آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
112 بازدید
بسته شدن نینجا تریدر 8 بعد از لود شدن چارت ها
وقت بخیریک مشکلی امروز برام پیش اومده زمانیکه نینجا رو باز میکنم بعد از لود 2 , 3 تا چارت به صورت خودکار بسته میشه . چند باز تکرار کردم...
پشتیبانی فنی کیانوش فیروزی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
139 بازدید
مشکل لود چارت پلتفرم استراتژی ولوم تریدینگ با اندیکاتور Order Flow Trader
سلام با اینکه سیستم من خوبه ولی هر چی این اندیکاتور رو میارم همس صفحه این شکلی میمونه میتونید راهنمایی کنید>؟
پشتیبانی فنی اشکان واثقی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
121 بازدید
حل مشکل وصل نشدن پلتفرم آموزش ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
سلام خسته نباشید من از صبح هر کاری میکنم نینجا وصل نمیشه سه بار دیتا ریتمیک رو عوض کردم چند بارم وی پی ان ولی بازم وصل نمیشه یک بار...
پشتیبانی فنی توحید احمدپور 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
120 بازدید
درخواست لایسنس جدید نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای با منتور شیپی سعید شعبانی
سلام خسته نباشید . درخواست یک لایسنس جدید برای نینجا تریدر داشتم . چون ارور لایسنس میده . در صورتی که نه ویندوز عوض شده و نه سیستم جا به...
پشتیبانی فنی امیرحسین خسروابادی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
91 بازدید
پشتیبانی فنی سعید الیاسی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
128 بازدید
درخواست لایسنس نینجا تریدر 8 برای سیستم دوم
باسلام،لطفا لایسنس دوم نینجا رو برای من ایجاد کنید. برای لپ تاپ لازم دارم .  با تشکر
پشتیبانی فنی ژرژ منصور 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
147 بازدید
درخواست لایسنس اسپات پلیر به دلیل تغییر ویندوز
بدلیل ارور در اکسپلورر مجبور به عوض کردن ویندوز شدم و درخواست لایسنس اسپات پلیر را دارم .تشکر
پشتیبانی فنی سینا صادقی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
123 بازدید
درخواست لایسنس دوم اسپات پلیر برای تماشای ویدیو های دوره تخصصی ولوم تریدینگ تخصصی
سلام بنده شاغل آزاد هستم و نیمی از وقت آزاد من در محل کار هست میخواستم ببینم آیا امکان این وجود داره که حتی با پرداخت هزینه اضافی بنده بتونم...
پشتیبانی فنی حسین حاجی باقری 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
128 بازدید
راهنمایی جهت نصب و فعال سازی نینجا تریدر دوره والیوم تریدینگ تخصصی سعید شعبانی
سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم چجوری میشه لایسنس icf-vt و نینجا تریدر رو گرفت و اینکه اندیکاتور های اختصاصی مثل icf-vt رو از کجا باید فایلش رو تهیه کنیم  و سوال...
پشتیبانی فنی حسین حاجی باقری 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
64 بازدید
درخواست لایسنس نینجا تریدر 8 دوره والیوم تریدینگ تخصصی سعید شعبانی
با سلام مدتی بود با نینجا تریدر کار نمی کردم . امروز نینجا را باز کردم پیغام داد لایسنس اکسپایر شده. لطفا  لایسنس نینجا تریدر من را ریست فرمایید.ضمنا من نینجا را طبق آپدیت جدید توضیحات...
پشتیبانی فنی ژرژ منصور 9 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
133 بازدید
امکان دانلود هیستوریکال دیتای ریتمیک بدون فیلتر شکن
سلام وقتتون بخیرمن در حال حاضر برای تمرین نیاز به هیستوری دیتای ریتمیک دارم و متاسفانه در حال حاضر نمیتوانم به فیلتر شکن دسترسی داشته باشمسئوالم اینه ایا منبعی وجود...
پشتیبانی فنی محمد علی فرزین 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
67 بازدید
لایسنس اکانت دوم دوره تخصصی ولوم تریدینگ پلتفرم نینجا تریدر 8
سلام لایسنس دوم نینجا رو میتونم داشته باشم برای کامپیوترم ؟ اولی رو لپ تاپه . اگه میشه برام بفرستیید با تشکر
پشتیبانی فنی علی محمدی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
58 بازدید
درخواست ریست لایسنس اسپات پلیر دوره تخصصی ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام و عرض ادب . بنده دوتا سیستم دارم یکی دفتر و یکی خونه و اموزشها رو انتقال دادم به لپ تاپم . و همزمان نمیتونم اموزشها رو ببینم و...
پشتیبانی فنی علی محمدی 9 ماه قبل
0 امتیاز
5 پاسخ
173 بازدید
مشکل عدم دریافت دیتا رایگان ریتمیک لول 2 فیوچرز نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
سلام وقت بخیر من توی سایت ریتمیک اصلا نمیتونم ثبت نام بکنم بدلیل ارور try again هم با فیلترشکن هم بی فیلترشکن همچنین r trader هم کلا ارور login failed...
پشتیبانی فنی فاطمه قطارانی زاده 9 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
216 بازدید
مشکل عدم اتصال به کانکشن ریتمیک (Rithmic) نینجا تریدر 8 دوره تخصصی آموزش والیوم تریدینگ
با سلاممن برای اتصال به دیتای ریتمیک با NinjaTrader مشکل برخوردم و لاگین نمی شود.please check your account connection parameters and internet conection.(logon failed)آیا باید ip مربوط به vpn با...
پشتیبانی فنی محمد زرندی 9 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
147 بازدید
پشتیبانی فنی رضا رحمانی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
112 بازدید
درخواست تغییر لایسنس اسپات پلیر برای استفاده در سیستم جدید
سلام .ببخشید میخواستم لاینسس قبلی را برام حذفش‌ کنید چون سیستم جدید گرفتم .ممنون
پشتیبانی فنی بهنام رحمتی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
154 بازدید
اکسپایر شدن لایسنس پلتفرم ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
سلام لایسنس نینجا تریدر اکسپایر شده لطفا لایسنس جدید برام ارسال فرمایید . باتشکر 
پشتیبانی فنی مجید حداد 9 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
102 بازدید
راهنمایی جهت اتصال به دیتای rithmic رایگان در نینجا تریدر 8 | دوره ولوم تریدینگ 9
با سلام و احتراممن طبق ویدئو آموزشی اقدام به ثبت دیتای ریتمیک کردمیوزر که همون ایمیل باشه و رمز رو درست وارد میکنم با 2 اپراتور اینترنت هم چک کردم...
پشتیبانی فنی امیر زرندی 9 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
69 بازدید
دسترسی به جلسات وبینار رفع اشکال دوره 8 ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام وقت بخیر جلسات انلاین گروه 8 در اسپات برای من بسته هست و نمیتونم جلسات را ببینم من در گروه 7 دوره را ثبت نام کردم اما به دوره...
پشتیبانی فنی زینب نعیمی 9 ماه قبل
سوالات مرتبط
اشکان واثقی ۱۴۰۲/۱۱/۱۶
شهرام خودی زاده ۱۴۰۲/۱۱/۱۶
امیر زرندی ۱۴۰۲/۱۱/۱۷
امین باورساد عبدالی ۱۴۰۲/۱۱/۲۰
امیررضا علیشاه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳
محسن عرب بیگی ۱۴۰۲/۱۱/۲۳