آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
0 پاسخ
136 بازدید
امکان پذیر بودن نمایش تعداد دستورات در اوردر بوک (order book)
سلام و عرض ادبآیا راهی وجود داره که بتونیم تعداد دستورات لیمت های اوردر بوک را ببینیم . مثلا مشخص باشه که چه تعداد دستور باعث بوجود آمدن لیمیتی با...
پشتیبانی فنی محمد فراش بندی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
303 بازدید
وصل نشدن ریتمیک در آرتریدر و نینجا تریدر 8
نینجا login faild میده حتی از سه شنبه به بعد ارتریدر هم با اینکه پچر ریست می کنم خطا میده لطف کنید راهنمایی کنید ممنون 
پشتیبانی فنی محمدرضافرد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
210 بازدید
راهنمایی جهت حذف اندیکاتور مربوط به خط چین فوت پرینت چارت
سلام،خط چین افقی در ابتدای چارت چه کاربردی داره و چجوری میشه حذفش کرد،مرسی
پشتیبانی فنی محمد کاوسی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
162 بازدید
تنظیمات در فوت پرینت دیسکو تریدینگ
سلام،در بخش آپدیت های فوت پرینت،قسمت ششم،دقیقه ۲۵ م فیلم آموزشی،استاد تنظیماتی انجام میدن که رد اگرسیو ها رو در اعداد دو طرف کندل بواسطه رنگ بندی تفسیر می کنند،این...
پشتیبانی فنی محمد کاوسی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
144 بازدید
راهنمایی جهت حل مشکل نمایش چارت order flow trader
سلامچارت تو این اندیکاتور خیلی سخت میاداستاد فرمودن روز هارو عوض کنیم ولی اکثر اوقات نمیشهمثلا امروز کلا دیگه چارت رو نیاوردچه راه حلی داره؟
پشتیبانی فنی نوید احمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
1,815 بازدید
پشتیبانی فنی عارف پیری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
123 بازدید
عدم اتصال NT8 بعد از ورود ایمیل و پسورد از سایت ریتمیک
با سلام و احترامفرایند دریافت دیتا رو مطابق ویدئوی آموزشی از سایت ریتمیک دریافت کردم و سپس در نینجا ایمیل و پسورد را وارد نمودم اما زمانیکه فیلتر شکن (آی...
پشتیبانی فنی حمیدرضا کمرئی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
386 بازدید
معرفی vpn بروز برای اتصال به دیتا ریتمیک رایگان در نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام می خواستم vpn  رو پیشنهاد کنید که امکان اتصال به دیتای ریتمیک که با مشکل login failed مواجه میشه رو داشته باشه
پشتیبانی فنی عارف پیری 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
183 بازدید
پاک شدن backup نینجا تریدر 8 با نصب پچر ریتمیک
سلام وقتی ریتمیک جدید رو دانلود کردم دیگه نینجا باز نمی شه پیغام میده بک اپ رو پیدا نمی کنم دوباره نصب کنید راهنمایی بفرمایید ممنون 
1 امتیاز
1 پاسخ
104 بازدید
ارور های اسپات پلیر در ویندوز 7
من الان لاینسس دوره گرفتم برا اسپات پلییر اینکه اجرا نمیشه ی بخشه مشکلمه اینکه الان پشتیبانی میگه باید ویندوز 8 نصب کنی تا بتونی نینجا نصب کنی ی مشکل...
پشتیبانی فنی محسن عرب بیگی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
369 بازدید
پیام ارور: logon failed در پلتفرم تحلیل و ترید نینجا تریدر 8
سلام . مدتی از نصب نینجا تریدر گذشته و مشکلی نداشت ولی الان ارور logon failed  میدهند  مشکل چگونه حل می شود ؟ متشکرم 
پشتیبانی فنی شهام نعمتی 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
167 بازدید
مشکل در نمایش اندیکاتور icf vf در چارت تایم فریم 1 ساعته
- در یک دقیقه گاهی بعد از بسته و باز کردن چارت دیتا های گذشته پاک میشه- در یک ساعته هم گراف دلتا اصلا نشون نمیده
پشتیبانی فنی شاهد مظفری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
150 بازدید
خرید ناموفق پچر دیتا ریتمیک 14 روزه رایگان با وارد کردن لایسنس
سلام من لایسنس جدید گرفتم تو قسمت نام لایسنس نام می زنم در قسمت لایسنس لایسنس رو هم کپی می کنم ولی خرید ناموفق می زنه 
0 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
حل مشکل ارور برای گرفتن دیتای دورمن (ریتمیک 30 روزه رایگان)
سلام پشتیبان محترم من دیتای دورمن رو نمیتونم بگیرم ارور لاگین فیلد میده آرتریدر رو هم ریست میکنم ولی باز همون ارور رو میده علت چیه؟
پشتیبانی فنی علی علیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
199 بازدید
بسته شدن کامل NT8 به طور کامل هنگام اجرای اندیکاتور
با سلام و احتراملاینسس در محل قرار گیری خود قرار داده شد و بعد باز کردن نینجا به بخش چارت و سپس به اندیکاتور می روم نینجا به طور کامل...
پشتیبانی فنی حمیدرضا کمرئی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
104 بازدید
مشکل نصب نینجا تریدر 8 روی ویندوز 7
هنگام نصب نینجا تریدر این ارور میاد که عکسش رو میفرستم پاک کردم کامل دوباره هم نصب کردم اما نشد نسخه قدیمی ترش رو هم نصب کردم اما نشد
پشتیبانی فنی محسن عرب بیگی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
104 بازدید
انتخاب گزینه professional به جای non-professional در هنگام ثبت نام دیتا ریتمیک رایگان
من برای دیتای ریتمیک ثبت نام کردم اما اشتباهی به جای نون پروفشنال زدم پروفشنال .حال می خواستم بدانم حالا چه می شود
پشتیبانی فنی فرهاد عرب 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
176 بازدید
ارور اکتیو نشدن پکیج اندیکاتور mz pack نرم افزار nt8 آکادمی icf market
همه چی رئ دزت انجام دادم ولی هنگام باز کردن mzpack ارور 403 و تموم شدن لایسنس میده
پشتیبانی فنی محمد صفری آذر 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
142 بازدید
عدم ثبت نام در سایت ریتمیک به دلیل ارور try again
سلام وقت بخیرمن  هر چی امتحان میکنم نمی تونم دیتای ریتمیک رو بگیرم چه با فیلتر شکن، چه بدون فیلتر شکن همه جوره امتحان کردم iهمه اش میزنه try again
پشتیبانی فنی محمد صفری آذر 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
110 بازدید
بسته شدن NT8 در اجرای اندیکاتورهای نینجاتریدر 8
سلام و خداقوت خدمت پشتیبانی عزیز آکادمی من طبق عکس وقتی میخوام پنجره اندیکاتورها رو باز کنم چندین ثانیه استاپ میشه و بعد از اینکه گزینه wait رو انتخاب میکنم چند...
پشتیبانی فنی رضا ندیم‌آقایی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