آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
80 بازدید
مشکل لود اندیکاتور ICF VF پلتفرم تحلیل و ترید فارکس و فیوچرز نینجا تریدر 8
با سلام و خسته نباشید...من مراحل درخواست لایسنس و نصب رو طی کردم... 1- لایسنس تو پنل کاربری من نیومده اما در کانال تلگرامی برام ارسال شد... 2- با اضافه کردن ICF...
پشتیبانی فنی مهدی حاجیلو 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
122 بازدید
هنگ کردن نرم افزار نینجا تریدر 8 به هنگام باز کردن چارت با تیک ریپلی (tick replay)
سلام و عرض ادبسیستم بنده 12 هسته ای و رم 24 هست و زمانی که نینجا تریدر رو باز میکنم مشکلی ندارم ولی زمانی که تیک رپلی رو فعال میکنم...
پشتیبانی فنی سید احمدرضا احمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
151 بازدید
پیغام آپدیت در زمان شروع برنامه نینجا تریدر ورژن ۸.۰.۲۲.۲
سلام وقتتون بخیرمن از نینجا ورژن ۸.۰.۲۲.۲ با راهنمایی شما استفاده میکنم چند وقته موقع شروع برنامه پیغام آپدیت میاد و من فقط پیام میبندممشکلی پیش نمیاد اگه همینجور ادامه...
پشتیبانی فنی mohsen hashemi 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
103 بازدید
اشتباه وارد کردن ماشین کد برای فعال سازی اندیکاتور icf-vf نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام وقتتون بخیراشتباها ماشین کد کامپیوتر و ماشین کد فایل نصبی نرم افزار gl bridge رو برای نرم افزار icf-vf وارد کردم. چطور میتونم درستش کنم؟
پشتیبانی فنی سارا سادات موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
79 بازدید
درخواست لایسنس جدید برای نرم افزار نینجا تریدر 8 دوره تخصصی icf market volume trading
سلام وقتتون بخیر.لطفا لایسنس جدید نینجا را در پنل فایل های اینجانب قرار دهید.ممنونم
پشتیبانی فنی عباس خدامرادی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
241 بازدید
تعداد استفاده از کد ماشین پروگرام پلتفرم تحلیل و ترید فارکس | فیوچرز نینجا تریدر 8
با درود میخواستم بدونم از کد ماشین پروگرامی که قبلا گرفتم هنوز هم میتونم استفاده کنم برای دیتاهای جدید و دیسکو ؟ و اینکه اگر بخوام با دو تا نینجا از...
پشتیبانی فنی علی ذوالفقارزاده خراسانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
91 بازدید
درخواست لایسنس نرم افزار نینجا تریدر 8 دوره آموزش جامع ولوم تریدینگ icf market برای سیستم دوم
اگر بخواهیم نینجا رو روی یک سیستم دیگه علاوه بر سیستمی که استفاده می کنیم با ید در خواست لیسانس جدید بدهیم؟
پشتیبانی فنی مرتضی گلستانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
87 بازدید
خطای اتصال به دیتا ریتمیک در پلتفرم نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر من با خطای زیر مواجه شدم میخواستم بدونم مربوط میشه به vpn یا مشکل دیگه ایی هست، من اکانت ریتمیک را از سایت دورمن دریافت کردم و در...
پشتیبانی فنی مهران حسین زاده رنجبر 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
273 بازدید
ارور Logon failed جهت دریافت دیتای ریتمیک نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
سلام، من تمام مراحل نصب نینجا تریدر و گرفتن اکانت دیتای ریتمیک را طبق آموزشهای ارائه شده در اسپات پلیر مو به مو انجام دادم ولی در هنگام کانکت شدن...
