آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
2 پاسخ
132 بازدید
خطا در هنگام نصب GLbridge در ویندوز 11
سلام وقت بخیرمن موقع نصب این پیام رو می گیرم ممنون میشم راهنمایی بفرماییدthis program cannot be run under hyper-v windows 11ویندوز 11
پشتیبانی فنی سید محمد گلافان 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
87 بازدید
ثبت نام در سایت نینجا
با سلام برای باز کردن اکانت در سایت نینجا تریدر یه خطای سرور میده و با هر مرورگری هم تست کردم همین خطا میاد .
پشتیبانی فنی سیامک جعفری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
126 بازدید
درخواست لایسنس نرم افزار کپی ترید جی ال بریج
سلام و عرض ادب بالاخره بعد از 2 ماه سیستم تعمیر شد. تا الان cpu و M2 رو عوض کردند و گفتند تست کنید، انشالله که درست شده. از شما...
پشتیبانی فنی علی قادرپور 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
194 بازدید
ارور 13 کانکشن مای ریتمیک (my rithmic) در پلتفرم نینجا تریدر 8
باسلام مجددکانکشن ازطریق مای ریتمیک ارور میدهد
پشتیبانی فنی محمد حسین ایزدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
218 بازدید
درخواست لایسنس جدید نرم افزار تحلیل و ترید فارکس و فیوچرز | 8 Ninjatrader
باسلام وخسته نباشید لایسنس قبلی اکسبایر شده.ممنون میشم اگر مجدد ارسال کنید
پشتیبانی فنی محمد حسین ایزدی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
176 بازدید
اکسپایر شدن لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
با سلام لایسنس قبلی اکسپایر شده لطفا لایسنس جدید ایجاد بشه . با تشکر .
پشتیبانی فنی محمد قیاسی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
222 بازدید
درخواست لاینسس اندیکاتور icf اختصاصی icf market
درودبعد از گذشت 24 ساعت لاینسس نرم افزار اختصاصی icf برای من ارسال نشده واین قسمت برای من باز میشه
پشتیبانی فنی محمدرضا دودی نیا 1 سال پیش
0 امتیاز
7 پاسخ
393 بازدید
باز نشدن آیکون اندیکاتور ها پلتفرم تحلیل و ترید نینجا تریدر 8 دوره icf market
با سلام هنگامی که گزینه اندیکاتورها رو میزنم با ارور زیر مواجه میشم و مجبورم کامل از برنامه خارج بشم از داخل پچر ریتمیک هم نینجا تریدر رو ری استارت...
پشتیبانی فنی حسین رجبی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
149 بازدید
مشکل در دریافت دیتای ریتمیک و دورمن
سلام.من دفعه اول تمام مراحل نصب نینجا رو مطابق آموزش انجام دادم و با راهنماییهای صورت گرفته، موفق به دریافت هر دو دیتای ریتمیک 15 و 30 روزه شدم و...
پشتیبانی فنی محمدرضا محرر 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
108 بازدید
مشکل ذخیره سازی اطلاعات در نرم افزار کپی ترید Glbridge
سلام لطفا راهنمایی کنید چجوری اطلاعات را ذخیره کنیم
پشتیبانی فنی سالار اقبالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
174 بازدید
راهنمایی جهت وصل شدن به دیتا ریتمیک رایگان دیتا لول 2 فیوچرز با فیلتر شکن ویتامین
سلام وعرض ادب من سه ماه هست که دوره رو خریدم ولی تا الان نتونستم به نینجا وصل بشم دیتای ریتمیک رو گرفتم ولی نینجا وصل نمیشه وارور13 میاره فیلتر...
پشتیبانی فنی علی علیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
121 بازدید
اجرا نشدن اندیکاتور ای سی اف نینجا تریدر 8 آکادمی icf market
سلام عزیزان من اندیکاتور ای سی اف را نصب کردم و در لیست اندیکاتورها هم قرار گرفت بک ان هم اجرا شد ولی خودش اجرا نمیشه و بالا نمیاد .باقی اندیکاتورها...
پشتیبانی فنی محمد زندی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
114 بازدید
مشکل اتمام لایسنس نینجاتریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
سلام و خسته نباشید موقع باز کردن نینجا ارور لایسنس میدهد لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون
پشتیبانی فنی حمید گلزار 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
134 بازدید
درخواست 2 لایسنس همزمان دوره ولوم تریدینگ icf market برای دیدن ویدئو های اموزش
سلام من دوتا سیستم دارم یکی دفتر و دیگری منزل اموزشها رو به دلیل کمبود وقت در خانه و دفتر باید دنبال کنم بخش اموزشها رو میتونم رو دوتا سیستمم...
