آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
121 بازدید
موجود نبودن لینک دانلود فایل نصبی اندیکاتور icf vf پتلفرم تحلیل و ترید فیوچرز و فارکس نینجا تریدر 8
سلام روزبخیر برای دانلود آپدیت مطرح شده در فیلم "آپدیت جدول حجم ها" در اسپات پلیر فایل نصبی در صفحه محصول موجود نیست.
پشتیبانی فنی محمد عنایتی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
232 بازدید
حل مشکل نمایش اندیکاتور ICF Market VF بعد از نصب مجدد نرم افزار نینجا تریدر 8
نینجا دوچار مشکل شد پاک کردم نصب کردم اندیکاتور ICF نمایش داده نمیشه
پشتیبانی فنی رضا رحمانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
142 بازدید
پیشنهاد برای اندیکاتور icf vf اختصاصی icf market
سلام و وقت بخیرلطفا اگر مقدور هست و می توانید در آپدیت های بعدی نرم افزار Icf-Vf به این موضوع هم پرداخته شود که طول کندل های هم نرمال شود...
پشتیبانی فنی فرهاد وحدت نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
130 بازدید
سوال پیرامون آپدیت نرم افزار نینجا تریدر 8 به ورژن جدید
سلام. پنج روز دیگه نیجا رو باید آپدیت کنیم 23jun آیا برنامه ای لازم است انجام بدین. ممنون
پشتیبانی فنی مجید حداد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
118 بازدید
پاسخ به سوال پیرامون آپدیت اندیکاتور icf-vf icf market برای پلتفرم نینجا تریدر 8
عرض ادبچطور میتونم اپدیت نرم افزار icf-vf را داشته باشم و روش اجرای اپدیت ممنون.
پشتیبانی فنی حمیدرضا ارسطو کسمایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
183 بازدید
ایراد در ورود به نینجا تریدر جدید نسخه 8.1
سلاممن اکانت رایگان را ساختم اما نرم افزار را که اجرا می کنم و نام کاربری و کلمه عبور را می زنم وارد نینجا تریدر نمی شود و خطای زیر...
پشتیبانی فنی محمد ملکوتیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
134 بازدید
اندیکاتور icf_vf نرم افزار nt8 مشکل ماشین کد کامپیوتر و ماشین کد فایل نصبی
سلامبنده فایل ICF_VF رو از سایت خریدم و دانلود کردم الان برای گرفتن لایسنس دو تا کد میخاد ماشین کد کامپیوتر و ماشین کد فایل نصبیمن اینارو از کجا بیارم لطفا...
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
121 بازدید
دریافت لایسنس اندیکاتور icf vf پلتفرم تحلیل فیوچرز نینجاتریدر 8
با درود و سپاس در بخش فعال سازی icf vf نیاز به وارد کردن ماشین کد و ماشین کد فایل نصبی میباشد. این دو گزینه را از کجا باید وارد کنم....
پشتیبانی فنی داریوش رشیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
119 بازدید
درخواست لایسنس نرم افزار نینجا تریدر 8 ولوم تریدینگ icf market برای سیستم جدید
سلام وقت بخیر درخواست لایسنس جدید دارم برای نینجا و آی سی اف وی اف و جی ال بریدج. چون سیستم عوض کردم ممنون میشم1056-7089-4FE8-065C-2323-037A-B21B-3372این هم ماشین کد هست
پشتیبانی فنی سید وحید علایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
156 بازدید
وصل نشدن دیتا ریتمیک به نرم افزار نینجا تریدر 8
درود وقت بخیرنینجای من این وصل نمیشه  این خطا رو میده مشکلش چیه  >؟؟؟
پشتیبانی فنی محمد رضا راهدار 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
79 بازدید
مشکل لود اندیکاتور ICF VF پلتفرم تحلیل و ترید فارکس و فیوچرز نینجا تریدر 8
با سلام و خسته نباشید...من مراحل درخواست لایسنس و نصب رو طی کردم... 1- لایسنس تو پنل کاربری من نیومده اما در کانال تلگرامی برام ارسال شد... 2- با اضافه کردن ICF...
