آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
185 بازدید
پاسخ به ابهامات پیرامون تعویض ویندوز و دوره آموزش ولوم تریدینگ icf market
سلام و درودویندوز کمپیوترم دچار مشکل شده، میخواستم بدانم اگه ویندوز جدید نصب کنم مشکل نیست؟
پشتیبانی فنی غلام عباس شهرستانی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
182 بازدید
حل مشکل پخش نشدن ویدیو نحوه نصب نرم افزار کپی ترید GL Bridge
با سلامدر قسمت ویدیو آموزش نصب نرم افزار GlBridge ویدیویی پخش نمیشه.لطفا برای دریافت لایسنس و دریافت ویدیوها راهنمایی کنید.سپاس گذارم.
پشتیبانی فنی سید مرتضی حسینی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
118 بازدید
دریافت نرم افزار کپی ترید از نینجا تریدر 8 به متاتریدر 4 | متاتریدر 5 (GL bridge)
سلام وقت بخیر دوست عزیز در صورت امکان میخواستم که نرم افزار کپی ترید GL Bridge رو در پنل کاربریم دریافت و استفاده کنم با تشکر از زحمات تیم icf
پشتیبانی فنی صادق عابدینی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
111 بازدید
مشکل در دانلود فایل های آموزش ولوم تریدینگ تخصصی icf market
سلام در فایل zip ninjatrader فایلی وجود ندارد.طبق ویدیو های اموزشی بخش اول و مربوط این بخش باید 4 فایل zip موجود باشد ولی فایلی برای extract نیست و فقط NinjaTrader.msi...
پشتیبانی فنی علی کاس زاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
241 بازدید
خطای hyper v در نصب نرم افزار gl bridge copy trade در ویندوز 11
سلام وقت بخیرزمان اجرای ستاپ نرم افزار ارور به شکل تصویر پیوست میده. لطفا راهنمایی بفرمایید.ویندوز 11 و آنتی ویروس سیستم هم آف هست.
پشتیبانی فنی مهران حسین زاده رنجبر 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
104 بازدید
ارور لایسنس هنگام باز شدن اندیکاتور پلتفرم ninja trader 8 آموزش ولوم تریدینگ
با سلامبعد از اجرای نینجا و باز کردن چارت و کلیک بر روی گزینه اندیکاتور ارور لایسنس میده 
پشتیبانی فنی اسماعیل خلیلی پور ماهانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
109 بازدید
حل مشکل لایسنس اسپات پلیر آموزش ولوم تریدینگ دوره تخصصی
سلام بعد چند روز اومدم رو سیستم اسپات پلییر رو اجرا کنم نوشت که لایسنس منقضی شده... لایسنس جدید میدید ایا؟ و لایسنس قبلی رو هم که میزنم مطابق عکس...
پشتیبانی فنی متین کریمزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
218 بازدید
عدم دریافت دیتای ریتمیک در نینجا تریدر 8 در روز شنبه و 1 شنبه
من تمامی مراحل رو طبق ویدیو ها انجام دادم حتی نینجا تریدرم رو از اول نصب کردم و فایل پچر رو هم همچنین ولی بازم مشکل حل نشد 
پشتیبانی فنی محمد امین طاهری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
135 بازدید
ارور لایسنس هنگام باز کردن نینجا تریدر نسخه 8
سلام ودرود هنگام باز شدن نینجا این پیغام لاینسنس میاد برام ممنون میشم راهنمایی کنید . 
پشتیبانی فنی جواد قلیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
100 بازدید
دریافت نرم افزار کپی ترید از نینجا تریدر 8 به متاتریدر 4 | متاتریدر 5 (GL bridge)
سلام خسته نباشین وقت بخیربرای دریافت نرم افزار GL bridge,ایا رایگان هست یا باید هزینه ای بپردازیم؟اگر رایگان هست ممنون میشم لطفا در پنل کاربریم قرار بدینخیلی ممنون از زحماتتون
پشتیبانی فنی رامتین روغنی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
136 بازدید
راهنمایی جهت لود شدن چارت در نرم افزار نینجا تریدر ورژن 8
سلام وقت بخیر من برنامه رو نصب کردم و از سایت شما دانلود کردم و همون ورژن مورد نظر بود تمامی مراحل رو درست انجام دادم و برنامه ی نینجا تریدر...
