آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
211 بازدید
راهنمایی در تغییر سیستم نصب نینجا تریدر 8 و گرفتن لایسنس جدید دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
بنده سیستم جدید گرفتم.چه کاری باید انجام بدم بفرمایید لطفا.
پشتیبانی فنی مهرداد مهدیون 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
563 بازدید
ارور لاگین فیلد (login failed) دورمن دیتا ریتمیک دوره والیوم تریدینگ پیشرفته icf market farsi
سلامبعد از طی کردن چند باره مسیر آموزش داده شده(با vpn و بدون vpn) اما هنوز r trade ارور (login failed) میده.لطفا بفرمایید چکار کنم.
پشتیبانی فنی محمد جواد گلزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
399 بازدید
راهنمایی جهت انجام مراحل درست دیتای لول 2 فیوچرز نینجا تریدر 8
سلام دیتای نینجا نمیاد چطور مطمئن بشم که درست انجام دادم لطفا مراحل کار رو یه بار توضیح بدید ممنون
پشتیبانی فنی هادی سیرائی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
233 بازدید
خطای اتمام لایسنس نینجا تریدر 8 icf market volume trading
سلام ،وقتی نینجا رو باز کردم این اخطار روی مانیتور ظاهر شد ،راهنمایی بفرمایید your licenes key expired,no more day left you need renew your licenes key
پشتیبانی فنی عارف سید موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
332 بازدید
تغییر ماشین کد پروگرام نینجا تریدر 8 دوره volume trading دوره پیشرفته سعید شعبانی بعد از تغییر هارد دیسک
سلام و وقت بخیر . با یه مشکلی تواجرای ninja مواجه شدم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. هارد کامپیوتر با سوکت اول درست کار نمیکرد محل سوکت هارد رو عوض کردم....
پشتیبانی فنی توفیق تابش 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
201 بازدید
آموزش رایگان پکیج اندیکاتور اوردرفلو discotrading نینجا تریدر 8 ورژن icf market
سلام و درود در بخش محصولات من این گزینه وجود داره-میخواستم بدون این گزینه برای چی هست و اینکه چطور باید تنظیم کنمممنونم
پشتیبانی فنی بهنام امیرجانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
302 بازدید
درخواست لایسنس جدید پچر دیتای ریتمیک نینجا تریدر 8
 با سلام. در صورت امکان لایسنس جدید دیتای ریتمیک را در پروفایل اینجانب آپلود نماییدسپاس
پشتیبانی فنی مهران هوشمند 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
216 بازدید
مشکل لود چارت تمپلیت دلتا اسکلپر دوره پیشرفته والیوم تریدینگ icf market
با سلامتمپلیت order flow + delta scalperمن این تمپلیت را برای طلا باز میکنم ولی دیتای ماقبل باز شدن را نشان نمیدهد و هر بار که ریلود میکنم باز هم...
پشتیبانی فنی مسعود عنصری 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
157 بازدید
مشکل لود | بالا آمدن نینجا تریدر 8 دوره والیوم تریدینگ پس از نصب مجدد
سلام و درود برای دومین بار است که وقتی نصب نینجا و متعلقاتش را تکمیل میکنم قبل از ریتمیک ،نینجا دیگه بالا نماد و خطای زیر را میده .دیروز هم همینطور...
پشتیبانی فنی محمد زندی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
205 بازدید
فعال سازی بخش استثنائات ویندوز برای نصب مجدد نینجا تردیدر 8 دوره پیشرفته والیوم تریدینگ
برای نصب مجددنبنجا دوباره باید بخش قرنطینه کنیم یا نیازی نیست
پشتیبانی فنی فردین کریم زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
330 بازدید
لایسنس جدید patcher دیتای ریتمیک دوره پیشرفته volume trading
 با سلام و عرض ادب.در صورت امکان لایسنس جدید دیتای ریتمیک را در پروفایل اینجانب آپلود نماییدسپاس از زحمات پشتیبان گرامی 
پشتیبانی فنی سیدمرتضی هاشمی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
179 بازدید
لایسنس دیتای ریتمیک وارد میکنم خرید ناموفق میزنه.
سلام وعرض ادب نام و ولایسنس دیتای ریتمیک وارد میکنم خرید ناموفق میزنه.