پشتیبانی فنی احمدرضا خصوصی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
129 بازدید
خطای داده ریتمیک رایگان گرفته شده سایت www.dormantrading.com
با سلام و عرض ادب R-Trader بنده لاگین میشود. اما هنگام اتصال نینجا با یوزر و پسورد دورمن  دچار خطای تصویر زیر می گردد./
پشتیبانی فنی سیدمرتضی هاشمی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
215 بازدید
پشتیبانی فنی مهدیان زمانی نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
139 بازدید
حل مشکل ارور my rithmic : please check your account connections parameters دیتا ریتمیک رایگان نرم افزار نینجا تریدر 8
با سلام وقت بخیر من دیتا ریتمیک تهیه کردم و نینجا هم طبق آموزش نصب کردم ولی موقع کانکت شدن به دیتا ریتمیک ارور شبکه میده البته  از VPN VITAMIN ...
پشتیبانی فنی سید عباس موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
119 بازدید
ماشین کد کامپیوتر و ماشین کد فایل نصبی برای فعال سازی اندیکاتور icf_vf پلتفرم نینجا تریدر 8
با سلام و وقت بخیر برای فعال سازی نرم افزار icfvf چهارشنبه هفته گذشته درخواست لایسنس دادم .الان بخشی هست با عنوان فعال سازی اندیکاتور که ماشین کد کامپیوتر و...
پشتیبانی فنی سارا سادات موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
156 بازدید
عدم اتصال به دیتای ریتمیک رایگان نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام من طبق چیزهایی که در فیلم گفتید پیش رفتم ولی به دیتا متصل نمیشه و این ارور رو میزنه.راهنمایی کنید چکار کنم
پشتیبانی فنی محمدحسین سلحشور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
92 بازدید
عدم در دسترس بودن اندیکاتورهای AMS پلتفرم نینجا تریدر 8
سلام خسته نباشیدمن اندیکاتورهای AMS رو روی نینجا ندارمبا اینکه طبق آموزش جدید نصب جلو رفتم و فایل icf market nt8 patcher for rithmic رو هم نصب کردمبرای تمپلیت 1min+vnd که...
پشتیبانی فنی محسن شادمان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
102 بازدید
باز نشدن اندیکاتور ها و تمپلیت های مربوط به پکیج اندیکاتور دیسکو تریدینگ نرم افزار نینجا تریدر 8
با سلام و عرض خسته نباشیدمن امروز اومدم تمپلیت رو لود کنم اما باز نشد و اخطار بهم داد اخطار رو عکس گرفتم ضمیمه کردم. لطفا بفرمایید چکار باید بکنم.با...
پشتیبانی فنی محسن ظهرابی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
97 بازدید
پیغام یا ارور error license key نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
license key جدید میخواستم.بعد از دریافت باید جایگزین قبلی کنم یا کلا دوباره نصب کنم؟
پشتیبانی فنی مهدی جاهد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
71 بازدید
مشکل ذخیره سازی ورک اسپیس با نرم افزار کپی ترید نرم افزار نینجا تریدر 8 به متاتریدر 4 | متاتریدر 5 Glbridge
با سلام من نمیتونم داده رو ذخیره کنم و هر دفعه مجبورم از اول بزنم حتی ورک اسپیس هم کردم نشد
پشتیبانی فنی سالار اقبالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
180 بازدید
عدم دریافت لایسنس اندیکاتورICF VF پلتفرم تحلیل و ترید نینجا تریدر 8
وقت بخیر 48 ساعت قبل ثبت کردم ولی لایسنس ارسال نشده . ممنون از زحمات شما نرم افزار اختصاصی icf
پشتیبانی فنی حمید طالب الحق 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
121 بازدید
آموزش استفاده از لایسنس نرم افزار نینجا تریدر 8 سیستم دوم با توجه تشابه اسمی فایل لایسنس
عرض سلام و خسته نباشین من میخواستم الان لایسنس دوره دوم رو فعال کنم برای ویندوز متوجه شدم که حدود 6ماه پیش فک کنم فعال کردم ولی استفاده نکردم از...
پشتیبانی فنی سیما اهلی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