آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

1 امتیاز
2 پاسخ
354 بازدید
خطای فعال سازی نرم افزارrithmic
سلام.پس از کلیک بر روی لینک ارسالی از rithmicخطای زیر نمایش داده میشود ومراحل فعالسازی لایسنسfaildمیشود
پشتیبانی فنی علی اکبر علیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
278 بازدید
خطای لایسنس نینجا
سلام وقت بخیر لایسنس نیجام ارور میده پیگیری فرمایید لطفا ممنون
پشتیبانی فنی محمد محسن چیذری 1 سال پیش
0 امتیاز
8 پاسخ
341 بازدید
عدم اجرای نینجا
سلام خدمت استاد عزیز به دلایلی مجبور شدم نینجا رو دیلیت کنم و دوباره نصب کنم تمامی بخش های نصبی رو درست اجرا کردم ولی زمانی که نینجا رو باز...
پشتیبانی فنی فایق دانشی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
299 بازدید
پچر ریتمیک 2
باسلام و عرض ادب خدمت شماپچر ریتمیک من هم نیاز به لایسنس جدید دارد و لایسنس قبلی را قبول نمی کند. لطفا به من هه لایسنس جدید صادر بفرمایید. با...
پشتیبانی فنی علی رضا حقیقی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
257 بازدید
ارور در چارت 5 دقیقه
آیا این پیامها در زمان اجرا چارت 5 دقیقه طبیعی است؟هر بار قبل اجرا میاد.
پشتیبانی فنی سید وحید علایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
291 بازدید
gl bridge license
سلامدر دقیقه 18 فیلم آموزش نصب gl bridge از نرم افزار icf market license manager استفاده می شود. که استاد از داخل سایت از قسمت لایسنس gl bridge که به...
پشتیبانی فنی امین عاقلی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
454 بازدید
عدم اجرای AMS PACK
سلاموقتتون بخیرمن نسخه trial پک AMS را از سایت خریداری کردم و لایسنس کی را گرفتم. بعد از نصب AMS PACK و اجرای نینجا لایسنس کی ها را وارد کردم...
پشتیبانی فنی محسن محقق 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
331 بازدید
امکان ارائه دو لایسنس
سلام و عرض ادب من به تازگی یه سیستم جدید خریدم برای نصب نینجا و اجرای نماد های سنگین تا محدودیت سیستمی برای کار نداشته باشم ولی در عین حال هنوز...
پشتیبانی فنی احسان شیروانیان 1 سال پیش
0 امتیاز
11 پاسخ
657 بازدید
پچر ریتمیک
 دیدم فایل پچر به حالت اولیه که نام و شماره از فایل TXT می خواهد در آمده. از فایل TXT نام و شماره را وارد کردم، ارور ناموفق دادفایل لایسنی...
پشتیبانی فنی مهرداداقازاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
277 بازدید
لایسنس (اسپات پلیر)
سلام وقت بخیر من سیستم عوض کردم و میخواستم لایسنس اسپات پلیرمو انتقال بدم به سیستم جدیدم.با تشکر
پشتیبانی فنی مهدی الله دادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
518 بازدید
انتقال spot player
سلاماسپات پلیر را از سیستم قدیمی پاک کردم که به سیستم جدید منتقل کنمحالا در سایت فایل ست آپ دانلود نمیشه و احتمالا لایسنس هم معتبر نیست ( یکی از...
پشتیبانی فنی امیر سهیل ضیا 1 سال پیش
2 امتیاز
4 پاسخ
275 بازدید
vpn چی استفاده کنیم ؟
سلامببخشید چه vpn  یا چه روشی باید استفاده کنیم که بتونیم از نینجا تریدر استفاده کنیم ؟چون عملا با این سرعت اینترنت نمیشود به نینجا تریدر وصل شدممنون میشم راهنمایی...
پشتیبانی فنی مسعود محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
227 بازدید
GL BRIDGE
با سلام ووقت بخیرGLو META کاملا متصل هستند و تمام موارد ظاهرا درست هست ولی ترید ها کپی نمیشهلطفا راهنمایی بفرمایید 
پشتیبانی فنی فرهود اقاپورزنگنه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
651 بازدید
لایسنس
وقتی رو اندیکاتور میزنم ارور لایسنس میده و تو قسمت دوره من هم لایسنس نیست و لایسنس رو تو واتساپ فرستادید  و  .exe است و لایسنس  .dat  که کپی کنیم ندارم
پشتیبانی فنی علی سلطانیه 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
413 بازدید
درخاست دو لایسنس ویدئو های اموزشی
درخاست دو لایسنس ویدئو های اموزشی
پشتیبانی فنی سهیل مبرهن نیا 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
192 بازدید
ارور add on
با سلام و احتراموقتی گزینه add on را برای نصب یک افزونه جدید میزنم با خطای زیر مواجه میشوم
پشتیبانی فنی سید مهدی مطلبی کیا 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
223 بازدید
عدم اجرای پچر نینجا
با سلامپس از نصب نینجا که از سایت شما دریافت شده ، هنگام اجرای پچر آن خطای زیر را می دهد. سیستم آنتی ویروس ندارد و آنتی ویروس ویندوز نیز...
پشتیبانی فنی آرش مدنی علمداری 1 سال پیش
2 امتیاز
1 پاسخ
367 بازدید
ارور لایسنس
وقتی نمودار باز میکنم و روی دکمه اندیکاتور میزنم ارور زیر مشاهده میشود و مرتب تکرار میشود و نینجا هنگ میکندبرای رفع این مشکل باید چکاری انجام دهم؟
پشتیبانی فنی سید مهدی مطلبی کیا 1 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
206 بازدید
بسته نشدن پوزیشن
سلاممن یک پوزیشن روی نینجا (حساب دمو) باز داشتم، بعد نینجا رو بستم، حالا هر کار میکنم این پوزیشن بسته نمیشه، همینجور روی صفحه مونده.؟؟
پشتیبانی فنی علی قادرپور 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
177 بازدید
سلام تازه یوزر پسورد دورمن گرفتم چراغ نینجا سبز نمیشه
طبق اموزش یوزر پسورد دورمن رو سرجاش قرار دادم اما چراغ سبز نمیشود
پشتیبانی فنی علیرضا بیدی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