنم.عکس دوم بعد ار ریست کردن هست. همه...
پشتیبانی فنی مریم صفدری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
205 بازدید
مشکل در اجرای playback
با سلام و احترام من دیتای اینسترومنت مورد نظرمو دانلود میکنم ولی بعد از اجرای چارت از تاریخ دانلود شده کندل ها حرکت نمیکنن تاریخ رو جلو عقب هم میکنم...
پشتیبانی فنی مهدی شجاع زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
167 بازدید
مشکل دیتای چارت طلا
سلام من هر کاری میکنم چارت طلا درست لود نمیشه کندل ها هم حرکت نمیکنن رول اور هم کردم درست نشد من با دیتای cqg میرم متاسفانه نمیتونم به دیتای...
پشتیبانی فنی توحید احمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
296 بازدید
آپدیت نشدن چارت فوت پرینت با اندیکاتور dt Order Flow Bars
سلام و عرض ادب.علی رقم اجرای راهکارهای پشتیبان محترم متاسفانه کماکان مشکل آپدیت نشدن چارت فوت پرینت وجود داره و بعد از reload یا تغییر تعداد روز باز هم مشکل...
پشتیبانی فنی محمدمهدی ایراندوست 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
267 بازدید
پچر دیتای ریتمیک
سلامدیتای ریتمیک را دانلود کردم ولی وقتی مشخصات را وارد می کنم، پیغام میده " دیتا نامعتبر " و عملا پچر دیتای ریتمیک را نمی توانم نصب کنم. لطفا راهنمایی...
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
101 بازدید
سلام برای گرفتن دلتای جدید دمو نیاز هست به ایمیل جدید
من رو همون ایمیل که نینجا رو دانلود کردم درخواست سی کی بو جی کردم ولی به من اسم و رمز رو نمیده ممنون راهنماییم کنید 
پشتیبانی فنی علی احمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
251 بازدید
GL Bridge
سلامبرنامه GL جزو برنامه های دوره هست؟ درگاه خرید kucoin از سایت باز نمیشه ارور داره.چطور تهیه کنم؟***کد تخفیف ندارین؟!!
پشتیبانی فنی سعید احمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
264 بازدید
اتمام لایسنس نینجا
مشکل لایسنس دارم زمان باز شدن نینجا ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی علي گل ارضي 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
167 بازدید
نرم افزار GL BRIDGE
سلامخسته نباشید من میتونم نرم افزار مربوطه رو واسه سه تا سیستم نصب کنم آیا ؟
پشتیبانی فنی حامد دلاور 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
116 بازدید
لایسنس فعلی نرم افزار برای دیتا ریتمیک غیر فعال شده
سلاموقت بخیرامروز میخواستم از طریق نرم افزار زیتمیک پچ اقدام به تمدید داده ریتمیک جدید بکنم که از من لایسنس و نام کاربری میخواست همون لایسنس و نام کاربری که...
پشتیبانی فنی حامد قربانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
263 بازدید
ارور در پچر نینجا
با سلام هنگام نصب پچر نینجا با این ارور مواجه میشم.
پشتیبانی فنی مهدی سفری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
111 بازدید
مشکل در پخش فایلهای آموزشی
با سلام و وقت بخیرهنگام اجرای اسپات پلیر، اروری وسط برنامه ظاهر میشود، متاسفانه متن ارور ناقص می باشد و اجازه اسکرین گرفتن را هم نمی دهد.لطفا در صورت امکان...
پشتیبانی فنی مهدی شجاع زاده 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
129 بازدید
لایسنس جدید اسپات پلیر
سلام به خاطر ارتقا سیستم برای فعالیت با روش ولوم، کامپیوتر جدیدی تهیه کردم برای همین میخواستم یک لایسنس جدید  اسپات پلیر برای من ایجاد کنید تا در سیستم جدید بتونم...
پشتیبانی فنی جمشید غلامیان اوغانی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
272 بازدید
پشتیبانی فنی فردین کریم زاده 1 سال پیش
1 امتیاز
3 پاسخ
214 بازدید
ارور مشکل چارت 1 دقیقه
چارت 1 دقیقه که باز میکنم یه ارور میاد ودیگه نه میره نه دیتا میاره
پشتیبانی فنی علی رضا حسن زاده 1 سال پیش
2 امتیاز
3 پاسخ
341 بازدید
درس اول دیتای ریتمیک
ایا در روز های تعطیل نینجا به دیتا متصل میشود یا خیر چون من تلاش کردم وصل شم اما چراغ اتصال زرد میمونه و خطایی هم ایجاد نمیشه 
پشتیبانی فنی حسین بابایی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