پشتیبانی فنی علی محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
97 بازدید
روش فعال‌سازی مجدد نینجاتریدر 8.1 پس از گذشت 14 روز
سلام من نینجاتریدر 8.1 را طبق اخرین ویدیوی که در تلگرام گذاشته بودید نصب کردم . ایا برا ی فعال سازی مجدد بعد از 14 روز باید برنامه پاک و...
پشتیبانی فنی احمد صبوریان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
97 بازدید
پشتیبانی فنی شاهد مظفری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
161 بازدید
علت ابطال لایسنس نینجا تریدر 8 به دلیل تعویض ویندوز
سلام لایسنس نینجا برای من غیر فعال شده این چندمین بار هست که از پشتیبانی لایسنس درخواست میکنم در حالی که فقط از یک سیستم استفاده میکنم فقط ویندوز عوض کردم لطفا...
پشتیبانی فنی نیما رامیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
117 بازدید
عدم ثبت رسید قسط دوم دوره ولوم تریدینگ icf market
سلام با تشکر رسید قسط دوم بنده در قسمت پنل مالی بنده ثبت نشده با تشکر
پشتیبانی فنی سید میثم سیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
109 بازدید
درخواست انتقال لایسنس پخش ویدیو های آموزش جامع ولوم تریدینگ icf market در اسپات پلیر
سلام با توجه به خرید لپ تاب می خواهم اسپات پلیر خودم را به آن منتقل کنم درخواست پاک کردن قبلی و کد جدیدی برای لپ تابم دارم با تشکر...
پشتیبانی فنی سید میثم سیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
117 بازدید
خطا در هنگام اجرای نرم افزار تحلیل و ترید نینجا تریدر 8
باسلام با اینکه از وی پی ان استفاده می کنم در هنگام بالا آمدن نرم افزار نینجا خطا می دهد . نرم افزار اجرا نمی شود. راهنمایی بفرمایید. سچاس از...
پشتیبانی فنی حمید بحرینی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
102 بازدید
درخواست لایسنس دیگر برای پلتفرم دوره تخصصی والیوم تریدینگ icf market | نینجا تریدر 8
با سلام میخواستم از روی لایسنس نینجا تریدر بر روی دو دستگاه استفاده کنم یعنی نیاز به لایسنس دیگر نینجا تریدر دارم که همزمان دو لایسنس داشته باشم باتشکر
پشتیبانی فنی رضا متاجی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
129 بازدید
راهنمایی جهت نصب اندیکاتور icf vf پلتفرم نینجا تریدر 8
سلام دوباره بعد از دریافت لایسنس ای سی اف مراحل انرا مطابق اموزش رفتم لکن هنگام اجرای ایتم icfvf بجایاینکه وارد صفحه نصب نرم افزار بشیم فایلهایی که در عکس زیر...
0 امتیاز
1 پاسخ
156 بازدید
پیغام لایسنس در پلتفرم تحلیل نینجا تریدر 8
سلام و درود نینجای من وصل شد ولی موقع باز کردن چارت و منوهای مختلف از جمله اندیکاتور ارورر لایسنس میدهد که عکس مربوطه را در زیر گذاشتم
0 امتیاز
1 پاسخ
120 بازدید
مشکل تنظیمات اکسپرت gl bridge در متاتریدر
برنامه جی ال بریج من قبلا نصب می شد وهنگام فعال کردن ان در متاتریدر قسمت safety سه خط نوشته تیک دار داشت که با تیکدار کردن سومی جی ال...
پشتیبانی فنی جواد جوینده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
114 بازدید
درخواست ایجاد لایسنس اندیکاتور ای سی اف وی اف icf market
سلام و درود و عیدتون مبارک من دو روز پیش نرم افزار ای سی اف را فعال کردم اما هنوز لایسنس ان نیامده برام ممنون میشم لطف کنید 
0 امتیاز
1 پاسخ
214 بازدید
محل قرار دادن تمپلیت ها در فولدرهای نرم افزار نینجاتریدر 8
با سلامتعداد 12 تمپلیت که از سایت گرفتم  در مسیر زیر قرار دادم:        C:\Users\my name\Documents\NinjaTrader 8\templatesولی وقتی روی چارت load template  رو میزنم اون تمپلیتها نمیان و فقط 4...
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
163 بازدید
اختلاف دیتا در اندیکاتور icf vf بعد از باز و بسته کردن نینجا تریدر 8
سلام من از vf جدید درتایم 5 دقیقه استفاده میکنم جدیدا بعدد از خروج ورود از نینجا مشاهده میشود بیگ سایزها و AVB ودلتا لاین و حجم ها تغییر میکند...
