آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

تالار گفتگوی دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

1 امتیاز
1 پاسخ
291 بازدید
Atm
در ادامه سوال قبل در همون لحظه یا چن دیقه بعد  هم فرض بفرمایید دقیقا روی یک اینسترومنت دیگر پوزیشنم فعال میشه با atm که درست انجام میده و tp&slرو...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمدرضا خدادادی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
348 بازدید
Atm
سلام مجدد سوال پرسیدم چرا برخی پوزیشنها که من میگیرم بر اساس atm استراتژیsl &tp فعال نمیشه و من ۴ کنترکت تعریف کردم درatm اما فقط ۱ کنترکت باز میسه اونم...
3 امتیاز
1 پاسخ
368 بازدید
Drawing tools
با سلام ووقت بخیرایا امکان ایجاد نواز ابزار دلخواه برای استفاده از drawing tools در نینجا وجود دارد؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ فرهود اقاپورزنگنه 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
274 بازدید
Atm
سلامبارها پیش اومده من بر اساس atm همیشه پوزیشن میگیرم و ۴ کانترکت چرا پوزیشن من فعال میشه ولی استاپ و تی پی من گذاشته نمیشه و از استاپ و تی...
2 امتیاز
1 پاسخ
901 بازدید
بیگ‌سایز و ترید سایز
سلام وقتی یک نقطه ترید سایز یا بیگ سایز میزنه باید همون نقطه رو در نظر بگیریم به عنوان حمایت یا مقاوت برای برگشت قیمت زیر اون یا کل کندل رو؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی کارگر 1 سال پیش
2 امتیاز
1 پاسخ
332 بازدید
اوردر بوک
سلام از کجا میشه متوجه شد که اون اورد بزرگ توی اورد بوک جذب شد یا مقاومت ایجاد کرد و قیمت برگشت؟ کلا در مورد اوردر بوک زیاد توضیح داده نشد فقط...
3 امتیاز
1 پاسخ
485 بازدید
ATS در استراتزی یک دقیقه
سلام ats رو که من استفاده میکنم وقتی حجم میره بالا بعضی اوقات به صورت پر رنگ و هایلایت درمیاد و من اون نقطه رو در نظر که میگیرم در...
4 امتیاز
2 پاسخ
367 بازدید
تجمیع چند ناحیه حجمی در کارشن برای ورود
سلام و وقت بخیر عرض میکنم به بچه های عزیز پشتیبانیممنون بابت زحماتشرح ناحیه فعلیمون:تاریخ: 28oct 2022ترند Daily :تثبیت کندل بالای آخرین high در روند نزولیانتظارات:گرفتن کارکشن در روند Daily ترند...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد شاهکوهی 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
446 بازدید
حجم یک دقیقه
سلام وقت بخیر ، تو روش tvvr من با اینکه روند و لبه ها رو درست تشخیص میدم ولی تو نقطه ورود مشکل دارم ، در واقع حجم های یک...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی هویزاوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
495 بازدید
جیگسا
با عرض سلام و وقت بخیرآیا استفاده از T&S و orderbook جیگسا رو بجای دیسکو پیشنهاد میدین؟؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ وحید کریمی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
448 بازدید
اندیکاتور دیسکو رنج ولوم پروفایل
با سلام و عرض ادب خدمت اساتید و دوستان مجموعه  ICFدر چارت روزانه بخش اول استراتژی، آیا امکان دارد ما اندیکاتور دیسکو رنج ولوم پروفایل را در تایم ماهانه به...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی رضا حقیقی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
538 بازدید
ترید سایز
سلام معنای این ترید سایز در روند صعودی چیه؟ کندل سبز بسته شده اما با یک تیک ۱۲۵ تا فروخته و قیمت باز رفته بالا، قدرت خریدار رو میرسونه؟
0 امتیاز
1 پاسخ
558 بازدید
ترید سایز
سلام چرا اینجا vزده 441 ولی بالایی سبز شده ۱۷۵ ؟ همیشه باهم یکی میشن اما چرا اینجا فرق دارن؟ چه معنایی داره
0 امتیاز
1 پاسخ
442 بازدید
ترید سایز s&p
سلام بهترین ترید سایز برای s&p در زمانی که مارکتش خیلی حجیم میشه چقدر هست؟ بر چه اساسی باید ۱۲۵ که کمترین هست استفاده کنیم؟ کی باید از بیشترین لیمیت...
0 امتیاز
1 پاسخ
359 بازدید
حرکت نکردن لیست
سلام و عرض احتراممدتی هست که لیست تایم اند سلز لیست که دارم حرکت نمیکنه ، یعنی قیمتهای جدید که میاد باید از بالا در خط جدید اضافه بشه و...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ حسین شرفشاهی 1 سال پیش
2 امتیاز
4 پاسخ
858 بازدید
ترند تریدینگ و کومولوتیو دلتا
با سلام خدمت اساتید محترم استاد شعبانی همیشه داخل ویدیو ها اینیستا یک چارت یک ساعته با اندیکاتور کومولتیو دلتا دارن میشه توضیح بدید از این چه دید گاه ای میگیرن
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ اصغر جاماسب 1 سال پیش
3 امتیاز
2 پاسخ
492 بازدید
معامله بر اساس tvvrو استاپ های پشت هم
سلاممن در این معامله استاپ های پشت سره هم خوردم که دلیلش نمیدونم تقیقا هم طبق استراتزی پیش رفتماولین معامله که روی وی اچ قرار داشتم که با دیدن بیگ...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سهیل مبرهن نیا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
259 بازدید
dom
سلاممن تنظیمات را روی600 قرار دادم اما هر چند دقیقه یکبار اندازه هیستوگرام ها خیلی زیاد میشه ایا راه حلی داره؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سهیل مبرهن نیا 1 سال پیش
2 امتیاز
1 پاسخ
591 بازدید
خطوط پیوت
با سلام در بیان استراتژی فیشینگ به مانند شکی زیر . استاد از چه طریقی پیوتهای مربوت به همه روزها را که با دایره های کوچک مشخص شده آورده است؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مازیار قدیری کاوه 1 سال پیش
-1 امتیاز
1 پاسخ
426 بازدید
بسته کندل ۴ ساعته
با سلام ووقت بخیر در مورد کلوز کندل ۴ ساعته با توجه به اختلاف زمانی یکساعته که در نینجا با متا وجود دارد کدوم کلوز رو باید مد نظر قرار داد؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ فرهود اقاپورزنگنه 1 سال پیش
سوالات مرتبط
جلال اصغرزاده ۱۴۰۳/۵/۲۳
رضا طلوعی ۱۴۰۳/۵/۲۷
ادریس بایزیدی ۱۴۰۳/۵/۳۱
محمد شفیعیان نجف ابادی ۱۴۰۳/۶/۴
مهرداد حکیم زاده ۱۴۰۳/۶/۷
مهران غلامی آبکنار ۱۴۰۳/۶/۸
سعید لوافیان نژاد ۱۴۰۳/۶/۹