پشتیبانی فنی عارف آسودی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
213 بازدید
درخواست مجدد لایسنس nt8 دوره پیشرفته ولوم تریدینگ icf market
سلام ودرودچون نینجای نصبی من عمل نکرد کلیه فایلهای انرا حذف کردم و مجددا در حال نصب هستم.الان کدهای ماشین پروگرام  و ریتمیک را میخاهم وارد کنم و چون قبلا...
0 امتیاز
1 پاسخ
125 بازدید
نصب نینجا تریدر دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلامبرای ثبت نام در سایت جدید نینجا و گرفتن دیتای CQG راهنمایی میخواستم، واینکه نینجایی که شما برام ارسال کردین را پاک کنم و نینجا جدید را دانلود کنم؟ ممنون...
پشتیبانی فنی راضیه دیلم 1 سال پیش
-1 امتیاز
5 پاسخ
349 بازدید
راهنمایی جهت دریافت دیتا جایگزین cqg
درود بر شمامیدونید که نینجا دیگه یوزر پس 14 روزه به شیوه قبل رو نمیده و ایمیل نمیکنه و من برای اینکه نینجا رو ستاپ کنم و کد مربوط رو...
پشتیبانی فنی پرویز ناظری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
165 بازدید
ارور بالا نیامدن نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ پیشرفته
سلام و درود من مراحل نصب برنامه ها را تا آخر رفتم و ریتمیک هم بالاخره اجرا کردم اما در گام بعد نینجا بالا نیامد . نه شورت کات و نه...
0 امتیاز
1 پاسخ
574 بازدید
ارور لاگین فیلد (login failed) دورمن دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام و عرض ادب من همه مراحل طبق اموزش انجام میدم وی r trader وصل نمیشه و ارور میده با چند تا اکانت مختلف هم چک کردم ریست کردم ولی فایده...
پشتیبانی فنی امیرشهاب ملکی املشی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
321 بازدید
اشکال در گرفتن دیتای Rithmic از هر دو روش گفته شده در دوره ولوم تریدینگ پیشرفته
با سلام و عرض خسته نباشید بعد از وارد کردن موارد خواسته شده در سایت dorman و فشردن گزینه submit demo request به مانند تصویر ارسالی نمیتوانم به مرحله بعدی بروماز...
پشتیبانی فنی جواد خدابنده لو 1 سال پیش
-1 امتیاز
0 پاسخ
122 بازدید
ارور در قسمت گرفتن دیتای ریتمیک دورمن
با سلام و درود برای گرفتن دیتای ریتیمیک با ارور عدم باز شدن کرکره انتخاب کشور مواجه شدم و در گرفتن دیتای ریتمیک همه مراحل رو رفتم ولی لاگین رو...
پشتیبانی فنی ایمان رفیعی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
153 بازدید
درخواست لایسنس دیتای لول 2 فیوچرز ریتمیک دوره پیشرفته ولوم تریدینگ icf market
با سلام و احترام مشکل درلایسنس ریتمیکبرای سیستم دوم
پشتیبانی فنی ارسلان اصغری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
316 بازدید
پشتیبانی فنی عارف آسودی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
144 بازدید
ارور contacting sign up server please wait سایت دیتا ریتمیک دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام عزیزان سایت ریتمیک را هر چه میکنم باز نمیشه هم با وی پی ان امتحان کردم هم عادی. کومبو باکس کشور و ایالت باز نمیشن و خطای زیر میاد
0 امتیاز
1 پاسخ
319 بازدید
معرفی فیلترشکن برای اتصال به دیتای rithmic ninja trader 8
سلام خسته نباشید.برای وصل شدن به دیتای ریتمیک مشکل فیلترشکن دارم دارم. اگه میشه معرفی کنین
پشتیبانی فنی محمد حسن زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
92 بازدید
درخواست تنظیمات والیوم نرم افزار اختصاصی icf_vf دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام وقت شما بخیر. داخل آموزش های کار با نرم افزار استاد گفتن که نباید دوچارت از یک اینسترومنت با تایم فریم های متفاوت رو همزمان باز کنیم برای انکه...
