آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
133 بازدید
نصب نینجا تریدر 8 دوره جامع تخصصی ولوم تریدینگ یا نینجا تریدر جدید ورژن 8.1
الان برای دریافت دیتا   از چه باید استفاده کنیم    دیتا ریتمیک    cqg    mz و ...من گیج شدم اینا چیه قبلا این همه چیز نبود کدومشون رو باید...
پشتیبانی فنی محمد رضا راهدار 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
209 بازدید
حل مشکل لاگین نینجا تریدر جدید، نینجا تریدر 8.1
سلام وقت شما بخیر نمیدونم چرا با اینکه اطلاعات و کد cqg را درست وارد میکنم ولی نینجا متصل نمیشود .دوباره هم کد cqg را گرفتم ولی باز هم متصل نشد
پشتیبانی فنی محمد رضا راهدار 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
169 بازدید
غیرفعال شدن لایسنس اسپات پلیر دوره جامع آموزش ولوم تریدینگ
با سلامهارد سیستم تعویض کردم بعد از نصب ویندوز جدید برای وارد کردن لایسنس اسپات پلیر پیغام خطا میدهد.
پشتیبانی فنی امین عاقلی زاده 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
229 بازدید
نحوه دانلود هیستوریکال دیتا در پلی بک کانکشن و مارکت ریپلای نینجا تریدر 8
با سلام و عرض ادبببخشید سوال من این است که مثلا من الان برای اولین بار میخواهم برای پلی بک کانکشن دیتا دانلود کنم وقتی وارد هیستوریکال دیتا میشوم و...
پشتیبانی فنی حمیدرضا عندلیب 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
268 بازدید
کانکت نشدن حساب ریتمیک و دورمن ریتمیک در روز شنبه و 1 شنبه
وقتی کانکشن ریتمیک رو می زنم کانکت نمیشه و چراغ زرد در سمت چپ روشن است و سبز نمی شود.آیا در روزهای تعطیل اینجوریه یا مشکل داره.در ضمن در playback...
پشتیبانی فنی مرتضی گلستانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
177 بازدید
درخواست لایسنس ادونز icf_vf
با سلام و خسته نباسشدبنده درخواست لایسنس icf_vf رو دادم منتهی فعلا لایسنسی بارگذاری نشده.با سپاس
پشتیبانی فنی مهران پوررضا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
208 بازدید
اجرا نشدن پچر ریتمیک رایگان ارور hyper v در vps
وقتی می خوام پچر ریتمیک رو اجرا کنم این پیام میاد که عکس ضمیمه است.در ضمن من از VPS استفاده می کنم ولی وقتی که در دسکتاپ اصلی خودم اونجا...
1 امتیاز
2 پاسخ
185 بازدید
فعال نبودن import & remove اندیکاتور ها در نینجا تریدر 8
وقتی که می خواهم یک ادونز رو وارد کنم پیغام خطا میده که تصویر ضمیمه است.
0 امتیاز
1 پاسخ
218 بازدید
ساختن حساب دمو در نینجا تریدر 8 با دیتا ریتمیک
من نینجا تریدر 8 و دیتای ریتمیک رو نصب کردم و مشکلی نداشتند. فقط نمی تونم حساب دمو باز کنم که بتونم بقیه کلاس رو پیش برم.از چه طریق می...
0 امتیاز
2 پاسخ
323 بازدید
تنظیم رایت مارجین در تمپلت فوت پرینت دیسکو تریدینگ
وقتی رایت مارجین چارت روی تمپلت فوت پرینت دیسکو تنظیم میکنم برمیگرده روی پیش فرض 31 که از قبل تنظیم شده!چطور میتونم این تغییر روی چارت و تمپلت ذخیره کنم...
پشتیبانی فنی جواد سلیمی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
287 بازدید
حل مشکل اضافه نمودن اندیکاتور به نینجا تریدر 8
درود . من از مسیر زیر اندیکاتور رو وارد کردم . ولی متاسفانه اندیکاتور مورد نظر رو داخل لیست اندیکاتورهای نینچا نمایش نمیده. VPA.csC:\Users\ شما کامپیوتر نام\Documents\NinjaTrader 8\ bin\Customممنون و...
پشتیبانی فنی محسن خبیری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
82 بازدید
مشکل در نمایش اعداد در اوردر بوک نینجا تریدر 8
salam va vaghtbekhirbad az rahandasi ninja dar Order Book hich chizi dide nemiche mamnon misham rahnamai konid
پشتیبانی فنی سجاد حاجی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
267 بازدید
ارور لایسنس نینجا تریدر 8 دوره جامع ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلاموقتی که در ریتمیک چارت رو باز می کنم و می خواهم یک اندیکاتور اضافه کنم یک پیام خطال میاره که عکس ضمضمه است
0 امتیاز
2 پاسخ
144 بازدید
بررسی چارت کندل است در بروکر فارکس و نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیرتایم فریم روزانه 6 ایی کنتراکت فعلی و بصورت روزانه باز کردم .در بروکر مد نظرم هم باز کردم اما همونجور که میبینید در دو قسمت تاپ نمودار...
پشتیبانی فنی فریدون طالبی طادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
113 بازدید
ابهام پیرامون پر کردن بخش کد های ماشین و فایل نصبی جهت دریافت لایسنس ICF-VF
سلام دوست گرامیماشین کد کامپیوتر همان کدی است که هنگام دریافت لایسنس نینجا در پروفایل موجود است ولی ماشین کد فایل نصبی چیست؟چگونه میشود دریافت کرد ؟
پشتیبانی فنی علی محمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
137 بازدید
حل مشکل حرکت دادن چارت در نینجا تریدر 8 مانند تریدینگ ویو
با سلان و عرض ادبچند روزی هست درگیر این موضو ع هستمکه چطور می تونم چارت رو حرکت بدم روی نینا تریدرمثال بزنم که منظورم مشخص بشهمثلا در کنار سمت...
پشتیبانی فنی میلاد میرزابیگی 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
139 بازدید
خرید GL Bridge
با سلامبنده 29 تتر به کیف پول موجود در سایت از طریق شبکه Tron انتقال دادم.وقتی می خواهم تکس آی دی را در سایت ثبت کنم مرتبا خطای زیر را...
پشتیبانی فنی آرش مدنی علمداری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
175 بازدید
راه حل جایگزین login failed نرم افزار r trader
سلام وقت شما بخیر پس از اتمام مهلت یکماهه مجدد از دورمن یوزر پسورد جدید دریافت کردم ولی زمانی که میخوام اون ها رو در Rtrader وارد کنم با خطا مواجه...
پشتیبانی فنی جواد خدابنده لو 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
128 بازدید
حل مشکل ارور مربوط به اندیکاتور های فول ورژن (+ order flow) نینجا تریدر 8
سلام بر علی آقا ( استادیار) گرامیپیرو دستور شما در خصوص غیر فعال سازی one drive و نصب مجدد نینجا :نینجا مجدد نصب شد ولی خطای زیر را درخصوص  نصب...
پشتیبانی فنی علی محمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
110 بازدید
مشکل در دریافت دیتا دمو سی کی یو جی (cqg) در نینجا تریدر جدید ورژن 8.1
سلام وقت بخیر.بعد از بروزرسانی سایت ninj trader دارد مراحلی که شما در ویدیو توضیح می دهید.به صورت دیگری درآمد.گر امکانش هست برای دریافت.یوز نیم و پسورد.در.سایت نینجا تری دارد.راهنمایی...
پشتیبانی فنی سجاد حاجی زاده 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