آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

تالار گفتگوی دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

0 امتیاز
4 پاسخ
4,832 بازدید
ترید es
با سلامطبق عکسای زیر امروز 9/26/22تو اون نقطه ۴ کنترکت گرفتنم ۲تاشو تو یک به یک ریسک فری کردم یک به دو هم داد طمع کردم کنترکت اخر رو که...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمدرضا خدادادی 2 سال پیش
-1 امتیاز
4 پاسخ
4,480 بازدید
پسیو
سلام امروز ۲بار با این نوار سبز که در عکس زیر مشحصه مواجه شدم که در گذشته از یک ترید سایز صادر شده بود و با برخورد قیمت به اون...
0 امتیاز
2 پاسخ
1,289 بازدید
vah val
سلام وقتتون بخیر.سشن 24 ساعته نسبت به سشن امریکا و لندن ارجح تره؟چون گاهی اوقات قیمت بین مثلا vah -val دوتا سشن نوسان میکنه میخواستم بدونم کدوم مهمتره؟ 
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی نایینی 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
4,169 بازدید
حجم یک دقیقه
با سلام خدمت اساتید  گرامی خیلی روز ها در زمان باز شدن سشن اروپا  و یا نیم ساعت قبل تر از اون بازار به یکی از حمایت و مقاوت های  موجود...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ اصغر جاماسب 2 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
1,679 بازدید
ATM strategy
سلامتوی قسمت تنظیمات برای  ATMبرای تریل شدن استاپ سوم، استاد فرمودن که مثلا تعریف میکنیم که اگه ی فاصله قیمت تا استاپ ، بیشتر از 60 تیک شد ، استاپ...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمدمهدی رخساری 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
4,086 بازدید
تنظیم حجم
سلام از چارت تایم اند سلز لیست یک دقیقه ای که:ابزوربشن وترید سایز وبیگ سایز را مشاهده میکنیم و طبق جدول BoxChart تنظیمات رو انجام میدهیم حالا همین چارت رو بجای...
2 امتیاز
1 پاسخ
3,563 بازدید
1440 دقیقه
با سلام برای سبک شدن و استفاده نکردن از تیک ریپلای چرا تنظیمات رو 1440 دقیقه میزاریم مگه مارکت 23 ساعت نیست؟23 ساعت معادل 1380 دقیقه هست
0 امتیاز
1 پاسخ
3,995 بازدید
محاسبه تیک به پیپ
سلام ایا ابزاز مناسبی برای محاسبه تیک در نینجا و تبدیل ان به پیپ در فارکس هست؟ اگر هست معرفی بفرمایید اگر نیست ایا امکان داره همین اعداد رو در...
2 امتیاز
1 پاسخ
4,428 بازدید
لارج پرینت
سلامایا استراتژی لارج پرینت را درست متوجه شدم؟اگر در سقف مارکت باشیم و کندل نزولی باشد  عدد نمایش داده شده در اندیکاتور بالای 30 یا زیر 0.26 باشد میتوانیم 2...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ بهرنگ موسوی 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
4,190 بازدید
فایل نینجا
سلامتو دروس اموزشی اقای شعبانی فایل نینجا رو درحالی دانلود ونصب  میکنه که ایکون دانلود براشون فعاله.درحالی که برای ما فعال نیست .و وقتی که حتی از بخش نرم افزارها...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مهرداداقازاده 2 سال پیش
1 امتیاز
7 پاسخ
4,917 بازدید
عدد صحیح دلتا
با سلام ووقت بخیر در مورد عدد دقیق دلتای ساعتی و عدم همخوانی در ادونزهای مختلف،این سوال رو چند مرتبه پرسیدم و راههای مختلفی رو هم امتحان کردم که در ادامه...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ فرهود اقاپورزنگنه 2 سال پیش
2 امتیاز
1 پاسخ
4,453 بازدید
کدام روند را مبنا قرار دهیم؟
سلام وقت بخیرتوضیح اینکه درمنطقه 1 ترند ما نزولی هست و تاییدیه رو گرفیم اما در منطقه 2 جهت ترند عوض شده اما بصورت مفروض هست و در ادامه و...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مسعود محمدی 2 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
4,037 بازدید
اندیکاتور زیگزاگ
با سلام اندیکاتور زیگزاگ که من استفاده میکنم بسیار کمک میکنه برای تعیین بهترین نقاط P2 P3 که البته بهتره در تایم بالا با تنظیم20و30 و درتایم پایین زیر 10...
0 امتیاز
3 پاسخ
3,727 بازدید
تنظیمات در تایم فریم ها
سلامتایم فریم دیلی <ولیوم پروفایل ماهانه و دیلیتایم فریم یک ساعت<ولیم پروفایل هفتگیتایم پنج دقیقه<ولیوم پنج دقیقهاین ها درست است؟چون چندبار ویدیو دیدم این بخش درست متوجه نشدم
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سهیل مبرهن نیا 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
1,388 بازدید
signal
salam khaste nabashidostad migan dar deep market sell nagiridzamani ke ma VAL ro dar time 5 min rad kardim va darim retest mikonim va tavasot fot print hala har signali...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی نایینی 2 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
4,357 بازدید
تمپلیت order flow
سلام و وقت بخیر خدمت اساتید محترم میخواستم بدونم قسمت صورتی رنگ که داخل تمپلیت مشخص کردم چی هست و کاربرد ان چی هست و با رسیدن قیمت به ان...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ اصغر جاماسب 2 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
4,756 بازدید
نحوه کاهش مبلغ دمو در نینجا
باسلامچطوری می تونم مبلغ دمو توی نینجا رو کاهش بدم؟نمیخام با 100 هزار دلار کار کنم
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد محمدی 2 سال پیش
3 امتیاز
1 پاسخ
4,119 بازدید
ورود با کندل همر
سلامتصور کنیم در نقاطی که روی تصویر تایین کردم میخواهم ورود کنم و فرض بر این میگیرم که کندل ما هم همر است ایا قبل از این مومنت و کارکشن...
2 امتیاز
1 پاسخ
3,971 بازدید
تفاوت قیمت در نینجا نسبت به متا
سلاممن رولاور هم انجام دادم اما بین نینجا و متاتریدر تفاوت قیمت زیادی وجود دارد
1 امتیاز
2 پاسخ
4,460 بازدید
اتصال R TRADER
با سلام من مشکل اتصال دارم حتی ریست میکنم موفق میزنه ولی اتصال انجام نمیشه دیتای جدید گرفتم باز همین مشکل هست
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محسن نظری 2 سال پیش
سوالات مرتبط
جلال اصغرزاده ۱۴۰۳/۵/۲۳
رضا طلوعی ۱۴۰۳/۵/۲۷
ادریس بایزیدی ۱۴۰۳/۵/۳۱
محمد شفیعیان نجف ابادی ۱۴۰۳/۶/۴
مهرداد حکیم زاده ۱۴۰۳/۶/۷
مهران غلامی آبکنار ۱۴۰۳/۶/۸
سعید لوافیان نژاد ۱۴۰۳/۶/۹