آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
102 بازدید
حداقل سیستم مورد نیاز برای شرکت در دوره ولوم تریدینگ حرفه ای چیست؟
باعرض سلام من درحال ثبت نام هستم قبلش مشخصات سیستم وتعدادموردنیازروبفرمایید
پشتیبانی فنی عباس رضایی کیاپی 6 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
66 بازدید
ارور لایسنس هنگام کلیک روی بخش اندیکاتور های نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدنگ حرفه ای
با سلام درود هنگام لود کردن اندیکاتور های نینجا با ارور زیر مواجه میشم(تا روز قبلشم بدون هیچگونه مشکلی با اندیکاتور ها کار میکردم) رو تب اندیکاتور بالای چارت که...
پشتیبانی فنی میلاد زارع 6 ماه قبل
0 امتیاز
14 پاسخ
141 بازدید
نحوه درخواست لایسنس بعد از تعویض سیستم به شکلی است؟
با سلاممن سیستم را تویض کردم و با اینکه هارد سیستم قبلی رو روی این سیستم جدید گذاشتم جوابگو نبود و ارور لایسنس دریافت کردمویندوز رو هم تعویض کردم و...
پشتیبانی فنی متین حدادی 6 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
95 بازدید
درخواست ریست لایسنس اسپات پلیر دوره ولوم تریدینگ پکیج اختصاصی icf market
سلام. من قصد سفر دارم. و توی عید دوره جدید میاد. امکانش هست . لایسنس مجدد اسپات پلیر برای لپتاپ بگیرم برای مشاهده دوره؟
پشتیبانی فنی امین‌اریافر 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
53 بازدید
درخواست آپلود لایسنس های نینجا تریدر 8 در پروفایل شخصی در وب سایت اکادمی icf market
با سلام و احتراممن نینجا رو مجدد نصب کردم و وقتی به قسمت نرم افزار و دوره پیشرفته رفتم که لایسنس(license.dat) رو دانلود کنم وجود نداشت قبلاً بود و من...
پشتیبانی فنی فاضل مظفری 7 ماه قبل
0 امتیاز
5 پاسخ
74 بازدید
درخواست لایسنس اسپات پلیر دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام وقت بخیرمن به خاطر مشکل سیستمم مجبورم ویندوزم رو عوض کنم میخواستم روی سیستم جدید دوباره لایسنس رو استفاده کنم میشه برام فعال کنین یا لایسنس جدید بفرستینممنون
پشتیبانی فنی محمدرضا تشکری 7 ماه قبل
-1 امتیاز
1 پاسخ
111 بازدید
ارور لایسنس پکیج اندیکاتور حجم اختصاصی ICF Market
با سلام وخدا قوت در زمان نصب  ICF VF ارور لایسنس معتبر یافت نشده داده می شود تمام مراحل مطابق دستورالعمل نصب و درخواست الیسنس برای پکیج اندیکاتور اختصاصیICF Marketورژن می باشد لطفا راهنمایی...
پشتیبانی فنی محمد کرمی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
79 بازدید
آیا دیتا ریتمیک در روزهای شنبه و یک شنبه قطع است؟
سوال. دیتای ریتمیک روز های شنبه و یکشنبه قطع است.
پشتیبانی فنی سیدعلی حیات الغیبی 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
143 بازدید
پشتیبانی فنی حسین بابایی 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
131 بازدید
لطفا فرآیند درخواست لایسنس تمامی اندیکاتورها برای سیستم جدید را توضیح دهید!
با سلامبنده اقدام به تعویض سیستم خود برای ارتقا سخت افزاری سیستم تریدینگ خود نموده ام. لطفا برای گرفتن لایسنس جدید نینجا تریدر و پک نرم افزارهای آکادمی راهنمایی فرمایید.با...
پشتیبانی فنی آرش مدنی علمداری 7 ماه قبل
0 امتیاز
5 پاسخ
128 بازدید
حل ارور اتمام License key نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام و وقتبخیر.تصویر اتمام license key موقعی که نینجا رو باز میکنم میاد. ممنون میشم راهنمایی کنید.سپاس
پشتیبانی فنی توفیق تابش 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
129 بازدید
حل ارور unhandled exception not valid 64 string پکیج اختصاصی حجم icf market
درود بر شما ۱- ابزارها روی چارت لود نمیشه همه دستور عمل ها اجرا شده و از ورژن ۲ نرم افزار استفاده شده و لایسنس مجدد گرفته نشد از لایسنس...
پشتیبانی فنی شهرام خودی زاده 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
93 بازدید
ارور لایسنس موقع باز کردن بخش اندیکاتورها پلتفرم نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر. من از دیشب زمانی که میخام وارد بخش اندیکاتورها بشم ارور لایسنس دریافت میکنم و در حالت عادی نینجا کار خودش رو به درستی انجام میده. ارور...
