آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
299 بازدید
خطا باطل شدن لایسنس
سلام وقت بخیر خداقوت برای ورود به نینجا تریدر خطا لایسنس میده و سرعت باز شدن نینجا خیلی پایین هستش از اینترنت tdlte و وی پی ان پر سرعت استفاده...
پشتیبانی فنی محمدمهدی حسنوند 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
138 بازدید
عدم پذیرش لایسنس پچر ریتمیک و اعلام خرید ناموفق
بعد از اینکه مجبور شدم ویندوزم رو پاک کنم و مجدد نرم افزارها رو نصب کنم توی همه موارد مشکلی پیش نیومد و نینجا رو تونستم کامل نصب کنم فقط...
پشتیبانی فنی حسین سهرابی 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
135 بازدید
نصب Ninja جدید
به تازگی نسخه جدید نینجا ریلیز شده استایا باید نینجای خود را آپدیت کنیم؟ در صورت آپدیت برای لایسنس ها مشکلی بوجود نخواهد امد؟
پشتیبانی فنی فریدون طالبی طادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
277 بازدید
محدویت زمانی حساب دمو نینجا
با عرض سلام و ادب. سوالی در مورد حساب دمو نینجا تریدر داشتم. آیا استفاده از حساب دمو نینجا تریدر و دسترسی به دیتا فیوچرز محدودید زمانی دارد؟ برای مثال...
پشتیبانی فنی علی رضا نظیف کردار 1 سال پیش
-1 امتیاز
0 پاسخ
251 بازدید
نصب نینجا تریدر
وقت بخیر من مجبور شدم نینجا تریدر رو کلا پاک کنم ‌‌دوباره نصب کنماما الان از سایت که  دانلود میکنمفایل رو‌که باز میکنم نینجا تریدر 8 و پچر r traderداخلشون فایلهای نصبی...
پشتیبانی فنی امیر تیموری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
422 بازدید
نصب نینجا تریدر
وقت بخیر من مجبور شدم نینجا تریدر رو کلا پاک کنم ‌‌دوباره نصب کنماما الان از سایت که  دانلود میکنمفایل رو‌که باز میکنم نینجا تریدر 8 و پچر r traderداخلشون فایلهای نصبی...
پشتیبانی فنی امیر تیموری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
154 بازدید
لایسنس اسپات
لپتاپ خود را عوض کردم الان لایسنس اسپات پلیر جواب نمیدهد
پشتیبانی فنی امیر عباس هخامنشی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
442 بازدید
پشتیبانی فنی امیر جوهری مقدم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
466 بازدید
پشتیبانی فنی امیر جوهری مقدم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
678 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ
240 بازدید
عدم اتصال به ریتمیک دورمن
سلاممن نینجا قبلی را پاک کردم و مجددا نصب نمودم. دیتای ریتمیک دورمن هم مطابق ویدئو نصب و تایید گرفتم. اما در قسمت کانکشن اقدام به اتصال کردم ولی پیغام...
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
0 امتیاز
9 پاسخ
417 بازدید
work space
سلام من ورک اسپیس رو تنظیم کردم ولی وقتی همه چارت ها رو روی گلوبال ست می کنم کندل دقیق بهم نشون نمیدهدر صورتی که چارت روزانه رو هم تیک...
پشتیبانی فنی محمد حسین ایزدی 1 سال پیش
0 امتیاز
6 پاسخ
360 بازدید
متصل نشدن ریتمیک
درود بر شما.متاسفانه با ویندوز و سیستم نو مراحل رو یک به یک طی کردم ولی زمان تست اتصال با این خطا مواجه شدم.CQGبه راحتی متصل شد اما ریتمیک نه....
پشتیبانی فنی امیرعلیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
261 بازدید
اتمام لایسنس
سلام وقت بخیرزمانی که نینجا رو باز کردم ارور داد که لایسنس شما تموم شده و هیچی ازش نموندهو بسته شد دیگه باز نمیشه
پشتیبانی فنی محمد عباس زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
290 بازدید
Spot player
Salam man Laptopam ro Avaz kardam ghadimie windows bod jadide Mac  Alan mikham spot ro ro mac biaram chikar bayad konam?    Ninja ro hamon windows bemone faghat spot mikham...
پشتیبانی فنی سالار آقابیگی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
157 بازدید
لایسنس و ارور پچر ریتمیک
سلام لایسنس رو وارد پچر ریتمیک کردم اما ارور داد 
پشتیبانی فنی مهدی امیری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
172 بازدید
لایسنس نینجا
سلام من نینجامو پاک کردم ودوباره نصب کردم توی پروفایلم لایسنس قدیمی هست و جای کد ماشین پره اگه امکان داره یه لایسنس جدید میخواستم ممنون
پشتیبانی فنی امین شیردست 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
139 بازدید
دریافت لایسنس ابزارهای نینجا
سلام در ویدیو آموزشی استاد دو عدد لایسنس دانلود میکنن که یکی برای ابزارها نینجا هست من این لایسنس رو دریافت نکردم
1 امتیاز
3 پاسخ
533 بازدید
عدم نمایش mzpack
با سلام بعد از نصب mzpack در قسمت اندیکاتور نینجا نمایش داده نمیشه. نینجا رو بعد از نصب دوباره اجرا کردم. ولی بازم نمایش داده نمیشه. ورژن نینجا 8.027 است...
