آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
7 پاسخ
127 بازدید
مشکل لود شدن چارت با اندیکاتور ICF-VF در ورک اسپیس های نینجا تریدر 8 دوره والیوم تریدینگ
سلام عرض ادب  یک ورک اسپیس میسازم و به نینجا کانکت میشوم و تمامی چارتها لود میشوند به غیر از icf-vf . icf-vf را در تصویر دارم ولی لود نمیشود. در این...
پشتیبانی فنی سینا صادقی 8 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
126 بازدید
ارور 504 در بخش دانلود تمپیلت و نرم افزار نینجا تریدر دوره ولوم تریدینگ تخصصی
سلام طبق ویدیو دوره بخش دانلود تمپلت میرم و دانلود میزنم بعد از مدتی صفحه خطای 504میده و دانلود نمیشه چیزی.لطفا بررسی کنید مشکل کجاست.
پشتیبانی فنی مرتضی خالقی 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
153 بازدید
راهنمایی جهت دسترسی به ویدیوهای اسپات پلیر به دلیل نقص فنی لپ تاپ
سلام سلام من لپ تاپم رو امروز زدم به برق چراق پاورش روشن شد ولی صفحه سیاه بود و روشن و خاموش نمیشد دیگه فکر کنم سوخته رفتم بدم درست کنه ...
پشتیبانی فنی آرین وحیدی 8 ماه قبل
1 امتیاز
12 پاسخ
253 بازدید
مشکل در لایسنس نینجا تریدر دوره ولوم تریدینگ حرفه ای و محدودیت جلسات رفع اشکال در اسپات پلیر
همینطور به محتوای 94 و به بعد دسترسی ندارم چرا؟!من همه شهریه قبلا پرداخت کردم و تمامی ابزار ها خریداری کردملطفا ممنون میشم مشکل حل کنید تشکر.
پشتیبانی فنی تورج استواری 8 ماه قبل
0 امتیاز
5 پاسخ
172 بازدید
ارورلایسنس اندیکاتور ICF-VF نینجا تریدر 8 اختصاصی آکادمی آموزش ولوم تریدینگ
با سلام من محتویات پوشه icf vf را داخل قسمت مربوطه bin/custom کپی میکنم بهد که نرم افزار رو باز میکنم این ارور میاد واسم .... راه حلی هست که...
پشتیبانی فنی اشکان واثقی 8 ماه قبل
0 امتیاز
0 پاسخ
128 بازدید
مشکل دانلود فایل نصب نینجا تریدر8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی از سایت
سلام وقت بخیروقتی روی آیکون دانلود نینجا تریدر کلیک میکنم فایل نصب برای من دانلود نمیشه و پیغام ارور 504 میده.
پشتیبانی فنی محمد قشقایی زاده 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
67 بازدید
قوانین ریست لایسنس اسپات پلیر برای دوره ولوم تریدینگ تخصصی
سلام جناب بنده برای سوزاندن و صدور مجدد اسپات پلیر اقدام کردم منتهی پشتیان پیام داده که از ۲ بار فرصت صدور شما استفاده شده در حالی که من تنها...
پشتیبانی فنی حسین حاجی باقری 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
83 بازدید
عدم باز کردن اندیکاتور ICF-VF به دلیل پیغام آپدیت
با سلام و احترام ؛موقع باز کردن icf vf، متاسفانه اندیکاتور بالا نمی آید. لطفا راهنمائی بفرمائید. باتشکر
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
110 بازدید
درخواست ریست لایسنس اسپات پلیر دوره ولوم تریدینگ حرفه ای شماره 9
به دلیل تعویض سیستم درخواست سوزاندن اسپات پلیر و دادن یک لایسنس جدید دارم
پشتیبانی فنی حسین حاجی باقری 8 ماه قبل
0 امتیاز
5 پاسخ
178 بازدید
حل مشکل باز نکردن اندیکاتورها در پلتفرم آموزش ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
با سلام و احترام ؛چارت باز کردم، اندیکاتور را که انتخاب می کنم ارور مطابق عکس می دهد. لطفا راهنمائی بفرمائید. باتشکر
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 8 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
129 بازدید
حل ارور لایسنس اندیکاتور ICF-VF بعد از فعالسازی بدون مشکل نینجا تریدر 8
با سلام، بعد از نصب نینجا تریدر جدید روی سیستم و نصب لایسنس مشکلی در باز کردن اندیکاتور ها نداشتم، منتهی بعد از این که تمپلیت های قدیمی و Workspace...
