آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
185 بازدید
منقضی شدن لایسنس نینجاتریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
با سلام طبق تصویر پیوست ارور لایسنس نمایش داده می شود لطفا بررسی فرمایید.با تشکر
پشتیبانی فنی محمدرضا محبوبی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
149 بازدید
درخواست لایسنس جدید پلتفرم nt8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
لایسنسم فکر کنم تموم شده ارور میده درخواست لایسنس جدید دارم
پشتیبانی فنی نوید منصوری 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
95 بازدید
درخواست ریست لایسنس spot player دوره ولوم تریدینگ
با سلام در خواست ریست لایسنس SPOT PLAYER  جهت استفاده بر روی سیستم جدید را دارم   با تشکر
پشتیبانی فنی محمد مومنی 10 ماه قبل
1 امتیاز
1 پاسخ
174 بازدید
راه حل جایگزین برای رفع ارور login failed نرم افزار R trader دیتا ریتمیک 30 روزه رایگان
 با عرض سلام و خسته نباشید ادرسی را که مجدد ارسال کردید را هم امتحان کردم باز هم ارور فیلد را نمایش میده ادرس ارسالی شما https://www.icf-market.com/forum/answers/6023/%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AF-%7C-login-failed-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D9%85%DB%8C%DA%A9-30-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87-r-trader-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%87-402 
پشتیبانی فنی حسین چاوشی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
119 بازدید
ارور ورود ناموفق در نرم افزار R| trader pro دیتا ریتمیک رایگان 30 روزه
سلام وقت بخیر من تاریخ یک ماه ریتمیکم تموم شده و وقتی ادرس را وارد میکنم ارور میده قبلا این سوال را پرسیده بودم برام یک ادرس گذاشته بودید 3...
پشتیبانی فنی حسین چاوشی 10 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
154 بازدید
راهنمایی جهت حل مشکل login در نرم افزار r trader برای دیتا ریتمیک رایگان 30 روزه
سلام وقتتون بخیر  ببخشید من برای اجرای Rtrader دوتا VPN متفاوت رو تست کردم که هیچکدوم مشکل login رو حل نکرد.یکی وارد برنامه میشه و login feild میشه و دیگری...
پشتیبانی فنی وحید موسوی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
107 بازدید
اخطار لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی سعید شعبانی
درود و خسته نباشید به تیم خوب icf market من با این اخطار مواجه شدمتمام مراحل رو هم رفتموارد میشمبعد از باز کردن دو چارت این اخطار میدهنینجا ریست کردم ۱۴...
پشتیبانی فنی ابراهیم شریفی پور 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
191 بازدید
منقضی شدن لایسنس ninjatrader 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی icf market
با سلام وقت بخیر  نرم افزار نینجای  من تا هفته پیش کار میکرد اما الان باز نمی شود  ارور  اتمام لایسنس می دهد  و میگه که لایسنس شما منقضی شده است لطفا...
پشتیبانی فنی محمد کرمی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
79 بازدید
عرض سلام خسته نباشید.لایسنس نینجاتریدر 8 منقضی شده است لطفا لایسنس جدیدی لطف کنید. با تشکر .
پشتیبانی فنی محمد رضا امینی خرم 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
80 بازدید
درخواست دریافت نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر به متاتریدر 4 | متاتریدر 5 (gl bridge)
با سلام از دانشجو های دوره پیشرفته هستم و به صورت نقدی پرداخت کردم . امکان دریافت نرم افزار gl bridge  برای بنده هست ؟ ممنون میشم اگر امکان داره در...
پشتیبانی فنی سید جلیل سیدنا 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
109 بازدید
ظاهر نشدن نینجا تریدر 8 در سربرگ پلتفرم نرم افزار اوردر بوک jigsaw
سلاممطابق آموزش ها نرم افزار jigsaw رو نصب کردم ولی در مرحله ای که روی علامت چکش کلیک میکنم و  سربرگ Platform رو باز میکنم نینجا تریدر ظاهر نمیشود.ممنون میشوم...
پشتیبانی فنی بهروز 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
79 بازدید
عرض سلام خسته نباشید.لایسنس نینجاتریدر 8 منقضی شده است لطفا لایسنس جدیدی لطف کنید. با تشکر . 
پشتیبانی فنی سروش مقیمی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
112 بازدید
ارور انقضای لایسنس نینجا تریدر 8 دوره والیوم تریدینگ icf market
درود وقت بخیرنینجاتریدر ارور انقضای لایسنس میده ممنون میشم لایسنس جدید ارسال کنین
پشتیبانی فنی حامد جعفری 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
198 بازدید
انقضا لایسنس پلتفرم نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
درود و عرض ادب نینجا من تا هفته پیش کار میکرد اما الان برای باز شدن ارور میده و میگه که لایسنس شما منقضی شده اگه میشه راهنمایی کنید ممنون؟
پشتیبانی فنی عارف پیری 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
143 بازدید
اکسپایر شدن لایسنس نینجا تریدر ورژن 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
با عرض سلام لایسنس دستگاه دوم بنده اکسپایر شده ممنون میشم بررسی بفرمایید.
پشتیبانی فنی سایه محرابی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
121 بازدید
راهنمایی جهت حل مشکل لود شدن نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام و درود کندل ها به صورت بهم ریخته نمایش داده میشدطبق اموزشی که داده بودید رفتم به این  C:\Users\DELL\Documents\NinjaTrader 8 ادرس  و به جای اینکه فایل های داخل db...
پشتیبانی فنی بهنام امیرجانی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
109 بازدید
درخواست راهنمایی جهت تغییر آیدی تلگرام و عضویت در گروه تلگرامی اطلاع رسانی
عرض سلام خسته نباشید خدمت پشتیبان گرامی درخواست تغییر آیدی تلگرام و همچنین عضویت در گروه اطلاع رسانی داشتم با تشکر 
پشتیبانی فنی وحید کاردانیان 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
80 بازدید
درخواست ارسال تمپلت های دوره آموزش تخصصی ولوم تریدینگ
سلام وقت بخیر با توجه به اینکه بنده کل دوره رو چند بار دوره کردم اما همچنان با توجه به دروس استاد خیلی از تمپلیت هایی ک استاد در دروس...
پشتیبانی فنی اسماعیل رضائی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
106 بازدید
راهنمایی جهت فعال سازی لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
روش فعال کردن اینگونه هست بعد از استخراج (Extract) فایل با استفاده از نرم‌افزار‌های WinRAR یا 7-Zip، لطفاً محتویات را در مسیر زیر کپی کنید:📂 مسیر کپی:  C:\Users\نام سیستم شما\Documents\NinjaTrader 8\bin\Customاما من...
پشتیبانی فنی متین حدادی 10 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
114 بازدید
ارور مربوط به اتمام لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
نینجا من فعال بود و امروز که یکشنبه هست این ارور رو دیافت کردم
پشتیبانی فنی متین حدادی 10 ماه قبل
سوالات مرتبط
مسعود سعادتی ۱۴۰۲/۱۲/۲۱
حسین کبشی ۱۴۰۲/۱۲/۲۲
محمد حسین ایزدی ۱۴۰۲/۱۲/۲۲
کیانوش فیروزی ۱۴۰۲/۱۲/۲۲