پشتیبانی فنی علیرضا قلندری کهنوح 1 سال پیش
-1 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
عدم دریافت لایسنس اندیکاتور icf-vf اختصاصی icf market
سلام وقت بخیرکلاینت  icf.vf  رو اجرا کردم طبق ویدیو و کد ملی رو ارسال کردمبیشتر از  24 ساعت گذشته ولی هنوز لایسنس داخل پنل قرار نگرفته
0 امتیاز
1 پاسخ
101 بازدید
فعال نبودن لینک اندیکاتور icf market icf vf با وجود خرید دوره تخصصی ولوم تریدینگ
 سلام من دوره رو خریداری کردم قبلا ولی icf vf رو نمیتونم دانلود کنم لینکش قفله
پشتیبانی فنی محمدرضا میقانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
89 بازدید
توضیح در مورد سیستم لایسنس گذاری آکادمی icf market
سلاموقتتون بخیر و خسته نباشیدخواستم بدونم فرق بین سیستم دوم و سیستم جایگزین چی هستممنون میشم راهنمایی بفرمائید
پشتیبانی فنی محمد علی فرزین 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
115 بازدید
حل ارور the feature you are trying هنگام باز کردن نینجا تریدر 8
یک ماه از نینجا بدون هیچ مشکلی استفاده کردم؛امروز برای دریافت مجدد دیتای ریتمیک نمیدونم چه اشتباهی کردم که الان با این ارور که در عکس فرستادم مواجه میشم زمانی...
پشتیبانی فنی محمد کاوسی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
118 بازدید
رفع مشکل دانلود نینجا تریدر 8 از سایت آکادمی icf market
سلام لطفا مجدد بررسی  کنید هنوز پیغام می دهد فایل وجود ندارد سپاس
پشتیبانی فنی محمد جواد دوزنده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
141 بازدید
حل مشکل دانلود نرم افزار نینجا تریدر 8 دوره جامع ولوم تریدینگ
ضمنا در ادامه سوال قبلی در قسمت نرم افزارهای من برنامه ninjatrader-files.zip وجود نداشته و دانلود نمی شود بررسی شود سپاس
0 امتیاز
1 پاسخ
230 بازدید
راهنمایی جهت نصب نینجا تریدر 8 بعد از آپدیت به ویندوز 11
درود بر شما ویندوز را به 11 تغییر داده ام نینجا را کدام ورژن نصب کنم اونی که در سایت هست آخرین ورژن است و در رابطه با فعال ساز ها...
0 امتیاز
3 پاسخ
153 بازدید
ارور لاگین فیلد نرم افزار r trader دیتا ریتمیک
در r trader علیرغم reset کردن ارور login failed میده
پشتیبانی فنی محمد کاوسی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
199 بازدید
مشکل لود اندیکاتور اختصاصی ICF_VF نینجا تریدر 8 ولوم تریدینگ
اندیکاتور درست کار نمیکنه و دیتا رو درست نمی ده بعد از اپدیت اینجوری شده 
پشتیبانی فنی رضا رحمانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
149 بازدید
باز نشدن کلیه اندیکاتور های پلفترم نینجا تریدر 8 به دلیل منقضی شدن لایسنس
سلام مجددببخشید من مجدد که امتحان کردم امکان دانلود نینجا بود و تونستم دانلودش کنم(سوال قبلی که ارسال کرده بودم)بعد از اتمام مراحل نصب با توجه به اینکه برای بار...
پشتیبانی فنی حسین رجبی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
131 بازدید
راهنمایی جهت دانلود پلتفرم نینجا تریدر 8 دوره آکادمی icf market
با سلام و وقت بخیرهمانطور که قبلا هم خدمتتون عرض کرده بودم بعد از اینکه مشکل اندیکاتور برای بنده پیش اومد و نینجارو پاک کردم همون نینجا قدیمم رو که...
پشتیبانی فنی حسین رجبی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
حل مشکل عدم لود چارت و گپ قیمتی و حرکتی در چارت کندل استیک نرم افزار نینجا تریدر 8
با سلام دیتای جدیدی از دیروز لود نمی شود و یک گپ بین آنها افتاده ممنون از راهنمایی
پشتیبانی فنی امیرحسین تیموریان 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
185 بازدید
حل ابهام در مورد ناقص بودن بخش دریافت دیتا ریتمیک دوره ولوم تریدینگ icf market در اسپات پلیر
سلام من دروس اولیه را نگاه میکردم چون دیتای من وصل نشد . درس دوم که گرفتن دیتای 14 و 30 روزه هست از نینجا و دورمن ناقص مانده و درخصوص...
پشتیبانی فنی محمد زندی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
150 بازدید
بسته شدن خودکار نرم افزار نینجا تریدر 8 بعد از کپی کردن لایسنس
سلام . من لایسنس نرم افزارهارو گرفتم و در فایل مورد نظر طبق آموزش کپی کردم. نینجا رو که اجرا میکنم و قسمت اندیکاتورهارو انتخاب میکنم نینجا بسته میشه ....
