آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

تالار گفتگوی دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

2 امتیاز
4 پاسخ
295 بازدید
فیشینگ
سلام و خسته نباشید خدمت شماشما فرض رو بر این بگیرید که قیمت به های روز رسیده حالا ما از روی فوت پرینت میتونیم این استناد رو بکنیم زمانی که...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی نایینی 1 سال پیش
3 امتیاز
2 پاسخ
344 بازدید
اردر ها در اردر بوگ
سلام و عرض خسته نیاشید خدمت شما طبق برداشتی که از ویدیو ها کردم در اردر بوک 3 نوع سفارش داریمیا سلر پسیویا بایر پسیویا لیمیت برای پروفیت این دیدگاه ایا درسته؟چون...
0 امتیاز
2 پاسخ
256 بازدید
دیدن مدت زمان باقیمانده کندل ساعتی در چارت ساعتی
با سلام و عرض ادب خدمت اساتید و دوستان مجموعه ICF.لطفا تنظیمات لازم جهت دیدن مدت زمان باقیمانده از کندل ساعتی بفرمایید. با تشکر فراوان
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی رضا حقیقی 1 سال پیش
2 امتیاز
2 پاسخ
375 بازدید
ترند تریدینگ
با سلام اساتید تو چند هفته گذشته دیدیم که طلا روند صعودی داشته تو این روند هم اصلاحاتی داده میخوام ببینم این اصلاحات در تایم روزانه رو میتونیم به عنوان p2 ...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مهرداد دهقانی 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
397 بازدید
افزایش زمان پینگ در استفاده از وی پی ان جهت گرفتن دیتای ریتمیک
برای گرفتن دیتای ریتمیک ناچارم از وی پی ان استفاده کنم که در اینصورت زمان پینگ شدیدا افزایش پیدا میکنه یعنی اینکه دیگه این دیتا بدرد نمیخوره البته با وی...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مجید چوخاچی زاده مقدم 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
343 بازدید
تشخیص 50 درصد
سلامایا ما 1و2 را میتوانیم به عنوان کارکشن در نظر بگیریم که بخواهیم در 50درصد دنبال پوزیشن باشم یا اینکه باید سه را در نظر داشته باشیم به عنوان موومنت...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سهیل مبرهن نیا 1 سال پیش
-1 امتیاز
2 پاسخ
308 بازدید
استاد یار
علی اقا سلامهمونطور که در همین بخش که سوال مطرح میکنم آمده دلتای دایور جنس(دلتا سازگار) هم جهت بودن کندل و دلتا هست یعنی دلتا سبز کندل سبز و برعکس...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمدرضا خدادادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
284 بازدید
نوار سبز و قرمز
وقت بخیر خسته نباشید بعضی مواقع که ترید سایز یا بیگ سایز میزنه روی چارت این دو نوار سبز و قرمز هم نمایان میشه خواستم بپرسم معنای این ها چیه...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی کارگر 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
482 بازدید
مفهوم دایور جنس
سلامدلتای دایور جنس یعنی هم جهت بودن دلتا و کندل فرضا کندل قرمز و دلتاهم قرمز که برتری فروشندگانه نسبت به خریداران  اما در تمپلت فوت پرینت دیسکو سیگنال دلتای...
1 امتیاز
2 پاسخ
326 بازدید
نواحی در فوت پرینت
سلام اگر تعداد زیادی چارت بخام فوت پرینت باز کنم برای سبک شدن سیستم تعداد روزها رو مثلا ۱ روز انتخاب کنم در نشان دادن نواحی از جمله پیوتها ممکنه...
1 امتیاز
2 پاسخ
216 بازدید
عدد دقیق یک حجم
با سلام ووقت بخیر برروی چارت نینجا یک نقطه داریم مثلا vwapیا pocیا Vlimit که انتست هستند و به صورت خط مشاهده میکنیم[بنده به glbridge دسترسی ندارم ]سوال:برای اعمال دقیق این...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ فرهود اقاپورزنگنه 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
425 بازدید
دیتا CQJ
با سلام من سه ماه پیش دیتا CQJ رو روی دمو نینجا دریافت کردم اما بعد از فایل نصبی نینجا شما وقتی یوزر و پسورد رو میدادم مینوشت که معتبر...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی پولادوند 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
391 بازدید
فیشینگ
سلام خسته نباشید من میخواستم فیشینگ ناحیه مشخص شده رو معامله کنم خواستم از شما بپرسم نقطه وروئم در کجا درسته؟
1 امتیاز
1 پاسخ
229 بازدید
weekly volume profiles
سلام و وقت بخیر خسته نباشید میگم به بچه های پشتیبانیهمونطور که بهتر میدونید، لبه های ولوم پروفایل هفتگی (هفته قبل) لبه های پُر واکنشیه توی مارکت.من تا امروز ترید هایی...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد شاهکوهی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
446 بازدید
مشکل در دلتا پرینت
سلامچرا برای من سه عدد دلتا پرینت میاد با این که داخل تندیکاتور فقط یک دلتا پرینت بارگزاری کردم
0 امتیاز
1 پاسخ
419 بازدید
سشن امریکا
سلام من یکی از چارتهای من سشن امریکا هست اما در لحظه باز شدن سشن و تا الان که نیم ساعت از سشن گذشته چارت حرکت نمیکنه کانکت هم هستم
2 امتیاز
3 پاسخ
352 بازدید
نحوه حذف خطوط در دیسکو
درود خدمت استاد عزیز و پرتلاش. استادجان در فیلم شماره 39 (قسمت اول آپدیت فوت پرینت) دردقیقه 39 آموزش نحوه برداشتن خطوط رو در حال آموزش هستید که فیلم کات...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ فرزادکمالیان فرد 1 سال پیش
2 امتیاز
2 پاسخ
366 بازدید
والیوم لیمیت امریکا
سلامسوالی که داشتم راجبی یکی از چارت ها بود ان هم چارت یک دقیقه امریکا فقط ببینید درست میگم یا نهتایم یک دقیقه امریکا+پیووت+ولیوم پروفایل سشن +وی وپ سشندرست هست...
2 امتیاز
2 پاسخ
251 بازدید
تشخیص ترند در دیپ مارکت
باسلاماستاد توی فیلم ها فرمودن که در دیپ مارکت به هیچ عنوان سل نزنید. من امروز توی 6e ترند رو به درستی تشخیص دادم ( یه مومنتوم بصورت ریزشی)  ولی...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
300 بازدید
نینزا رنکو
سلام سوال اول:من از تمپلت فوت پرینت دییکو و تنظیمات نینزا رنکو استفاده میکنم میخام در همین تمپلت ترید سایز و جذب رو بتونم ببینم راهنمایی میفرمایید تنظیماتش رو چگونه انجام...
سوالات مرتبط
جلال اصغرزاده ۱۴۰۳/۵/۲۳
رضا طلوعی ۱۴۰۳/۵/۲۷
ادریس بایزیدی ۱۴۰۳/۵/۳۱
محمد شفیعیان نجف ابادی ۱۴۰۳/۶/۴
مهرداد حکیم زاده ۱۴۰۳/۶/۷
مهران غلامی آبکنار ۱۴۰۳/۶/۸
سعید لوافیان نژاد ۱۴۰۳/۶/۹