آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
423 بازدید
حل مشکل دریافت دیتا رایگان cqg در آپدیت جدید سایت نینجا تریدر 8
سلام .وقت بخیر.در نصب نینجا وقتی باید به سایت نینجا برم نمیتونم قسمت نوشتن ایمیل رو پیدا کنم .سایت متفاوت از اونی که استاد نشون میده شده .ممنون میشم راهنمایی...
پشتیبانی فنی مرتضی جهانی باباجان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
130 بازدید
مشکل چارت خالی | عدم دریافت دیتا در نینجا تریدر 8
سلام دوست گرامیمتاسفانه رول اور عمل نمی کند. اپدیت هم کرده ام ولی دیتا ندارم.لطفا راهنمایی نمایید.متشکرم
پشتیبانی فنی علی محمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
113 بازدید
منقضی شدن لایسنس ادونز نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی
با سلامبا احترام هنگام اجرای نینجا تریدر با ارور زیر مواجه میشوم، لطفا راهنمایی بفرمایید.با تشکر 
پشتیبانی فنی آرش مدنی علمداری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
573 بازدید
ارور لاگین فیلد (login failed) نرم افزار r trader دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام با اینکه پچر را run میکنم و پیام موفق هم میدهد ولی ارور مشاهده شده در تصویر می ایدبا ادرسی که شما فرمودید user در doorman ایجاد کردم
پشتیبانی فنی آرمین تقی زادگان طهرانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
145 بازدید
عدم دریافت لایسنس نرم افزار اختصاصی icf VF دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام بیشتر از 2 هفتس کد ماشین نرم افزار VF در قشمت مربوطه بارگزاری کردم ولی لایسنس هنوز نیمده
پشتیبانی فنی محسن شادمان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
113 بازدید
عدم نمایش صفحه ورود لایسنس پچر دیتا ریتمیک دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی
سلام مجدد عرض ادب و وقت بخیر دو تا سوال داشتم اولی اینکه من بعد از دیلیت کردن نینجا و همه نرم افزارها الان که پچر ریتمیک اجرا میکنم بهم کد...
پشتیبانی فنی امیرشهاب ملکی املشی 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
686 بازدید
ارور لاگین فیلد (login failed) نرم افزار r trader دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام و احترام؛ اقدام به دریافت یوزر و اکانت ریتمیک می کنم و از طریق پچر هم rtrader و همچنین نینجا تریدر ریست می کنم ولی پس از ورود...
پشتیبانی فنی شهاب یزدی زاده راوری 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
316 بازدید
حذف نشدن نرم افزار r trader دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی از بخش control panel ویندوز
سلام و عرض ادب وقت بخیر واسه unistal کردن r trader با این ارور مواجه میشم میخاستم بپرسم اشکال کار از کجاست
1 امتیاز
3 پاسخ
223 بازدید
ارور this program csnnot be run under Hyper_V پچر ریتمیک دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام و درود من مراحل نصب را تا دریافت کد دوم لایسنس یعنی دیتای ریتمیک جلو رفتم اما هشدار میدهد که :this program csnnot be run under Hyper_Vراهنمایی میفرمایید ایراد کجاست 
پشتیبانی فنی محمد زندی 1 سال پیش
-1 امتیاز
1 پاسخ
341 بازدید
رفع محدودیت سایت نینجا تریدر 8 برای گرفتن دیتا رایگان 14 روزه cqg
امروز میخواستم دیتا بگیرم ولی سایت کامل تغییر کرده آیا دیگه امکان گرفتن دیتا از cqg هست و اگه هست چطوری انجام میشه؟
پشتیبانی فنی حسین سهرابی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
270 بازدید
عدم اجرای نینجا تریدر
با سلام مدتی به سیستم دسترسی نداشتم و الان که می‌خوام نینجا رو اجرا کنم انگار میخواد نصبش کنم و ارور میده که میفرستم عکسشو،تا قبلش هیچ مشکلی تو اجرا نبود...