پشتیبانی فنی محمد حسین حسین زاده 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
85 بازدید
پشتیبانی فنی مرصاد مومنی 8 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
86 بازدید
درخواست لایسنس جدید اسپات پلیر برای سیستم دوم
با سلام من اموزشها رو با سیستم لپ تاپ میدیدم الان نیاز به لایسنس اسپات برای سیستم دومم هستم .با تشکر ویژه از تیم ICF 
پشتیبانی فنی حامد زینتی 8 ماه قبل
0 امتیاز
4 پاسخ
239 بازدید
حل مشکل باز نشدن اندیکاتور dt order flow bar
با سلام و احترامجدیدا من اندیکاتور dt order flow bar  رو با ز میکنم این مشکل برای من پیش میاد راه حلی برای لود شدنش میتونید بهم بگین؟
پشتیبانی فنی اشکان واثقی 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
114 بازدید
پاسخ به مجموعه ای از سوالات پیرامون نرم افزار نینجا تریدر 8 و دریافت دیتا ریتمیک رایگان
سلام وقت بخیر چند تا سوال داشتمبنده نینجا رو نصب کردم فقط ایکون نینجا به جای شکل نینجا مثل یه برگه سفید هست مورد بعدی من بدون فیلترشکن دیتا ریتمیک ۱۴...
پشتیبانی فنی افشین عامری 8 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
74 بازدید
مشکل ارور لایسنس نرم افزار آموزش ولوم تریدینگ - نینجا تریدر 8
درود بر شما بعد از باز کردن نینجا وقتی اندیکاتور ها رو کلیک میکنم یا پیغام لایسنس میدهد یا فلش میکند از برنامه خارج میشود . ممنون میشوم راهنمایی فرمایید.
پشتیبانی فنی حامد زینتی 8 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
196 بازدید
حل مشکل عدم دریافت دیتا ریتمیک 30 روزه رایگان با نرم افزار r trader pro
سلام وقت بخیرمتأسفانه زمان اتصال جهت دریافت دیتای ریتمیک طبق روند آموزش از سایت ریتمیک آیکن به رنگ زرد باقی و هیچ خطایی داده نمی شود همچنین از طریق نرم...
پشتیبانی فنی امیرحسین ربیع زاده 8 ماه قبل
0 امتیاز
10 پاسخ
151 بازدید
راهنمایی جهت حل مشکل لود نشدن کامل چارت با اندیکاتور ICF-VF در پلتفرم نینجا تریدر 8
سلام درود .وقت بخیر بخشی از چارت نیست یعنی از هر تایمی نینجا رو باز میکنم هست
پشتیبانی فنی سعید مزینانی 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
134 بازدید
حل مشکل لایسنس نینجا تریدر 8 هنگام ورود به پلتفرم ولوم تریدینگ
درود لایسنس نینجای من اکسپایر شده.چیکار کنم؟
پشتیبانی فنی جواد سلیمی 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
76 بازدید
راهنمایی جهت حل مشکل وصل نشدن دیتا به دلیل سبز نشدن دیتا ریتمیک رایگان
عرض ادب و احترام وقتتون بخیر من با مشکل کانکت شدن دیتا روی نینجا مشکل دارم چند روز پیش هم پیام دادم .وقتی کانکت نمیشه پوشه dbرو پاک می کنم...
پشتیبانی فنی حسین زارع 8 ماه قبل
سوالات مرتبط
سجاد شکوری ۱۴۰۲/۸/۱۴
حسن شیروانی فیل آبادی ۱۴۰۲/۸/۱۵
محمد علی یوسفی نژاد ۱۴۰۲/۸/۱۵
سجاد شکوری ۱۴۰۲/۸/۱۶
سایه محرابی ۱۴۰۲/۸/۱۹
نوید ناصرنخعی ۱۴۰۲/۸/۲۲
حامد جمشیدی ۱۴۰۲/۸/۲۳
نوید ناصرنخعی ۱۴۰۲/۸/۲۳
عليرضا جعفري پيروزيان ۱۴۰۲/۸/۲۳