پشتیبانی فنی مهدی حاجیلو 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
121 بازدید
هنگ کردن نرم افزار نینجا تریدر 8 به هنگام باز کردن چارت با تیک ریپلی (tick replay)
سلام و عرض ادبسیستم بنده 12 هسته ای و رم 24 هست و زمانی که نینجا تریدر رو باز میکنم مشکلی ندارم ولی زمانی که تیک رپلی رو فعال میکنم...
پشتیبانی فنی سید احمدرضا احمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
150 بازدید
پیغام آپدیت در زمان شروع برنامه نینجا تریدر ورژن ۸.۰.۲۲.۲
سلام وقتتون بخیرمن از نینجا ورژن ۸.۰.۲۲.۲ با راهنمایی شما استفاده میکنم چند وقته موقع شروع برنامه پیغام آپدیت میاد و من فقط پیام میبندممشکلی پیش نمیاد اگه همینجور ادامه...
پشتیبانی فنی mohsen hashemi 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
102 بازدید
اشتباه وارد کردن ماشین کد برای فعال سازی اندیکاتور icf-vf نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام وقتتون بخیراشتباها ماشین کد کامپیوتر و ماشین کد فایل نصبی نرم افزار gl bridge رو برای نرم افزار icf-vf وارد کردم. چطور میتونم درستش کنم؟
پشتیبانی فنی سارا سادات موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
78 بازدید
درخواست لایسنس جدید برای نرم افزار نینجا تریدر 8 دوره تخصصی icf market volume trading
سلام وقتتون بخیر.لطفا لایسنس جدید نینجا را در پنل فایل های اینجانب قرار دهید.ممنونم
پشتیبانی فنی عباس خدامرادی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
240 بازدید
تعداد استفاده از کد ماشین پروگرام پلتفرم تحلیل و ترید فارکس | فیوچرز نینجا تریدر 8
با درود میخواستم بدونم از کد ماشین پروگرامی که قبلا گرفتم هنوز هم میتونم استفاده کنم برای دیتاهای جدید و دیسکو ؟ و اینکه اگر بخوام با دو تا نینجا از...
پشتیبانی فنی علی ذوالفقارزاده خراسانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
90 بازدید
درخواست لایسنس نرم افزار نینجا تریدر 8 دوره آموزش جامع ولوم تریدینگ icf market برای سیستم دوم
اگر بخواهیم نینجا رو روی یک سیستم دیگه علاوه بر سیستمی که استفاده می کنیم با ید در خواست لیسانس جدید بدهیم؟
پشتیبانی فنی مرتضی گلستانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
86 بازدید
خطای اتصال به دیتا ریتمیک در پلتفرم نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر من با خطای زیر مواجه شدم میخواستم بدونم مربوط میشه به vpn یا مشکل دیگه ایی هست، من اکانت ریتمیک را از سایت دورمن دریافت کردم و در...
پشتیبانی فنی مهران حسین زاده رنجبر 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
272 بازدید
ارور Logon failed جهت دریافت دیتای ریتمیک نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
سلام، من تمام مراحل نصب نینجا تریدر و گرفتن اکانت دیتای ریتمیک را طبق آموزشهای ارائه شده در اسپات پلیر مو به مو انجام دادم ولی در هنگام کانکت شدن...