پشتیبانی فنی فرزاد عبیدرحمانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
145 بازدید
عدم نمایش چارت بعد از اتصال به دیتا رایگان لول 2 شرکت ریتمیک
من دیتای ریتمیک رو گرفتم و تمام مراحل رو انجام دادم ولی چارت رو نمایش نمیده 
پشتیبانی فنی محمدمهدی کچویی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
354 بازدید
در خواست لایسنس جدید برای نرم افزار نینجا تریدر 8 (NT8)
درود بر شماوقتی که نینجا تریدر رو باز می کنم و چارت جدید  می آورم با این پیغام مبنی براینکه لایسنس شما اکسپایر شده مواجه می شوم. ممنون می شوم...
پشتیبانی فنی مرتضی گلستانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
94 بازدید
نرم افزار کپی ترید GL BRIDGE برای پرداخت های نقدی دوره 7 ولوم تریدینگ icf market
سلام دوستانی که در دوره جدید ثبت نام کردند به صورت رایگان نرم افزار GL BRIDGE دریافت کردند سئوال من اینه که برای کسانی که در دوره های قبل ثبت...
0 امتیاز
1 پاسخ
251 بازدید
عوض کردن سیستم کامپیوتر و درخواست لایسنس جدید
سلاممن سیستم را به تازگی عوض کردم و سیستم قوی تری گرفتممیشه لطفا راهنمایی بفرمائید در خصوص لایسنس هاچون به هر حال کد ماشین تغییر کردهممنون
0 امتیاز
1 پاسخ
103 بازدید
extract نشدن فایلهای دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
بعد از دانلود نینجا وقتی میخوام 4 نرم افزار رو اکسترکت کنم این پیغام رو میده : the archive is either in unknown format or damagedno archives found
پشتیبانی فنی فرزاد عبیدرحمانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
90 بازدید
عدم وجود کادر جهت وارد کردن کد ماشین پروگرام جدید نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیربنده نینجاتریدر رو حذف و دوباره نصب کردم و طبق آموزش کد جدید رو از نینجا گرفتم وقتی خواستم تو پنل کاربریم تو ای سی اف وارد کنم...
پشتیبانی فنی سلیمان رحیمی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
148 بازدید
عدم مشاهده نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر 8 به متا تریدر 4 - 5 در پروفایل آکادمی icf market
با سلاممن هزینه دوره رو نقد پرداخت کردم اما تا به امروز نرم افزار GL Bridge در پنل کاربریم قرار نگرفته.لطفا راهنمایی کنید.
0 امتیاز
1 پاسخ
128 بازدید
ارور اتصال به دیتای ریتمیک رایگان در پلتفرم نینجا تریدر 8
با سلاممن هم مشکل اتصال به دیتای ریتمیک دارم و با هیچ کدوم از سرورهای گفته شده وصل نشد درضمن من آلمان زندگی میکنم و نیاز به vpn ندارم.لطفا راهنمایی...
0 امتیاز
3 پاسخ
160 بازدید
درخواست لایسنس دوم پلتفرم نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
سلام وقت بخیر من سیستم جدیدی تهیه کردم و درخواست دریافت لایسنس نینجا تریدر برای این سیستم دارم.ممنون از زحمات شما 
0 امتیاز
1 پاسخ
124 بازدید
درخواست لایسنس پلتفرم نینجا تریدر 8 و اسپات پلیر برای سیستم جدید
سلام من سیستم جدید خریدم میخواستم نینجا و ویدیو های دوره رو در سیستم جدید اجرا کنم لطفا لایسنس جدید بفرستید.
پشتیبانی فنی علی علیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
326 بازدید
کانکت نشدن دیتا ریتمیک رایگان - ارور 13 در نینجا تریدر8
error و وکانکت نشدن ریتمیک نینجا تریدر اسکرین رو میزارم لطفا بررسی کنید ممنون
پشتیبانی فنی شاهین سلامی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
163 بازدید
درخواست نرم افزار نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر 8 - متا تریدر (GLBRIDGE)
سلام.من هزینه شرکت در دوره را بصورت نقدی پرداخت کرده بودم و قرار شده بود نرم افزار GL BRIDGE رایگان در پنل کاربری اضافه شود.هنوز اضافه نشده است.لطفا بررسی بفرمایید.ممنون
پشتیبانی فنی محمدرضا محرر 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
228 بازدید
اکسپایر(expire) شدن لایسنس پلتفرم تحلیل و ترید نینجا تریدر8
باسلام و وقت بخیر خدمت شما لطفا یک لایسنس جدید نینجا برای بنده ارسال بفرمایید.متشکرم و ی سوال دیگر اینکه هرچندوقت یکبار این لایسنس منقضی میشه؟ و اینکه هربار باید از شما...