پشتیبانی فنی حسین سهرابی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
180 بازدید
حذف نینجاتریدر و پچر ریتمیک از دستگاه
سلام در زمان ریستک کردن نینجا به وسیله پچر ، برای گرفتن ریتمیک ، نینجا و پچر حذف شدن 
پشتیبانی فنی امیر احمد لک زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
148 بازدید
درخواست لایسنس نرم افزار دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی به علت تغییر سیستم
من سیستم خودمو عوض کردم ودوباره نینجا رو اومدم نصب کردم واومدم لایسنسهای  ریتمیک رو براساس چیزی که تو پروفایلم بود رو گذاشتم ووقتی تایید زدم خطا داد راهنمایی میفرمایید...
پشتیبانی فنی حامد دلاور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
176 بازدید
درخواست تغییر لایسسنس نرم افزار اختصاصی دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی به دلیل تغییر سخت افزار
سلام و عرض ادب وقت بخیر بنده مادر برد سیستمم تعویض شده و الان نینجا بالا نمیاد و ارور عدم تطابق لایسنس میده نینجا باید پاک بشه و دوباره نصب بشه؟و اینکه...
0 امتیاز
5 پاسخ
366 بازدید
نمایش گزینه ناموفق هنگام ریست r trader در پچر دیتا ریتیمیک دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام دیتای ریتمیک نمیتونم متصل بشم cqg هم تعقیراتی در سایت ب وجود اورده نمیدونم چطور دیتای سی کیو جی بگیرمو اینکه دیتای cqg ک قبلا داشتم ب اتمام رسیده برای...
پشتیبانی فنی محمد امین عطایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
258 بازدید
حل مشکل عدم ارتباط با سرور پچر دیتا ریتمیک دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی
برای فعالسازی دیتای ریتمیک وفتی روی پچر کلیک میکنم پیغام میام عدم ارتباط با سرور پچر ریتمیک ، قبلا کار میکرد و مشکلی نداشت ، دلیلش چیه؟ و از چه...
پشتیبانی فنی مازیار قدیری کاوه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
149 بازدید
درخواست ریست لایسنس اسپات پلیر دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی
سلام وخداقوت من میخوام اسپات پلیر از روی یک سیستم حذف وبرروی سیستم دیگری نصب شود.راهنمایی میفرمایید .
0 امتیاز
1 پاسخ
109 بازدید
عدم لود چارت یا چارت خالی هنگام لود تمپلت دوره رایگان ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام من چارت برام بازمیشه اندیکاتورفوت پرینتم اوکی میشه اعدادمیاره اماوقتی تمپلیت دوره رایگان اجرامیکنم کلاچارت نمودارمیره
پشتیبانی فنی حسین فرهادی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
121 بازدید
ریست لایسنس اسپات پلیر دوره پیشرفته ولو م تریدینگ سعید شعبانی
سلام و درود اسپات پلیر من بدلیل اینکه ویندوزم را عوض کردم حذف شده و نیاز به تجدید دارد  ممنون میشم 
0 امتیاز
1 پاسخ
115 بازدید
عدم دسترسی به کارت ملی برای احراز هویت در دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی
با سلام، من میخوام احراز هویت را انجام بدم ولی متاسفانه به کارت ملی و کارت بانکی ام‌ دسترسی ندارم چون در آلمان زندگی میکنم، چه راهی را پیشنهاد میدید؟آیا...
پشتیبانی فنی سعید امیرجانی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
220 بازدید
خطا در اجرای spotplayer
سلام دوست گرامیدر برخی اوقات هنگام اجرای برنامه خطای زیر مشاهده می شود که با بستن از task manager هم برطرف نمیشود. مجبور به ری استارت هستم.لطفا راهنمایی نمایید.متشکرم
پشتیبانی فنی علی محمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
697 بازدید
اندیکاتور AMS
عرض ادب خدمت دوستان ایا اندیکاتور های AMS مخصوص کسانی هست که در دوره پیشرفته شرکت کردند یا در اختیار بقیه قرار میگیرد با تشکر
پشتیبانی فنی بهادر طاهری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
117 بازدید
عدم دریافت آموزش اسپات پلیر
درود بی کرانمتاسفانه امروز نتونستم به اسپات پلییر وصل شم
پشتیبانی فنی سعید اسکندری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
308 بازدید
عدم اتصال دیتای ریتمیک و نمایش پیغام زیر
سلام ب هر دو دیتای ریتمیک وصل نمیشه این ارور را در دیتای 14 روزه ریتمیک میده
0 امتیاز
1 پاسخ
147 بازدید
ارور در قسمت باز کردن اندیکاتور
درود نینجا تریدر من موقع باز کردن ارور میداد باز نمیشد طبق فیلم اسپات پلیر پاکش کردم و دوباره نصبش کردمدر قسمت فایل لایسنس پس از دانلود ب جای ارائه...