پشتیبانی فنی احمدرضا خصوصی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
128 بازدید
خطای داده ریتمیک رایگان گرفته شده سایت www.dormantrading.com
با سلام و عرض ادب R-Trader بنده لاگین میشود. اما هنگام اتصال نینجا با یوزر و پسورد دورمن  دچار خطای تصویر زیر می گردد./
پشتیبانی فنی سیدمرتضی هاشمی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
214 بازدید
پشتیبانی فنی مهدیان زمانی نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
138 بازدید
حل مشکل ارور my rithmic : please check your account connections parameters دیتا ریتمیک رایگان نرم افزار نینجا تریدر 8
با سلام وقت بخیر من دیتا ریتمیک تهیه کردم و نینجا هم طبق آموزش نصب کردم ولی موقع کانکت شدن به دیتا ریتمیک ارور شبکه میده البته  از VPN VITAMIN ...
پشتیبانی فنی سید عباس موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
117 بازدید
ماشین کد کامپیوتر و ماشین کد فایل نصبی برای فعال سازی اندیکاتور icf_vf پلتفرم نینجا تریدر 8
با سلام و وقت بخیر برای فعال سازی نرم افزار icfvf چهارشنبه هفته گذشته درخواست لایسنس دادم .الان بخشی هست با عنوان فعال سازی اندیکاتور که ماشین کد کامپیوتر و...
پشتیبانی فنی سارا سادات موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
155 بازدید
عدم اتصال به دیتای ریتمیک رایگان نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام من طبق چیزهایی که در فیلم گفتید پیش رفتم ولی به دیتا متصل نمیشه و این ارور رو میزنه.راهنمایی کنید چکار کنم
پشتیبانی فنی محمدحسین سلحشور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
91 بازدید
عدم در دسترس بودن اندیکاتورهای AMS پلتفرم نینجا تریدر 8
سلام خسته نباشیدمن اندیکاتورهای AMS رو روی نینجا ندارمبا اینکه طبق آموزش جدید نصب جلو رفتم و فایل icf market nt8 patcher for rithmic رو هم نصب کردمبرای تمپلیت 1min+vnd که...
پشتیبانی فنی محسن شادمان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
101 بازدید
باز نشدن اندیکاتور ها و تمپلیت های مربوط به پکیج اندیکاتور دیسکو تریدینگ نرم افزار نینجا تریدر 8
با سلام و عرض خسته نباشیدمن امروز اومدم تمپلیت رو لود کنم اما باز نشد و اخطار بهم داد اخطار رو عکس گرفتم ضمیمه کردم. لطفا بفرمایید چکار باید بکنم.با...
پشتیبانی فنی محسن ظهرابی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
96 بازدید
پیغام یا ارور error license key نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
license key جدید میخواستم.بعد از دریافت باید جایگزین قبلی کنم یا کلا دوباره نصب کنم؟
پشتیبانی فنی مهدی جاهد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
70 بازدید
مشکل ذخیره سازی ورک اسپیس با نرم افزار کپی ترید نرم افزار نینجا تریدر 8 به متاتریدر 4 | متاتریدر 5 Glbridge
با سلام من نمیتونم داده رو ذخیره کنم و هر دفعه مجبورم از اول بزنم حتی ورک اسپیس هم کردم نشد
پشتیبانی فنی سالار اقبالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
179 بازدید
عدم دریافت لایسنس اندیکاتورICF VF پلتفرم تحلیل و ترید نینجا تریدر 8
وقت بخیر 48 ساعت قبل ثبت کردم ولی لایسنس ارسال نشده . ممنون از زحمات شما نرم افزار اختصاصی icf
پشتیبانی فنی حمید طالب الحق 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
120 بازدید
آموزش استفاده از لایسنس نرم افزار نینجا تریدر 8 سیستم دوم با توجه تشابه اسمی فایل لایسنس
عرض سلام و خسته نباشین من میخواستم الان لایسنس دوره دوم رو فعال کنم برای ویندوز متوجه شدم که حدود 6ماه پیش فک کنم فعال کردم ولی استفاده نکردم از...
