آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
161 بازدید
مشکل login failed نرم افزار r trader ریتمیک
سلام وقت بخیر من برنامه r trader  رو از برنامه پچر دیتا ریتمیک استارت میکنم بهم پیام موفق هم میده ولی برنامه  restart  نمیشه و با پیغام login failed. please...
پشتیبانی فنی آرمین یدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
133 بازدید
نمایش داده نشدن اندیکاتور اختصاصی icf بعد از نصب مجدد ویندوز
سلام روزبخیرامیدوارم حالتون خوب باشهبعد از نصب مجدد ویندوز و نصب نینجا و نرم افزار اختصاصی همه چیز درست کار میکنه بجز icf vf که وقتی به چارت ها اضافه...
پشتیبانی فنی محمد عنایتی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
172 بازدید
مشکل در لایسنس نینجا تریدر سیستم دوم دوره آموزش جامع والیوم تریدینگ
با سلام و احترام لایسنس نینجا سیستم دوم من هم دچار مشکل شده است و خطای EXPIRE  می دهد.به چه علت این مشکل رخ می دهد؟ آیا استفاده در دو سیستم...
پشتیبانی فنی ارسلان اصغری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
93 بازدید
ریست فعال سازی نرم افزارها و اسپات پلیر دوره volume trading saeed shabani
سلام وقت بخیر اگر امکانش هست لایسنس ها و اسپات پلیر من را ریست کنید برای نصب روی سیستم جدید
پشتیبانی فنی مصطفی غلامی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
399 بازدید
عدم کانت شدن دورمن روی نینجا تریدر volume trading سعید شعبانی
باسلام دیتای ریتمیک دورمن را روی نینجا اجرا کردم، دوسه روزی فعال بود ولی از روز پنجشنبه تاالان ارور میده، لطفا راهنمایی بفرمایید،ممنون (عکس ارور راارسال میکنم)
پشتیبانی فنی راضیه دیلم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
166 بازدید
خطای لایسنس نینجا تریدر 8 دوره تخصصی والیوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام و احترامدر ادامه تیکت قبلی ، خطای لایسنس نینجا هم اعلام شد
1 امتیاز
1 پاسخ
421 بازدید
از دسترس خارج شدن سایت اندیکاتور های دیسکو تریدینگ (disco trading)
سلام برای آپدیت کردن برنامه های دیسکو تریدینگ مراجعه کردم به سایتش نتونست چیزی پیدا کنم انگار تعطیل شده
پشتیبانی فنی مجید چوخاچی زاده مقدم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
130 بازدید
درخواست ریست لایسنس spot player دوره والیوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام من اسپات پلیر را می خوام روی سیستم جدیدم نصب کنم و روی سیستم قدیمی پاک کردم ولی در سیستم جدید ارور دفعات مجاز استفاده از لایسنس را می...
پشتیبانی فنی محسن آزاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
129 بازدید
مشکل در لایسنس patcher دیتا ریتمیک سیستم اول دوره والیوم تریدینگ
با سلام و احتراممشکل درلایسنس ریتمیکبرای سیستم اوللطفا لایسنس جدی را ارسال بفرمائیدبا تشکر
0 امتیاز
1 پاسخ
215 بازدید
درخواست لایسنس gl bridge بعد از تعویض ویندوز
سلام ویندوز عوض کردم در نصب دوباره gl bridge لایسنس را قبول نمیکنه لطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی مجید چوخاچی زاده مقدم 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
350 بازدید
عدم اتصال اکانت ریتمیک دوره والیوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلامتمام مراحل ساخت اکانت ریتمیک 14 روزه رو انجام دادم و در اخر در سایت هم ساین این کردموقتی اطلاعات اکانت ریتمیک رو در نینجا تریدر 8 وارد میکنم...
پشتیبانی فنی محمد شکری 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
255 بازدید
مشکل در اجرای نرم افزار دیتا دورمن
سلام و عرض ادب من از دورمن یوزر و پسورد رو گرفتم ریست پچ رو هم چند بار زدم اما لاگ که میکنم روی این صفحه میمونه و هیچ حرکتی...
پشتیبانی فنی هادی کفاش پناه 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
217 بازدید
عدم فعال شدن نرم افزار R trader
باسلام برنامه  R trader را طبق آموزش نصب کردم و تمام مراحل را انجام دادم، اکانت دمو دورمن را هم دریافت کردم، ولي موقع کانکت شدن به R trader میزنه  login failed  لطفا...
پشتیبانی فنی راضیه دیلم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
109 بازدید
ارسال رسید تراکنش جهت دریافت لایسنس اندیکاتور اختصاصی icf_vf
با سلام وقت بخیرمن از طریق تراس ولت تراکنش انجام دادم اما نمیدونم که کد (txId) در کجا امده که وارد کنملطفا راهنمایی کنید.
پشتیبانی فنی مهدی الله دادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
115 بازدید
ارور در قسمت پچر نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ پیشرفته
سلام من نینجا را نصب کردم وقتیicf market nt8 patcher را کلیک میکنم این ارور را میدهدlauncher errorو مینویسد unable to open archive file
پشتیبانی فنی وحید قاجار 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
367 بازدید
ارور هنگام اتصال به دیتا فیوچرز ریتمیک
سلام کل کارهای نصب رو انجام دادم ولی آخر کار به دیتای ریتمیک وصل نمیشه و اخطار پیوست رو میده خواهشا راهنمایی کنید 
پشتیبانی فنی محمد شکری 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
422 بازدید
عدم اتصال GLBridge به متاتریدر 4 | متاتریدر 5
با سلام و عرض ادبتوی متاتریدر ۴: طبق آموزش نصب پیش رفتم. علامت connected to 127.0.0.1:3400 به رنگ سبز نمایش داده میشه و net-bridge هم به صورت خندان هست ولی...
پشتیبانی فنی محمدمهدی ایراندوست 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
143 بازدید
بسته شدن نینجا بعد از اضافه کردن اندیکاتور disco trading نینجا تریدر 8
سلام.طبق آموزش ها اندیکاتور های دیسکو تریدینگ رو اضافه کردم به نینجا اما بعد از اون دیگه نینجا سه چهار بار پشت سر هم این ارور رو میده و بسته...
پشتیبانی فنی علی بهمنی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
301 بازدید
عدم اتصال اکانت ریتمیک 14 روزه دوره تخصصی ولوم تریدینگ
با سلامتمام مراحل ساخت اکانت ریتمیک 14 روزه رو انجام دادم و در اخر در سایت هم ساین این کردموقتی اطلاعات اکانت ریتمیک رو در نینجا تریدر 8 وارد میکنم...
پشتیبانی فنی ابوالفضل عموحسنی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
196 بازدید
پشتیبانی فنی فراز کاج 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