آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
175 بازدید
راهنمایی جهت وصل شدن به دیتا ریتمیک رایگان دیتا لول 2 فیوچرز با فیلتر شکن ویتامین
سلام وعرض ادب من سه ماه هست که دوره رو خریدم ولی تا الان نتونستم به نینجا وصل بشم دیتای ریتمیک رو گرفتم ولی نینجا وصل نمیشه وارور13 میاره فیلتر...
پشتیبانی فنی علی علیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
122 بازدید
اجرا نشدن اندیکاتور ای سی اف نینجا تریدر 8 آکادمی icf market
سلام عزیزان من اندیکاتور ای سی اف را نصب کردم و در لیست اندیکاتورها هم قرار گرفت بک ان هم اجرا شد ولی خودش اجرا نمیشه و بالا نمیاد .باقی اندیکاتورها...
پشتیبانی فنی محمد زندی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
115 بازدید
مشکل اتمام لایسنس نینجاتریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
سلام و خسته نباشید موقع باز کردن نینجا ارور لایسنس میدهد لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون
پشتیبانی فنی حمید گلزار 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
135 بازدید
درخواست 2 لایسنس همزمان دوره ولوم تریدینگ icf market برای دیدن ویدئو های اموزش
سلام من دوتا سیستم دارم یکی دفتر و دیگری منزل اموزشها رو به دلیل کمبود وقت در خانه و دفتر باید دنبال کنم بخش اموزشها رو میتونم رو دوتا سیستمم...
پشتیبانی فنی علی محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
101 بازدید
روش فعال‌سازی مجدد نینجاتریدر 8.1 پس از گذشت 14 روز
سلام من نینجاتریدر 8.1 را طبق اخرین ویدیوی که در تلگرام گذاشته بودید نصب کردم . ایا برا ی فعال سازی مجدد بعد از 14 روز باید برنامه پاک و...
پشتیبانی فنی احمد صبوریان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
98 بازدید
پشتیبانی فنی شاهد مظفری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
162 بازدید
علت ابطال لایسنس نینجا تریدر 8 به دلیل تعویض ویندوز
سلام لایسنس نینجا برای من غیر فعال شده این چندمین بار هست که از پشتیبانی لایسنس درخواست میکنم در حالی که فقط از یک سیستم استفاده میکنم فقط ویندوز عوض کردم لطفا...
پشتیبانی فنی نیما رامیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
118 بازدید
عدم ثبت رسید قسط دوم دوره ولوم تریدینگ icf market
سلام با تشکر رسید قسط دوم بنده در قسمت پنل مالی بنده ثبت نشده با تشکر
پشتیبانی فنی سید میثم سیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
110 بازدید
درخواست انتقال لایسنس پخش ویدیو های آموزش جامع ولوم تریدینگ icf market در اسپات پلیر
سلام با توجه به خرید لپ تاب می خواهم اسپات پلیر خودم را به آن منتقل کنم درخواست پاک کردن قبلی و کد جدیدی برای لپ تابم دارم با تشکر...
پشتیبانی فنی سید میثم سیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
118 بازدید
خطا در هنگام اجرای نرم افزار تحلیل و ترید نینجا تریدر 8
باسلام با اینکه از وی پی ان استفاده می کنم در هنگام بالا آمدن نرم افزار نینجا خطا می دهد . نرم افزار اجرا نمی شود. راهنمایی بفرمایید. سچاس از...
پشتیبانی فنی حمید بحرینی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
103 بازدید
درخواست لایسنس دیگر برای پلتفرم دوره تخصصی والیوم تریدینگ icf market | نینجا تریدر 8
با سلام میخواستم از روی لایسنس نینجا تریدر بر روی دو دستگاه استفاده کنم یعنی نیاز به لایسنس دیگر نینجا تریدر دارم که همزمان دو لایسنس داشته باشم باتشکر
پشتیبانی فنی رضا متاجی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
130 بازدید
راهنمایی جهت نصب اندیکاتور icf vf پلتفرم نینجا تریدر 8
سلام دوباره بعد از دریافت لایسنس ای سی اف مراحل انرا مطابق اموزش رفتم لکن هنگام اجرای ایتم icfvf بجایاینکه وارد صفحه نصب نرم افزار بشیم فایلهایی که در عکس زیر...
0 امتیاز
1 پاسخ
158 بازدید
پیغام لایسنس در پلتفرم تحلیل نینجا تریدر 8
سلام و درود نینجای من وصل شد ولی موقع باز کردن چارت و منوهای مختلف از جمله اندیکاتور ارورر لایسنس میدهد که عکس مربوطه را در زیر گذاشتم
0 امتیاز
1 پاسخ
121 بازدید
مشکل تنظیمات اکسپرت gl bridge در متاتریدر
برنامه جی ال بریج من قبلا نصب می شد وهنگام فعال کردن ان در متاتریدر قسمت safety سه خط نوشته تیک دار داشت که با تیکدار کردن سومی جی ال...
پشتیبانی فنی جواد جوینده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
115 بازدید
درخواست ایجاد لایسنس اندیکاتور ای سی اف وی اف icf market
سلام و درود و عیدتون مبارک من دو روز پیش نرم افزار ای سی اف را فعال کردم اما هنوز لایسنس ان نیامده برام ممنون میشم لطف کنید 
0 امتیاز
1 پاسخ
218 بازدید
محل قرار دادن تمپلیت ها در فولدرهای نرم افزار نینجاتریدر 8
با سلامتعداد 12 تمپلیت که از سایت گرفتم  در مسیر زیر قرار دادم:        C:\Users\my name\Documents\NinjaTrader 8\templatesولی وقتی روی چارت load template  رو میزنم اون تمپلیتها نمیان و فقط 4...
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
164 بازدید
اختلاف دیتا در اندیکاتور icf vf بعد از باز و بسته کردن نینجا تریدر 8
سلام من از vf جدید درتایم 5 دقیقه استفاده میکنم جدیدا بعدد از خروج ورود از نینجا مشاهده میشود بیگ سایزها و AVB ودلتا لاین و حجم ها تغییر میکند...
پشتیبانی فنی جواد جوینده 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
116 بازدید
اختلاف دلتا لاین در چارت تایم فریم 1 دقیقه و تایم فریم 60 دقیقه اندیکاتور icf vf
با درود و سپاسدر عکسی که حضورتان ارسال میکنم ... چرا در طول زمانی که در چارت 1 دقیقه دلتا منفی و تقریبا ثابت است در چارت 1 ساعته دلتا...
پشتیبانی فنی داریوش رشیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
153 بازدید
بالا نیامدن چارت در نرم افزار نینجا تریدر 8 بعد چندین بار نصب و فعال بودن دیتا ریتمیک !
با سلام و خسته نباشید من نینجا رو نصب می کنم سایت ریتمیک هم ثبت نام می کنم یوزر پس رو وارد میکنم حتی چراغم سبز میشه ولی وقتی چارت رو...
پشتیبانی فنی هادی ایزدی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
119 بازدید
راهنمایی جهت دانلود تمپلت order flow در تلگرام !
سلامتمپلیت order flow که آقای شعبانی در تلگرام گذاشتند دقیقا کجا هست  میشه لینکش رو بزارید خیلی گشتم پیدا نکردم .ممنون
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