پشتیبانی فنی محمد امیر کرانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
116 بازدید
تمام شدن لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام و احترام لایسنس نینجا بنده به اتمام رسیده است.چه کاری باید انجام داد؟باسپاس
پشتیبانی فنی ولی قنبرزاده 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
81 بازدید
درخواست لایسنس جدید برای پکیج اختصاصی ولوم تریدینگ icf market
با عرض سلام خسته نباشید در صورت امکان لایسنس جدید مجدد  آپلود شود.چون ارور (لایسنس معتبری یافت نشد دریافت میگردد)  
پشتیبانی فنی سینا اسکندریان 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
63 بازدید
در خواست لایسنس جدید نرم افزار کپی ترید gl bridge
سلام و درود بنده ویندوز عوض کردم و برای لاسنس نینجا اقدام کردم و انجام شداکنون برای نرم افراز gl bridge لایسنس جدید میخواهم لطفا راهنمایی کنید ممنون 
پشتیبانی فنی مهدی خیرخواه مزینان 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
132 بازدید
زرد ماندن چراغ نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام خسته نباشید خدمت تیم پشتیبانی برقرار نشدن اتصال بین r trader ninja trader پس از گرفتن ادرس از فیک سی و ایمیل از سایت جنریتوروقتی کانکشن میزنی اون دایره پایین...
پشتیبانی فنی امیر حسین قلی زاده 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
135 بازدید
پشتیبانی فنی نوید ناصرنخعی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
84 بازدید
درخواست لایسنس جدید نینجا تریدر 8 +اسپات + دوره جدید بعد از تعویض ویندوز
سلام وقت بخیرمن میخام ویندوز عوض کنم. الان برام سواله که باید برای لایسنس نینجا و اسپات هزینه ای پرداخت کنم؟ میخام دوره جدید رو هم بخرم. ممکنه لایسنس همه رو...
پشتیبانی فنی محمد محمدی 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
52 بازدید
مشکل "لایسنس معتبر یافت نشد" در نصب اندیکاتور ICFVF+
سلاملایسنس نرم افزار icfvf+ پس از نصب پیغام "لایسنس معتبر یافت نشد " میدهد . چند بار نصب انجام دادم حتی نینجا رو هم پاک و مجدد نصب کردم ولی...
پشتیبانی فنی کیانوش فیروزی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
66 بازدید
مشکل لود نشدن نینجا تریدر 8 بعد از آپدیت سیستم
درود.وقتی کامپیوتر رو اپدیت کردم دیگه نینجا باز نشد و خطای زیر رو داد و در ادامه خواستم پچر نینجا رو مجدد نصب کنم خطای بعدی رو داد ممنون میشم...
پشتیبانی فنی امیرعلیزاده 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
78 بازدید
ارور بخش اندیکاتور نینجا تریدر پس از نصب نرم‌ افزارهای جدید و درخواست لاینسس جدید
من پکیج را نصب کردم،الان می‌خوام وارد اندیکترها بشم ، این ارور را میدهد
پشتیبانی فنی محمد علی شجاعی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
55 بازدید
درخواست انتقال لایسنس gl bridge بر روی سیستم اصلی دوره ولوم تریدینگ حرفه ای سعید شعبانی
سلام وقت بخیر ، من قبل از این که دانشجوی دروه اختصاصی بشم این نرم افزار رو از مجموعه شما گرفته بودم و یه مدت استفاده کردم بعد از اون...
پشتیبانی فنی یاسین سلطانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
95 بازدید
اعلام باگ ولوم پروفایل اختصاصی ICF Market
باسلاممن روی ولوم پروفایل اومدم یه وی وپ هفتگی اضافه کردم ولی اندیکاتور به هر دلیلی هفته گذشته رو شش روز در نظر گرفته که باعث شده محاسبات و خطوط...
پشتیبانی فنی حامد علی بخش 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
58 بازدید
حل ارور panic موقع اتصال به دیتا ریتمیک رایگان در نینجا تریدر 8
سلام و وقت بخیر مهندس جلن من پچر جدید رو نصب کردم و طبق دستورات عمل کردم ولی دوتا مشکل برخوردم یک اینکه نینجا پولی شده و مثل اینکه لاینسس...
پشتیبانی فنی مهدی روشندل 7 ماه قبل
0 امتیاز
7 پاسخ
92 بازدید
خطا هنگام باز کردن نینجا تریدر 8 دوره ویدیویی آموزش ولوم تریدینگ
سلام و وقت بخیرمن به کرات این خطا رو موقع باز کردن نینجا ترید می گیرم و گاها مجبور می شم پچر نینجا رو مجددا اجرا کنم. می خواستم بدونم...
