آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
125 بازدید
فعال نشدن قسمت اندیکاتور ها بعد از دریافت لایسنس و جایگزاری در قسمت نینجا تریدر 8
با سلام لایسنس رو دریافت کردم و در قسمت پوشه نینجا جایگزاری کردم ولی بعد از باز کردن نینجا قسمت اندیکاتور فعال نمی شود
پشتیبانی فنی علی احمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
184 بازدید
اکسپایر شدن لایسنس نرم افزار نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
لایسنس قبلی نینجا با ارور مواجه میشد و اندیکاتور هم با ارور اکسپایر همراه بود لطفا لایسنس جدید برای بنده بارگذاری شود
پشتیبانی فنی محمد پیرمرادیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
155 بازدید
راهنمایی جهت حل مشکل لود نشدن نرم افزار ICF-VF نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام و عرض ادب نرم افزار icf vf برای من امروز بالا نمیاد روی هیچکدوم از چارتها چه ساعتی چه یک دقیقه توی لیست اندیکاتور ها هست میاد آیکونش اما میپره
پشتیبانی فنی هادی کفاش پناه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
247 بازدید
خطا های پکیج اندیکاتور دیسکو تریدینگ به محض اجرا کردن نینجا تریدر ۸
با سلامبه محض این نینجا رو باز میکنم این چند تا پشت سر هم میاد بالا و اون مشکل هم که سول قبلی ارسال کردم که چارت رو اپدیت نمیکنه...
0 امتیاز
1 پاسخ
200 بازدید
عدم باز کردن معامله در حساب پراپ به وسیله GL Bridge
با سلام و عرض شاد باشبرای کپی معاملات از نینجا تریدر به متاتریدر 5 در حساب استلار فاندد نکست، نرم افزار gl bridgr را نصب کردماتصال بر قرار می شود،...
پشتیبانی فنی محسن توکلی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
116 بازدید
مشکل در نمایش چارت بعد از rollover کردن قرارداد های آتی در NT8
طبق فیلم اموزشی در قسمت database management قرارداد ها رو rollover کردم ولی تاریخ چارت هنوز سال ۲۰۲۲ هست و چارت بالا نمیاد برام
0 امتیاز
1 پاسخ
174 بازدید
تنظیمات نماد معاملاتی 6E برای اندیکاتور ICF-VF آکادمی icf market farsi
سلام تنظیمات یورو دلار و پوند دلار نرم افزار icf_vf رو میخواستم تنظیماتی که استاد غیر از ویدیوهای آموزشی ارائه دادن ممنون
پشتیبانی فنی توحید احمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
147 بازدید
فعال نبودن آیکون اندیکاتور پس از نصب نینجا تریدر 8 دوره تخصصی آموزش والیوم تریدینگ
سلامآیکون اندیکاتور بنده فعال نیست یعنی زمانی که بعد از نصب باید روی آن کلیک کنیم تا کد ماشین پروگرام را نشان دهد فعال نیست .من ویندوز سیستم رو دیروز...
پشتیبانی فنی علی قنبری 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
164 بازدید
ارور اکسپایر شدن لایسنس NT8 ولوم تریدینگ تخصصی icf market در نینجا تریدر 8
سلام و وقت بخیر هنگامی که داشتم با نینجا تریدر ۸ کار می‌کردم با ارور زیر مواجه شدم چه باید کرد ؟و سوال دوم اینکه هنگامی که هیستوریکال دیتا رو میزنم...
پشتیبانی فنی امین محمد بلالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
108 بازدید
پاسخ به ارتباط تعویض ویندوز و نحوه عملکرد سیستم لایسنس آکادمی آموزش ولوم تریدینگ icf market
با سلام وقت بخیر ویندوز من دچار مشکل شده و قصد تعویض ویندوز را ایا با تعویض ویندوز لایسنس ها از کار خواهد افتاد یا با تعویض ویندوز از لایسنس...