پشتیبانی فنی ایمان رفیعی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
331 بازدید
بسته شدن نینجا تریدر بعد از انتخاب tab اندیکاتور در یک چارت
سلام.من نینجا رو نصب کردم لایسنسها رو هم نصب کردم و مو به مو اجرا کردم .وقتی روی یک چارت میرم و قسمت اندیکاتور رو انتخاب میکنم نینجا تریدر بسته...
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
150 بازدید
نیاز به پسورد اکسترک دانلود فایل لایسنس
سلام و درود ب شما نینجام مشکل داشت باز نمیشد طبق فیلم اموزشی اسپات پلیر پاکش کردم و دوباره نصبش کردم ولی بعد از دانلود فایل لایسنس برای باز کردنش پسورد...
پشتیبانی فنی ایمان رفیعی 1 سال پیش
0 امتیاز
7 پاسخ
373 بازدید
فوت پرینت اپردر فلو درست کار نمی کنه
باسلام فوت پرینت اوردر فلو درست کار نمی کنه همش هنگ می کنه مجبور میمشم ده دیقه یک بار از دیتا سریز تعدا روز چارت دست کاری کنیم راحلی داره 
پشتیبانی فنی عارف سید موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
204 بازدید
نارنجی شدن پوزیشن و عدم امکان تغییر و یا حذف آن
سلام ..در بعضی مواقعی که کانکشن قطع و وصل میشود .... پوزیشین لیمیت را که قرار داده ایم به رنگ نارنجی در می آید و دیگر نه تغییر میکند و...
پشتیبانی فنی داریوش رشیدی 1 سال پیش
1 امتیاز
5 پاسخ
589 بازدید
مشکل در اتصال دیتا ریتمیک در نینجا تریدر 8
سلام من متاسفانه هم با vpn هم بدون vpn قادر به  دریافت دیتا هم از ریتمیک هم از doorman نیستم ولی خود ninja راحت متصل می شود. راه حلی داره...
پشتیبانی فنی آرمین تقی زادگان طهرانی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
191 بازدید
لایسنس icf addons
سلام چند روزه برا لایسنس در خواست دادم برام ارسال نشده ممنون
0 امتیاز
1 پاسخ
439 بازدید
مشکل در تایم اند سلز لیست نینجا تریدر
سلام استاد وقتتون بخیر. تایم اند سلز من در تاپ نمی ایسته و فلش ظاهر می شه و دائم باید بزنیم تا لیست را به بالا ببره. تنظیماتی را که...
پشتیبانی فنی محمد حسن زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
201 بازدید
غیر فعال شدن spot player
 درود اموزشهای من امروز غیر فعالند . علت را بززسی میکنید لطفا؟ 
0 امتیاز
1 پاسخ
133 بازدید
فعال سازی نرم افزار icfvf
با سلام و خسته نباشید من درخواست لایسنس icfvf  رو دادم که متاسفانه بعد از 24 ساعت برای من برای ارسال نشده.اگر ممکن هست پیگیری بفرمایید . با تشکر
پشتیبانی فنی مجتبی نصرتی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
165 بازدید
عدم اجرای اندیکاتور دیسکو تریدینگ
درود بیکرانمتاسفانه ارور زیر برای اجرای دیسکو دریافت کردم
پشتیبانی فنی سعید اسکندری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
210 بازدید
error در log نینجا
با سلام و احترامخواهشا در خصوص error های زیر  در log نینجا تأثیرات آن و نحوه جلوگیری از وقوع آنها راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی احسان شیروانیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
109 بازدید
زمان تعویض شدن کندل
سلام در تریدینگ ویو یه تامر معکوس هست می تونیم ببینم کندل کی عوض میشه تو نینجا هم امکاناتی هست
0 امتیاز
3 پاسخ
199 بازدید
دسترسی به اسپات پلیر
سلامخسته نباشید آیا می توان اسپات پلیر رو روی گوشی نصب کرد وآموزش ها رو از این طریق مشاهده کرد ؟
0 امتیاز
1 پاسخ
263 بازدید
عدم اجرای پچر discotrading
سلام و وقت بخیروقتی کلیک می کنم برای اجرای این خطا میاد( عدم اجرای icf market discotrading reset patch )لطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی فرهاد وحدت نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
111 بازدید
عدم اتصال ام زی به چارت
سلام عزیزمن mz pack را نصب  کردم اما در لیست اندیکاتورها پیداش نمیکنم البته تا حالا فقط روی دروس رایگان توننستم کار کنم
0 امتیاز
1 پاسخ
118 بازدید
درخواست لایسنس برای سیستم اول.
