آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
2 پاسخ
137 بازدید
فیلم آموزش نصب آپدیت اندیکاتور icf vf اختصاصی icf market کجاست ؟
فیلم اموزش نصب vf رو از کجا ببینم . من این ادونز رو خریدم فایل های اموزش نرم افزار و نحوه نصب رو ندارم 
پشتیبانی فنی مجید حداد 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
136 بازدید
مشکل لود شدن اندیکاتور icf_vf اختصاصی icf market روی چارت
سلام.اندیکاتور icf_vf  رو خریداری و نصب کردم اما روی چارت اسم اندیکاتور در گوشه لای سمت چپ چارت میاد ولی خود اندیکاتور لود نمیشه 
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
118 بازدید
عدم کارکرد اندیکاتور ولوم پروفایل دیسکو تریدینگ
سلام وقت بخیر من دوره ۱۵ روزه دیتا ریتمیکم تموم شد و یه دوره ۲۵ روزه رو فعال کردم ولی الان که اندیکاتور دیسکو تریدینک رو نیخوام فعال بکنم یه پیام...
پشتیبانی فنی وحید بهروز 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
160 بازدید
عدم لود شدن چارت | گیر کردن چارت روی حالت loading در نینجا تریدر 8
با سلام بنده تمام مراحل را بدون خطا تا مرحله لود چارت بر روی نینجا تریدر انجام میدهماما با وجودیکه تمام مراحل را طبق اموزش انجام دادم چارت برای بنده لود...
پشتیبانی فنی سعید خوب 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
124 بازدید
قطع شدن پلتفرم nt8 هنگام اتصال به دیتا ریتمیک رایگان فیوچرز
سلام من از دیروز تو دیتا گیری از نینجا مشکل دارم ارور 13 میده چند بار هم حذف و نصب کردم و طبق آموزش جلو رفتم نشد 
پشتیبانی فنی محمد عادلی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
208 بازدید
ارور 13 هنگام به اتصال دیتا ریتمیک رایگان لول 2 فیوچرز
سلام وقت بخیر از دیشب (2023.6.21) نمیتوانم متصل شوم . فکر میکردم دلیلش تمام شدن تاریخ دیتای ریتمیک میباشد(14روز) و اقدام به دریافت دیتای دورمن کردم و باز هم ارور میداد...
پشتیبانی فنی سینا صادقی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
192 بازدید
راه حل ارور 13 دیتا لول 2 رایگان نینجا تریدر 8
سلام. علت این ایرور چیه؟سرعت نتم بالاست. سرور هم گرفتم، بدون قطعی تا دیروز دیتای ریتمیک میگرفتم. دو روزه یوزر پس گرفتم از ریتمیک اما امروز نه نینجا وصل میشه،...
پشتیبانی فنی علی معتمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
112 بازدید
error 13 ارور هنگام اتصال به دیتا رایگان لول 2 فیوچرز نینجا تریدر 8
با سلام. من مشکل ارور 13 دارم و به هیچ عنوان حل نمیشه. با نیکوری و کانکشن هوشمند و چندتا وی پی ان دیگه هم تست کردم ولی حل نشد.
پشتیبانی فنی مهدیان زمانی نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
203 بازدید
عدم ارتباط دیتا rithmic رایگان | ارور 13 نینجا تریدر 8
با سلام  و خسته نباشید من مشکل وصل شدن به نینجا رو دارم در حالی که هنوز دوره من 14 روزه من برای دیتای ریتمیک تمام نشده و ارور 13...
پشتیبانی فنی رضا جلالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
137 بازدید
حل مشکل پیغام already exist سایت دریافت دیتا ریتمیک رایگان 14 روزه
سلام وقت بخیر. من دیتای ریتمیک امروز قطع شده و هر کاری که استاد گفتن رو انجام دادم از طریق پچر ریتمیک ریست کردم و در سایت ریتمیک هم همه...
