آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
5 پاسخ
123 بازدید
لود نشدن چارت با وجود وصل بودن دیتا ریتمیک رایگان
سلام . وقت بخیر من همه مراحل نصب رو طبق آموزش انجام دادم . تا اینجا مشکل نداشتم ولی چارت برام لود نمیشه . ممکنه راهنمایی بفرمایید . 
پشتیبانی فنی حسین کبشی 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
65 بازدید
راهنمایی جهت تهیه پک اندیکاتور آکادمی ICF برای سیستم دوم
من در حال حاضر هر دو لایسنس نینجا رو استفاده میکنم. دو سوال دارم:1) آیا امکان انتقال لایسنس دومم از لپ تاپ به پی سی دومم رو دارم. اینکار رو...
پشتیبانی فنی علی معتمدی 8 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
87 بازدید
راهنمایی جهت فعال سازی جلسات 94 تا 102 اسپات پلیر
سلام. وقتتون بخیردر اسپات پایر دروس شماره ی 94 تا 102 برای من غیر فعال است. بگونم جلسات گروهی با دانشجویان جدیدالورود است. برای فعال شدنه این دروس باید چکار...
پشتیبانی فنی علی معتمدی 8 ماه قبل
-1 امتیاز
0 پاسخ
85 بازدید
در رابطه با کد ماشین
درود بر شما ‌بنده ۱ هفته سیستمم به خاطر جابه جایی خاموش هست و قصد ارسال کد ماشین برای تهیه نرم افزار جدید اختصاصی رو دارم …امکانش هست ۱ هفته...
پشتیبانی فنی شهرام خودی زاده 8 ماه قبل
0 امتیاز
15 پاسخ
1,239 بازدید
حل مشکل بالا نیامدن پلتفرم ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیرتا هفته پیش نینجا خیلی خوب بالا میامد ولی این هفته فقط تا این مرحله عکس پایین پیش میره وبعد بالا نمیاد
پشتیبانی فنی حسین سرائی 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
55 بازدید
درخواست حذف کلیه نرم افزار ها و لایسنس ها از سیستم اول و اصلی تعریف شده در پروفایل آکادمی ICF Market
سلام وقتتون بخیر من سیستمم رو میخوام عوض بکنم لایسنس جدید میخواستم برای اسپات پلیر و نرم افزار ها لایسنسی که روی سیستم فعلی هست رو غیرفعال کنیدتشکر از لطفتون
پشتیبانی فنی پویا جراح پور 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
72 بازدید
حل خطای اکسپایر شدن لایسنس نینجا تریدر 8؛ بهترین پلتفرم آموزش ولوم تریدینگ
سلام وقتتون بخیر من به خطای لایسنس برخوردمو نیاز به فایل جدید لایسنس دارمممنون میشم پیگیری بفرمایید
پشتیبانی فنی سید مجتبی گلافان 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
118 بازدید
راهنمایی جهت حل ارور file is dangerous هنگام دانلود نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
سلام وقت بخیر می‌خوام فایل نصبی پلتفرم نینجا تریدر رو دانلود کنم . ولی سیستم اجازه دانلود نموده و پیغام this file dangerous رو میده . لطفا راهنمایی می‌فرمایید که چیکار...
پشتیبانی فنی حسین کبشی 8 ماه قبل
0 امتیاز
5 پاسخ
208 بازدید
پشتیبانی فنی حامد محمودی پیام 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
67 بازدید
حل مشکل اتصال به دیتا ریتمیک با vpn شرکت ویتامین | آپدیت بهمن 402
سلام وقت بخیر طبق فرمایشات من دیتا ریتیمک رو دریافت و وارد نینجا کردم ولی وقتی روی MY RITHMIC میزنم ارور میده . رفتم دوباره دیتا ریتمیک باز کردم از...
پشتیبانی فنی مهدی انوری 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
78 بازدید
کرش کردن برنامه نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
سلام و عرض ادب   برنامه نینجا  پس از  ران کردن  چارت ها را نمایش میدهد و سپس در کمتر از چند ثانیه برنامه بسته میشود  لطفا راهنمایی کنید 
پشتیبانی فنی بهزاد سپه پور 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
145 بازدید
راهنمایی جهت استفاده از هیستوریکال دیتا در حالت پلی بک کانکشن برای پلتفرم آموزشی ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام، من موقع استفاده از قابلیت پل بک نینجا تریدر متوجه شدم فقط با داده های تاریخی قرارداد فعلی میشه پلی بک انجام داد.اگه بخوام مثلاً از یک سال قبل...