پشتیبانی فنی محمد امیر کرانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
124 بازدید
پیغام خرید ناموفق پچر دیتا لول 2 فیوچرز ریتمیک دوره پیشرفته ولوم تریدینگ icf market
 با سلام من چهار ماه قبل  ددوره را ثبت نام کرده ام الان می خوام ریتمک را بارگزاری کنم  ارور خرید ناموفق می زند ممنونم راهنمایی کنید 
پشتیبانی فنی سیدطالب محمدی پور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
208 بازدید
درخواست لایسنس دیتای ریتمیک دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام ارادت بزرگوار تاییدیه لایسنس رو میزنید
پشتیبانی فنی سید مسعود حسینی فیاض 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
143 بازدید
بسته شدن اتوماتیک NinjaTrader 8 پس از کلیک روی آیکون اجرای اندیکاتور دوره ولوم تریدینگ پیشرفته icf market
سلام وخداقوت من نیجا رو واسه یه سیسیتم دیگم با توجه به لایسنس هایی که شما دراختیار بنده قراردادید واسه سیستم دوم نصب کردم ولی از اونجایی که دسترسی به...
پشتیبانی فنی حامد دلاور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
102 بازدید
ارور خرید ناموفق پچر دیتا ریتمیک دوره پیشرفته ولوم تریدینگ icf market
لایسنس جدید دیتای ریتمیک را از پشتیبانی دریافت کردم اما باز هم پچر ریتمیک فعال نمیشه و پیغام "خرید ناموفق " رو میده !لطفا راهنمایی بفرمایید.
پشتیبانی فنی نیما رامیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
169 بازدید
آموزش راه حل گرفتن دیتای 14 روزه cqg نینجا تریدر 8
با سلام من نسخه جدید را نقل کردم ولی دیتایی که به من میده خیلی اشتباه داره روشی میتوانید به من معرفی کنید برای گرفتن دیتای مناسب.
پشتیبانی فنی محمد بهزادی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
184 بازدید
مشکل لود چارت نینجا تریدر 8 با ادونز های دیسکو تریدینگ icf market farsi
سلام در نصب ادونز ها مرتب خطا میداد که َapp باید خاموش و ری استارت بشه بعد که نصب شدند هم تمپیت ان اجرا نمیشه و فقط کندل میاد
0 امتیاز
1 پاسخ
158 بازدید
پیغام 14 روزه ادونز دیسکو تریدینگ چارت فوت پرینت (footprint chart) نینجا تریدر 8
سلام من تمپلیت ها رو نصب کردم اما فوت پرینت رو که لود میکنم سیستم ارور میده برابر عکس لطفا بررسی بفرمائید
پشتیبانی فنی مهدی شجاعی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
366 بازدید
پشتیبانی فنی امین عاقلی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
192 بازدید
درخواست لایسنس جدید پچر دیتای ریتمیک
درود بیکراندرخواست لایسنس جدید پچر دیتای ریتمیک داشتمممنونم
پشتیبانی فنی سعید اسکندری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
145 بازدید
توضیحات قبل از خرید نرم افزار کپی ترید از نینجا تریدر 8 به متاتریدر 4 icf market
سلام خسته نباشید چرا نمیشه نرم افزار GL bridge رو از سایت خرید کنیم؟ چطور باید خرید کنم؟آیا این نرم افزار روی سرور اختصاصی هم نصب میشه یا خیر؟
پشتیبانی فنی محمدامین صادقی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
159 بازدید
پیغام خرید نا موفق پچر دیتا ریتمیک دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام .وقتی خواستم از پچر ریتمیک استفاده کنم برای تمدید دیتا درخواست لایسنس کرد .لایسنس رو وارد کردم .ارور خرید نا موفق میده.یکبار هم پچر رو از نو نصب کردم...
پشتیبانی فنی ثمین شیرعلیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
230 بازدید
معرفی فیلتر شکن برای اتصال به دیتا ریتمیک دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی
باسلام.برای کانکت شدن دیتای ریتمیک مشکل فیلتر شکن دارم.لطفا معرفی کنین
پشتیبانی فنی عباس فرخ زاد 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
278 بازدید
کانکت نشدن دیتا ریتیمک دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی با فیلتر شکن v2ray
سلام از فیلتر شکن v2ray استفاده کردم بازم به دیتا ریتمیک دسترسی ندارم تمام سرور هاشم تست کردم جواب نداد
پشتیبانی فنی محمد ثابت قدم راسخ 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
282 بازدید
ارور unable to open archive پچر نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی
سلام من نینجا رو نصب کردم ام پچر icf رو نمتونم نصب کنم برابر تصویر ارسالی ارور میده لطفا بررسی می فرمائید؟
پشتیبانی فنی مهدی شجاعی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
250 بازدید
ارور دیتا ریتمیک در نینجا تریدر 8 هنگام اتصال
سلام دوست گرامیدیروز دیتای ریتمیک dorman را مجدد فعال کردم  ولی مشکل rollover پیدا کردم و دیتا را کامل دریافت نمیکردم امروز بعد از اپدیت سیستم کامپیوترکه مجبور به انجامش شدم...