پشتیبانی فنی محمد حسن زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
ارور 13 دیتا دورمن dorman نرم افزار نینجا تریدر 8 آکادمی icf market
سلام امروز سیستم را روشن کردم و نینجا را باز کردم با پیغام خطا زیر مواجه شدم. لطفا راهنمائی بفرمائید( دیتا دورمن حدود دو هفته پیش گرفتم و هنوز یک ماه...
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
128 بازدید
مشکل ریتمیک در نینجاتریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ
وقتیکه نینجاتریدر را باز میکنم و مای ریتمیک را انتخاب می کنم باز نمیکنه و ارور میدهد
پشتیبانی فنی خلیل محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
142 بازدید
عدم کانکت شدن دیتای ریتمیک رایگان لول 2 فیوچرز نینجا تریدر 8
از امروز صبح هر کاری انجام میدم به دیتای ریتیمک دسترسی ندارم . فیلتر شکن ویتامین 5 با بیشتر سرور ها هم تست کردم . سرور دیتای ریتمیک رو هم...
پشتیبانی فنی مجید حداد 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
166 بازدید
درخواست مجدد لایسنس فعال سازی نینجا تریدر 8 برای سیستم دوم
با سلامبنده برای تمرین و یادگیری رو لپتاپم نینجا رو نصب کردم و مراحل دریافت لایسنس رو رفتم که شما لطف کردید و لایسنس دادید و چون من میخواستم با...
پشتیبانی فنی سایه محرابی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
98 بازدید
پاسخ به ارور شماره 13 ریتمیک پیش آمده در روز 5 شنبه در روز اول تیرماه 402
سلام عرض ادب در هنگام اتصال این ارور را میدهد و متصل نمیشود . آیا مربوط به تمام شدن دیتا میباشد ؟
پشتیبانی فنی سینا صادقی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
116 بازدید
عدم اتصال به دیتای لول 2 فیوچرز ریتمیک و نرم افزار R trader
باسلام و عرض ادب بنده تمام مراحل را مانند استاد در ویدئو مربوط به دریافت دیتای ریتمیک انجام دادم پس از جستجو در فروم  نسبت به تهیه فیلتر شکن ویتامین...
پشتیبانی فنی محمد نجف پور 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
146 بازدید
عدم اتصال به دیتای لول 2 فیوچرز ریتمیک در سیستم دوم
با سلاممن در سیستم اولم که چند وقت پیش نصب کردم ولایسنس گرفتم مشکلی در دریافت دیتای ریتمیک نداشتم. ولی در سیستم دومم که لایسنس رو برام فرستادید نینجا با...
پشتیبانی فنی مرتضی گلستانی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
229 بازدید
مشکل بازشدن پنجره اندیکاتورها با تاخیر خیلی زیاد در چارت نینجا تریدر 8
سلام.مشخصات کامپیوتر من مطابق با مشخصات سیستم نرمال به بالا است که استاد تو ویدیوها فرمودند.همه چی اوکی است و سرعت لود چارت و غیره خوبه.فقط نمیدونم چرا اول کار...
پشتیبانی فنی محمدرضا محرر 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
137 بازدید
عدم اجرای اندیکاتور icf-vf آکادمی icf market بعد از حذف و نصب مجدد نینجا تریدر 8
سلام . امروز نینجا تریدر پاک کردم و دوباره نصب کردم. اما icf-vf  بدون هیچ اخطاری اجرا نمیشود 
پشتیبانی فنی امین خاکپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
92 بازدید
بررسی لایسنس اندیکاتور icf-vf اختصاصی icf-market.com
سلام وقت بخیر دیروز کلاینت  icf.vf  رو اجرا کردم طبق ویدیو و کد ملی رو ارسال کردم بیشتر از  24 ساعت گذشته ولی هنوز لایسنس داخل پنل قرار نگرفته
پشتیبانی فنی امیررضا حمیدفر 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