پشتیبانی فنی حامد علی بخش 7 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
82 بازدید
ارور لایسنس نینجا تریدر 8 دوره جامع ولوم تریدینگ تخصصی
سلام لایسنس نینجا ارور میده. یک بار پاک کردم نصب کردم درست نشد.
پشتیبانی فنی سعید احمدی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
58 بازدید
اکسپایر شدن لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
عرض ادب حضور شمامن اررور عدم لایسنس معتبر رو واسه سیستم اولم دریافت میکنم و نینجا باز نمیشه ممنون میشم لطف بفرمایید و پیگیری کنید دومین موضوع هم راجع به نرم...
پشتیبانی فنی سایه محرابی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
89 بازدید
حل مشکل ثبت txid تراکنش خرید پکیج اندیکاتور ولوم اختصاصی icf market
با سلام و احترام پس از انتقال تتر به ولت هنگامی که دکمه ثبت لینک انتقال را میزنم صفحه مجدد رفرش میشود و فیلدها خالی میمانند. نمیدانم که ایا لینک...
پشتیبانی فنی رضا شهریور 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
224 بازدید
حل ارورلایسنس معتبر نمی باشد پکیج اندیکاتور اختصاصی icf market
در خواست لایسنس دیروز ارسال کردم الان که فرستادین زده معتبر نمی باشد (سیستم رو تعویض کردم هزینه هم پرداخت کردم اقا مهرشاد گفتن که تمام لایسنس ها ریست شدن)
پشتیبانی فنی حسین زارع 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
70 بازدید
حل ارور unhandled exception اندیکاتور VF Detector
سلام وقت بخیربرای گرفتن دیتا در قسمت وی اف دتکتور با این اخطار مواجه میشم دلیلش چیه و باید چیکار کنم ؟
پشتیبانی فنی محمد حسین ایزدی 7 ماه قبل
0 امتیاز
9 پاسخ
162 بازدید
حل ارور خرید ناموفق لایسنس نرم افزار کپی ترید بریج
من نینجای خودمو پاک کردم و دوباره نصب کردم و هنگام نصب جیل بریج از لایسنس من ایراد گرفته میشه الان باید چکاری انجام بدم ؟ دوباره باید لایسنس جدید...
پشتیبانی فنی میثم حمزه 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
86 بازدید
درخواست مجدد لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
سلامبه علت عدم تسویه اقساط دسترسی به نرم افزار از جانبتان قطع شده بود که اقساط پرداخت گردید و اسپات پلیر فعال شده ولی لایسنس نینجا تریدر منقضی شده .لطفا...
پشتیبانی فنی رامین دشتی 7 ماه قبل
0 امتیاز
0 پاسخ
135 بازدید
نصب ولیوم فیلتر اختصاصی icf
سلام وقت شما بخیر می خوام ولیوم فیلتر اختصاصی icf رو نصب کنم . فایل رو دانلود کردم ولی کامل نیست و نمیتونم نصبش کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 
پشتیبانی فنی حسین کبشی 7 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
59 بازدید
درخواست لایسنس های جدید آکادمی icf market بعد از تغییر سیستم و هماهنگی با پشتیبانی فنی
با عرض سلام و خسته نباشید دیروز با هماهنگی اقا مهرشاد درخواست لایسنس دادم البته هزینه ش رو هم پرداخت کردم هنوز ارسال نشده (لایسنس خود نینجا،جی ال بریج ،پکیج...
پشتیبانی فنی حسین زارع 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
49 بازدید
تغییر سیستم و دریافت کد جدید نرم افزار Spotplayer
سلام وقت بخیر. ممنون از همه ی زحمات تیم شما.می خواستم نرم افزار اسپوتپلیر را به لپتاپم منتقل کنم. لطفا مراحل دریافت لایسنس جدید را بفرمایید.موفق و سلامت باشید
پشتیبانی فنی مهدی غفاری 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
172 بازدید
برای استفاده از نینجا تریدر vps را پیشنهاد می دهید یا vpn؟
سلاممن می تونم برای استفاده از پلت فرم و لایسنس نرم افزارها در محیط vps استفاده کنم ؟اگر خیر ، چه فیلتر شکنی را پیشنهاد می کنید ؟
پشتیبانی فنی حمید رضا فاضل 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
419 بازدید
ارور monitor.exe در اسپات پلیر هنگام پخش دوره ولوم تریدینگ تخصصی
سلام وقت بخیر هر کاری میکنم فیلم دوره پخش نمیشه دی ان اس هم تغییر دادم آنتی میروس هم قطع کردم و برنامه به سیستم معرفی کردم ولی اجرا نمیشه...
پشتیبانی فنی سید وحید علایی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
112 بازدید
درخواست لایسنس پکیج اندیکاتور حجم معاملات اختصاصی برای سیستم دوم
سلام خسته نباشین. من نرم افزارهای جدید خریدم. ایا راهی هست بتونم اینا رو روی سیستم دوم که قبلا ثبت کردم هم نصب کنم؟ لبتاب هستش. چون دارم میرم سفر...