پشتیبانی فنی علی محمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
312 بازدید
ارور دیتا ریتمیک در نینجا تریدر 8 هنگام اتصال
تمام مراحل ثبت نام ریتمیک رو رفتم و با کلی هزینه اضافی vpn معرفی شده شما رو هم نصب کردم ولی کلا دسترسی به دیتام قطع شده
پشتیبانی فنی کوهزاد منوچهری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
139 بازدید
عدم دریافت لایسنس نرم افزار دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام .وقت بخیر .لطفا بررسی بفرمایید لایسنس ها بعد از یک روز برای من نمیاد .ممنون از شما
پشتیبانی فنی مرتضی جهانی باباجان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
145 بازدید
رفع محدودیت سایت نینجا تریدر 8 برای گرفتن دیتا رایگان 14 روزه cqg
با سلام و وقت بخیر .متاسفانه نمیت.نم یوزر نیم و پسورد از نینجا تریدر بگیرم تا بتونم توی پلتفرم اکانتمو فعال کنم در کل سایت کاملا متفاوت شده و اصلا نمیشه...
پشتیبانی فنی محمد قیاسی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
169 بازدید
پیغام ریست 14 روزه ادونز دیسکو تریدینگ icf market
سلام و عرض ادب فوت پرینت که روی چارت باز میکنم همچین اروری میاد 
0 امتیاز
2 پاسخ
253 بازدید
بسته شدن اتوماتیک نینجا تریدر 8 پس از کلیک روی آیکون اجرای ادونز اندیکاتور دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی
سلام و عرض ادب وقت بخیر روی اندیکاتور که کلیک میکنم نینجا بسته میشه میشه راهنمایی بفرمایید البته دیدم که دوستان هم این مشکلو داشتن و باید لایسنس عوض بشه انگار
3 امتیاز
4 پاسخ
269 بازدید
پیشنهاد vpn برای دیتا ریتیمک دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی | راه حل جایگزین دیتا 15 روزه رایگان cqg
سلام وقت بخیر متاسفانه من برای دریافت دیتای ریتمیک مشکل دارم و نمیتونم دیتا دریافت کنم از فیلترشکن های معرفی شده داخل کانال هم استفاده کردم ولی بازم ارتباط با...
پشتیبانی فنی مجتبی نصرتی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
366 بازدید
پشتیبانی فنی مجید چوخاچی زاده مقدم 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
335 بازدید
عدم نمایش صحیح چارت پس از لود ادونز روی چارت
متاسفانه وقتی چارت های 6E  را باز کردم با مشکل که در عکس دیده میشه مواجه شدم لطفا راهنمایی بفرمایید.
پشتیبانی فنی مسعود میری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
145 بازدید
عدم نمایش ادونز دیسکو تریدینگ نینجا تریدر 8 پس از نصب در لیست ادونز های نرم افزار NinjaTrader 8
پس از نصب دیسکو تردینگ روی دسکتاپ در قسمت اندیکترهی نینجا هیچکدوم نصب نشده 
پشتیبانی فنی مهرگان پارساپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
229 بازدید
مشکل لایسنس پچر دیتا ریتمیک دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام لایسنس ریتمیک برای من فعال نمیشه (تا به حال از CQG hsjthni ld;vnl اولین بار هست که میخوام از دیتای ریتمیک استفاده کنم )
پشتیبانی فنی نیما رامیان 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
107 بازدید
عدم دریافت لایسنس نرم افزار اختصاصی icf VF دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
درود .دو الی سه روز گذشته و هنوز لایسنس ارسال نشده 
پشتیبانی فنی سینا صادقی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
سید جلیل سیدنا ۱۴۰۲/۸/۲۹
محمدرضا محبوبی ۱۴۰۲/۹/۳
صادق عابدینی ۱۴۰۲/۹/۴
حامد محمودی پیام ۱۴۰۲/۹/۵