آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

تالار گفتگوی دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

1 امتیاز
1 پاسخ
4,405 بازدید
نینجا تریدر
سلامالان ساعن 9.40 به وقت ایران هست و چارت نینجا من ثابت مانده اما در متاتریدر قیمت در حال حرکت هست حتی از f5هم استفاده کردم اما نشد از برنامه...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سهیل مبرهن نیا 2 سال پیش
4 امتیاز
1 پاسخ
4,714 بازدید
الارم گذاری
سلام در بخش الارم گذاری استاد توضیح دادن که با استفاده از f6یا همون خط الارم بگذاریمدر نینجا با کلیک راست هم گزینه الارم داره که من هر کاری کردم با...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ سهیل مبرهن نیا 2 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
2,389 بازدید
عدم همخوانی نایم اند سلز لیست با سوپردام
سلامچرا تایم اند سلز لیست من تا سوپر دامم همخوانی ندارد؟انگاری تایم اند سلز لیست عقب تره.قبلا چک میکردم اینجوری نبود. آیا ایرادی داره؟اصلا باید همخوانی داشته باشن یا نه؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد محمدی 2 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
3,987 بازدید
ترند 6e
باسلام و احتراملطف میکنید ترند چارت دیلی 6e رو برام ترسیم کنید؟ یه کم گیج شدم چون شبیه پترن های گفته شده نیست
5 امتیاز
1 پاسخ
8,278 بازدید
شرط شکسته شدن در ساعتی
با سلام و خسته نباشیدسوال 1 -شرط شکسته شدن خطوط p2 یا p3 در ساعتی، close هست یا high و  low کندل سوال 2- مبنای ما برای رسم خطوط p2...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مجید علی زاده 2 سال پیش
1 امتیاز
3 پاسخ
4,785 بازدید
طلا
و اینکه چرا در فوت پرینت حجمهای طلا طبق عکس ارسالی اینجوریه در کندلهای نزولی نصف بدنه اصلا عدد جحمی نداره
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمدرضا خدادادی 2 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
4,562 بازدید
طلا
و اینکه طلا با توجه به اینکه ترند محور نیست کنار فوت پرینت برای اسکلپش از چه ابزار دیگه ای جهت تاییدیه استفاده کنیم؟
2 امتیاز
1 پاسخ
4,346 بازدید
طلا
سلام چرا در بخش ats فوت پرینت دیسکو اعداد زیر 1/7 هستند ؟ایا برای ats طلا فرقی هست با دیگر اینسترومنتها؟
2 امتیاز
1 پاسخ
1,566 بازدید
ats 1 min
سلام وقت بخیر در Lowمارکت چند ساعت قبل از باز شدن مارکت اروپا الگوریتم ها جلوی کاهش قیمت رو گرفتند که  با ats روی نمودار قابل مشاهده است .سوال : اگر...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی حمیدی 2 سال پیش
2 امتیاز
2 پاسخ
4,682 بازدید
محل دابل زیرو
سلام و خسته نباشید خدمت شمادر بحث استاپ فیشینگ برای مثال قیمت در hi مارکت هستش دابل زیرو باید در سمت خریداران یا فروشندگان باشد؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی نایینی 2 سال پیش
2 امتیاز
2 پاسخ
6,316 بازدید
]چارت 6B در زمان خبر CPI
باسلامامروز در چارت 6B راس ساعت 5 که خبر CPI آمریکا اومد یهویی چارت با سرعت بالایی ریخت. من منتظر پوزیشن شورت بودم ولی فک نمیکردم سرعتش بالا باشه و...
3 امتیاز
1 پاسخ
4,208 بازدید
معنی INF در فوت پرینت چیست؟
INF که در فوت پرینت نمایش داده میشود به چه معناست؟آیا این داده ممکن است تحلیل ما را به خطا بیندازد؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ محمد مهدی دستمالچی 2 سال پیش
6 امتیاز
1 پاسخ
4,090 بازدید
اساس ظاهر شدن vpoc در نمودار چیست؟
با سلام و احترام خدمت اساتید طبق تعریف استاد شعبانی  ، پوک ها بالاترین حجم معامله در یک تیک قیمتی از کندل می باشد حالا توی چارت یک دقیقه که...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مجید علی زاده 2 سال پیش
2 امتیاز
3 پاسخ
5,351 بازدید
تشخیص جهت ترند در تصویر ارسالی
با سلام و عرض ادبدر  تصاوایر ارسالی در تایم روزانه در P3 فیشینگ انجام شده و قیمت ریجکت شده اما در تایم یک ساعته از P2 عبور کرده و جهت...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ نوید همت 2 سال پیش
2 امتیاز
2 پاسخ
4,412 بازدید
تشخصیص شکست ناحیه
سلام اگر در نقاط های مارکت سل دیدیم ولی مارکت پایین نرفت بعد اون اگرسیو بایر بیاد و اون نقطه ما بشکنه میشه اونو سیو سود بایر دونست و پشتش...
5 امتیاز
1 پاسخ
1,586 بازدید
vah and val
با سلام و خسته نباشید. ایا میشود از vah و val  مثلا 10 روز پیش اگر تست نشده باشد و بعد از 10 روز رسیده باشد استفاده کرد؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ علی نایینی 2 سال پیش
2 امتیاز
3 پاسخ
4,853 بازدید
بیگ سایز
با سلام و وقت بخیردر جایی از ویدیو ها استاد میگن بیگ سایز هایی که میاد داخل TS برای تخلیه اردر ها هستش . این دقیقا به چه مفهومی هستش؟
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ وحید کریمی 2 سال پیش
3 امتیاز
1 پاسخ
4,149 بازدید
high و low مارکت
باسلامدر تصویر پیوست چارت در high ساعتی خودش هست ولی در deep روزانه خود قرار داره. اینکه استاد گفتن در high مارکت buy نزنیم منظورشون کدوم تایم فریمه؟
2 امتیاز
1 پاسخ
4,776 بازدید
تایم اند سلز لیست
باسلامچرا بعضی اوقات در ستونsf تایم اند سلز لیست که بیانگر تعداد دستورات است عدد صفر درج می شود؟در قسمت سایز حجم هم میخوره.
1 امتیاز
3 پاسخ
4,332 بازدید
ستاپ اول ساعتی
در توضیح ستاپ اول ساعتی گفته شد ، بازار بعد از شکستن روند در تایم 1 ساعته و تشکیل P3 غیر قطعی و رد شدن از P2 ، چنانچه close...
دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ مازیار قدیری کاوه 2 سال پیش
سوالات مرتبط
جلال اصغرزاده ۱۴۰۳/۵/۲۳
رضا طلوعی ۱۴۰۳/۵/۲۷
ادریس بایزیدی ۱۴۰۳/۵/۳۱
محمد شفیعیان نجف ابادی ۱۴۰۳/۶/۴
مهرداد حکیم زاده ۱۴۰۳/۶/۷
مهران غلامی آبکنار ۱۴۰۳/۶/۸
سعید لوافیان نژاد ۱۴۰۳/۶/۹