پشتیبانی فنی حسین چاوشی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
226 بازدید
درخواست اضافه شدن نرم افزار GL bridge به دلیل خرید نقدی دوره ولوم تریدینگ icf market
سلام عرض ادب پشتیبانی گرامی من درخواست فعال سازی GL-bridge رو داشتم 
پشتیبانی فنی مهدی جاهد 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
175 بازدید
لینک دانلود اندیکاتور اختصاصی ICF-VF نینجا تریدر 8 در صفحه دوره تخصصی آموزش ولوم تریدینگ
با سلام,لینک دانلود نرافزار ICF-VF در website در قسمت دوره پیشرفته وجود نداره. 
پشتیبانی فنی اسماعیل محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
215 بازدید
معرفی فیلتر شکن برای حل مشکل سایت ریتمیک، دیتا rithmic رایگان لول 2
با سلام خدمت اکادمی ICF و استاد عزیزبرای باز کردن سایت برای دریافت دیتای ریتمیک به فیلتر شکن نیاز دارم برای سیستم ممنون میشم معرفی کنید
0 امتیاز
1 پاسخ
150 بازدید
درخواست اندیکاتور icf-vf نینجا تریر 8 برای سیستم دوم
با سلام و احترامضمن تشکر از پشتیبانی تیم خوب اکادمی.سوالم را به این شکل مطرح می نمایم:بنده برای یکی از سیستم هام لایسنس icf-vf با قیمت 11 دلار در سایت...
پشتیبانی فنی رضا مرادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
141 بازدید
مشکل لود چارت فوت پرینت دیسکو تریدینگ در حالت range bar نینجا تریدر 8
در چارت همه کندل ها باز میشه ولی نوع رنج بار برای فوت پرینت میخوام اصلا باز نمیشه یکسری کار گفتن انجام دادم بازم باز نمیشخ مثل پاک کردن پوشه...
پشتیبانی فنی محسن عرب بیگی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
182 بازدید
ناقص بودن کندل ها، در چارت کندل استیک در پلتفرم نینجا تریدر 8
سلام و خسته نباشیدچرا در چارت یک دقیقه به جای کندل این خطها میاد و مشکل کجا هست و ممنون میشم راه حل این موضوع را بهم بگید و این...
پشتیبانی فنی ابوالفضل حدادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
241 بازدید
قوانین گروه vip تلگرام و درخواست لایسنس نینجا تریدر 8
سلام بنده توی گروه vip عضو نشدم و لایسنس نینجا تریدر رو هم ندارم
پشتیبانی فنی هادی عالمی پور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
184 بازدید
پیام ارور unhandled exception در پچر دیتا ریتمیک رایگان نرم افزار نینجا تریدر ورژن 8
سلام این پیام برای من نمایش داده میشه و همچنین به ریتمیک هم وصل نمیشهمیشه راهنمایی بفرمائید
پشتیبانی فنی محمد علی فرزین 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
171 بازدید
درخواست تغییر لایسنس اسپات پلیر دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
با عرض سلامبنده اسپات پلیر رو نصب کردم ولی سیستمم به مشکل بر خورده و باید تعویضش کنم لطفا لایسنس قبلیم رو حذف کنید و دوباره جدیدی بهم بدید. اگر راه...
پشتیبانی فنی هادی عالمی پور 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
107 بازدید
ارور قفل شدن پکیج اندیکاتور دیسکو تریدینگ icf market
سلام با مشکل عدم کارکرد وپیام که در عکس بار گذاری کردم مواجه شدم
پشتیبانی فنی امیرمحمد شهریوری 1 سال پیش
سوالات مرتبط
علی پولادوند ۱۴۰۳/۶/۱۵
امیرحسین خسروابادی ۱۴۰۳/۶/۱۹
امیر حسین قلی زاده ۱۴۰۳/۶/۱۹
فرشید صادقی قصراحمدی ۱۴۰۳/۶/۲۰