پشتیبانی فنی محمد الیاس سجادی 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
179 بازدید
درخواست لایسنس جدید پلتفرم آموزش نینجا تریدر 8 برای سیستم دوم
سلام وقتتون بخیرمن یه سیستم pc اضافه کردم لایسنس برای سیستم دومم می‌خواستم 
پشتیبانی فنی علی کاس زاد 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
36 بازدید
آیا نصب نینجا تریدر 8 روی سیستم معمولی قبل از رونمایی پلتفرم جدید آکادمی icf market پیشنهاد می دهید یا خیر؟
سلام وقت بخیرمن سیستم متوسطی دارم تا زمانی که پلتفرم جدید ارائه میشه نینجا تریدر رو روی همین سیستم نصب کنم و تمرین ها رو انجام بدم.لطفا در این مورد...
پشتیبانی فنی افشین عامری 8 ماه قبل
0 امتیاز
0 پاسخ
165 بازدید
ارور هنگام اتصال به دیتا ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8؛ پلتفرم آموزش ولوم تریدینگ
سلام موقع اتصال ب نینجا با ارور زیر مواجه میشم اگر بخاطر vpnهست بیزحمت کانالی رو معرفی کنید برای گرفتن فیلتر خوب ممنون
پشتیبانی فنی علیرضا خان اقایی 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
179 بازدید
راهنمایی جهت عدم اعمال تنظیمات اندیکاتور ICF-VF روی چارت
با سلام1- تنظیمات را در VF انجام میدم ولی روی چارت ایجاد نمیشه و باید پنجره تنظیمات را ببندم و باز کنم تا اعمال بشود.2- بعضی از تنظیمات حتی چارت...
پشتیبانی فنی جواد سلیمی 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
49 بازدید
عدم نمایش فیلم های آموزشی جلسات رفع اشکال دوره ولوم تریدینگ 8
با سلام و خسته نباشید...خدمتتون عارضم که ظاهرا چند فیلم جدید در اسپات پلیر آپلود شده (فیلم های 94 به بعد مطابق تصویر) اما در پنل کاربری اسپات پلیر من...
پشتیبانی فنی مهدی حاجیلو 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
57 بازدید
مشکل لایسنس نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ آکادمی ICF MARKET
سلام و وقت بخیرارور لایسنس نینجا تریدر برام پیش اومده؛ لطفا لایسنس جدید برام بارگذاری بشه. ممنونم
پشتیبانی فنی وحید کاردانیان 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
78 بازدید
نحوه خرید پکیج اندیکاتور ولوم اختصاصی آکادمی ICF Market به چه شکلی است؟
سلام.این نرم افزاری که فوت پرینت اختصاصی هست و توی یوتیوب توضیح داده آقای شعبانی , چطوری میتونم دریافتش کنم؟ممنون
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
121 بازدید
راهنمایی جهت آپدیت اندیکاتور ICF-VF آکادمی ولوم تریدینگ آی سی اف مارکت
سلام.من قبلا نرم افزار icf vf  رو خریداری کردم .چطوری باید آبدیت کنمضمنا آیا نسخه جدید همین نرم افزار در دسترس هست یا خیر .اگر هست چطوری باید دریافت کنم؟ممنون
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 8 ماه قبل
سوالات مرتبط
سید جلیل سیدنا ۱۴۰۲/۸/۲۹
محمدرضا محبوبی ۱۴۰۲/۹/۳
صادق عابدینی ۱۴۰۲/۹/۴
حامد محمودی پیام ۱۴۰۲/۹/۵
امید کاشی حصاری ۱۴۰۲/۹/۶
بهنام امیرجانی ۱۴۰۲/۹/۱۲
سجاد غضنفر ۱۴۰۲/۹/۱۴
عباس زند میرالوند ۱۴۰۲/۹/۱۵
شهاب یزدی زاده راوری ۱۴۰۲/۹/۲۰