آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
100 بازدید
فوت پرینت دیسکو
سلام وقتتون بخیر توی تنظیمات فوت پرینت دیسکو خطوط که مثل ریتنگل هستند رو باید از کدوم بخش تنظیمات حذف کنم و سوال دوم تنظیمات که برای فلش زدن بعد...
پشتیبانی فنی احسان تقوایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
120 بازدید
پرینت اسکرین از نرم افزار اسپات پلیر
سلامخسته نباشید چرا نمی توان از اسپات پلیر پرینت اسکرین گرفت ؟
پشتیبانی فنی حامد دلاور 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
175 بازدید
دیتای ریتمیک و دسترسی به آن
دیتای ریتمیک رو بر اساس آموزش ها بایست از دو سایت dorman و rithmic با ایمیل فیک، قرار هست بگیریم.اگر چنانچه این دو سایت دیگر ایمیل فیک قبول نکردن(مانند سایت...
پشتیبانی فنی حمیدرضا صالحی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
138 بازدید
مشکل اجرا نشدن پچر
با سلام وقت بخیرپچر نینجا (icf market nt8 patcher) اجرا نمی شود. لطفا راهنمایی بکنید.پیغام خطایی هم نمیدهد.ممنون روز خوش 
پشتیبانی فنی مهدی شجاع زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
129 بازدید
عدم فعال سازی نرم افزار ، کد ماشین پروگرام و کد ماشین دیتای ریتمیک
سلام و خسته نباشید مجدد من چند روز پیش درخواست کد ماشین پروگرام و کد ماشین دیتای ریتمیک دادم هنوز برای من ارسال نشده است ممنوم می شوم پیگیری بفرماییدتشکر
پشتیبانی فنی رضا جلالی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
لایسنس ادونز icf_vf
با سلام و عرض احترامبنده دو سه روز پیش درخواست لایسنس ادونز یک دقیقه رو در پنل کاربری ثبت کردم اما هنوز برایم ارسال نشده است.
پشتیبانی فنی حمیدرضا عندلیب 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
190 بازدید
درخواست لاینسن جدید نینجا
درود بی کراناحتمالا نینجای بنده نیاز به لایسنس جدید دارهسپاس
پشتیبانی فنی سعید اسکندری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
140 بازدید
تغییر لایسنس اسپات پلیر
سلام و درود.درخواست دارم با توجه به تغییر سیستم بنده .لایسنس اسپات پلیر را برای بنده ریست بفرمایینبا تشکر
پشتیبانی فنی عباس فرخ زاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
116 بازدید
خطای لایسنس موقع باز کردن نینجا
سلاموقت بخیراز دیروز موقع باز کردن نرم افزار نینجا ، خطایی زیر نشون داده میشه و اجازه لود شدن برنامه رو نمیده من هیچ تغییری در برنامه ندادم به غیر از...
پشتیبانی فنی حامد قربانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
135 بازدید
عدم ورود به نینجا
سلام.بعد از دریافت لایسنس و اتمام کارهای نصب.خاستم وارد بشم که این پیغام امد.
پشتیبانی فنی امیرحاتمی کیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
87 بازدید
پچر ریتمیک حذف شده است.
سلام دوست گرامی متاسفانه پچر ریتمیک توسط سیستم ویروس شناسایی و حذف شده است  و سیستم قابل به روز رسانی جهت دریافت داده ریتمیک نمی باشد . دستورات شما اجرا شد ولی...
پشتیبانی فنی علی محمدپور 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
155 بازدید
دریافت نکردن لایسنس در سایت
درود.بیش از 10 ساعت از  درخواست لایسنس گذشته.ولی هنوز در پنل قرار نگرفته.نرم افزار ی ال بریج و یکدقیقه ای هم که خرید کردم بعد 48 ساعت نیامده.ممنون میشم پیگیری...
پشتیبانی فنی امیرحاتمی کیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
144 بازدید
باز نشدن دوره در اسپات پلیر
با سلام واحترامدو روزه دوره ها در اسپات پلیر باز نمی شود و با انتخاب دوره در اسپات یک دایره میچرخد و هیچ اتفاقی نمی افتد(مانند تصویر ) ممنون میشوم...
پشتیبانی فنی مجید علی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
172 بازدید
مشکل در نصب ادونز
سلام وقت بخیربعد از نصب ادونز icf هر ادونزی که می خوام نصب کنم ارور می ده.لطفاً راهنمایی کنیدتشکر
پشتیبانی فنی نسیم رضایی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
103 بازدید
در روزهای تعطیل از کودوم کانکشن استفاده کنیم
با سلام با توجه به اینکه در روزهای تعطیل کانکشن ریتمیک وصل نمی شه چیکار کنیم از پلی بک کانکشن استفاده کنیم
پشتیبانی فنی عارف سید موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
181 بازدید
درخواست جدول حجم ها و استاب ها
سلام لطفا فایل جدول لیمیت ها و استاپ ها رو برام بفرستید
پشتیبانی فنی مجید چوخاچی زاده مقدم 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
107 بازدید
گزینه جستجو در سوالات فنی
با سلام و عرض ادبمن هرچه تلاش کردم قسمتی به عنوان جستجو در بخش سوالات فنی پیدا نکردم، اگر گزینه جستجو در این قسمت وجود دارد لطفا بنده را راهنمایی...
پشتیبانی فنی حمیدرضا عندلیب 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
139 بازدید
پچر ریتمیک حذف شده است
متاسفانه پچر ریتمیک حذف شده است و نتونستم بازیابی کنم. تنظیمات NT8 هم بهم ریخته است و چارت باز نمیشود. برای ریست دستگاه جهت فعال سازی مجدد دوره ریتمیک خواستم...
پشتیبانی فنی علی محمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
144 بازدید
دریافت پی دی اف حجمها واستاپها
با عرض سلام و عرض ادبلطفا  پی دی اف حجمها واستاپها را برای من ارسال کنید ممنون میشم.
پشتیبانی فنی علیرضا ارکیان 1 سال پیش
1 امتیاز
6 پاسخ
360 بازدید
باز نشدن دوره در spotplayer
من در حال مطالعه بودم تا اینکه امروز برای ادامه بر روی  هر کدام از ودیو ها کلیک کردم error مربوط به عکس را میدهد
پشتیبانی فنی سید شهریار ضیایی اسکویی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