سلام و عرض ادبویندوز سیستم اول تعویض شد. لطفا برای نصب مجدد نینجا لایسنس بفرستید.
پشتیبانی فنی محمدمهدی ایراندوست 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
96 بازدید
عدم اجرای vwap در تایم ماهانه و هفتگی
با سلام vwap در تایم هفتگی و ماهانه بالا نمیاره در اوردر فلو خود نینجا تریدر
0 امتیاز
7 پاسخ
163 بازدید
لاگین نشدن rtrader
با سلامبا توجه به لاگین نشدن ریتمیک تریدر بنده طبق همه مزاحل اموزش و طبق توضیخاتی که برای اقای علی گلی ارضی فرموده بودین درخواست کمک دارم با تشکر
پشتیبانی فنی عباس فرخ زاد 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
278 بازدید
ریست کردن لایسنس سپات پلیر
سلام وقت بخیر من سیستمم رو عوض کردم ممنون میشم لایسنسم spotplayer را ریسv کنید تا با سیستم جدید بیام بالابا سپاس
پشتیبانی فنی سلیمان رحیمی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
230 بازدید
ارور باز کردن نینجا
با سلام و وقت بخیر من متاسفانه هم مشکل نصب ادونز رو دارم هم اینکه برای باز شدن نینجا با این پیغام روبه رو میشم.بعد از لغو پیام هم وقتی...
0 امتیاز
1 پاسخ
247 بازدید
اوردر نگذاشتن جی ال روی کتاتریدر
سلامزمانی که جی ال را روی نینجا و متا اجرا  میکنم و تنپیمات را انجام می دهم وقتی روی نینجا اوردر باز میکنم، اوردر روی متا فعال نمیشهلطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی علیرضا فتاحی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
137 بازدید
مشکل نصب ادونز دیسکو
سلام و خسته نباشید متاسفانه بعد از نصب فایل دیسکو که اون رو از سایت اصلی دانلود کردم بعد از باز کردن مجدد نینجا با ارور زیر روبه رو شدم...
0 امتیاز
1 پاسخ
164 بازدید
مشکل لایسنس gl bridge
سلام من بعد از اینکه سرورها مشکل خورد و دوباره نینجاتریدر رو نصب کریم الان برای نصب دوباره gl اقدام کردم و مراحل رو مطابق فیلم رفتم ولی خب کد...
پشتیبانی فنی فراز کاج 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
145 بازدید
نرم افزار GL bridge
سلام وقت بخیرزمان اجرای ستاپ نرم افزار ارور به شکل تصویر پیوست میده. لطفا راهنمایی بفرمایید.ویندوز 11 و آنتی ویروس سیستم هم آف هست.
پشتیبانی فنی حمید حجتی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
192 بازدید
عدم اجرای ریتمیک دورمن
سلامبعد ورود به نینجا و انتخاب ریتمیک دورمن، پیغام ارور می دهد. لطفا راهنمائی بفرمائید. باتشکر
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی جاهد ۱۴۰۲/۹/۲۰
علی ذوالفقارزاده خراسانی ۱۴۰۲/۹/۲۹
مهشید هاشمی ۱۴۰۲/۱۰/۲
عارف آسودی ۱۴۰۲/۱۰/۶