پشتیبانی فنی سیما اهلی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
109 بازدید
راهنمایی جهت نصل اندیکاتور اسکرول چارت | chart scroll نینجا تریدر 8
سلامچطور میتونم chartscroll addons رو به نینجا ورژن قدیمی که آموزشش گذاشتین اضافه کنمیا اندیکاتوری برای جابجا کردن چارت به هر طرف با موس
پشتیبانی فنی mohsen hashemi 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
116 بازدید
ارور cant reach activision server نرم افزار بوک مپ | هیت مپ bookmap
سلام طبق فایل نحوه نصب پیش رفتم ولی هر بار با این ارور مواجه میشم...با فیلتر شکن و بدون فیلتر شکن هم مشکل پابرجاست.
پشتیبانی فنی محمد عنایتی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
135 بازدید
ارور connection lost در بخش log نرم افزار تحلیل و ترید نینجا تریدر نسخه 8
سلام  وقت بخیر این مشکل از چی میتونه باشه کانکشن وصله اعداد bid و ask نمایش داده میشه ولی فقط چارتهای خام بارگزاری میشهچند مرتبه ریست کردم تعداد workspace هارو...
پشتیبانی فنی احسان شیروانیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
79 بازدید
نمایش select به جای نماد معاملاتی | اینسترومنت در بالای هر چارت نرم افزار تحلیل فیوچرز nt8
سلام خسته نباشید.نینجای من کانکت میشه فیلتر شکن هم کانکت هست و تا الان داشت کار میکرد نینجارو بستم باز کردم دیگه چارت نمیاره ولی مثل قبل کانکت هست.البته یک...
پشتیبانی فنی سید وحید علایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
97 بازدید
حل مشکل پیغام loading در چارت نرم افزار تحلیل فارکس نینجا تریدر 8
نینجا وصل میشه و چراغ ریتمیک سبز میشه ولی وقتی چارت رو باز نیکنم چارت نماد لود نمیشه و همش میزنه loading ... ممنون
0 امتیاز
1 پاسخ
97 بازدید
باز نشدن چارت برای هیچ نماد معلامتی فیوچرز حتی بعد از رول اور در نرم افزار نینجا تریدر 8
سلامنینجا بالا میاد و به rithmic وصل میشه و چراغ پایین سبز میشه ولی چارت هیچ نمادی باز نمیشهپچ رو اجرا کردم نشد .در قسمت rollover  هم چیزی نیست که...
0 امتیاز
1 پاسخ
229 بازدید
عدم اتصال دیتا ریتمیک در نینجا تریدر 8 به دلیل زرد ماندن چراغ دیتا
سلام و درود امروز دیتای من قطع شد و چراغش قرمز شد بعدش هر کاری کردم وصل نشد و چراغش روی زرد میماند و سبز نمیشود پیغام خاصی هم نمیدهد .ریست...
پشتیبانی فنی محمد زندی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
181 بازدید
عدم موجود بودن اندیکاتور | نرم افزار ICF -VF software پلتفرم تحلیل و ترید نینجا تریدر 8
سلام و درودمن نرم افزار ICF-VF رو ندارم و در بروفایلم چیزی نیستممنون
پشتیبانی فنی نیما پارسا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
177 بازدید
حذف گزینه live trading موقع کانکت شدن نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
قیمتها در چارت حرکت نمی کردند و وقتی که بعضی از نمادها حرکت می کردند قیمت با متاتریدر اختلاف زیادی داشت. و نینجا رو پاک کردم و دوباره طبق روال...
0 امتیاز
1 پاسخ
261 بازدید
نبودن اندیکاتور ams و mzpak نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
با سلام در درس 7 به اندیکاتور های ams و mzpak  اشاره شد این اندیکاتورها برای من فعال نیست فایل نصبی شو از کجا می توانم تهیه کنمAms  و گشتم پیدا نکردمولی...
پشتیبانی فنی محمد قادری جویباری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
63 بازدید
نیاز به وارد کردن ماشین کد برای دریافت لایسنس ادونز | اندیکاتور icf addons نینجا تریدر 8 ولوم تریدینگ icf market
سلام و خسته نباشیدمن کد ملی را برای دریافت لایسنس icf vf  ارسال کردم ولی الان بعد از چند روز که رفته ام در ان صفحه کد ماشین را میخواهد...