پشتیبانی فنی جواد جوینده 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
112 بازدید
اختلاف دلتا لاین در چارت تایم فریم 1 دقیقه و تایم فریم 60 دقیقه اندیکاتور icf vf
با درود و سپاسدر عکسی که حضورتان ارسال میکنم ... چرا در طول زمانی که در چارت 1 دقیقه دلتا منفی و تقریبا ثابت است در چارت 1 ساعته دلتا...
پشتیبانی فنی داریوش رشیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
152 بازدید
بالا نیامدن چارت در نرم افزار نینجا تریدر 8 بعد چندین بار نصب و فعال بودن دیتا ریتمیک !
با سلام و خسته نباشید من نینجا رو نصب می کنم سایت ریتمیک هم ثبت نام می کنم یوزر پس رو وارد میکنم حتی چراغم سبز میشه ولی وقتی چارت رو...
پشتیبانی فنی هادی ایزدی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
118 بازدید
راهنمایی جهت دانلود تمپلت order flow در تلگرام !
سلامتمپلیت order flow که آقای شعبانی در تلگرام گذاشتند دقیقا کجا هست  میشه لینکش رو بزارید خیلی گشتم پیدا نکردم .ممنون
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
125 بازدید
مشاهده اعداد داخل اندیکاتور اوردر بوک در نینجا تریدر 8
اینکه گاها اعدا اردر بوک بقدری کوچک میشن که نمیشه اعداد رو خوند، آیا علت خاصی داره؟یا کاری باید انجام بدم که مقیاس اعداد تغییر نکنه؟در زیر دو تصویر از...
پشتیبانی فنی علی معتمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
123 بازدید
در دسترس نبودن لینک دانلود اندیکاتور icf vf اختصاصی icf-market.com
سلام و عرض ادبلینک دانلود ادونز icf vf متاسفانه در پنل بنده وجود ندارد .
پشتیبانی فنی عارف طحانیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
97 بازدید
کار نکردن آپشن Alert در آپدیت اندیکاتور icf vf اختصاصی icf market
سلام برنامه icf آپدیت جدید برای من گزینه Alert کار نمی کنه در حالی که ورژن قبلی کار می کرد لطفا راهنمایی کنید
پشتیبانی فنی محسن آزاد 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
89 بازدید
باز نشدن فیلم های دوره آموزش جامع ولوم تریدینگ icf market در اسپات پلیر
سلام وقتتون بخیر من پس از گرفتن لایسنس و اعمال ان ، اقدام به دانلود فیلم ها نمودم اما متاسفانه فیلم ها در فضای اسپات من باز نمیشوند هیچ خطائی هم...
پشتیبانی فنی محمد رضا امینی خرم 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
311 بازدید
راه حل مشکل login failed دیتا ریتمیک در نینجا تریدر 8 آپدیت تیر ماه 402
تمام مراحل اموزش را اجرا کردم همچنین مراحلی که در پاسخ به همین مشکل در تالار بیان نموده شد را هم اجرا کردم اما باز هم وصل نشد.لطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی علی محمدی اکبرابادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
133 بازدید
سوال در مورد سرور اتصال به دیتای ریتمیک
سلام وقت بخیرقبلا که با سیستم europe وصل میشدیم الان باید با chocago وصل بشیم؟من مشکلی تو اتصال ندارم ولی سوال شد برام که لازمه یا نه؟ممنون
پشتیبانی فنی نوید احمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
135 بازدید
حذف کردن اردر از روی چارت نرم افزار نینجا تریدر 8
با سلام و عرض خسته نباشیدمن یک اردر روی 6E باز کردم که سهوا بوده و حالا میخوام اون اردر رو از روی Chart trader  حذف کنم . ولی متاسفانه...
پشتیبانی فنی جواد خدابنده لو 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
218 بازدید
مشکل دانلود پلفترم تحلیل و ترید فیوچرز نینجا تریدر 8 در وبسایت جدید!
سلام من وارد سایت رسمی نینجاتریدر شدم. در صفحه ابتدایی جایی برای ورود ایمیل و دانلود نیست. آیا تغییری توی سایت ایجاد شده؟
پشتیبانی فنی محمد محمودی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
مشکل دانلود تمپلیت های دوره آموزش تخصصی ولوم تریدینگ icf market
سلام. وقت بخیر. روی لینک دانلود میزنم ولی دانلود نمیکنه. ممنون میشم رسیدگی بفرمایید.
