آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
140 بازدید
عدم دریافت لایسنس نرم افزار دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام .وقت بخیر .لطفا بررسی بفرمایید لایسنس ها بعد از یک روز برای من نمیاد .ممنون از شما
پشتیبانی فنی مرتضی جهانی باباجان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
146 بازدید
رفع محدودیت سایت نینجا تریدر 8 برای گرفتن دیتا رایگان 14 روزه cqg
با سلام و وقت بخیر .متاسفانه نمیت.نم یوزر نیم و پسورد از نینجا تریدر بگیرم تا بتونم توی پلتفرم اکانتمو فعال کنم در کل سایت کاملا متفاوت شده و اصلا نمیشه...
پشتیبانی فنی محمد قیاسی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
170 بازدید
پیغام ریست 14 روزه ادونز دیسکو تریدینگ icf market
سلام و عرض ادب فوت پرینت که روی چارت باز میکنم همچین اروری میاد 
پشتیبانی فنی امیرشهاب ملکی املشی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
254 بازدید
بسته شدن اتوماتیک نینجا تریدر 8 پس از کلیک روی آیکون اجرای ادونز اندیکاتور دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی
سلام و عرض ادب وقت بخیر روی اندیکاتور که کلیک میکنم نینجا بسته میشه میشه راهنمایی بفرمایید البته دیدم که دوستان هم این مشکلو داشتن و باید لایسنس عوض بشه انگار
3 امتیاز
4 پاسخ
270 بازدید
پیشنهاد vpn برای دیتا ریتیمک دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی | راه حل جایگزین دیتا 15 روزه رایگان cqg
سلام وقت بخیر متاسفانه من برای دریافت دیتای ریتمیک مشکل دارم و نمیتونم دیتا دریافت کنم از فیلترشکن های معرفی شده داخل کانال هم استفاده کردم ولی بازم ارتباط با...
پشتیبانی فنی مجتبی نصرتی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
367 بازدید
پشتیبانی فنی مجید چوخاچی زاده مقدم 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
335 بازدید
عدم نمایش صحیح چارت پس از لود ادونز روی چارت
متاسفانه وقتی چارت های 6E  را باز کردم با مشکل که در عکس دیده میشه مواجه شدم لطفا راهنمایی بفرمایید.
پشتیبانی فنی مسعود میری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
145 بازدید
عدم نمایش ادونز دیسکو تریدینگ نینجا تریدر 8 پس از نصب در لیست ادونز های نرم افزار NinjaTrader 8
پس از نصب دیسکو تردینگ روی دسکتاپ در قسمت اندیکترهی نینجا هیچکدوم نصب نشده 
پشتیبانی فنی مهرگان پارساپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
229 بازدید
مشکل لایسنس پچر دیتا ریتمیک دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام لایسنس ریتمیک برای من فعال نمیشه (تا به حال از CQG hsjthni ld;vnl اولین بار هست که میخوام از دیتای ریتمیک استفاده کنم )
پشتیبانی فنی نیما رامیان 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
107 بازدید
عدم دریافت لایسنس نرم افزار اختصاصی icf VF دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
درود .دو الی سه روز گذشته و هنوز لایسنس ارسال نشده 
پشتیبانی فنی سینا صادقی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
423 بازدید
حل مشکل دریافت دیتا رایگان cqg در آپدیت جدید سایت نینجا تریدر 8
سلام .وقت بخیر.در نصب نینجا وقتی باید به سایت نینجا برم نمیتونم قسمت نوشتن ایمیل رو پیدا کنم .سایت متفاوت از اونی که استاد نشون میده شده .ممنون میشم راهنمایی...
پشتیبانی فنی مرتضی جهانی باباجان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
130 بازدید
مشکل چارت خالی | عدم دریافت دیتا در نینجا تریدر 8
سلام دوست گرامیمتاسفانه رول اور عمل نمی کند. اپدیت هم کرده ام ولی دیتا ندارم.لطفا راهنمایی نمایید.متشکرم
پشتیبانی فنی علی محمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
113 بازدید
منقضی شدن لایسنس ادونز نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی
با سلامبا احترام هنگام اجرای نینجا تریدر با ارور زیر مواجه میشوم، لطفا راهنمایی بفرمایید.با تشکر 
پشتیبانی فنی آرش مدنی علمداری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
573 بازدید
ارور لاگین فیلد (login failed) نرم افزار r trader دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام با اینکه پچر را run میکنم و پیام موفق هم میدهد ولی ارور مشاهده شده در تصویر می ایدبا ادرسی که شما فرمودید user در doorman ایجاد کردم
پشتیبانی فنی آرمین تقی زادگان طهرانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
147 بازدید
عدم دریافت لایسنس نرم افزار اختصاصی icf VF دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام بیشتر از 2 هفتس کد ماشین نرم افزار VF در قشمت مربوطه بارگزاری کردم ولی لایسنس هنوز نیمده
پشتیبانی فنی محسن شادمان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
113 بازدید
عدم نمایش صفحه ورود لایسنس پچر دیتا ریتمیک دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی
سلام مجدد عرض ادب و وقت بخیر دو تا سوال داشتم اولی اینکه من بعد از دیلیت کردن نینجا و همه نرم افزارها الان که پچر ریتمیک اجرا میکنم بهم کد...
0 امتیاز
4 پاسخ
686 بازدید
ارور لاگین فیلد (login failed) نرم افزار r trader دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام و احترام؛ اقدام به دریافت یوزر و اکانت ریتمیک می کنم و از طریق پچر هم rtrader و همچنین نینجا تریدر ریست می کنم ولی پس از ورود...
پشتیبانی فنی شهاب یزدی زاده راوری 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
316 بازدید
حذف نشدن نرم افزار r trader دوره ولوم تریدینگ پیشرفته سعید شعبانی از بخش control panel ویندوز
سلام و عرض ادب وقت بخیر واسه unistal کردن r trader با این ارور مواجه میشم میخاستم بپرسم اشکال کار از کجاست
1 امتیاز
3 پاسخ
223 بازدید
ارور this program csnnot be run under Hyper_V پچر ریتمیک دوره پیشرفته ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام و درود من مراحل نصب را تا دریافت کد دوم لایسنس یعنی دیتای ریتمیک جلو رفتم اما هشدار میدهد که :this program csnnot be run under Hyper_Vراهنمایی میفرمایید ایراد کجاست 
پشتیبانی فنی محمد زندی 1 سال پیش
-1 امتیاز
1 پاسخ
341 بازدید
رفع محدودیت سایت نینجا تریدر 8 برای گرفتن دیتا رایگان 14 روزه cqg
امروز میخواستم دیتا بگیرم ولی سایت کامل تغییر کرده آیا دیگه امکان گرفتن دیتا از cqg هست و اگه هست چطوری انجام میشه؟
پشتیبانی فنی حسین سهرابی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