پشتیبانی فنی محمد جواد دوزنده 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
212 بازدید
عدم‌ دسترسی به دوره ولوم تریدینگ icf market در نرم افزار اسپات پلیر (spotplyer)
سلام‌و خسته نباشید. با وحود پرداخت اقساط دسترسی من به بقیه ویدیو دوره غیر فعال شده لطفا پیگیری‌کنید. مرسی
پشتیبانی فنی عرفان مرزبان پور 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
140 بازدید
وصل نشدن به دیتای ریتمیک رایگان ولوم تریدینگ و دیتا دورمن ریتمیک 30 روزه رایگان
سلام -من با وجود امتحان vpnهای مختلف نمیتونم به دیتا وصل بشم.dns هم تغییر دادم باز جواب نداد .ممنون میشم اگه وی پی ان معرفی کنید.یکی از مواردی هم که...
پشتیبانی فنی بهنام محکم 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
123 بازدید
نینجا تریدر 8 من فقط یک روز نشون میده و هر کاری میکنم زوم اوت نمیشه
سلامنینجا تریدر من فقط یک روز نشون میده و هر کاری میکنم زوم اوت نمیشهلطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی سید احمدرضا احمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
85 بازدید
ارور لایسنس نرم افزار NT8 هنگام باز کردن اندیکاتور در پلتفرم نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ ICF MARKET
با سلام بعد از بازکردن چارت هنگام کلیک روی اندیکاتور ارور لایسنس نمایش داده میشود .دوباره لایسنس رو دانلود و کپی کردم و بعد از ری استارت دوباره همون مشکل...
پشتیبانی فنی مهدی سفری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
281 بازدید
ارور login failed نرم افزار آر-تریدر دیتا ریتمیک رایگان پلتفرم تحلیل و ترید فارکس نینجا تریدر 8
سلام در زمان اتصال به آر-تریدر   login failed میگیرم, راه حل هایی که در بخش فنی بود رو انجام دادم, ولی هنوز نمیتونم وصل بشم. میشه ویدئو حل مشکل login failed...
پشتیبانی فنی اسماعیل محمدی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
120 بازدید
درخواست لایسنس جدید نرم افزار جی ال بریج GL bridge نینجا تریدر 8
سلام لطفا جهت حل مشکل زیر لایسنس جدید GL bridge رو واسم بفرستید با تشکر 
پشتیبانی فنی محمد شکری 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
128 بازدید
کانکت نشدن حساب ریتمیک رایگان لول 2 فیوچرز نینجا تریدر 8 دوره جامع ولوم تریدینگ icf market
درود و سلامدیتای ریتمیک رو هم از ریتمیک و هم از دورمن گرفتم ولی ریتمیک کانکت نمی شود و ارر می دهد.یک مساله دیگهرهم که هست در پلتفرم نینجا واسه...
0 امتیاز
1 پاسخ
109 بازدید
عدم در دسترس بودن اندیکاتور آی سی اف وی اف (ICF VF) در پروفایل شخصی
سلام در دوره ی من قسمت دانلود نرم افزار  یک دقیقه ای سی اف  وی اف وجود نداره
پشتیبانی فنی مهدی نصرالهی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
148 بازدید
درخواست صدور لایسنس جدید نینجا تریدر 8 دوره جامع آموزش ولوم تریدینگ icf market
سلام خدمت شما لطفا لایسنس جدید نینجا تریدر رو برای من قرار بدید.
پشتیبانی فنی مهدی نصرالهی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مجید چوخاچی زاده مقدم ۱۴۰۲/۳/۳۱
جواد جوینده ۱۴۰۲/۴/۱
شهاب یزدی زاده راوری ۱۴۰۲/۴/۴
محسن آزاد ۱۴۰۲/۴/۶