پشتیبانی فنی علی رضا نظیف کردار 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
120 بازدید
مشکل در اتصال به نینجا تریدر
ضمن عرض سلام و خسته نباشید.من طبق فرمایش پشتیبان محترم کد و پسورد جدیدی برای نینجا تریدر دریافت کردم و در قسمت کانکشن هم در قسمتنینجا تریدر کانتینیوم و هم...
پشتیبانی فنی سیدداریوش افتخاری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
145 بازدید
ارور آپدیت ورژن جدید نینجا
سلام. نینجای من ارور آپدیت میده.نمیتونم کانکت شم
پشتیبانی فنی محمد محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
228 بازدید
عدم اجرای پچر ریتمیک
سلام.برای دریافت لایسنس پچر ریتمیک رو بعد از انتقال به روی دیسکتاپ اجرا میکنم ارور میده که این فایل this program can not be run under Hyper-V! 
0 امتیاز
1 پاسخ
160 بازدید
ارور دیتا ریتمیک
سلام من چند بار دیتا گرفتم ولی دوباره ارور میده
پشتیبانی فنی مهدی روشندل 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
136 بازدید
لاینسس اسپات
سلاممن لب تاپ نو خریدم و ویندوز 11 نصب هست اسپات پلیر را نصب کردم و در فیلم اول دیدم که جناب مهندس تاکید داشتند ویندوز 10 باشه،الان ویندوز را...
پشتیبانی فنی محمدرضا دودی نیا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
267 بازدید
راهنمایی در خصوص vpn
 با سلام و احترام لطفا در مورد فیلتر شکن راهنمایی بفرمایید با اینکه فیلتر شکنهای گرانی را از سایت اصلی خارجی خریداری کردم کارایی ندارد .با توجه به اینکه دسترسی به...
پشتیبانی فنی احسان شیروانیان 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
169 بازدید
لایسنس نینجا
سلام و خسته نباشیدمن از دانشجوهای دوره های قبل هستم بعد از چند ماه اومدم نینجا رو باز کردم و ارور لایسنس داد و اون قستمتی هم که باید کد...
پشتیبانی فنی حامد جمشیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
179 بازدید
ارور لایسنس از طرف نینجاتریدر
سلام وقتی نینجارو باز میکنم و به دیتای CQG کانکت میشم بدون هیچ مشکلی وصل میشه و حتی یک چارت 6E رو هم باز میکنم ولی وقتی که تب اندیکاتور...
پشتیبانی فنی مجید چوخاچی زاده مقدم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
144 بازدید
دقیق نبودن چارت در نینجا تریدر
سلاموقت بخیرمن فعلا از داده سی کیو جی نینجا تریدر استفاده میکنم چیزی که متوجه شدم اینکه چارت های نینجا که در بخش فیوچر هست حدود 45 دقیقه یا سه...
پشتیبانی فنی حامد قربانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
175 بازدید
فیلتر شکن
فیلتر شکن مناسب میشه معرفی کنید لطفا ، دو سه تا اکانت پولی دارم اما متاسفانه جواب نمیده ، میشه یه سایت یا یه نفر مورد اعتماد و کار درست...
پشتیبانی فنی مهدی عزیزی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
267 بازدید
مشکل در اتصال برای دریافت دیتا در نینجا تریدر
ضمن عرض سلام و خسته نباشید.من مجبور به حذف و نصب دوباره نینجا تریدر شدم. در نصب قبلی که البته با کمک همکاران محترم سایت تکمیل شد با هر بار...
پشتیبانی فنی سیدداریوش افتخاری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
340 بازدید
عدم اتصال به دیتای ریتمیک
با سلام بنده به دیتای ریتمیک وصل نمیشمخطایی که میده اینه اما با نرم افزار وصل میشم و مشکلی نیست
پشتیبانی فنی سید محمد علی یزدان پناه 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
244 بازدید
برای کانکت نینجا ارور میگیره
ارور در هنگام کانکت شدن نینجا با ریتمیک طبق عکسی که فرستادم بوجود میاد لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم مشکل رو برطرف کنم
پشتیبانی فنی مجید پوردهقان 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
138 بازدید
راهنمایی جهت پیدا کردن بهترین کانفیگ برای نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر من یک ماهی هست دوره رو خریداری کردم  و سیستمی که پیدا کردم با بودجه‌ام این هستش آیا مناسب ؟ Intel Core i7 10700KF 8x 5.1GHz32GB DDR4-RAM PC-3000Nvidia GeForce...