پشتیبانی فنی ایمان شهرکی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
124 بازدید
خطا در وبسایت هنگام مشاهده آموزش ولوم تریدینگ در سایت icf market
سلام وقتی میخام اموزش هارو در سایتتون ببینم بااین خطا مواجه میشم با لب تاب دیگ تست کردم حل نشدArray ( [payment_number] => Array ( [0] => Payment Number نمی‌تواند...
پشتیبانی فنی اریا 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
102 بازدید
پیغام تمپلت nymex - metals
سلام.وقتی در تایم روزانه اوردرفلو بار دیسکو یا رنج بار ( dt range volume profile  - dt orderflow bars ) را برای نمایش والیوم لیمتها و ولوم پروفایل تنظیم میکنم،پیغامی...
پشتیبانی فنی محمدرضا محرر 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
114 بازدید
راهنمایی جهت فعال سازی سه مانیتور به سرفیس لپ تاپ
سلام روز شما بخیر من می‌خواستم سه تا مانیتور که دو تا مانیتورش ویو سونیکه و یک مانیتور هم در واقع تلویزیون سامسونگ که hdmi هم داره به کامپیوترم که...
پشتیبانی فنی علیرضا فتاحی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
168 بازدید
امکان استفاده ادونز | اندیکاتور icf vf برای 2 سیستم
باسلام امکان دارد که ادونز icf vf رو که در اختیار داریم ، روی دو سیستم استفاده کنیم  یا باید یکبار دیگه خریداری کنیم 
پشتیبانی فنی امیر احمد لک زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
236 بازدید
حل ارور insufficient data to calculate pivots در چارت فوت پرینت نینجا تریدر 8
درود بر شما این اطلاعات داخل فوت پیرینت رو از کجا میشه پاک کرد؟
پشتیبانی فنی ایمان رفیعی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
133 بازدید
منقضی شدن لاینسس spotplayer دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
سلام وقت بخیر لاینسس اسپات پلیر بنده منقضی شده و نمیتونم دوره رو مشاهده کنم راه حل چیه؟؟؟
پشتیبانی فنی قاسم غلامی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
263 بازدید
پاسخ به سوال ارتباط آپدیت به ویندوز 11 و لایسنس های نرم افزار های دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
سلام خسته نباشیدمن قصد دارم ویندوزم رو به ۱۱ upgrade کنممیخواستم بدونم مشکلی برای نرم افزارای icf م و لایسنس هام پیش میاد؟من از نینجای جدید دارم استفاده میکنم و...
پشتیبانی فنی علی حیات داودی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
103 بازدید
توضیحاتی پیرامون دریافت کد ماشین پروگرام
سلام خسته نباشید ، من از دانشجویان دوره پیشرفته هستم من از یه لپتاپ و پی سی استفاده میکنم ، دو تا سوال داشتم اول اینکه من برای پی سی از...
پشتیبانی فنی ابوالفضل حدادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
197 بازدید
پاسخ به سوال نصب مجدد نرم افزار نینجا تریدر 8 بعد از منقضی شدن لایسنس
ایا بعد از ارسال لاینسس جدید باید دوباره نینجا را نصب کرد؟چون بنده ورک اسپیس هام ذخیره شده و نمیخوام پاک بشود
پشتیبانی فنی علی محمدی اکبرابادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
245 بازدید
حل مشکل ارور try again سایت دیتا ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8
سلام و ارادت من واقعا هر چی تلاش میکنم نمی تونم دیتای ریتمیک رو بگیرم با فیلتر شکن، بی فیلتر شکن همه جوره امتحان کردم دایم میزنه try agaim
پشتیبانی فنی نیما رامیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
159 بازدید
اکسپایر(expire) شدن لایسنس پلتفرم تحلیل و ترید ninja trader 8
لطفا یک لایسنس جدید نینجا برای بنده ارسال بفرمایید.متشکرم
پشتیبانی فنی علی محمدی اکبرابادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
173 بازدید
فعال نشدن نرم افزار آر تریدر دیتا ریتمیک 30 روزه
طبق سوالات پرسیده شده و لینکی که فرستادیین تنظیمات رو انجام دادم ار تریدر وصل نمیشه پیام ارور میده پچرو چند بار رسیت کردم هم نینجا هم دیتای ریتمیکو مشکل...
پشتیبانی فنی علی محمدی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
محمد مقتدری زاده ۱۴۰۲/۳/۸
سارا سادات موسوی ۱۴۰۲/۳/۸
مهدیان زمانی نژاد ۱۴۰۲/۳/۹
میلاد میرزابیگی ۱۴۰۲/۳/۱۱
حسن بختیاری ۱۴۰۲/۳/۱۱
عباس زند میرالوند ۱۴۰۲/۳/۱۲