آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
90 بازدید
لایسنس پلتفرم نینجا تریدر 8 در پروفایل من وبسایت آکادمی icf market
سلام.جلسه دوم دوره پیشرفته استاد گفت کد ماشین پروگرام در قسمت لایسنس وارد کینید تا فایل لایسنس برا اندیکاتورارو بگیریم الان 24 ساعته این کارو کردم ولی فایل لایسنسو ندادید.لطفا...
پشتیبانی فنی حمیدرضا خیری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
87 بازدید
مشکل دانلود پلتفرم نینجا تریدر 8 از سایت آکادمی icf makret farsi
سلام و درود برای نصب نینجا از سایت شما تا آخر دانلود میشه و میزنه فایلی موجود نیست با وی پی ان هم تست کردم نشد باید چیکار کنم این...
پشتیبانی فنی محسن عرب بیگی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
86 بازدید
سوال پیرامون cpu مناسب جهت پردازش و محاسبات نرم افزار نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
درود وخسته نباشید خدمت شما                      سوال بنده این بود که ایا این سی پی یو که در ذیل این متن...
پشتیبانی فنی شهرام خودی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
88 بازدید
عدم مشاهده نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر 8 به متا تریدر 5 در نرم افزار های من وبسایت آکادمی icf market
برای خرید قرار شد اگر نقد پرداخت کنم یک نرم افزاری با قیمت 29 دلار را رایگان به من بدهند اما در قسمت پروفایل من نیست
0 امتیاز
1 پاسخ
180 بازدید
حل مشکل دانلود نشدن فایل نینجا تریدر 8 از سایت icf-market.com
موقع دانلود بعد از دانلود کردن 120 و خورده ای مگ نیزنه فایلی نیست باید چیکار کنمو با vpn هم تست کردم نشد  بدون اونم نشد
0 امتیاز
1 پاسخ
240 بازدید
تفاوت و ارجعیت دیتا ریتمیک رایگان 30 روزه دورمن یا 14 روزه دمو
جستجو: آیا همیشه باید هردو دیتای ریتمیک که 15 روزه هست و دیتای دورمن که یک ماهه هست رو هردو رو همزمان روی نینجا داشته باشم یا فقط یکیشونو داشته...
پشتیبانی فنی حمیدرضا خیری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
102 بازدید
لود نشدن ورک اسپیس در نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر.موقعی که روی آیگن نینجا کلیلک می کنم چارتها روی ورک اسپیس شروع به بالا اومدن میکنه ولی خود صفحه اصلی نینجا بالا نمیاد و بعد از چند...
پشتیبانی فنی ابوالفضل محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
204 بازدید
کامل نبودن فایل نصبی اندیکاتور icf vf آکادمی icf market
با عرض ادب و وقت بخیرفایل نصبی اندیکاتور اختصاصی  برای من کامل نمیباشد
پشتیبانی فنی مهرداد امامی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
204 بازدید
اکسپایر شدن لایسنس اندیکاتور نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
وقتی روی دکمه اندیکاتور ها میزنم پیام میاد که اکسپایر شده و بعد نینجا قفل میشه 
پشتیبانی فنی مجید حداد 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
109 بازدید
درخواست آپلود لایسنس برای نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
من نینجا رو پاک کردم و دوباره نصب کردم  بعد از نگاه کردن به مجموعه سوالات فنی و گروهی که در تلگرام عضو هستیم متوجه شدم که گویا دوباره باید...
پشتیبانی فنی فریدون اونق 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
90 بازدید
خطایی در ایجاد لایسنس اسپات پلیر دوره تخخصی آموزش ولوم تریدینگ icf market
با سلام وقت بخیر زمانی که درخواست لایسنس میدم با خطای زیر مواجه میشمخطایی در ایجاد لایسنس به وجود آمده است
پشتیبانی فنی علی خدابنده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
209 بازدید
ماشین کد نصبی و ماشین کد کامیپوتر برای اندیکاتور icf_vf nt8 آکادمی icf market
با سلام و عرض خسته نباشیدمن در حال نصب اندیکاتور اختصاصی هستند و اموزش های استاد را دیدمدر اموزش استاد خبری از ماشین کد فایل نصبی نیستسئوالم اینه که این...
پشتیبانی فنی محمد علی فرزین 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
224 بازدید
زرد ماندن اتصال دیتا رایگان ریتمیک حتی با فعال بودن vpn آپدیت مرداد ماه 402
سلام وقتتون بخیر من بعد از انجام دادن تمام مراحل به نینجا رفتم و user name و pasword و شبکشو انتخواب کردمموقه وصل شدن همینجوری توی منطقه زرد میمونه و...
پشتیبانی فنی امیرحسین لشینی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
328 بازدید
تنظیمات متاتریدر 5 برای نرم افزار gl bridge
سلام خسته نباشید.برنامه بریج رو طبق ویدیو ها نصب و اجرا میکنم کانکت هم میشه منتهی وقتی پوزیشنی رو توی نینجا بازمیکنم توی متاتریدر برام اصلا باز نمیشه . عکس اون...
پشتیبانی فنی مهران پوررضا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
154 بازدید
مشاهده چارت niz renko در نینجا تریدر 8، با اختلاف ، در 2 سیستم
سلام خسته نباشید من نینزا رو جهت بک تست با چارت یک ساعته میخوام استفاده کنم ، درحالی که نینزا در یک سیستم کندل ها رو درست نشون میده ودر یک سیستم دیگه...
پشتیبانی فنی حامد دلاور 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
251 بازدید
ارور 13 هنگام به اتصال به دیتا لول 2 فیوچرز ریتمیک
ایمیل جدید در ریتمیک درست کردمو با پچر نینجا رو ریست کردم اما باز هم وقتی میخوام به ریتمیک کانکت بشم چنین اروری میدهسپاس
پشتیبانی فنی بهنام امیرجانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
217 بازدید
قرار گیری نرم افزار gl bridge به دلیل پرداخت یکجا دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
با سلام و احترامبنده در دوره 7 ثبت نام کردم  طبق صحبتی که با اقا ارمان قبل از ثبت نام و در طول دوره هم با اقای سام انجام دادم...
پشتیبانی فنی رضا مرادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
99 بازدید
لایسنس جدید به دلیل تعویض هارد برای نرم افزار نینجا تریدر 8 دوره تخصصی icf market
سلام و وقت بخیر. هارد کامپیوتر بنده چند روز قبل سوخت و یک هارد جدید جایگزین کردم. الان که لایسنس را میزنم خطا میده و از نرم افزار خارج میشه....
پشتیبانی فنی سعید خدایاریگانه 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
145 بازدید
عدم فرستادن ایمیل بعد از ثبت نام سایت ریتمیک
سلام سایت ریتمیک برای دیتای 14 روزه ثبت نام رو انجام می دم همه چی اوکی هست ایمیل و تمام چیزها ولی از طرف ریتمیک برام ایمیل نمیاد تا ادامه...
پشتیبانی فنی علی محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
197 بازدید
درخواست لایسنس مجدد اسپات پلیر دوره ولوم تریدینگ تخصصی icf market
با سلام.لطفا لایسنس اسپات پلیر ریست شود با تشکر
پشتیبانی فنی محسن نظری 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