پشتیبانی فنی امین‌اریافر 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
202 بازدید
حل مشکل عدم اتصال دیتا ریتمیک رایگان
با سلامبعد از دریافت دیتای ریتمیک و انجام مراحل داخل نرم افزار با خطا زیر مواجه میشیم لطفا راهنمایی کنید علت این خطا چی هست برا اتصال نینجا ایا فیلتر شکن...
پشتیبانی فنی مسعود سعادتی 7 ماه قبل
0 امتیاز
4 پاسخ
63 بازدید
حل ارور اتصال نرم افزار کپی ترید جی ال بریج
سلامجهت اتصال از نینجا به متا با این ارور در عکس مواجه میشم.ضمنا نام نماد رو دقیق وارد میکنم
پشتیبانی فنی علی شیروانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
51 بازدید
حل مشکل عدم نمایش پنجره T&S اختصاصی ICF MARKET
درود و سپاس از پشتیبانی عزیز ICFبعد از نصب ICF VF V2  متاسفانه  پنجره ICF MARKET در T&S LIST  نمایش داده نمیشود در پنجره های زیر صفحه مونیتور وجود دارد ولی...
پشتیبانی فنی علی ذوالفقارزاده خراسانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
47 بازدید
خرید اقساطی پکیج نرم افزارهای جدید ICF از طریق تلگرام
سلام وقت بخیر برای خرید اقساطی پکیج نرم افزارهای جدید میشه لطفا در تلگرام ارتباط بگیرم باهاتون ؟
پشتیبانی فنی محمد حسین ایزدی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
112 بازدید
حل مشکل اتصال دیتای ریتمیک با اینترنت فیبرنوری مخابرات
سلامدیتای ریتمیک با اینترنت همراه اول بدون وی پی ان وصل میشه ولی الان که با اینترنت پرسرعت 300 مگ فیبر نوری وصل میشم دیتای ریتمیک کانکت نمیشه
0 امتیاز
2 پاسخ
151 بازدید
درخواست بررسی تراکنش پرداخت قسط پکیج اختصاصی icf market
سلام وقت بخیر من اولین قسط برای پکیج جدید نرم افزار های آی سی اف رو پرداخت کردم به صورت تتری ولی برای من کدی ارسال نشد ممنون میشم پیگیری...
پشتیبانی فنی سید وحید علایی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
93 بازدید
راهنمایی جهت تغییر نحوه ساخت اکانت دمو نینجا تریدر 8
با سلام.نحوه نصب اکانت دمو فرق کرده است. و مانند ویدئو نیست. به جای گزینه دانلود get started  داره. و نهایتا یوزر پسورد دمو رو نمده. ممنونم از پاسخگویی تون
پشتیبانی فنی حسن ثنائی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
96 بازدید
آیا چارت شاخص دلار در نینجا تریدر ۸ در دسترس است؟
با سلام و خسته نباشین خواستم ببینم که چرا در نینجا تریدر وقتی که چارت شاخص دلار  dx باز می‌کنم ثابت می‌مونه و نمودارها تحرکی ندارند در صورتی که یورو...
پشتیبانی فنی امین محمد بلالی 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
121 بازدید
عدم دریافت ایمیل از سایت ریتمیک هنگام ساخت اکانت دیتا ریتمیک
سلام برای دریافت دیتای ریتمیک توی سایت ریتمیک تمام اطلاعات رو وارد میکنم و مراحل تا جایی پیش میره که باید ایمیل بیاد به آدرس ایمیلی که ساختم ولی ایمیل ارسال...
0 امتیاز
1 پاسخ
200 بازدید
خطای دریافت لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
با سلام و احترام ....زمانی که میخوام برم توی لیست  اندیکاتورها این خطا رو دریافت میکنم و بعدش نرم افزار نینجا خود به خود بسته میشهممنون میشم راهنمایی بفرمایین
پشتیبانی فنی امیر زرندی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
186 بازدید
حل مشکل پخش نشدن دروس در اسپات پلیر - update new version
با سلامدانشجوی دوره ۹ هستم متاسفانه از درس ۲۵  تا درس ۲۸ ویدیو ها پخش نمیشوند و ارور زیرا میدهد (در عکس مشخص هست) ممنون میشم راهنمایی کنیداسپات پلیر رو...
پشتیبانی فنی میلاد زارع 7 ماه قبل
سوالات مرتبط
مهدی سفری ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
حامد دلاور ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
علي گل ارضي ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
محمد اسمعیل شفازند ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
سعید احمدی ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
امین باورساد عبدالی ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
توحید احمدپور ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
مریم صفدری ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
فردین کریم زاده ۱۴۰۱/۱۱/۱۸