آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

1 امتیاز
3 پاسخ
419 بازدید
عدم اتصال به نینجا
با عرض سلام متاسفانه با تلاش های فراوان اتصال به انواع فیلتر شکن هنوز موفق به گرفتن دیتا ریتمیک نشده ام ممنون میشم راهنمایی کنید که چه فیلترشکن و چه اینترنتی...
پشتیبانی فنی علی رضا حسن زاده 1 سال پیش
1 امتیاز
4 پاسخ
381 بازدید
عدم اجرای اندیکاتور ها
سلام بعد از باز کردن نینجا و ثبت لایسنس اندیکاتور ها زمانی که چارت راباز کرده و در قسمت اندیکار ها کلید می شود کل نرم افزار نینجا بسته می...
پشتیبانی فنی حسین چاوشی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
284 بازدید
error یکی از adonsها
سلام وقت بخیر فایل های adonsدانلود شده از سایت همه اینپورت شدند غیر از یکی از ان ها که در هنگام اینپورت ارور زیر را میدهد
پشتیبانی فنی حسین چاوشی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
405 بازدید
عدم ری استارت R TRADER به وسیله پچر
سلام  توی پچر، ری استارت r trader رو میزنه موفق ولی ری استارت نمیشه لطف میکنید راهنمایی کنید فایل جدید هم گرفتم ولی باز همون مشکل هست
پشتیبانی فنی سجاد غضنفر 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
310 بازدید
پشتیبانی فنی رضا اسدی 1 سال پیش
1 امتیاز
10 پاسخ
581 بازدید
عدم فعال شدن پکیج اندیکاتور AMS دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
سلام نرم افزار AMS برای من فعال نمیشه این در حالیه که کلیه مراحل نصب رو انجام دادم و تا به حال هم در هیچ جای نینجا مشکلی نداشتم .
پشتیبانی فنی نیما رامیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
2,146 بازدید
لایسنس دوم اسپات پلیر
با سلاممن سیستم خودم رو عوض کردم و میخوام لایسنس روی سیستم دومم داشته باشم. اگه فقط روی یک سیستم لایسنس ارائه میشه، لایسنس قبلی رو میتونید غیرفعال کنید. سپاس
پشتیبانی فنی مسعود پورمحبی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
241 بازدید
r trader
با سلام ریست میکنم ولی باز داخل نمیره و مراحل انجام نمیشه
پشتیبانی فنی علی پوردشت 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
251 بازدید
پشتیبانی فنی علی پوردشت 1 سال پیش
0 امتیاز
6 پاسخ
253 بازدید
ارور خرید لایسنس
با سلام و عرض ادبمن لایسنس جدید را  وارد کردم ولی متاسفانه مجددا به همان ارور قبلی برخوردم. لازم به توضیحه من کد ماشین دیتا ریتمیک را که برای شما...
پشتیبانی فنی مجید یادگارنیا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
190 بازدید
خراب بودن فایل لایسنس
سلامفایل لایسنس و لایسنس ریتمیک رو دانلود کردم، اما از حالت فشرده خارج نمیشه و خطا میده
پشتیبانی فنی علی قادرپور 1 سال پیش
1 امتیاز
3 پاسخ
303 بازدید
عدم کانکت نینجا
سلاموقت بخیرمن یه مشکل اساسی دارم بابت وصل شدن نینجا چه با cqg چه با ریتمیکبنده خدا آقا مهرشاد هم نتونستن کاری برام بکننمن تا دوهفته پیش با همین نت...
پشتیبانی فنی محمد محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
349 بازدید
ارور خرید ناموفق لایسنس
با سلاممن ویندوزم را عوض کردم و در نصب لایسنس دیتای ریتمیک به ارور برخوردم.
پشتیبانی فنی مجید یادگارنیا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
440 بازدید
عدم لود Rithmic trader pro
با سلامحدود 15 بار هست که طبق دستورالعمل استاد جهت اجرای Rithmic Trader Pro اقدام می کنم ولی متاسفانه پیغام زیر را ارسال میکند.لطفا راهنمائی بفرمائید. باتشکر
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
222 بازدید
spread و commission در بازار
با سلام وقتتون بخیرمی خواستم بدونم معامله در بازار فیوچرز مثل طلا دارای spread و commission هست؟ اگر هست مقدار اون چقدر هست؟
پشتیبانی فنی آرش 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
574 بازدید
دریافت پچر ریتمیک
سلامبرای دریافت پچر ریتمیک بعد از کلیک روی آیکن icf market ritmic patch_protected این ارور نمایش داده میشه
پشتیبانی فنی محمد حسین ایزدی 1 سال پیش
-1 امتیاز
1 پاسخ
282 بازدید
تمپلیت دلتا اسکالپر
با عرض سلام و خسته نباشیدمتاسفانه بعد از اجرای تمپلیت اوردر فلو + دلتا اسکالپر چارت ثابت مانده و با حرکت قیمت تغییری در آن حاصل نمیشود.تعداد روزهای چارت رو...
پشتیبانی فنی محمد شمسیان 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
266 بازدید
ریتمیک دورمن
عرض سلام و ادب  و احترام خدمت ادمین گرامی  بنده روز پنج شنبه یوزرنیم پسورد از سایت دورمن گرفتم و بدون هیچ گونه مشکلی اتصال برقرار شد امروز که یکشنبه...
پشتیبانی فنی بهادر بیانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
306 بازدید
ارور لایسنس در سرور icf
با سلامهنگام اجرا کردن نینجا تریدر با این خطا مواجه میشم:لایسنس شما در سرور icf موجود نمی باشدعلت چیه؟؟
پشتیبانی فنی احسان الله امرایی نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
270 بازدید
لایسنس ریتمیک
سلام لایسنس ریتمیک برای من به صورت در هم ریخته شبیه حروف چینی نمایش داده میشه؟ چگوری مشکل حل میشه؟ پسوند لایسنس dat  هستش در صوریکه باید txt باشه
پشتیبانی فنی بهادر بیانی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