پشتیبانی فنی پویا محمدزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
85 بازدید
راهنمایی جهت نصب مجدد پلتفرم تحلیل و ترید فیوچرز | فارکس نینجا تریدر 8 بعد از نصب ویندوز
سلام و درود من مجبور شدم ویندوزم را عوض کنم . الان کما فی السابق مراحل نصب نینجا را مثل قبل مطابق دروس اولیه انجام بدهم یا کار دیگری باید بکنم؟؟
-1 امتیاز
4 پاسخ
466 بازدید
حل مشکل لاگین فیلد | login failed نرم افزار دیتا ریتمیک 30 روزه r trader آپدیت تیر ماه 402
سلام داخل سایت دورمن ثبت نام کردم یوزر و پسورد گرفتم طبق ویدیو اطلاعات داخل Rtrader وارد کردم اما بعد از زدن دکمه login وارد بخش unsigned agreements نمیشم
پشتیبانی فنی آرین طغرایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
272 بازدید
مشکل در اتصال دیتای ریتمیک رایگان در پلتفرم نینجا تریدر 8
سلام من داخل سایت ریتمیک ثبت نام کردم طبق ویدیو ها داخل ایمیل هم یوز و پسورد زدم و sing in کردم اما وقتی داخل نینجا تریدر یوز و پسورد...
پشتیبانی فنی آرین طغرایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
91 بازدید
درخواست لایسنس جدید برای اسپات پلیر دوره تخصصی ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
با سلام درخواست لایسنس جدید اسپات پلیر که بتوانم روی سیستم ویندوز خود اکتیو کنمباتشکر از مجموعه شما
پشتیبانی فنی رضا متاجی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
99 بازدید
دریافت نرم افزار آپدیت شده اندیکاتور icf vf نینجا تریدر 8
باسلام نرم افزار icf vf چطور آپدیت میکنین ؟
پشتیبانی فنی امیر احمد لک زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
145 بازدید
آموزش نصب آپدیت نرم افزار ICF-VF از طریق import
با سلام و عرض ادب. من فایل زیپ آپدیت نرم افزار را دانلود کردم. کدام فایل مربوط به آپدیت است تا از مسیر IMPORTR انتقال بدم؟ آیا باید کل فایلها...
پشتیبانی فنی شهاب یزدی زاده راوری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
99 بازدید
دریافت لایسنس جایگزین برای اسپات پلیر دوره تخصصی آموزش ولوم تریدینگ
سلام وقت بخیرمن میخوام ویدیو های آموزشی را در یک سیستم دیگه داشته باشم چون سیستم قبلیم مشکل پیدا کردهلطف کنید یک لایسنس جایگزین برای اسپات پلیر ارسال کنید
پشتیبانی فنی محمد نظری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
96 بازدید
درخواست لایسنس پلتفرم تحلیل و ترید فیوچرز نینجا تریدر 8 برای سیستم دوم
سلام بنده شاغل هستم و در زمانی که سر کار هستم نیاز دارم رو لپ تاپ نینجا رو داشته باشم برای ترید برای همین اگر امکان داره برای لپ تاپ...
پشتیبانی فنی رضا رحمانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
241 بازدید
عدم وجود پوشه chart در فولدر اصلی tempalets نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام و وقت بخیراون فایل زیپ که استاد گفتند فایل های درون اونو تو قسمت template-chartsکپی کنید برای من در قسمت templateفایلی به اسمchartوجود ندارد یکبار هم نینحا تریدرو از...
پشتیبانی فنی سجاد تاکی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
125 بازدید
درخواست لایسنس جدید nt8 یا اسپات پلیر ؟
سلام روزتون بخیر  برای بارگذاری ویدئو های آموزشی در خواست لایسنس جدید رو دارم در صورت امکان محبت کنید بنده رو راهنمایی کنید
پشتیبانی فنی طالب محمودی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
270 بازدید
عدم اتصال اندیکاتور ICF-VF نینجا تریدر 8 اختصاصی icf market
با سلام و عرض ادب خدمت پشتیبان عزیز خداقوتنرم افزار icf-vf تا دیروز هیچ مشکلی نداشت اما الان برای من باز نمیشه نینجا و نرم افزارهای دیگه همگی اوکی هستن فایل...
پشتیبانی فنی رضا ندیم‌آقایی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
فرزاد ابراهیمی ۱۴۰۲/۳/۱۵
فرزاد ابراهیمی ۱۴۰۲/۳/۱۶
امین باورساد عبدالی ۱۴۰۲/۳/۱۶
مرتضی گلستانی ۱۴۰۲/۳/۱۶
داریوش رشیدی ۱۴۰۲/۳/۱۷
حسن بختیاری ۱۴۰۲/۳/۱۷
سید احمدرضا احمدی ۱۴۰۲/۳/۱۷
محسن روانا ۱۴۰۲/۳/۲۰