پشتیبانی فنی مهرگان پارساپور 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
382 بازدید
خطا در اتصال به داده ریتمیک
سلاموقت بخیربا وجود اتصال به اینترنت ، خطای عدم دسترسی به اینترنت رو میده و با دو تا مودم مختلف چک کردم حتی با فیلت//ر شکن هم بررسی کردم (...
1 امتیاز
1 پاسخ
332 بازدید
خطا در اتصال به دیتا my ninja countinum (CG)
سلاموقت بخیرسه روزی هست که امکان اتصال به دیتا my ninja countinum (CG) رو ندارم این به خاطر تعطیلات میلادی ، و تعطیلی بازار هست ؟ یا به خاطر محدودیت...
0 امتیاز
1 پاسخ
243 بازدید
پشتیبانی فنی رضا اسدی 1 سال پیش
1 امتیاز
3 پاسخ
305 بازدید
کندی در اجرای اندیکاتور
با سلام و عرض خسته نباشیدبا کندی اجرای دستورات در نرم افزار مواجه هستم، سیستم مناسب است و اینترنت وصلاز Task manager استفاده از ظرفیت بالای سیستم را به نرم...
پشتیبانی فنی محمد جوادی‌فرد 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
268 بازدید
playback connection کار نمیکنه
سلامتمام فایلهای هیستوریکال دیتا رو از سایت دانلود کردمدر پوشۀ dbextract شدبا وی پی ان و بدون وی پی ان تست کردملینکهای آموزشی youtube رو دیدمیگ بار هم پچر نینجا...
پشتیبانی فنی امیر افضلی 1 سال پیش
2 امتیاز
3 پاسخ
361 بازدید
1 امتیاز
1 پاسخ
423 بازدید
پشتیبانی فنی احمد قشقایی 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
263 بازدید
حذف کل برنامه ها
سلام به دلیل مشکل سیستم و نصب ویندوز همه برنامه ها حذف شدن لطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی مهدی علیپور 1 سال پیش
1 امتیاز
3 پاسخ
263 بازدید
نینجا تریدر
سلاممدت چند روز هست وقتی نینجا تریدر را باز می کنم صدای بوق( بیپ به فاصله هر دو ثانیه) می دهد. وارد نرم افزار میشیم و راحت کار می کنیم...
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
1 امتیاز
3 پاسخ
317 بازدید
لایسنس نینجا
برای انخاب اندیکاتور به این پیام میرسم و بعد نینجا قطع میشود
پشتیبانی فنی محسن بیاتانی 1 سال پیش
1 امتیاز
5 پاسخ
193 بازدید
موقع اجرای اندیکاتور نرم افزار نینجا تریدر بسته میشه
سلاموقت بخیربعد از نصب برنامه های مربوطه و وارد کردن لایسنس ، موقعی که یک چارت رو بالا میارم و روی گزینه اندیکاتور میزنم یک اروری ظاهر میشه که تصویرش...
1 امتیاز
1 پاسخ
311 بازدید
دریافت جایره
درودخواستم جایزه مسابقه 5 سوالی که لایسنس بریج هست و دریافت کنم ممنون
پشتیبانی فنی حمیدرضا ارسطو کسمایی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
179 بازدید
GL BRIDGE
سلام . میخواستم نرم افزار جی ال بریج رو ریالی بخرم . ممنون
پشتیبانی فنی محسن خبیری 1 سال پیش
1 امتیاز
3 پاسخ
506 بازدید
GL BRIDGE
با سلام ادمین جان وقت بخیر خسته نباشیدوقتیه تی پی 1 یا مثلا 2 توی نینجا زده میشه توی متا تریدر پوزیشن بسته نمیشه
پشتیبانی فنی بهادر بیانی 1 سال پیش
1 امتیاز
3 پاسخ
328 بازدید
تنظیمات باقی نمی مانند
تنظیمات اندیکاتور ها باقی نمی مانند و دفعه بعد از اول باید پیاده شوند
پشتیبانی فنی محمدرضا میقانی 1 سال پیش
1 امتیاز
3 پاسخ
418 بازدید
GL-BRIGDE
سلام وقتی جلبریج را باز میکنم پیغام اپدیت ورژن بالاتر میکند چگونه میتوان ورژن جدید نصب کرد؟
پشتیبانی فنی ابراهیم جمالی 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
429 بازدید
پشتیبانی فنی محمدرضا میقانی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مسعود سعادتی ۱۴۰۲/۱۲/۲۱
حسین کبشی ۱۴۰۲/۱۲/۲۲
محمد حسین ایزدی ۱۴۰۲/۱۲/۲۲
کیانوش فیروزی ۱۴۰۲/۱۲/۲۲
مهدی خیرخواه مزینان ۱۴۰۲/۱۲/۲۴
مهدی خیرخواه مزینان ۱۴۰۲/۱۲/۲۴