آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
316 بازدید
آموزش پاک کردن لیمیت اوردر نارنجی رنگ در نینجا تریدر 8
سلام تو چارت طلا یک اردر لیمت گذاشتم ولی هر کاری میکنم برداشته نمیشه چند بار چارت رو عوض کردم اندیکاتورهارو حذف کردم ولی درست نشد اون اردر باعث میشه...
پشتیبانی فنی توحید احمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
152 بازدید
درخواست لایسنس جدید ریستور ریتمیک دوره تخصصی والیوم تریدینگ
با سلام و عرض ادب. دیتای ریتمیک کانکت نمیشه و فایل icf market rithmic patch_proteced به قسمت وارد کردن لایسنس میره.با احترام
پشتیبانی فنی محمدمهدی ایراندوست 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
174 بازدید
عدم نمایش کامل گیرید (horizontal grid) عمودی قیمت در سمت راست چارت نینجا تریدر 8
سلام و وقت بخیرقیمت از 5 لول(1.22145) به 4 لول (1.2214)تغییر کرده است و پنجمین عدد قیمت نمایش داده نمی شودلطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی فرهاد وحدت نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
250 بازدید
عدم بارگزاری صحیح چارت نینجا تریدر بعد از تغییرتنظیمات days to load در data series
با سلام ووقت بخیر چارت به صورت ناقص لود می شودdays to load رو هم تغییر دادم ولی درست نشدلطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی فرهود اقاپورزنگنه 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
214 بازدید
عدم اتصال به دیتا لول 2 بعد از پاک کردن نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام و درود من برای حل مشکل قبلی نینجا را دلیت کردم اما برای نصب مجدد دیگر به بازار وصل نمیشوم و یوزر و پس قبلی من را هم قبول نمیکند 
پشتیبانی فنی محمد زندی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
517 بازدید
مشکل در اتصال دیتای ریتمیک در nt8
من نمیتونم با دیتای ریتمیک وصل بشم ریتمیک دورمن یوزر پسورد میده و اوکی هست ولی نینجا ایراد میگیره قبل از این با همین وی پی ان nekoray و وی...
پشتیبانی فنی محمد خدادادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
137 بازدید
ارور فایل پچر ریتمیک دوره ولوم تریدینگ تخصصی
درود من فایل پچر ریتمیک را قبلا نصب کرده بودم و اکی بود چند بار هم ازش استفاده کردم ، ولی امروز بعد از حدود یک ماه که اجرا کردم...
پشتیبانی فنی محمدرضا دودی نیا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
174 بازدید
عدم نمایش چارت در نینجاتریدر 8 بعد از rollover
متاسفانه چارت نمایش داده نمیشود rollover هم کردم ولی بازم هم نمایش داده نمیشود.
پشتیبانی فنی مهرداد مهدیون 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
420 بازدید
ارور هنگام وارد کردن zip code جهت دریافت در سایت ریتمیک دیتا لول 2 فیوچرز
هنگام ورود اطلاعات در بخش دیتای ریتمیک دایما از zip ایراد گرفته میشود چند بار آدرس را تغییر دادم باز هم ایراد میگرد
پشتیبانی فنی مهرداد مهدیون 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
119 بازدید
پیشنهاد در مورد addons icf vf
درود و وقت بخیر من از مانیتورهای 4k جهت نمایش چارت ها استفاده میکنم . و با رزولوشن این مانیتور ها فونت بسیار ریز هستند و خوانا نمیباشد و وقتی اندازه...
پشتیبانی فنی داریوش رشیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
484 بازدید
مشکل در اتصال دیتا ریتمیک در نینجا تریدر با vpn معرفی شده
من هرجور یا vpn معرفی شده توسط شما و با هر دو روش نمیتونم دیتای ریتمیک بگیرمrithmic dorman که فقظ ارور میده خود سایت ریتمیک موفق میشم نینجا ارور میده
پشتیبانی فنی کوهزاد منوچهری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
113 بازدید
لایسنس اندیکاتور اختصاصی icf_vf دوره تخصصی ولوم تریدینگ پیشرفته saeed shabani
سلام و درود چند روزی هست که منتظر دریافت لایسنس هستم ممنون میشم پیگیری بفرمایید و اینکه لینک دانلود برای من مشاهده میشد اما الان خیر دلیل خاصی داره؟ آپدیتی درحال...
پشتیبانی فنی رضا ندیم‌آقایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
146 بازدید
پیغام an internal exception هنگام باز کردن nt8 دوره volume trading pro سعید شعبانی
موقع بازکردن نینجا خطای زیر ظاهر میشه و نینجا رو می بنده. معمولا یکی دو دفعه اتفاق می یوفته و بعد اوکی میشه
پشتیبانی فنی حامد علی بخش 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
175 بازدید
به هم ریختگی چارت و عدم دریافت دیتا فیوچرز درست در نینجا تریدر 8
در تایم یک دقیقه به هم ریختگی دیتا دارم در 6B , 6Eولی در داجونز دیتام درسته رول اور کردم تایم اند سل لیست در 6B , 6E هم کار...
پشتیبانی فنی علی طاهرشمس 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
345 بازدید
عدم اتصال شماره 13 دیتا rithmic نینجا تریدر 8 دوره تخصصی والیوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام وقت بخیربرای اتصال به دیتای ریتمیک نینجا تریدر این ارور رو میدهبه دلیل مشکل اینترنته یا ویندوز ؟! 
پشتیبانی فنی محمد قیاسی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
245 بازدید
پیغام نا موفق rithmic patcher برای R Trader دیتا لول 2 ریتمیک
سلاممن یک ماه از دیتای ریتمیک دورمن استفاده میکردم. برای ریست طبق آموزش عمل میکنم ولی پچر R Trader عمل نمیکنه و میزنه نا موفق و Rithmic Trader Pro هم...
پشتیبانی فنی امیر سهیل ضیا 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
422 بازدید
عدم کانکت شدن به سرور سایت ریتمیک جهت دریافت دیتا فیوچرز
سلام،عدم کانکشن به سرور ریتمیک روز دوشنبه ساعت ۱۱
پشتیبانی فنی ابوالفضل خلیلی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
320 بازدید
خطا درنصب برنامه پچر دیتا 100 لول ریتمیک فیوچرز نینجا تریدر 8
باسلامبرنامه پچ ریتمیک برام نصب نمیشه، ارور میده،عکس ارور ارسال کردم، لطفا راهنمایی بفرمایید متشکر 
پشتیبانی فنی راضیه دیلم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
275 بازدید
خطای لایسنس نینجا تریدر 8 دوره تخصصی والیوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام. لطفاً لایسنس جدید نینجا تریدر 8 را برای بنده ارسال فرمایید. نینجا خطای لایسنس دارد.
پشتیبانی فنی مهران هوشمند 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
275 بازدید
درخواست لایسنس جدید نینجا تریدر 8 دوره والیوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام. لطفاً لایسنس جدید نینجا تریدر 8 را برای بنده ارسال فرمایید. نینجا خطای لایسنس دارد./
پشتیبانی فنی سیدمرتضی هاشمی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