آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
332 بازدید
انتقال لایسنس اسپات پلیر دوره ولوم تریدینگ تخصصی سعید شعبانی
سلام بدلیل اینکه در این کامپیوتر  نرم افزار نینجا رو با VPN اجرا میکنم دائما برنامه آموزشی خطا میده و همچنین برای تمرین نیاز دارم که فیلم های آموزشی رو...
پشتیبانی فنی رضا رحمانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
291 بازدید
پشتیبانی فنی فردین کریم زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
143 بازدید
دیتای ناقص AMS در حالت پلی بک کانکشن
سلام در حالت پلی بک نرم افزار AMS درست کار نمیکنه حجم ها و حجم های لیمیت فقط صفر نمایش داده میشن لطفا راهنمایی کنید ممنون
پشتیبانی فنی توحید احمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
296 بازدید
مشکل نبودن ams در نینجا تریدر جدید ورژن 8.1
سلام.من نینجا تریدر 8.1 رو دانلود کردم اما تو اندیکاتور ها ams نیست.تو والیوم لیمیت های یک دقیقه تو آموزش ها از ams استفاده شده.تو نینجا تریدر ورژن 8 که...
پشتیبانی فنی علی بهمنی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
175 بازدید
حل مشکل ارور forbidden صفحه لاگین نینجا تریدر جدید ورژن 8.1
وقتی یوزرنیم و پسورد رو میزنم و میخوام لوگین کنم روی نینجاتریدر همچین اروری میاد که تو عکس با خط قرمز مشخص شده نمیدونم چی کار بکنم ممنون میشم راهنمایی...
پشتیبانی فنی فرشاد فریدونی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
289 بازدید
پیغام اتمام لایسنس اندیکاتورهای نینجا تریدر 8.1
سلام وقت بخیر،تا دیروز ارور اتمام لایسنس داده میشد هنگام باز کردن بخش اندیکاتورها،امروز موقع اجرا کردن بخش اندیکاتور ها،نینجا بسته میشه
پشتیبانی فنی رامتین روغنی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
121 بازدید
عدم نمایش دیتای چارت فیوچرز روز جمعه 01/18 در نینجا تریدر 8
سلاموقت بخیر و خداقوتدیتای روز جمعه که قبلا نمایش داده نمی شده، متاسفانه الان هم اون دیتا نمایش داده نمی شود درصورتی که دیتای امروز دوشنبه 01/21 نمایش داده می...
پشتیبانی فنی فرهاد وحدت نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
199 بازدید
حل مشکل باز نشدن نینجاتریدر 8 بعد از استفاده از پچر
سلام.بعد از استفاده از پچر نینجا تریدر،نینحا تریدر باز نمیشه و این ارور رو میده
0 امتیاز
1 پاسخ
169 بازدید
پاسخ به سوال پیرامون تنطیمات ساعت در نینجاتریدر 8
سلام روزتون بخیر و عالی اول تشکر میکنم بابت پشتیبانی خوب و عالیسوالم این هست که من با توجه به تغییر ساعت خودکار ویندوز از تنطیمات موجود در سیستم ساعت سیستم...
پشتیبانی فنی رضا ندیم‌آقایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
283 بازدید
پاسخ در مورد ابهام پرداخت هزینه اندیکاتور اختصاصی ICF_VF
سلام وقتتون بخیرسئوالم اینه که ما که دوره شما را خریداری کردیم چرا این نرم افزار را به صورت جدا ارائه میکنید بهتر نبود روی هزینه خود دوره هزینه این...
پشتیبانی فنی محمد علی فرزین 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
214 بازدید
حل مشکل بسته شده سایت اندیکاتور discotrading
با سلام و احترام  سایت http://discotrading.com/ بسته شده و امکان دانلود نداره میشه راهنمایی بفرمائید چگونه میتوانیم نرم افزار به روز را به دست بیاریم
پشتیبانی فنی محمد علی فرزین 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
183 بازدید
پشتیبانی فنی ابتین محمدیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
190 بازدید
پشتیبانی فنی سعید الیاسی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
239 بازدید
عدم نمایش صحیح شکل کندل ها در نینجا تریدر 8
سلام. ممنون از راهنمایی های شمامن به دیتای ریتمیک متصل شدم، اما کندل های من به شکل عکس پیوست نمایش داده میشه. مشکل از کجاست. 
پشتیبانی فنی مهدی غفاری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
119 بازدید
عدم ریست شدن نرم افزار Rtrader توسط پچر دیتا ریتمیک رایگان
با سلام و خسته نباشیدمتاسفانه من هرچقدر پچر rtrader رو میزنم ولی ریست نمیشه و طلاعات اکانت قبلی باقی میمونه .اکانت جدیدم که وارد میکنم اجازه اتصال مجدد به دیتای...
پشتیبانی فنی مجتبی نصرتی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
170 بازدید
ارور 13 اتصال دیتای ریتمیک رایگان
در هنگام متصل شدن به دیتای ریتمیک رایگان با این ارور رو به رو میشوم با اینکه مراحل را درست انجام دادم.
پشتیبانی فنی علی محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
242 بازدید
به هم ریختن رنگ کندل ها در ninjatrader 8
سلام وقت بخیر.تو دوتا از چارت های یک ساعته و یک دقیقه رنگ کندل ها اینجوری شده مشکل از کجاست؟تو چارت یک ساعت فقط اردر فلو بارز هست.
0 امتیاز
3 پاسخ
266 بازدید
سوال در مورد آپدیت نینجا تریدر دوره جامع آموزش والیوم تریدینگ به نیجا تریدر ورژن 8.1
سلام خسته نباشیداگر من بخوام نینجام رو آپدیت کنم و از نینجای خود سایت نینجا تریدر استفاده کنم، برنامه ی icf volume filter روی نینجای جدید هم کار میکنه یا...
پشتیبانی فنی علی حیات داودی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
283 بازدید
علت عدم حرکت قیمت در نینجا تریدر 8 در روز جمعه مورخه 2023/4/7
قیمت حرکت نمیکند.  در حالی که در تریدینگ ویوو در حال حرکت است قیمت
پشتیبانی فنی سعید الیاسی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
338 بازدید
حل ارور logon failed بعد از اتمام اکانت دمو ریتمیک بعد از استفاده از پچر و تغییر آیپی
بعد از اتمام اکانت دمو ریتمیک و گرفتن اکانت جدید هنگام وصل شدن ارور logon failed میده و وصل نمیشه.کارهای اناجم شده : ریست توسط patch_protected. تغییر آی پی
پشتیبانی فنی پرویز بهاری 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